iAuto rallija kauss

MaD Reģ.: 25.07.2002

aļo.zinu ka vienā rakstā bija nopublicēts kāda izskatās tā karte pēc kuras jābrauc , a nevaru vairs atrast, ir doma piedalīties 2ajā posmā, bet nu gribas palasīties kas un kā [addsig]

 
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Robchiks rakstīja:

vai arī es (TU) esmu ļoti aprobežots...

Profesionāla skaņu aparatūra un DJ pakalpojumi banketiem. T. 27018888

PAR REKLAMU IR JAVIENOJAS AR PORTALA VADIBU

Ai,Robīc apvainojās

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Kā Baisulim iet?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

AutoPilots rakstīja: Kā Baisulim iet?

Paldies,labi. Ir kāda interese?

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Robchiks rakstīja:

vai arī es (TU) esmu ļoti aprobežots...

Profesionāla skaņu aparatūra un DJ pakalpojumi banketiem. T. 27018888

PAR REKLAMU IR JAVIENOJAS AR PORTALA VADIBU

Kaut ka smieklīgi sanāk. It ka jau man Tavā priekšā nebūtu jaatskaitās, bet, ja jau reiz paprasīji - viss jau sen ir saskaņots.

Ja netici, varu pārsūtīt vismaz pusgadu vecu saraksti ar Redu šinī konkrētajā jautājumā.

Robchiks Reģ.: 29.05.2003
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Robchiks rakstīja:

vai arī es (TU) esmu ļoti aprobežots...

Profesionāla skaņu aparatūra un DJ pakalpojumi banketiem. T. 27018888

PAR REKLAMU IR JAVIENOJAS AR PORTALA VADIBU

Kaut ka smieklīgi sanāk. It ka jau man Tavā priekšā nebūtu jaatskaitās, bet, ja jau reiz paprasīji - viss jau sen ir saskaņots.

Ja netici, varu pārsūtīt vismaz pusgadu vecu saraksti ar Redu šinī konkrētajā jautājumā.

Tikai bez stresa . Gan jau mums vajadzes kada vasaras posma lai kads muzichku pakruti .

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Es arī varu padziedāt kāzās, ja vaig, un arī runu pateikt....

māku spēlēt ar mutes ermoņiku.....

nu nebūs nemaz tik dārgi....

Tā kā zvanat man, ja kas!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Tad kas bija ar GPS iekārtām orientēšanās laikā???

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Tad kas bija ar GPS iekārtām orientēšanās laikā???

Tās netika lietotas.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Atradās dalībnieku mašīnās?

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Atradās dalībnieku mašīnās?

Es (sapulcē) atļāvu tās atstāt mašīnās.

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Paldies!

Bij labs pasākums

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

nuhajs rakstīja: Atradās dalībnieku mašīnās?

Es (sapulcē) atļāvu tās atstāt mašīnās.

Pirmais jau raksta komentāros atzinās ka esot lietojis un pieprasīja sev diskvalifikāciju (:

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

P.N. losi

komentāros es redam piedāvāju variantu uzstādīt KATRĀ mašīnā gps

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: P.N. losi

komentāros es redam piedāvāju variantu uzstādīt KATRĀ mašīnā gps

tad es a piedalos... dikti GPS gribās...

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

2.posms vēl arī būs bez GPS.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: 2.posms vēl arī būs bez GPS.

Pēc teikuma uzbūves var spriest,ka 3. jau būs ar.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Redaktors rakstīja: 2.posms vēl arī būs bez GPS.

Pēc teikuma uzbūves var spriest,ka 3. jau būs ar.

analītiķis... kujeva...

FunnyFox Reģ.: 02.07.2007
0 0 Atbildēt

Labrīt!

Paldies organizatoriem, paldies komandas biedriem un visiem visiem dalībniekiem, paldies Dievam, bet jo īpaši - manam pilotam! Tas bija ne vien pasākums, bet arī notikums ar dēkas elementiem un ļoti ļoooooti labs!

Lai mums visiem tikpat jauka, bet daudz labāk izdevusies šī visa sezona!

(Nr.31)

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: 2.posms vēl arī būs bez GPS.

saderam, ka pēc otrā posma tāpat būs pieejamas kartes - ķipa skatieties ko mūsu GPS ir ielogojis

un nevienam par to nekas nebūs

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Par GPS signāla uztvērējiem mandomāt bija viss cilvēcīgi pateikts pirms starta,- ja kāds te ir atbraucis piesmiet visus organizatorus un pārējos dalībniekus, tad lūdzu, ja cilvēkam pēc tam ar sirdsapziņu viss ir OK, tad tādam neko nevar padarīt. Pārējie, šķiet, spēlēja godīgu spēli un ja kāds arī logoja savu nobraukto ceļu, bet neizmantoja GPS signālu, lai ātrāk noorientētos, tad man nav iebildumu. Nu nav šeit ne tādu milzīgu naudas balvu vai citu mega labumu, kā dēļ būtu vērts kļūt negodīgam un pārkāpt noteikumus. GPS raidītāju savākšana neko nemainītu, tāpat kāds varētu iepirkt otro raidītāju un to slēpt.

Es gan joprojām balsoju par 2 lietām:

-GPS ir jāatļauj

-100x baudāmāk šāds pasākuma formāts, kad ir kārtīga izbraukāšanās VIENU dienu, nevis 2 dienas

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Par GPS signāla uztvērējiem mandomāt bija viss cilvēcīgi pateikts pirms starta,- ja kāds te ir atbraucis piesmiet visus organizatorus un pārējos dalībniekus, tad lūdzu, ja cilvēkam pēc tam ar sirdsapziņu viss ir OK, tad tādam neko nevar padarīt. Pārējie, šķiet, spēlēja godīgu spēli un ja kāds arī logoja savu nobraukto ceļu, bet neizmantoja GPS signālu, lai ātrāk noorientētos, tad man nav iebildumu. Nu nav šeit ne tādu milzīgu naudas balvu vai citu mega labumu, kā dēļ būtu vērts kļūt negodīgam un pārkāpt noteikumus. GPS raidītāju savākšana neko nemainītu, tāpat kāds varētu iepirkt otro raidītāju un to slēpt.

Es gan joprojām balsoju par 2 lietām:

-GPS ir jāatļauj

-100x baudāmāk šāds pasākuma formāts, kad ir kārtīga izbraukāšanās VIENU dienu, nevis 2 dienas

GPS tiks atļauts tikai tādos posmos, kur KP tiks likti grūti pieejamās vietās, sarežģītā vidē.

10.maijā būs tāds pats formāts kā 1.posmā, tikai ievilksies līdz kādiem 4-5 no rīta. To arī turpmāk mēs sauksim par divdiennieku, kaut patiesībā tā ir ļoooooti gara diena.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Yukki sāk runāt par negodīgumu atceros pagājušā gada sābistu sazvanīšanos un priekšā teikšanas epopejas un te pēkšņi-sirdsapziņa

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Yukki rakstīja: Par GPS signāla uztvērējiem mandomāt bija viss cilvēcīgi pateikts pirms starta,- ja kāds te ir atbraucis piesmiet visus organizatorus un pārējos dalībniekus, tad lūdzu, ja cilvēkam pēc tam ar sirdsapziņu viss ir OK, tad tādam neko nevar padarīt. Pārējie, šķiet, spēlēja godīgu spēli un ja kāds arī logoja savu nobraukto ceļu, bet neizmantoja GPS signālu, lai ātrāk noorientētos, tad man nav iebildumu. Nu nav šeit ne tādu milzīgu naudas balvu vai citu mega labumu, kā dēļ būtu vērts kļūt negodīgam un pārkāpt noteikumus. GPS raidītāju savākšana neko nemainītu, tāpat kāds varētu iepirkt otro raidītāju un to slēpt.

Es gan joprojām balsoju par 2 lietām:

-GPS ir jāatļauj

-100x baudāmāk šāds pasākuma formāts, kad ir kārtīga izbraukāšanās VIENU dienu, nevis 2 dienas

GPS tiks atļauts tikai tādos posmos, kur KP tiks likti grūti pieejamās vietās, sarežģītā vidē.

10.maijā būs tāds pats formāts kā 1.posmā, tikai ievilksies līdz kādiem 4-5 no rīta. To arī turpmāk mēs sauksim par divdiennieku, kaut patiesībā tā ir ļoooooti gara diena.

Bet kā tad būss tajos posmos kur GPS-u lietot nevarēs, vai būs kā 1.posmā, ka tas var atrasties mašīnā, vai nē

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Turpmāk būs tā:

5.7. Orientēšanās disciplīnas laikā GPS signālu uztverošu iekārtu (GPS antenas, GPS iekārtas, PocketPC ar iebūvētu GPS, mobilie telefoni ar iebūvētu GPS) izmantošana ir aizliegta. Drīkst izmantot datoru un elektroniskās kartes, bet bez GPS. Minētie ierobežojumi attiecas arī uz pasažieriem. Sods par šī punkta neievērošanu –diskvalifikācija pēc galvenā tiesneša lēmuma.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Paldies!

Tatad, ja es pareizi sapratu, tad mans telefons mašīnā atrasties var, zvanīt es pa to varu, spēles spēlēt arī , bet tik nedrīkstu lietot tā GPS antēnu, ja

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti