Visādas sarunas par pasaules politiku

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

iauto.lv/forums/topic/40617-transports-un-ista-ekologija?pnr=16

Šeit tādi teksti iederētos labāk.

msh

WALA rakstīja: Par PSRS - pārdots man nav nekas, bet arī tajā laikā dzīvoju bēdu nezinādams, bet jā zinu kā citiem takā greizajā valstī gāja arī sūdīgi. Tam laikam mums bija lieli "blati" praktiski visur, izņemot varbūt pie auto iegādes ne, ar ģimeni tirgojām dārzeņus, ar neretiem braucieniem uz Ļeningradas tirgu ar pilnu "fūri" un ne to pašu tukšāko pagrabu. Jā bija arī sīkajiem pa reizie ko pastrādāt. Man personīgi nav nevienas sliktas atmiņas. Nē to valsti man atpakaļ nahren nevajag, tā ir iekārta kas pati sevi sagrauj izņemot varbūt gadījumus,

kad diktators a la Staļins visus īsā pavada tur, citādi tā sistēma pie mums strādāt nevar.

Ja jau tu saki ka to iekārtu mums nevajag, tad kāpēc pats fano par demokrātiem? Tā saucamie liberāļi, pie kuriem pieder arī demokrāti, no komunistiem atšķiras tikai ar to kā tikt pie varas - komunisti vispirms ar brutālu spēku sagrāba varu un tad izveica darbības lai nodrošinātu varas palikšanu savās rokās - liberāļi darbojas demokrātiskas sistēmas ietvaros, veicot vajadzīgās sabiedrības izmaiņas lai ievēlēti tiktu viņi - māca pareizo vēsturi un pareizo domāšanas veidu skolās un universitātēs, ar kaut kā atmešanu uzpērk kaut kādus vēlētāju slāņus, ielaiž visādus imigrantus, kuri pēc tam lielākoties kļūst par viņu vēlētājiem, panāk lielāku vai mazāku cenzūru, un tā varētu turpināt.

Par universitāšu kvotām tu kaut ko neesi sapratis. Es par to dabas parādību, par kuru ir dzirdēts šur tur rietumos - iestāties universitātē dabū tikai tie, kam augstākās atzīmes - bet paņem uzliek ka, teiksim, kursā 20 purniem jābūt melniem, tb garantē tās vietas cilvēkiem ar melnu ādas krāsu, neatkarīgi no tā, kā viņu atzīmes attiecas pret pārējajiem - no kā pēc tam attiecīgi cieš mācības...

Par imigrāciju - pirmā doma izlasot to tavu tekstu - bļin, tu spēj domāt arī par kaut ko citu kā tikai naudu?! Palasot šajā forumā tādu kā tu, tekstus, es tiešām nebrīnos kāpēc eiropas politiķi ir tikuši tik tālu un valstis un tautas tik tālu nodzīvojušās - ja tā vietā lai uztrauktos par savu tautu un savas tautas demogrāfisko stāvokli, uztraucas par ekonomiju... Tas tā, subjektīvais moments. Objektīvais moments - jeņķu situācija - imigrantu nācija, kura teorētiski un idejiski spēj asimilēt visus tos imigrantu barus. BET ir viens maziņš sīkumiņš - valstij vajag noteiktu veidu imigrantus, un visas normālas valstis savas robežas kontrolē. Un ASV dod gadā 1 miljonu imigrantu vīzu, cilvēkiem, kuri tiek uzskatīti par derīgiem. Tad kāpēc tev šķiet pieļaujami pieļaut nelegālo imigrāciju? Kam vajag nelegālos imigrantus? Pats gribētu dzīvot kādu bandu pārņemtā rajonā?

Tas par ASV. Eiropā ir bēdīgāk - eiropā ir normālas nacionālās valstis, nevis kaut kādas imigrantu jaukteņvalstis - te nemaz nav diskusijas, kāpēc imigrācija ir slikta, sevišķi pie tā ka pamatā imigranti ir musulmaņi.

WALA

19.09.2019 21:34

Kādā bandu pārņemtā rajonā, tu zini ka šī problēma ir saistīta tiešā veidā ar to kā mēs attiecamies pret citu ādas krāsu? Segregācija rodas apkāttējās attieksmes dēļ, un reizēm ar stulbu politiķu dēļ.

Un cik ērti ir tupēt un sūkt alu un bļaut pilnā rīkle ka imigranti ir slikti, un patiesībā neko nerisināt, un nedod dievs ka situācija mainīsies un būsim spiesti stiep savas pakaļas prom no savas zemes(tikai tas var galīgi nebūt tas iemesls kurs msh pirmais iešausies prātā).

 
1.. 27 28 29 30 31 32
Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: "punduris ( putins) ieviesa krievijā komunismu"

"kur ir kaut viens mans komentārs, kur es noliedzu, ka krievijā ir fašisms "

 

Tavs tupums nebeidz pārsteigt.

Lai gan formulējumi fašismam un komunismam ir dažādi, valstīs kur ir fašisms, VIENMĒR ir komunisms.

Bet komunisma valstīs ne vienmēr ir fašisms.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nu jā - izmantot varu, lai atņemtu tautai un atdotu lojāliem lielkapitālistiem ir komunisms. Pierunāji. Man būs bijusi kaut kāda nepareiza komunisma definīcija.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt
raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu, paskatījās kāds Takeru Karlsonu un viņa intervētāja teātri?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Nu, paskatījās kāds Takeru Karlsonu un viņa intervētāja teātri?

Nu nav tā ka saprotams, kādēļ provinciāls zemas kvalitātes klauns interesejas par augstākas kvalitātes klauna sasniegumiem.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
3 2 Atbildēt

Laikam var sanākt ne tie secinājumi par it kā konservatīvajiem, kas tēlo konservatīvos, bet patiesībā nav tādi.

Tie paziņojumi vien ir ko vārti. Nevakcinēšanās kā lielākais sasniegums. Vai lielās politikas vērtējumi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 2 Atbildēt

"Nevakcinēšanās kā lielākais sasniegums." Nu vai tad nav līdzsvars ar tevi, kam bezjēdzīga vakcinēšanās ir lielākais sasniegums? Klaunu saiets.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Britu jūtubists izķidā ziņu par to, ka elektriskajām mašīnītēm būs ceļa nodoklis par nobraukto attālumu - stāsts par to ka tā ir atruna, lai sakrāmētu visās malās kameras - kas pie viņiem klusām jau ir sācies.

Pie mums tas notiekti arī atnāks, ja vien nav plānots mūsu zemi noslaucīt ar krievu un amerikāņu raķetēm...

0pis Reģ.: 16.02.2023
0 0 Atbildēt

Un kāpēc lai EV nebūtu nodoklis par katriem nobrauktiem 100km? Benzīns un dīzelis tak maksā par katru litru (kas pārveidojas kilometros), cita lieta, kā to tērē - bet jāsaprot ka valsts nevar darboties kā groziņu vakars, kur katrs apēd to ko atnes, jo tad nevienam nekā nebūs - ne ceļu, ne tiltu, ne medicīnas.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Kamalas Harisas faniem un citiem arī. Nedaudz džeza. www.facebook.com/reel/574325211751166/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
1 0 Atbildēt

Krievijā pieņemts jauns federālais likums - 307FZ, kur rakstīts, ka no 2025.gada 1. marta tiks nacionalizēti nekopti zemes īpašumi.

Bradipussi domā, ka tas ir kapitālisms.

😂😂😂

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Atkal melo. Parastais Džo varbūt neizlasīs, ka jau iepriekš skaidroju, ka nacionalizēt var tikai privātīpašumu. Un fašistiskā režīma konfiskāciju saukt par "nacionalizāciju" māk Kremļa propagandas mašīnas dalībnieki, kam ir jaslēpj patiesā fašisma daba.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Britu jūtubists izķidā ziņu par to, ka elektriskajām mašīnītēm būs ceļa nodoklis par nobraukto attālumu - stāsts par to ka tā ir atruna, lai sakrāmētu visās malās kameras - kas pie viņiem klusām jau ir sācies.

Pie mums tas notiekti arī atnāks, ja vien nav plānots mūsu zemi noslaucīt ar krievu un amerikāņu raķetēm...

Un?

Prātīga doma - lai maksā tie, kas tiešām ceļu lieto. Pārējais, ko tur tas anglis muld, ir tīrais ūdens bez seguma. 

Pie jums tur leišmalē noteikti neatnāks. Braucēju par maz, kameras neatmaksāsies. Vai nu liks katram melno kasti, vai būs jāmaksā par galvenajiem autoceļiem.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Jā, prātīga doma - ar atrunu, ka vajag no hobijistiem iekasēt nodokli jaievieš totāla kontrole. Kad sistēma būs vietā ar tavu atbalstu, nebrīnies, ka tā kontrolēs visus un parādīsies kvotas - kur un cik tu vispār drīkstēsi braukt.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 1 Atbildēt

Nu, sāc vien baidīties.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tīrais ūdens bez seguma? Vēl viens muļķītis kam visapkārt dzīvē notiek tīrākās nejaušības un valsts pārvaldē atkal un atkal nonāk pilnīgi dalbajobi kas neko nejēdz - nu kā tur tajā variantā, kad britu valdība un ierēdniecība bija pilnīgi bez poņas ka lohdaunis un mudināšana pāriet uz elektriskajām mašīnītēm novedīs pie akcīzes ieņēmumu samazinājuma - ?

Par to pēdējo - kā jau teicu - vai nu šīs valsts teritoriju paredzēts noslaucīt, vai arī kameras ir tikai priekšā. Leišiem toč viss notiek - ja es brauktu ar mašīnu uz Palangu, līdz pagriezienam uz lidostu man jāpabrauc garām kamerām 500m no robežas, aiz tā netālu nāk viens fotostabs, tad nāk pie sventājas tilta meteoroloģisko novērojumu stacija ar kaut kādām kamerām, tad nāk vēl viens fotostabs,un tad vidējā ātruma kontroles posms - tas viss kaut kādu 10 kilometru posmā - un vispār es tā skatos ka viņiem pagājušogad daudz salikts fotostabu un vidējā ātruma kontroles posmu...

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tīrais ūdens bez seguma? Vēl viens muļķītis kam visapkārt dzīvē notiek tīrākās nejaušības un valsts pārvaldē atkal un atkal nonāk pilnīgi dalbajobi kas neko nejēdz - nu kā tur tajā variantā, kad britu valdība un ierēdniecība bija pilnīgi bez poņas ka lohdaunis un mudināšana pāriet uz elektriskajām mašīnītēm novedīs pie akcīzes ieņēmumu samazinājuma - ?

Par to pēdējo - kā jau teicu - vai nu šīs valsts teritoriju paredzēts noslaucīt, vai arī kameras ir tikai priekšā. Leišiem toč viss notiek - ja es brauktu ar mašīnu uz Palangu, līdz pagriezienam uz lidostu man jāpabrauc garām kamerām 500m no robežas, aiz tā netālu nāk viens fotostabs, tad nāk pie sventājas tilta meteoroloģisko novērojumu stacija ar kaut kādām kamerām, tad nāk vēl viens fotostabs,un tad vidējā ātruma kontroles posms - tas viss kaut kādu 10 kilometru posmā - un vispār es tā skatos ka viņiem pagājušogad daudz salikts fotostabu un vidējā ātruma kontroles posmu...

Tad ar steigu pārvācies tuvāk kādam fotoradaram, lai ātombumba neķer!

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Grētas jaunie piedzīvojumi:

2024. gada 4. septembris, 10:32 pēc Centrāleiropas laika

Elena Džordāno

Zviedrijas klimata aktīviste Grēta Tūnberga trešdienas rītā Kopenhāgenā tika arestēta palestīniešus atbalstošās demonstrācijas laikā.

"Studenti pret okupāciju un es esam Kopenhāgenas Universitātes administrācijas ēkā," trešdienas rītā Tūnberga rakstīja savā Instagram vietnē izplatītajā video.

“Izsaukta policija, vardarbīgi iekļuva ēkā, policija bija bruņota ar triecienšautenēm. Viņi izliek visus, kamēr mēs runājam, ”viņa rakstīja. /no Politico

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Griežos pie ekspertiem ar lūgumu izskaidrot kas noticis ar šo cilvēku

x.com/meteozinas/status/1832417880484298829?t=AuI__UuWcZsvinZczUbHhA&s=19

Es klusēju un tikai lasu iepletis acis par Traļļa prognozēm, ka cilvēce ies bojā šaja gadsimtā un kā mājas jābuūvē pazemē. Tomēr šeit jau cilvēks kko gaida no Rinkeviča un aktīvi risina ģeopolitiku. Pat mūsu ViensExperc nevelk līdzi Trallim. Viņš kko lieto un raksta tviterī vai kas tas ir!?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu tu taču saproti, ka mūsdienās ir radītas platformas kur var izteikties jebkurš rakstīt pratējs utml. pat tad ja ne katram vajadzētu ļaut izteikties .... Demokrātijas "ēnas puses" ...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Viss ir normāli - cilvēks redz problēmu un nesaprot vilcināšanos! Tad kad no tava auto kāda lidojoša krievu šķībraķete uztaisīs makaronkāšamo sietu, tad tu kliegsi skaļāk ka maskava ir jānodedzina! Kamēr problēma neskar konkrētu indivīdu tikmēr ir doma ka visu var atrisināt ar izskaidrošanu! Nu nesaprot krievu nacisti tādu valodu! Krievu nacisti saprot tika spērienu ar zābaku pa muti!

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Irānas jaunā reformistu valdība brīdinājusi Krieviju par tās nostāju Azerbaidžānas pusē robežstrīdā, jo Teherānā joprojām pastāv bažas par tās attiecībām ar Maskavu.

Irānas ārlietu ministrs Sajeds Abass Aragči spēra neparastu soli, pārmetot Krievijai pēc tam, kad Maskava nostājās Azerbaidžānas pusē saistībā ar tās aicinājumiem izveidot sauszemes koridoru gar Armēnijas un Irānas robežu, jo Teherāna baidās, ka tas varētu ierobežot tās piekļuvi Eiropai un plašākai pasaulei.

Ahmads Naderi, stingrās līnijas piekritējs parlamentā, sacīja: “Atbilstošas ​​atbildes trūkums pret krieviem gadījumos, kad ir veiktas darbības pret Irānas nacionālajām interesēm, ir izraisījis viņu divkāršu augstprātību. Viņiem jāliek saprast, ka stratēģiskā sadarbība nenozīmē atteikšanos no interesēm.

www.theguardian.com/world/article/2024/sep/06/iran-warns-russia-against-siding-with-azerbaijan-in-border-dispute

1.. 27 28 29 30 31 32
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti