iAuto rallija kauss

MaD Reģ.: 25.07.2002

aļo.zinu ka vienā rakstā bija nopublicēts kāda izskatās tā karte pēc kuras jābrauc , a nevaru vairs atrast, ir doma piedalīties 2ajā posmā, bet nu gribas palasīties kas un kā [addsig]

 
Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Sviest,ko satraucies,būs Tev pasākums,kur varēsi izmantot GPS,kaut 5 gab un organizators uzmauks kaklā vēl vienu obligāto.

Nu jā, ir patiesa cerība, ka vismaz Tavā ar Pirmo rīkotajos pasākumos šādi dīvaini noliegumi neparādīsies, jo braukt tad gribās visiem, un visi mēs neesam vienādi....

citi ir sportisti, citi mehāniķi, citi zinātnieki, a citi topogrāfiskie ideoti....

bet visus mūs vieno mīlestība pret autosportu, un ļoti kvēla vēlme, ja ne uzvarēt, tad vismaz piedalīties, a Redaktors , ar saviem jaunajiem noteikumiem, dara mums Gauži...

Nr_323 Reģ.: 20.02.2006
0 0 Atbildēt

es jau tik iepriecināts esmu par jauninājumiem

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Interesanti gan,kā organizators nodrošinās kontroli jaunajiem noteikumiem Pārmeklēs mašīnas un liks izģērbties ?

Es saprotu,klasiskais rallijs ir drīzāk šāda formāta nevis WRC, bet nu šie noteikumi ir kāpšana atpakaļ uz 20. gadsimtu.

Lai jau nu jums tur veicas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

teorētiski pastāv tehnoloģijas, kas ierobežotā laikā spēj strādāt pat precīzāk par GPS...

balstās uz ļoti precīzu laika skaitīsanu un paātrinājuma mērīšanau visādos virzienos...

piemēram www.gtechpro.com/... jau sen to izmanto....

savietojot laika un paātrinājuma mērījumus ar karti, kurā var regulāri \"ienullēties\" iegūstam pietiekami precīzu GPS analogu...

pie tam - tas nav aizliegts....

vei vēl viens legāls GPS aizstājēja varianats īsteniem gribētājiem.... savietojam kartē starta vietu un no abs devēja nolasīto nobraukuma informāciju kopā ar virziena vektoru, ko varam iegūt izmantojot žiroskopu vai attiecīgi pielāgotu kompasu (vai abu kombināciju)

visam tam pa virsu uzliekam, piemēram, $GP teikumu veidotāju un palaižam gaisā caur zilzobi....

signālu uztveram ar parasto plaukstdatoru, ko izmantojām braukšanai līdz šim...

es jau saprotu, ka mani teksti daudziem atgādinā raimondsm pļurkstēšanu....

bet es, atšķirībā no raimja, šajā gadījumā saprotu par ko runāju

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

par GPS nelietošanu - ideāls lēmums.

Pirmkārt priecājos par to tapēc ka man GPS nav (loģiski)

Otrkārt arī bez GPS var nobraukt labi, tikai vajag biku vairāk smadzeņu šūnas - tas padara pasākumu interesantāku.

Treškārt - var jau nokrauties ar smago datorartelēriju, moška vēl piemontēt mašīnai autopilotu. lai pati brauc tur kur kompis liek, un pašam sēdēt pakaļas beņķī un sūkt alu..

moška vēl piedalīties iAuto rallijā virtuāli no darba vietas???

bet vai tas ir interesanti?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja: par GPS nelietošanu - ideāls lēmums.

Pirmkārt priecājos par to tapēc ka man GPS nav (loģiski)

Otrkārt arī bez GPS var nobraukt labi, tikai vajag biku vairāk smadzeņu šūnas - tas padara pasākumu interesantāku.

Treškārt - var jau nokrauties ar smago datorartelēriju, moška vēl piemontēt mašīnai autopilotu. lai pati brauc tur kur kompis liek, un pašam sēdēt pakaļas beņķī un sūkt alu..

moška vēl piedalīties iAuto rallijā virtuāli no darba vietas???

bet vai tas ir interesanti?

da štrunts ar GPS....

o.k., ja nevar tos datorus ar antēnām, o.k. lai tā būtu....

to es varu vēll sagremot, RS var braukt pēc spidometra, OZ-ā biķin grūtāk būss, bet arī naf mirstamā kaite....

es jau raudu par to, ka Reds piesējās manam telefonam, ka es to nevaru ņemt līdz, un ka man tagad dēļ tā ir jāpērk divi citi vietā, ja gribu piedalīties.........

rakstīju jau par to, ka tajā Nokia tas GPS ir tādas spēļmantiņas līmenī un nekādu vērā ņemamu informāciju es no tā tur, laukos, nevar iegūt....

Cat Reģ.: 10.12.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

es jau raudu par to, ka Reds piesējās manam telefonam, ka es to nevaru ņemt līdz, un ka man tagad dēļ tā ir jāpērk divi citi vietā, ja gribu piedalīties.........

Vēl sliktāk ir tas, ka jāpaliek bez telefonu saraksta, vai jāperk dārgs verķis, kuram nav GPS. Vismaz mans telefonu saraksts parastos telefonos vairs neielien

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

es jau saprotu, ka mani teksti daudziem atgādinā raimondsm pļurkstēšanu....

tas iešāvās galvā, kad izlasīju pirmos 3 teikumus ...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

es jau saprotu, ka mani teksti daudziem atgādinā raimondsm pļurkstēšanu....

tas iešāvās galvā, kad izlasīju pirmos 3 teikumus ...

nu raimis savu eletroniķu pulciņu nodarbību praktisko pusi varētu sākt ar to, ka uztaisītu lai tavs laptops spētu saskaitīt cik reizes ir apgriezies mašīnas ritenis

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Tas, ka pasākums no pārsvarā viendiennieka pārvēršas par divdiennieku (no 5 posmiem 3) jau ir stingri nolemts?

Cerams,tie 2 diennieki pārtaps par 1 dienu vai ar lidz tam laikam ģimene atcels 2 diennieku VETO!

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Kad notiks starta numuru izloze?

Biki inetere sāk rasties, kāds nr. būs ekipāžai

autopilots

kalnietis

Berny 735

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Interesanti gan,kā organizators nodrošinās kontroli jaunajiem noteikumiem Pārmeklēs mašīnas un liks izģērbties ?

Es saprotu,klasiskais rallijs ir drīzāk šāda formāta nevis WRC, bet nu šie noteikumi ir kāpšana atpakaļ uz 20. gadsimtu.

Lai jau nu jums tur veicas.

Vai Baisulis pametis i-auto ralli vai rāpjas augstāk?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

AutoPilots rakstīja:

Baisulis rakstīja: Interesanti gan,kā organizators nodrošinās kontroli jaunajiem noteikumiem Pārmeklēs mašīnas un liks izģērbties ?

Es saprotu,klasiskais rallijs ir drīzāk šāda formāta nevis WRC, bet nu šie noteikumi ir kāpšana atpakaļ uz 20. gadsimtu.

Lai jau nu jums tur veicas.

Vai Baisulis pametis i-auto ralli vai rāpjas augstāk?

baisulis esot no krievu jaungadā nokurinātajām brīnumsvecītēm uzlocījis savam auto dugas

braukšot rallija tautas klasē

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

i-auto jau ar var ar dugām braukt?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

AutoPilots rakstīja: i-auto jau ar var ar dugām braukt?

Satiksmē drīkst piedalīties,kāpēc nevarētu iauto rallijā braukt??

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

AutoPilots rakstīja: i-auto jau ar var ar dugām braukt?

Satiksmē drīkst piedalīties,kāpēc nevarētu iauto rallijā braukt??

Satiksmē drīkst piedalīties?

man teica ar mazu piebildi....

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Kapēc asins koncentrācija alkoholā drīkst būt 0.00 promiles, ja pasākums notiek pēc CSN ?

Reiz CP apturēja pl. ~4:23 un lika pūst trubā (pirmstam vismaz mēnesi nebiju pat ostijis alkoholu) šie parādija ~ 0.38 promiles un sāka mani apvainot, ka es esot lietojis aliņus un kokteiļus !!!

Tā kā 0,5 promiles tomēr nebija=nevarēja mani sodīt...

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

dugas jau nav buuris...

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

AutoPilots rakstīja: Kapēc asins koncentrācija alkoholā drīkst būt 0.00 promiles, ja pasākums notiek pēc CSN ?

Reiz CP apturēja pl. ~4:23 un lika pūst trubā (pirmstam vismaz mēnesi nebiju pat ostijis alkoholu) šie parādija ~ 0.38 promiles un sāka mani apvainot, ka es esot lietojis aliņus un kokteiļus !!!

Tā kā 0,5 promiles tomēr nebija=nevarēja mani sodīt...

Tāpēc, ka autosports nevar būt saistīts ar alkohola lietošanu / ostīšanu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

AutoPilots rakstīja: Kapēc asins koncentrācija alkoholā drīkst būt 0.00 promiles, ja pasākums notiek pēc CSN ?

Reiz CP apturēja pl. ~4:23 un lika pūst trubā (pirmstam vismaz mēnesi nebiju pat ostijis alkoholu) šie parādija ~ 0.38 promiles un sāka mani apvainot, ka es esot lietojis aliņus un kokteiļus !!!

Tā kā 0,5 promiles tomēr nebija=nevarēja mani sodīt...

Tāpēc, ka autosports nevar būt saistīts ar alkohola lietošanu / ostīšanu...

izlasi uzmanīgāk ko autopilots teica

Cat Reģ.: 10.12.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

AutoPilots rakstīja: Kapēc asins koncentrācija alkoholā drīkst būt 0.00 promiles, ja pasākums notiek pēc CSN ?

Reiz CP apturēja pl. ~4:23 un lika pūst trubā (pirmstam vismaz mēnesi nebiju pat ostijis alkoholu) šie parādija ~ 0.38 promiles un sāka mani apvainot, ka es esot lietojis aliņus un kokteiļus !!!

Tā kā 0,5 promiles tomēr nebija=nevarēja mani sodīt...

Tāpēc, ka autosports nevar būt saistīts ar alkohola lietošanu / ostīšanu...

Nonoturējos: "Kapēc asins koncentrācija alkoholā drīkst būt 0.00 promiles" - alkoholu nevajag šķaidīt

Alkoholā koncentrācija asinīs un alkohola koncentrācija elpā ir divas atšķirīgas lietas, ja asinīs principā tiešām ir alkohola koncentrācija, tad izelpā var uzrādīt arī no tā ka kuņģītis streiko, nevis ir dzerts/ostīts.

Bet laikam var īpaši neuztraukties, jo nolikumā teikts, ka "Pieļaujamā mēraparāta kļūda – 0,2 promiles", tātad ja uzrāda 0,2 vai mazāk var uzskatīt, ka ir 0,00 !! ??

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

AutoPilots rakstīja: Kapēc asins koncentrācija alkoholā drīkst būt 0.00 promiles, ja pasākums notiek pēc CSN ?

Reiz CP apturēja pl. ~4:23 un lika pūst trubā (pirmstam vismaz mēnesi nebiju pat ostijis alkoholu) šie parādija ~ 0.38 promiles un sāka mani apvainot, ka es esot lietojis aliņus un kokteiļus !!!

Tā kā 0,5 promiles tomēr nebija=nevarēja mani sodīt...

Tāpēc, ka autosports nevar būt saistīts ar alkohola lietošanu / ostīšanu...

Protams,

ja brauc, tad brauc

un

ja dzer, tad dzer

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Vai 1 martā būs papildsacensība?

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

AutoPilots rakstīja: Vai 1 martā būs papildsacensība?

Plānots, ka būs.

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Laika apstākļi-nevar ietekmēt notikšanu / nenotikšanu ?

Būs vai nebūs sniegs...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti