iAuto rallija kauss

MaD Reģ.: 25.07.2002

aļo.zinu ka vienā rakstā bija nopublicēts kāda izskatās tā karte pēc kuras jābrauc , a nevaru vairs atrast, ir doma piedalīties 2ajā posmā, bet nu gribas palasīties kas un kā [addsig]

 
juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

Arnijs rakstīja:

juhaN rakstīja:

Pirmais rakstīja:

es spēju nodrošināt pasākumu ar 31 "melno kasti"

ja kas

Nodrošināt ar kastēm ir mazākais (;

No kastēm izvilkto Datu operatīvu apstrādi arī nodrošināsi?

Principaa tas ir tikpat vienkaarshi, kaa uzstaadiit pashu kasti! Vajag programmiiti, kas treku paarveersh grafiskajaa aatruma ziimeejumaa un novilkt vienu treknu liiniju ar max pieljaujamo aatrumu. Kaut kaa taa! Visa kontrole aprobezojas ar to, vai daliibnieks ir paarkapis ierobezojumu, vai nav!

Pie kam - rezultaati nekad nav pazinjoti uzreiz! Un triju dienu laikaa izchekot 30 ekipaazas...... Da tur 300 var izchekot!

Ja melnā kaste tiek izmantota Tikai noteikumu pārkāpumu fiksēšanai - tad pilnībā tev piekrītu (:

Ja no track log faila Tev jādabūn ārā katra dalībnieka apsteidze vai kavējums noteiktos punktos, novirzes no maršruta utml (un atceroties ka katram dalībniekam ir savs starta laiks!) - tas varētu būt nedaudz sarežģītāk (;

es nesaku ka neiespējami, bet ~30 dalībniekiem tas nebūs pat 3 stundu darbiņš (;

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

juhaN rakstīja:

Arnijs rakstīja:

Arnijs rakstīja:

juhaN rakstīja:

Pirmais rakstīja:

es spēju nodrošināt pasākumu ar 31 "melno kasti"

ja kas

Nodrošināt ar kastēm ir mazākais (;

No kastēm izvilkto Datu operatīvu apstrādi arī nodrošināsi?

Principaa tas ir tikpat vienkaarshi, kaa uzstaadiit pashu kasti! Vajag programmiiti, kas treku paarveersh grafiskajaa aatruma ziimeejumaa un novilkt vienu treknu liiniju ar max pieljaujamo aatrumu. Kaut kaa taa! Visa kontrole aprobezojas ar to, vai daliibnieks ir paarkapis ierobezojumu, vai nav!

Pie kam - rezultaati nekad nav pazinjoti uzreiz! Un triju dienu laikaa izchekot 30 ekipaazas...... Da tur 300 var izchekot!

Ja melnā kaste tiek izmantota Tikai noteikumu pārkāpumu fiksēšanai - tad pilnībā tev piekrītu (:

Ja no track log faila Tev jādabūn ārā katra dalībnieka apsteidze vai kavējums noteiktos punktos, novirzes no maršruta utml (un atceroties ka katram dalībniekam ir savs starta laiks!) - tas varētu būt nedaudz sarežģītāk (;

es nesaku ka neiespējami, bet ~30 dalībniekiem tas nebūs pat 3 stundu darbiņš (;

Nu TIKAI aatruma paarsniegshanas fikseeshanai iipashas jeegas nebuutu! Pilniigi piekriitu, Bet tas buutu viens no veidiem, kaa padariit vienliidziigaaku orienteeshanos, neaizliedzot GPS. ...

Nu tad jau redzees, kaadi buus shii posma rezultaati

Regularitaati "piedziit" melnajaam kasteem - tur vareetu buut virkne zemuudens akmenju! Bet - ja to izdotos atrisinaat ar attieciigu programminju - tas vareetu but taa veerts!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Jūs te tā diskutējat nemaz nezinot Pirmā kastīšu iespējas

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Jūs te tā diskutējat nemaz nezinot Pirmā kastīšu iespējas

Vai ta Pirmajam ir "kastes" , kuras eBay'ā nevar nopirkt un uzreiz pēc finiša izdod gatavus sacensību rezultātus?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Jūs te tā diskutējat nemaz nezinot Pirmā kastīšu iespējas

Cik zinu, tad sho kastiishu vieniigaa iespeeja ir iedot track log texta failinju, kursh bez attieciigu apstraades progu piemeeroshanas ir tikai kaudziite ar burtiem un cipariem... Taadu pashu track failu var ieguut no OZI.

lapsa Reģ.: 01.06.2001
0 0 Atbildēt

iAuto rallija kausa dalībnieku ierašanās un reģistrācija bāzē Bērzkrogā sestdien, plkst. 10:00

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

juhaN rakstīja:

Arnijs rakstīja:

Arnijs rakstīja:

juhaN rakstīja:

Pirmais rakstīja:

es spēju nodrošināt pasākumu ar 31 "melno kasti"

ja kas

Nodrošināt ar kastēm ir mazākais (;

No kastēm izvilkto Datu operatīvu apstrādi arī nodrošināsi?

Principaa tas ir tikpat vienkaarshi, kaa uzstaadiit pashu kasti! Vajag programmiiti, kas treku paarveersh grafiskajaa aatruma ziimeejumaa un novilkt vienu treknu liiniju ar max pieljaujamo aatrumu. Kaut kaa taa! Visa kontrole aprobezojas ar to, vai daliibnieks ir paarkapis ierobezojumu, vai nav!

Pie kam - rezultaati nekad nav pazinjoti uzreiz! Un triju dienu laikaa izchekot 30 ekipaazas...... Da tur 300 var izchekot!

Ja melnā kaste tiek izmantota Tikai noteikumu pārkāpumu fiksēšanai - tad pilnībā tev piekrītu (:

Ja no track log faila Tev jādabūn ārā katra dalībnieka apsteidze vai kavējums noteiktos punktos, novirzes no maršruta utml (un atceroties ka katram dalībniekam ir savs starta laiks!) - tas varētu būt nedaudz sarežģītāk (;

es nesaku ka neiespējami, bet ~30 dalībniekiem tas nebūs pat 3 stundu darbiņš (;

kņiģu ņe čitaļi, no mņeņije u nas aujennoje

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kņiģu ņe čitaļi, no mņeņije u nas aujennoje

Ironija pilnīgi nevietā , neatbildot uz iepriekšuzdotajiem jautājumiem (;

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

1) regularitātē praktiski nav vajadzīgi trases tiesneši - pilnībā izslēgtas tiesnešu kļūdas (uz koplietošanas ceļiem ir daudz citu mašīnu )

2) jebkurā brīdī ir zināms mašīnas ātrums

3) pilnībā kontrolējams vai un cikos ekipāža bija kontrolpunkta rajonā

manuprāt lielākais ieguvums ir tieši tiesnešu un to kļūdu sakarā.....

p.n.

bet protams iauto pasākumu organizē redaktors un viņš nosaka spēles noteikumus ja kādam kautkas nepatīk, var nepiedalīties

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

juhaN rakstīja:

Pirmais rakstīja: kņiģu ņe čitaļi, no mņeņije u nas aujennoje

Ironija pilnīgi nevietā , neatbildot uz iepriekšuzdotajiem jautājumiem (;

kas tu vispār tāds esi???? man domāt, ka labākajā gadījumā tikai DALĪBNIEKS

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kaste sniedz datus - kā ORGANIZATORS viņus interpretē, tā ir tikai ORGANIZATORA darīšana

Arnija teiktajam piebilde ir - lai rezultātus varētu uzskatīt par objektīviem oža gadījumā visiem dalībniekiem ir jābūt PILNĪGI VIENĀDĀM iekārtām

ja tu esi saskāries ar gps iekārtām, tad tev vajadzētu sināt, ka dažādiem čipiem ir savas īpatnības

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

juhaN rakstīja:

Pirmais rakstīja: kņiģu ņe čitaļi, no mņeņije u nas aujennoje

Ironija pilnīgi nevietā , neatbildot uz iepriekšuzdotajiem jautājumiem (;

kas tu vispār tāds esi???? man domāt, ka labākajā gadījumā tikai DALĪBNIEKS

Kāda kuram starpība, kas es tāda?

Jautājums bija par to, uz ko esi spējīgs pats un cik spējīgas ir Tavas kastes un cik ilgā laikā tiek aprēķināti rezultāti ~30 dalībniekiem?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

juhaN rakstīja:

Pirmais rakstīja:

juhaN rakstīja:

Pirmais rakstīja: kņiģu ņe čitaļi, no mņeņije u nas aujennoje

Ironija pilnīgi nevietā , neatbildot uz iepriekšuzdotajiem jautājumiem (;

kas tu vispār tāds esi???? man domāt, ka labākajā gadījumā tikai DALĪBNIEKS

Kāda kuram starpība, kas es tāda?

Jautājums bija par to, uz ko esi spējīgs pats un cik spējīgas ir Tavas kastes un cik ilgā laikā tiek aprēķināti rezultāti ~30 dalībniekiem?

kad tu organizēsi pasākumu, tad varēsi no manis nopirkt pakalpojumu....

lai iegūtu atbildi uz tavu jautājumu ir vispirms jānodefinē vārdiņš "rezultāti"

citādāk pa taisno P.N.

30 failus analīzei varēsi dabūt 6 stundas pēc kastīšu nodošanas man.

tas ir pamatpakalpojums par sākumcenu - tālāk jau pēc vienošanās dažādi papildpakalpojumi par papildus maksu papildus laikā

- atbilstošie datu faili lai varētu tos atvērt googleearthā vai googemapā un vizuāli aplūkot

- informācija par to cikos ekipāža bija konkrētā vietā

- informācija par katras ekipāžas maksimālo ātrumu visā trasē

- informācija par to cik ilgi ekipāža brauca pārniedzot noteiktu ātrumu visā trasē

- informācija par maksimālo ātrumu noteiktā trases posmā

- informācija par to cik ilgi ekipāža brauca pārsniedzot noteiktu ātrumu norādītajā trases posmā

- informācija par to, kur atradās ekipāža konkrētajā laikā

- informācija par to cik ilgi kādas konrētas ekipāžas atradās vienā vietā (ķipa palīdzēja viena otrai)

- nevaru uzreiz iedomāties, bet varbūt tev personīgi vajadzēs vēl kādu citu informāciju

laiki ar precizitāti līdz sekundei

p.n.

bet kad tev interesēs konkrēts pakalpojums un cenas, tad arī beidzot iepazīsimies

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kad tu organizēsi pasākumu, tad varēsi no manis nopirkt pakalpojumu....

lai iegūtu atbildi uz tavu jautājumu ir vispirms jānodefinē vārdiņš "rezultāti"

Vārdiņš "Rezultāti" jau sen kā ir nodefinēts NOLIKUMĀ (;

Bet pārējo ūdeni par Ātrumiem un Google Map'iem & Earth'iem pataupi savām vajadzībām (:

PS Pagaidām tavs Pakalpojums vēl izskatās pārāk zaļš (bērna autiņos) lai liktos interesants ... kur nu vēl kā iepazīšanās iemesls (:

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

juhaN rakstīja:

Pirmais rakstīja:

kad tu organizēsi pasākumu, tad varēsi no manis nopirkt pakalpojumu....

lai iegūtu atbildi uz tavu jautājumu ir vispirms jānodefinē vārdiņš "rezultāti"

Vārdiņš "Rezultāti" jau sen kā ir nodefinēts NOLIKUMĀ (;

Bet pārējo ūdeni par Ātrumiem un Google Map'iem & Earth'iem pataupi savām vajadzībām (:

PS Pagaidām tavs Pakalpojums vēl izskatās pārāk zaļš (bērna autiņos) lai liktos interesants ... kur nu vēl kā iepazīšanās iemesls (:

īpaši jau tu umom ņe bļeščeš

ja tu organizētu šāda veida pasākumus, tad tu zinātu par ko es runāju

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

īpaši jau tu umom ņe bļeščeš

ja tu organizētu šāda veida pasākumus, tad tu zinātu par ko es runāju

Bet protams, tā vietā lai atbildētu uz vienkāršu jautājumu , vieglāk ir strelkas pārbīdīt (;

Saprotot, ka ar tevi par šo tēmu vairāk runāt nav vērts -

Atklanos (:

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

paklau praider, klanīties varēsi futbola laukuma vidū.... kur ir tavs vienkāršais jautājums????

cik ilgā laikā es varu garantēt iauto rezultātus???? stulbs tu esi??? - es neorganizēju iauto pasākumu un līdz ar to es netaisu tos rezultātus un neko negarantēju...

ja tu esi pasākuma organizators un esi gatavs iegādāties šāda vaida pakalpojumu, es tev varu to pārdot... es neesmu vienīgais kas to var, bet neviens nevar tev palīdzēt (izņemot bizenāju ) gadījumā ja tu nezini ko tu īsti gribi

organizators nosaka kā tiek rēķināti rezultāti, es varu sniegt organiztoram nepieciešamo informāciju, organizatoram ir pašam jātiek skaidrībā kāda veida informācija viņam ir nepieciešama rezultātu iegūšanai.... tālākais jau ir organizatora ziņā....

ja tu piedalītos diskusijā no paša sākuma tad zinātu, ka patreiz pamatvajadzības ir:

1) kontrolēt ātruma pārsniegšanu trasē kopā un/vai konkrētā trases posmā

2) noteikt cikos konkrētā ekipāža izbrauca tiesnesi

pārējais jau ir atkarīgs no organizatora izdomas un vajadzībām...

lai kontrolētu ātruma pārsniegšanu organizatoram ir jānodefinē tie ātruma ierobežojumi, kā arī zonas, kur tie darbojas

lai noteiktu tiesneša laiku ir jānodefinē, kur tas tiesnesis atradīsies.... pie tam (ja es būtu iauto organizators) es izvairītos no tiesneša likšanas krustojumos vai to tiešā tuvumā - ja pie vidējā ātruma 60 km/h ir jāpagriežas pa zemes ceļu 90 grādu līkumā, pie tam iespējams uzgriežoties uz galvenā ceļa, tad tā jau ir loterija atkarībā no tā kurā vietā tiks ņemts laiks - cik sekundes būs kavējums/apsteidze

piemēram ekipāža brauc +10 sekundes, palaiž pa galveno braucošo baļķuvedēju un izbrauc krustu -10

vai ekipāža brauc pa 0, izbrauc krustu un dabū jau -20

ja laiks tiks ņemts tieši pirms krusta, tad 1 gadījumā būs 10 sodi, otrajā 0

ja laiks tiks ņemts tūlīt aiz krusta, tad 1 gadījumā 10 sodi, otrajā 20

1 gadījumā jebkurā varinatā ir 10 sodi, bet otrajā..... sanāk pilnīga loterija....

piemēram stop zīme pie dzelzceļa pie vidējā atruma 60 km/h - apstāšanās šajā gadījumā dod līdz pat 10 sekundēm kavējumu, atkarībā no vietas, kur tiks ņemts laiks....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ir nepieciešams laiks lai dabūtu informāciju ārā no "kastes" un ir nepieciešams laiks lai to apstrādātu

es garantēju informācijas dabūšanu no 30 kastēm 6 stundu laikā... tas ir 12 minūtes uz vienu kasti

HAZ Reģ.: 16.05.2006
0 0 Atbildēt

Tās kastītes varētu būt interesants pasākums. Var būt vari iauto organizatoriem iedot kādu izmēģinājuma partiju kāda 5 gabalas, kuras uzliek izlases kārtībā un ja viss notiekas un šiem iepatīkas, var būt tev to pakalpojuma arī turpmāk pērk.

Diemžēl orientēšanas tādu kastīšu lietošanu pašlaik nepieļauj posma nolikums un tā biļetens

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

juhaN rakstīja:

Pirmais rakstīja:

juhaN rakstīja:

Pirmais rakstīja: kņiģu ņe čitaļi, no mņeņije u nas aujennoje

Ironija pilnīgi nevietā , neatbildot uz iepriekšuzdotajiem jautājumiem (;

kas tu vispār tāds esi???? man domāt, ka labākajā gadījumā tikai DALĪBNIEKS

Kāda kuram starpība, kas es tāda?

Jautājums bija par to, uz ko esi spējīgs pats un cik spējīgas ir Tavas kastes un cik ilgā laikā tiek aprēķināti rezultāti ~30 dalībniekiem?

kad tu organizēsi pasākumu, tad varēsi no manis nopirkt pakalpojumu....

lai iegūtu atbildi uz tavu jautājumu ir vispirms jānodefinē vārdiņš "rezultāti"

citādāk pa taisno P.N.

30 failus analīzei varēsi dabūt 6 stundas pēc kastīšu nodošanas man.

tas ir pamatpakalpojums par sākumcenu - tālāk jau pēc vienošanās dažādi papildpakalpojumi par papildus maksu papildus laikā

- atbilstošie datu faili lai varētu tos atvērt googleearthā vai googemapā un vizuāli aplūkot

- informācija par to cikos ekipāža bija konkrētā vietā

- informācija par katras ekipāžas maksimālo ātrumu visā trasē

- informācija par to cik ilgi ekipāža brauca pārniedzot noteiktu ātrumu visā trasē

- informācija par maksimālo ātrumu noteiktā trases posmā

- informācija par to cik ilgi ekipāža brauca pārsniedzot noteiktu ātrumu norādītajā trases posmā

- informācija par to, kur atradās ekipāža konkrētajā laikā

- informācija par to cik ilgi kādas konrētas ekipāžas atradās vienā vietā (ķipa palīdzēja viena otrai)

- nevaru uzreiz iedomāties, bet varbūt tev personīgi vajadzēs vēl kādu citu informāciju

laiki ar precizitāti līdz sekundei

p.n.

bet kad tev interesēs konkrēts pakalpojums un cenas, tad arī beidzot iepazīsimies

Pakalpojumā ietilps arī rezultāta uzlabošana?

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Tās kastes būtu baigi labā štelle!

balsoju par

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

par vai pret balsos organizators. Un es pat zinu rezultātu

Robchiks Reģ.: 29.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ir nepieciešams laiks lai dabūtu informāciju ārā no "kastes" un ir nepieciešams laiks lai to apstrādātu

es garantēju informācijas dabūšanu no 30 kastēm 6 stundu laikā... tas ir 12 minūtes uz vienu kasti

12 MINUTES tikai info dabushanai ?!?!

kas tai kastitei par "pedlminamo" domashanu ?

cik botu interface tad ir tai kastitei ?

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Robchiks rakstīja:

Pirmais rakstīja: ir nepieciešams laiks lai dabūtu informāciju ārā no "kastes" un ir nepieciešams laiks lai to apstrādātu

es garantēju informācijas dabūšanu no 30 kastēm 6 stundu laikā... tas ir 12 minūtes uz vienu kasti

12 MINUTES tikai info dabushanai ?!?!

kas tai kastitei par "pedlminamo" domashanu ?

cik botu interface tad ir tai kastitei ?

Man jau nu šķiet, ka vai nu tu neiebrauci, vai arī es esmu ļoti aprobežots...

Es domaju, ka tās 12 minūtes ir ar aizvešanu, atvešanu, pārkačāšanu, apstrādi, pusdienas snaudu, tēju un pīpēšanu.

Ā nu Pirmais laikam nepīpē.

Nu tad dušu vai ka viņš to savu iestādījumu sauca...

Robchiks Reģ.: 29.05.2003
0 0 Atbildēt

vai arī es (TU) esmu ļoti aprobežots...

Profesionāla skaņu aparatūra un DJ pakalpojumi banketiem. T. 27018888

PAR REKLAMU IR JAVIENOJAS AR PORTALA VADIBU

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti