Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
arba Reģ.: 16.12.2002
3 0 Atbildēt

jauns.lv/#google_vignette

Nu re - Slimnica vainiga

Un neviena varda par patieso problemu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Mans coms šobrīd meklējas Bet ar attiecībām. Iepazīstas un staigā ārā, aukstumā un drēgnumā. Jo, nav nevienas kafejnīcas vai restorāna, kur pasēdēt un patērzēt ilgāk siltumā Wtf, vai tad uzreiz jāved pie sevis... Randiņos šobrīd nav, ko darīt un nav, kur iet. Stulbums kubā

Tāds nūģīgs tev tas čoms. Nav nekādas iztēles.

Vispār, pastaigu ar siltu dzērienu kā pirmo randiņu iesaka daudzi attiecību speciālisti. Sēdēšana kafūzī neesot pats labākais pirmā randiņa paveids. Tādā pastaigā labāk raisoties sarunas, nekā, kad sēdi kaut kur un štepselē...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 3 Atbildēt

Neapgalvoju, ka ideāls. Saku no klausītā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 2 Atbildēt
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 3 Atbildēt

Nē. Reāls raksts no apollo. Ne manas domas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

Ā, tu vienkārši tāpat ieliki "reālu rakstu", kas pat nav tavas domas?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 3 Atbildēt

Jā. Tu arī droši dari tāpat tēmas ietvaros

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

Nē, es ielieku rakstu, ja es tam piekrītu. Un, ja nepiekrītu, tad rakstu, kāpēc... nu, iemeslu, kāpēc tas raksts ir ielikts.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Nenē, nu itin nevienai citai teorijai vispar nav ne pamata ne tiesību uz izteikšanu.Kur nu teoriju, pat ne liekam vārdam nav vietas.Jo Lohiem ir jāpilda Lohu sūtība- tur bez variantiem.Diez kur te tas treknais nigers palika, kurš pirms 3d teica, ka Šī vakcīna tapusi nelaikā.Tiešām, nelaikā,jo pārāk maz Lohu paspējis apsprāgt.Bet vienalga,visi pētījumi un "90% vērtās" izstrādnes noskaidrojās tikai nupat,tagad,tikko,akurāt 5jājā dienā pēc 11/3.Jā..Reku te vēl viens "kolēga",lūk šādi vajag aizpildīt šo drūmo spokulaiku: www.foxnews.com/media/jeffrey-toobin-fired-by-new-yorker-magazine-following-zoom-call-masturbation-controversy

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 9 Atbildēt

arba rakstīja: Kamer diskusija ir par 200 cilvekiem čehijā vai 600 italija un pat 9 latvija, mes varam gudri d....

Bet kad nomirst 1 , bet tas mums ir tevs , omme vai vel slimtak dels, tad sakas pavisam cita saruna !

Tad vairs nepalidz - vins tapat sogad butu nomiris, vins bija vecs slims u.t.t

Tad pasaule klust vainiga - neierobezaja, nepasargaja, nearsteja , nediagnosticeja, neparveda utt

Tad mes sakam lamat valdibu , komkreto arstu , sistemu utt

Ne visi. Viens "īsts vīrietis" te dažas lapas iepriekš solīja, ka nevainos... pofig, vai ome, mamma, dēls, brālis, vienalga... kam lemts, tas aiziešot. Galvenais, lai pašu neierobežo.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
8 4 Atbildēt

Vecīt, nemīz. Lai laba veselība

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 10 Atbildēt

Kurā vietā es mīžu?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Apliecinājums tam, ka ģimenes ārsti akli tikai uz Covid testu nosūta. Divi zināmi cilvēki ar apaukstēšanās pazīmēm katrs savā Rīgas pusē griezās pie sava ĢĀ ar lūgumu izrakstīt zāles (piemēram, pret angīnu). Abi uzreiz saņēma nosūtījumu bāzt puļķi degunā Abiem tests negatīvs, bet ne par to - analīžu punktos BRĪVS no cilvēkiem, varēja gan laikus brīvi izvēlēties, gan pašus punktus. Hell, no - tādēļ noteikti neticu tiem 7k analīžu datiem ikdienas!

Nu, nu, pastāsti sīkāk, šis būs interesanti - kāpēc lai nebūtu tie "7k analīžu datu"? Nerunāsim par to, ka katru dienu nemaz nav 7000, vakar, piemēram, bija ap 4000 tikai... bet, nu, pastāsti, ko Kliķe mums ar šo noklusē un kāpēc? Un cik reāli tiek veikti testi? Un, protams, būtu interesanti arī apskatīt avotus, pēc kuriem tu vadies...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 4 Atbildēt

Intuīcija apgalvo, ka mums pūš

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 2 Atbildēt

Ak, intuīcija? Mjā, spēcīgs arguments. Par šo nesen tviterī bija, manuprāt, ļoti labs tvīts, no augstskolas pasniedzēja, starp citu:

"Gandrīz visi, kas FB komentāros noliedz Covid-19 esamību, uzsver, ka domā ar savu galvu. Laba ilustrācija tam, ka "domāšana ar savu galvu" nav uzticams veids, kā iegūt zināšanas. Turklāt - domāšana TIKAI ar savu galvu pavisam droši ir tiešs ceļš uz plakanās zemes biedrību."

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 3 Atbildēt

Varbūt, vien es nenoliedzu pašu slimību

Es apšaubu globālos apmērus tieši tā, kā mediji pasniedz. Īpaši jau Latvijā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Toties tu apgalvo, ka tas ir mākslīgi radīts. Pa lielam, that same shit.

Nu, nu, pastāsti, kāpēc? Un kāpēc īpaši Latvijā?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 4 Atbildēt

Tas ir 100%, ka mākslīgi radīts vīruss.

Latvijā dzied pēc lielāku čiekuru ieteikuma. Te objektivitātes nekādas.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

Ak visi 100 gan! Kāpēc ne 99 vai 101?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
7 3 Atbildēt

Nav būtiski. Par milzu laimi, aizvien vairāk cilvēkiem atveras acis. Nekrīt mirušie uz ielām, nav tas mēris v.tml. Būs labi vienu dienu. Visiem labu veselību

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 8 Atbildēt

Ak, 100%? Klau, ko tava "intuīcija" 100% saka - zeme ir apaļa vai plakana? Un vai citplanētieši eksistē? Un ilumināti? Nu, jā, priekš kam vajadzīgas skolas, medicīna, zinātne un viss pārējais? Kas gan tas viss ir pret indivīda "100% intuīciju"? Klau, kad tu saslimsti, ej pie ārsta vai paļaujies uz savu "intuīciju"?

Bet, nu, labi, kas ir tie "lielākie čiekuri"? Ko tieši viņi ir "ieteikuši" un kāpēc?

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
0 0 Atbildēt

Priekš kam zinātni ja var nopirkt legāli homeopātiju?

Tāpat ir kas pērk degvielas taupītājus magnētiskos, elektrības taupītājus no rozetes vai strukturētu ūdeni

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 2 Atbildēt

Nu, homeopātija te varētu būt diezgan diskutējams jautājums - to kā diezgan efektīvu ārstēšanas metodi atzīst ne viens vien tradicionālās medicīnas ārsts. Saprāta robežās, protams. Tā neārstē no vēža, diabēta vai tml., bet daudzos gadījumos palīdz gan. Man arī palīdzēja vienai kaitei. Reku, pat ARSā pieņem homeopāts. Un pat vairāki veselības apdrošinātāji piedāvā segumā iekļaut arī hopepātu konsultācijas.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 3 Atbildēt

kā sauc homeopātiju kura ārstē?

Par medicīnu.

Tev palīdzēja vienai kaitei tāpēc, ka tu izmantoji kādu preperātu, zāli, vai vēl kaut ko, kas ir reālās zālēs. Varēji nopirkt normālas zāles un būtu vesels daudz ātrāk, nevis riskēt - palīdzēs, vai nē. Un visticamāk tie šarlatāni nokāsa no tevis naudu daudz vairāk, kā no loha.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

"Normālās zāles" nepalīdzēja. Bet, nu, labi, te stāsts par kaut ko pavisam citu.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Tu esi maldināts par mūsdienu zinātnes spējām.

Cik saprotu, tad mūsdienu zinātne var apgādāt vīrusu ar kravu (un arī ne vienmēr veiksmīgi). Būtiski pārveidot genomu nesačakarējot dzīvotspēju, nevar. Ar bakērijām aptuveni tāpat.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Šhittas ir, jā, un kapc tieši Čiekurs kā simbols.Piem, jūurmalā drīz arī būs pieminēklis, čiekurs,toč kā dažās citās svarīgās pasaules vietās.Jā. Jo Lohs- tas ir internacionāls jēdziens.Gēnu sekvencēšanas ierīces pašlaik pie tā strādā,lai izdalītu katra reģiona svarīgākās iezīmes un apvienotu tās vienā kopējā globālāLoha modelī.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 0 Atbildēt

Man radās vēl viens tāds kautrīgs jautājums - vai gripa, difterija, stinguma krampji, tuberkoloze, masalas arī ir 100% mākslīgi radītas slimības? Pret tiem taču arī ir radītas vakcības, kuras nesušas miljardiem peļņu to radītājiem...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 4 Atbildēt

Vakcīnas nenes milzīgu peļņu. Zāļu ražotajiem izdevīgāk, ka tu saslimsti un pērc preperātus, nevis vienu vai divas reizes mūžā sapotēsies. Bet vēl izdevīgaks ir pseidozāļu ražošana - vitamīni un biopiedevas.

viss gripas vakcīnu tirgus sastāda 3 miljardus dolāru gadā.

viss BIO piedevu tirgus 230 miljardi, vitamīnu tirgus - 130 miljardi, homeopātisko "zāļu" tirgus - 115 miljardus dolāru gadā.

Tava homeopātija pa vienu gadu nes peļņu lielāku, kā viss Gripas vacīnu tirgus 30 gados.

Un tagad padomā, cik ir gripas vakcīnas pašizmaksa, ja viss process ir tāds, kā apakšējajā attēlā, bet cik - bezmaksas vitamīni, bio un homo?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 2 Atbildēt

Kopējais vakcinācijas tirgus ir 59 miljardi gadā ( 2020), jeb1/4 no bio piedevu tirgus. Pat antibiotiku tirgus ir lielāks - 60 miljardi.

Bet ja tu nepotēsies, lietosi antibiotikas, dažādas zāles utt. Daudz izdevīgāk.

Bet dažas potes vispār taisa reizi mūžā.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Paņem labāk vēl to kalkulātoru- lai LOhiem aiztaupītu laiku.Pasaules vadošo 20gab farmācijas kompāniju kopējā tirgus vērtība pēc 19tā g datiem sastāda 2400 (divi k 400..) MILJARDUS usd...šajā Veiksmesgadā noteikti ka būs vairāk.

msh Reģ.: 16.04.2007
4 2 Atbildēt

Vispār jau viena teorija ir ka ar vakcīnām sačakarē imūnsistēmu un pēc tam var lietot tās antibiotikas un vitamīnus...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
4 2 Atbildēt

Tā teorija ir populāra starp tiem, kas tic, ka globālās sasilšanas nav, ka pasauli valda reptiloīdi, ka 5G tūlīt sačakarēs visu, kas vēl nav sačakarēts, un ka kaut kur ir tāds Saulvedis, kas ir ar mieru tūlīt nākt, un visus air rociņas ievest saulītē.

msh Reģ.: 16.04.2007
3 3 Atbildēt

Jā, un par to teoriju ņirdz tie, kuriem vienīgā patiesība ir tā, kas nāk no televīzijas ekrāna

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Pieļaujot, ja vakcīnu ietekmi uz imūnsistēmu diez vai būsi pats atklājis un empīriski pierādījis, tad informācija par "teoriju", visticamāk, būsi ieguvis no tieši tā paša televīzijas ekrāna...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 1 Atbildēt

Nav tādas sistēmas kā "imūnsistēma". Ir liels skaits pareizi strādājoši procesi, kas rezultātā nodrošina aizsardzību pret ārējiem uzbrucējiem. Pirmajā rindā ar nomācošu uzsvaru ir gremošana. Sačakarēsi to, gaidi lipīgos.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 3 Atbildēt

Homeopātija ir ļoti daudzveidīga, daudz metožu, utt. Un par katru var sarakstīt grāmatu.

Nevajag te di*ar, ka es ar savu piemēru nemaz nezinu, kas ir homeopātija, utt.

Bet var paņemt vienu piemēru, kas labi raksturos homeopātijas būtību.

Antibiotika - penicilīns ir pelējuma sēnē.

Var nopirkt gatavu preperātu - antibiotikas un to lietot.

Bet var izmantot homeopātisku līdzekli - nopirkt maizi par 20 eiro gab, uz kuras 7.dienas vakarā, kad pilnmēness, izaudzēt pelējumu, un tad 3 reizes dienā to laizīt.

Protams, ka palīdzēs. Bet vai vajadzēja nodarboties ar tādu marasmu, ja varēja nopirkt normāli dozētu, testētu un pārbaudītu līdzekli ar garantiju, aprakstītām blakusparādībām un ko nepieciešamības apstākļos var mainīt, un ir zināms, ko mainīt.

Bet bieži tā balstās vispār uz to, ka tu pats izārstēsies, vai sevi iespaidosi, vai mainīsi dzīves veidu (kas arī dažreiz pozitīvi iedarbojas, jo organismam ir stress, un tas sāk pielāgoties apstākļiem, un "aizmirst" par slimību.)

Utt

Vai var nopirkt homeopātisku melleņu tinktūru par 35 eiro un to lietot acu veselībai. Vai nopirkt par 3.50 eiro acu pilienus, kur iekšā ir tā pati ķīmiskā viela...

Laba homeopātija kura palīdz, patiesībā no medicīnas maz ar jo atšķiras. Tikai medicīna ir lētāka, efektīvāka un ar vismaz kaut kādu garantiju.

Bet ar homeopātiju var labi nopelnīt.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 3 Atbildēt

Un tas ir labi, ja tā vismaz ārstē.

Bieži homeopātija vispār neārstē.

Piemēram, zāļu šķīdināšana. Kad zāles ielej glāzē, atšķaida ar ūdeni 1:12. Tad to atšķaidīto atkal 1:12, utt.

Un beigās sanāk ārstēt ar ūdeni.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 1 Atbildēt

Nu jā, izskatās, ka tev zināšanas par homeopātiju ir tādas pašas kā par Bībeli... Interesanti, kurā jomā vēl esi tāds eksperts?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Bet es skatos, ka tu nemaz nezini kas ir homeopātija. Un tie 4, kuri ielika plusus, arī.

Homeopātijai ir daudzi veidi.

Klasiskā - tā ir zāļu atšķaidīšana un ārstēt piemēram klepu ar to, kas izraisa klepu.

Bet tā ir klasiskā.

To es nepieminēju, jo es nedomāju, ka mūsdienās ir tik debili cilvēki lai ārstētos ar ūdeni. Mūsdienās tā ir evolucionējusi tā, lai kaut ko arī ārstētu. Tāpēc uzradusies vesala virkne homeopātisko preperātu.

Homeopātija radās vienlaicīgi ar medicīnu. Un attīstījās visu laiku.

Mūsdienās ar homeopātiju aizvien vairāk saprot ārstēšanos ar dabiskiem līdzekļiem.

Tāpēc es pieminēju aktuālu piemēru.

Bet tev nekas neliedz ārstēties ar ūdeni. Tikai ceri, ka nesaslimsi ar ko nopietnu. Un pirms nāves nebūs ārstam teikti vārdi - "ā, es nezināju, ka ar šo slimību 20 gadus neviens nemirst...un ir efektīvas zāles".

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

Vai šīs tēmas sakarā ir kas dzirdēts par slimnīcu "Linezers"?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

To taču atdeva NBSam...

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
0 0 Atbildēt
arba Reģ.: 16.12.2002
1 0 Atbildēt

Kas ir linezera slimnica ?

Infekcijas sl ?

arba Reģ.: 16.12.2002
5 0 Atbildēt

Man bija viens pazistams homeopats, pec 25 ! Gadu darba vins izbeidza praksi

Uz jautajumu - kapec ?

Atbilde bija - apnika man cilvekus krapt

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Tu gribi teikt, ka tas pats ARS, VCA u.c. krāpj cilvēkus?

spainis Reģ.: 27.04.2006
4 0 Atbildēt

Tu gribi teikt, ka cukurgraudu ēšana ir īsta medicīna? Tad jau astroloģija arī ir zinātne!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Es neko negribu teikt - uzdevu arbam, kā mediķim, konkrētu jautājumu.

Negribu dikti apoloģēt homeopātiju, bet, kā jau teicu, tas iz personīgās pieredzes. Neminēšu, kas tas bija, bet bija viena šaize, ko man atklāja pirms 2 gadiem. Izrakstīja zāles... nepalīdzēja. Pirms gada ārsts (tradicionālais) ieteica aiziet pie homeoptāta (kurš, starp citu, arī praktizē tradicionālajā medicīnā, tikai citā sfērā), viņa izrakstītais palīdzēja. Un tie nebija cukurgraudi.

P.S. Nestaigāju pa homeopātiem - biju to vienu reizi, uzticos kopumā tradicionālajai medicīnai... tas nu tā, ja kādam sagribēsies piedēvēt man strukturētā ūdens dzeršanu...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Man vini paziņas nevarēja ieņemt bērnu. Mātei organisms uztvēra bērnu kā svešķermeni un to iznīcināja.

Viņi aizbrauca uz Grieķiju ( rodas salu) tur ir tāda vieta, kā Tsambika. Tur ir baznīca, uz kuru brauc sievietes, kuras grib bērnus, bet nevar.

Viņi tur arī pabija. Nolika svecīti.

Tad viņiem "gudrs cilvēks" ieteica pāriet uz Krišnaīdismu. Abi kļuva par krišņiem un...

PIEDZIMA DĒLS.

ak vai! iekliegsies pamuļķi. Notika brīnums. Bet ko es, kā gudrs cilvēks, par to pateikšu.

Bērns piedzima tāpēc, ka viņi pilnībā izmainīja savu dzīvi. Viņi tagad ceļas ar sauli un skaita mantras. Viņi neēd ne tikai gaļu, pienu, bet pat to, kas nav taisīts no dzīvnieku produktiem izņemot automašīnā esošo ādas salonu, jostas, utt). Piemēram, reiz viņi pat atteicās ēst kaut kādu bezpiena jogurtu, jo tam bija krāsvielas, kuras iegūst no kaut kāda kukaiņa...

Viņi kļuva mierīgi, praktiski nelamājas. Viņi izmainīja savu dzīvi, režīmu, un tāpēc piedzima bērns, nevis tāpēc, ka viņi sāka dziedāt mantras un aizgāja uz baznīcu.

Tas nav saistīts ar homeopātiju. Bet uzrakstīju, kā gadās. Jo tev arī palīdzēja pavisam kas cits.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

Tu nu noteikti zini, kas man palīdzēja. Bļin, uzreiz toreiz vajadzēja tev paprasīt, kā es to neiedomājos! Nu, vismaz nākamreiz zināšu...

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Tā laikam īsti nav krāpšana. Cilvēkam nekait nekas, ko modernā medicīna var atrisināt, bet palīdzību gribās. Vot i homeopāts ir pieejams.

Tāpat ir ar vitamīniem un pārtikas piedevām - cilvis droši, ka atveseļosies ar laiku, bet ļoti gribas sev palīdzēt, vot i piedāvājumā nevainīgi pulverīši un šķidrumi. Un nav zināms vai lielāku depresiju radīs ārsta paziņojums, ka problēma ir dzīves stilā vai ilgstoša sadzīvošana ar šī dzīvesstila sekām un sevis mierināšanu ar pulverīšiem.

arba Reģ.: 16.12.2002
4 0 Atbildēt

Moderna medicina arste slimibu !

Vinai nav laika nodarboties ar cilveku, vina ir birokratiska, formalizeta, sadrumstalota

Un seit ir milzigs darba lauks homeopatiem utt

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Aktīvākajiem Varoņiem būtu ieteicams saslimt ar kaut/ko tādu, ko "meodernā" medicīna nemāk pat īsti ne diagnosticēt,kur nu vēl ārstēt.Vajadzētu kādas pāris reizes saskarties ar tradicionālajiem ārstiem,kuri ir atklātā textā Lohi (tādi IR,pie kam ne viens vien!).Tas paplašinātu redzesloku un strauji mazinātu kareivīgo un viennozīmīgo spriedumu procentu.Kad cilvēkam kliņķis pienāk, viņš ir gatavs tos vitamīnus rīt kaut 7x dienā un uzklausīt dajebkādu "netradicionālu" ieteikumu.

Cerams, ka tam tur orientāciju mainījušajam 25g homeopātam godīgie "kolēģi" godīgi pateica acīs, ko par viņu domā un pamatotā sašutumā apspļaudīja viņa kabineta durvis.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 3 Atbildēt

Mirstošam iesmērēt ūdeni, pašam zinot, ka tas nepalīdzēs, tas patiešām ir labs bizness.

Es to saucu par dabisko atlasi. Cilvēki, kuri tādām lietām tic, lai arī atdot galus.

Man reiz viens teica. "Es domāju, ka savu bērnu nevakcinēšu".

Es atbildēju - ja tev ir tāda doma, tad nepotē. Nav labi, ka stulbeņu ģēni staigās pa pasauli.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Nu, tavējie jau arī staigā un staigās. Tad viņus apvākt, vai kā? Bet, lai kāds arī deģenerāts tu nebūtu, tavi bērni jau tevi nav izvēlējušies, un ne pie kā nav vainīgi.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

msh rakstīja: Vispār jau viena teorija ir ka ar vakcīnām sačakarē imūnsistēmu un pēc tam var lietot tās antibiotikas un vitamīnus...

Vakcīna ir ķīmisks signāls, kurš organismam liek imunitātei izstrādāt antivielas. Vakcinējamais materiāls nonāk asinīs. Tā kā tas ir svešas izcelsmes, organisms sāk izstrādāt pret to antivielas. Iziet ļoti garu apmācības procesu. Vakcīnā atrodas vai nu novājināts slimības ierosinātājs, vai atsevišķas tā daļas ( marķieri). Un nākošo reizi, kad "atnāk" jau īstais slimības ierosinātājs, organisms to atpazīst un zin, kā pret to cīnīties. Un nevajag iziet garu antivielu izstrādes procesu. Atbilde notiek jau pirmajā dienā. Ja pirms tam nav bijusi vakcinācija, organisms var nepaspēt izstrādāt antivielas, un viss var beigties letāli.

Tāpēc vakcīnas iemāca organismam aizstāvēties.

Un kurā brīdī viņa bojā imūnsistēmu?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

man liekas, ka tie kuri domā ka vakcīnas bojā imūnsistēmu, patiesībā domā, ka ar šprici tiek ievadītas gatavas antivielas, vai kaut kādas zāles, kuras nezin kāpēc, asinīs glabājas mūžīgi. leikocīti mirst, rodas jauni, viss mainās, bet tās zāles tikai peld pa asinsvadiem.

Nu ja tā izdotos sataisīt, tad, jā. Tādas vakcīnas bojātu imūnsistēmu. Bet tikai teorētiski. Jo praktiski būtu tā - organisms ieraudzītu svešķermeņus ( zāles) un tās iznīcinātu.

Un nebūtu ne antivielu, ne zāļu un nekādas jēgas no vakcīnas.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Nu tīri formāli viņam ir taisnība tādā ziņā, ka vakcīna būtībā ir slimība, tikai vieglā formā. Un slimība jau it kā parasti organismu novārdzina. Tas nekas, ka daļa no vakcinētajiem īsti to vakcīnas ietekmi nemana.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 2 Atbildēt

Šī ir sausā, plikā, novienkāršotā teorija, kas piemirst par dažādām piedevām, domātām lai pastiprinātu efektu vai lai paildzinātu uzlabošanas laiku, kā arī to ka tie slimības izraisītāji ir jāizaudzē kaut kādā barotnē, kura mēdz "paķerties līdzi" vakcīnā, izraisot imūnsistēmas pretreakciju alerģiju pret noteiktiem produktiem veidā. Ir lasīts teksts: "Ja šādu vielu kokteili bērnam ielietu ar karotīti mutē, to kas to darījis, tiesātu par vardarbību pret bērnu, bet ja to ievada pa tiešo organismā ar šprici, tad viss kārtībā".

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Papildinot šeit esošo aktīvo diskusiju - kā man izteicās medicīnai pietuvināts cilvēks, mūsdienās nereti tiek jaukti termini "homeopātija" un "fitoterapija".

Fitoterapija ir kaut tās pašas zāļu tējas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Reku, te būs, kas ir homeopātija...

www.vca.lv/rehabilitacija/homeopatija.html

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Nu gan jau krietna daļa pie tā homeopāta vai fitoterapeita nonāk tieši tad, kad tradicionālais dakters nav palīdzējis.Kā jau te teica- dzer tēju, nesmēķē,neēd gamburgeri- un skat,sāk labāk justies.Tipisks piemērs- cilvēkam visu gadu turās 37,2c un neviens neatrod iemeslu.Kamēr staigā- ok, "tā" citreiz mēdzot būt.Jā.Citam eksotisks kukainis pa tumsu slepeni iekodis dsā,pumpa nav,sēdēt var,nedēļu pakasās- izrādās, pēc pusgada viņš sprāgst nost, nezin kur un pie kā tagd skriet.Bet vaina sen jau ielaista,un neviens diplohmāts nebij neiedomājies "pareizās" analīzes noņemt.Jo tās taču maksā naudu- tak neies tur ķēpēties,ģ-ārstam nav laika,reku rinda stāv.Slikti jūtās, tukšā baška sāp,spēka nav- skaidrs, ka simulants.Salasījies tvnettu, depresija viņam- ta vnk liekēdis kkāds/kārtējais,dzīvi nemāk pareizi iekārtot..

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

iciks rakstīja: Nu tīri formāli viņam ir taisnība tādā ziņā, ka vakcīna būtībā ir slimība, tikai vieglā formā. Un slimība jau it kā parasti organismu novārdzina. Tas nekas, ka daļa no vakcinētajiem īsti to vakcīnas ietekmi nemana.

Liku kā citāts, lai bilde būtu liela, un labāk redzams.

Lūk labs grafiks par masalām.

Saksim ar cipariem:

Masalas - mirušo cilvēku skaits. Turklāt, tie visi ir bērni līdz 5 gadu vecumam. Jo pieaugušie nemirst.

2001.gadā - 745 000,

2008 - 120 000 bērni.

Bet kāpēc mirstība samazinās? Tāpēc, ka ir vakcinēti un aizvien vairāk pasaulē vakcinējas.

Lūk, kā bija.

Pitsburgas institūts ir izveidojis projektu Tycho. Tur apkopo datus par visām infekcijas slimībām no 19,gadsimta.

Tagad aplūkojiet vēlreiz mirušo skaitu par masalām, un tagad aplūkojiet šo shēmu, kurā attēlota Masalu izplatība dažādos pasaules reģionos. Rozā svītra - (1963) apzīmē vakcinācijas sākumu.

Un redzams, ka inficēto ar masalām skaits strauji sarūk. Un mūsdienās mirst ļoti maz...salīdzinoši.

Bet kas notiks, ja tagad visi padomās, ka slimība ir uzveikta, un beigs vakcinēties?

1974.gadā Anglijā un Velsā, tika fiksētas 39 neiroloģiskias problēmas ( neletālas) pacientiem, kuri potējās pret garo klepu. Gordons Stjuarts, kas bija autoritārs Lielbritānijas speciālists, ierosināja atcelt potēšanu pret garo klepu. Un kad viņš tā sāka runāt, potēto skaits pret garo klepu, saruka līdz 31%.

Un kas tad notika ar garā klepus attīstību anglijā?

Divi strauji lēcieni, kur daudziem viss beidzās letāli.

Svītrotā līnija nozīmē vakcinēto skaitu.

Tiklīdz atkal sāka vakcinēties, slimība "nomierinājās".

Kamēr vakcinācija rada kopīgu vairogu un neļauj slimības ierosinātājiem brīvi pārvietoties, visi ir pasargāti. Bet, ja slimība vairs netiks kontrolēta, tā sāks attīstīties un mutēt. Un tādā gadījumā arī vakcinēšanās vairs nevarēs palīdzēt, un nāksies izstrādāt jau jaunas vakcīnas.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Tu man velti to skaidro. Es nevienā brīdī neapgalvoju pretējo.

Pārprati komentāru varbūt?

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Masalas ir labs piemērs - ar to kā no statistikas atskaita tos, kas saslimuši ar vakcīnu masalām...

www.dissolvingillusions.com/critiques/

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Tas ir labs piemērs, kā piš smadzenes lētticīgiem ļaužiem.

tu, kad kaut ko lasi, pārbaudi informāciju. Viss taču ir pieejams. Var aplūkot jebkuru informaciju, kas interesē. Bet pamuļķiem jau vieglāk izlasīt kādu gatavu skribelējumu.

Es arī māku zīmēt grafikus. Varu tev uzzīmēt ja vajag.

msh Reģ.: 16.04.2007
3 0 Atbildēt

Kuru informāciju? Es redzu divas puses - viena uztraucas par savu, un savu bērnu veselību, pēta un dalās ar visādu informāciju utt - un otra puse, pašpasludinātā gudrā, izglītotā un pareizā puse, ņirgājas un troļļo - vai tevi tādi gājieni no kādu cilvēku puses pārliecina par viņu taisnību? Mani ne pārāk Es pēc visa tā, ko gadījies izlasīt, tiešām labprāt palasītu izsmeļošus materiālus kas atgrieztu manī ticību potēm - diemžēl dabā ir tikai viena puse, kas sīki un smalki apraksta, vakcīnrealitāte [kur vidēji reizi ceturksnī ieeju kaut ko bik palasīt] - pretējā puse, visādi rečekisti un citi "patiesības troļļi" viņus vienkārši cenšas nomelnot, nevis atspēkot.

P.N. Uz vienu poti es toč vairs neparakstīšos - encefalītu - es labāk izvēlēšos to niecīgo risku atrauties encefalītu no ērces [kur, ar kovidam tipisku atlabšanas procentu kopā nāk ĪSTA imunitāte uz atlikušo mūžu], nekā regulāri durties, jo pote dod tikai imunitātes atraugu... Ak jā, tur tajā saitē ir rakstīts ka ar masalām ir šitas pats variants; dabīga imunitāte uz mūžu nomainīta pret vārgu un īsmūžīgu pošu imunitāti - ir kāds iemesls tam neticēt?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Encefalītu vispakārt pazīst kā raibu suni.Bet pret to OTRU šo te pasakaino kukainīšu radīto kaiti nav ne pošu, ne imuintātes, nedz arī kāds ir iemācījies viņu konstatēt un ārstēt.Kur nu vēl ka izārstēt.Jā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

un, ja reizi ceturksnī 'kaut ko bik palasa', tad ar to pietiek, lai pārliecinoši teiktu, ka visas vakcīnas būtu vienā maisā metamas - nevajadzīgas, pat kaitīgas?

Puis, tu pārāk visu vienkāršo.

Tas tā, lai būtu maigāk teikts, un nebūtu publiski jālamājas.

Kā te viens otrs prot.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Tie kas veido tādus portālus, neuztraucas par pašu bērniem, jo pašiem tādu nemaz nav, vai sen ir izauguši.

Turklāt, ar 99% varbūtību -paši ir potēti.

Tā vietā lai lasītu tādus marasmus, aizej uz infekcijas slimnīcu un paprasi lai tev parāda ar savām acīm kādus slimniekus, kas ir potēti, un kas ir nepotēti.

Neviens neslēpj visas komplikācijas, kā tu vai šie portāla veidotāji domā. Tieši otrādi. Ir pat speciāls saits, kur apkopo visas iespējamas komplikācijas, jo tā var nākošās paaudzes poti rādīt vēl labāku. vaers.hhs.gov/index.html

Un protams, kā jebkai lietai, ir arī bēdīgi rezultāti, bet neskatoties uz to, nepotētiem cilvēkiem ir vēl bēdīgāk. Daudzi paliek par invalīdiem, daudzi mirst.

Tās vakcīnas neizdomāja tāpēc, ka nevienam darīt nebija ko, vai gribēja naudu nopelnīt. Jo jau rakstīju, ka nauda ar vakcīnām ir salīdzinoši maza.

Daudz vairāk var nopelnīt uz invalīda, kurš maksās visu mūžu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kā tavs pēdējais teikums, un pirmspēdējā rindkopa, ir pretrunā ar to, ko teicu? Ar vakcīnām sačakarē veselību, un pēc tam var pelnīt pelnošajās ailītēs - par šādu iespējamību grūti aizdomāties? Diezgan tipisks lasīts teksts [komentāros]: "vecāki cilvēki mēdz teikt "agrāk bērni tik daudz neslimoja", uz ko es atbildu "agrāk arī pošu bija mazāk"" - drīksti atspēkot, man pat ļoti patiktu ja šis apgalvojums nebūtu taisnība

Abet par to pašu pirmo - tu esi aktieris Vakcīnrealitātes veidotājai ir kaut kādi divi vai trīs bērni, cik esmu lasījis, diezgan mazi - manā laika joslā vakcīnrealitātes raksti lielākoties nonāk ar divu bērnu mātes, vecākajam četri gadi, starpniecību - kad palasa par visādām potēšanām komentārus, tur lielākoties ir runa atkal par bērniem un personīgo pieredzi... Vot tiem kas ņirdz "haha, stulbie antivakcineri" - tiem gan parasti bērnu nav

Visbeidzot, par to 99% varbūtību - protams - diemžēl ir gadījies lasīt tekstus par to, kā vakcīnas pakāpeniski palikušas arvien sliktākas; lasīts apgalvojums ka sevišķi strauja lejupslīde notikusi tieši pēdējo 10 gadu laikā; ļoti vēlētos ka to kāds apgāztu...

P.N. Tu kā liels potēšanās fans varētu man iemest statistiku par visādām psihiskām novirzēm bērniem pa gadiem lai mani pārliecinātu ka tam nav nekāda sakara ar to un ka agrāk viņus nemanīja jo vienkārši bija sabāzti specskolās...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

"vakcīnrealitāte..."

Ar to lepoties jau nu toč nevajag. Bet kur palika gaismastimeklis, mainampsasuli un pārējie "alternatīvā viedokļa" rupori?

www.tvnet.lv/7108773/starp-citu-baltijas-dezinformacijas-biznesmeni - te arī par vakcīnrealitāti ir...

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Es ar kaut ko lepojos? Man dažreiz viņu raksti dalīšanās veidā parādās laika joslā, tāpēc ir bik sanācis tos, un komentārus, palasīt. Bet tavs raksts, vai kas tas tur bija, ir nācis no re:baltica, organizācijas kas domāta lai aitu baram pārliecinoši čukstētu "televizoram ir taisnība, tā tiešām ir patiesība, bet visi pārējie ir lieli meļi!" - pat nevajag iedziļināties tajā, kā viņi darbojas, pietiek ar veselu saprātu palasīt viņu rakstus - man patika viens rečekistu raksts, kur šie atspēkoja kāda cilvēka purnagrāmatas komentāru, ka latvijā viss brūk, cilvēki izbrauc utt; pērle bija - apgalvojums - izbraukuši 800k cilvēku pēdējo 30 gadu laikā - nav taisnība, izbraukuši 760k - viss skaidrs - kas rečekistiem jāapzīmogo kā nepatiess, tā arī tiks apzīmogots.

Agaga Reģ.: 25.07.2007
1 0 Atbildēt

Kam strukturēts ūdens, kam veterinārā pote. Diezgan brīva izvēle, manuprāt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/7111404/zviedrija-bus-aizliegts-pulceties-vairak-par-astoniem-cilvekiem

"Par jauno ierobežojumu neievērošanu Zviedrijas iedzīvotājiem draudēs naudas sods vai pat cietumsods līdz pat sešiem mēnešiem."

Kurš vēl vēlas apoloģēt, ka Latvijai (un pārējai pasaulei) vajadzētu ņemt piemēru no Zviedrijas?

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Man liekas, ka tu jauc divas iterācijas - pirmajā zviedriem bija taisnība uz spāņu gripas bāzes. Konstatējot, ka':

1. heard immunity īsti neveidojas; 2. drīz būs vakcīna,

viņi izvēlējās pagaidīt līdz vakcīnai.

Pirmajā iterācijā nedomāju, ka viņi ļoti kļūdijās. Ziemeļvalstīs kontakti ir maz un attiecīgi veselības vs ekonomikas damage ir pilnīgi savādāks kā dienvidu valstīs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Nu, pēc pirmās, kā tu saki - iterācijas - pat Zviedrijas galvenais epidemiologs atzina, ka negaidīti daudzi tomēr nomira. Arī ekonomika viņiem gāzās vairāk kā kaimiņvalstīm. Bet es jau reiz minēju, ka to, kuram būs bijusi taisnība, objektīvi varēs izvērtēt pēc kādiem 2 gadiem, kad visa šī jezga tādā vai citādā veidā būs norimusi. Šobrīd fakts ir tāds, ka jau pirms vairākām nedēļām zviedri pieņēma likumus, kas ļauj reģionālā līmenī C19 pieauguma gadījumā izsludināt lokdaunus, un tur jau arī tiek pieņemti daži pat stingrāki mēri, kā pie mums.

Bet, kas attiecas uz zviedriem - man paziņa tur dzīvo. Un viņa saka, ka Latvijas gadījumā Zviedrijas modelis tāpat nestrādātu, jo Zviedrijā tauta ļoti uzticas valdībai un parlamentam, un zviedriem bieži vien pietiek tikai ar valdības rekomendācijām, lai noteikumus ievērotu. Ja zviedri uzvestos kā mēs, tad puse Zviedrijas jau būtu apmirusi (es, protams, pārspīlēju).

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Taisnība!

Es gan aicinu neignorēt eknomiki, jo no bada arī var nomirt. Ne tikai no C19. Ticu, ka SABALANSĒŠANA ir īstais vārds.

Otrs - mēs neesam dienvidnieki. Mums nav 8mio cilvēku Rīgas teritorijā un mēs nebučojamies krogos un baznīcās. Attiecīgi mums tomēr vairāk jāskatās uz Skandināvu paņēmieniem, ne D-Eiropas

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Ā un tā epidemiloga teksts tika nepareizi salocīts. Viņš toreiz teica, ka bija "vairāk" kā viņš bija iedomājies. Ne vispār vairāk. Zviedru rezultāts bija stipri tālu no itāļu histēriskās rīcības sekām.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Es. Esmu skatījies vairākas intervijas ar Zviedrijā dzīvojošiem cilvēkiem, arī mans kaimiņš burtiski pirms mēneša bija Zviedrijā - braukdams teju visai valstij cauri ar auto utt. Viennozīmīgi, ekonomika tur būs mazāk iedragāta nekā citur. Un neticami, pašos zviedros neesot ne intereses par šo sūdu runāt (bīties), ne citādi satraukties. Ierastā dzīve - varbūt tikai tagad kas mainīsies.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Zviedrijā ekonomika JAU ir vairāk iedragāta, kā pārējās Skandināvijas valstīs. Paskaties skaitļus. Un, starp citu, zviedri netaisa "paaudžu tusiņus", kā šeit. To man arī tieši tā pati paziņa teica - bērni pamatā ar vecākiem netiekas, jo valdība viņus rekomendē to nedarīt, un viņi, kā jau augstāk minēju, valdībai uzticas.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Lockdown sekas to ekonomisko traumu pārsistu kādas 3 reizes. Ekonomiskās sekas gan ir stipri atkarīgas no palīdzības programmas un te zviedriem ir traki - SEK ar likumu ir noteikts inflācijas koridors (aka naudas emisijas kopsumma) un lai ar intervenci glābtu ekonomiki, viņiem jāmaina likums.

Attiecīgi domāju, ka zviedriem nebija ļoti daudz variantu. Un lockdown beigtos ļoti slikti

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Bet kā ar norvēģiem tādā gadījumā?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Es nezinu kāds ir NOK regulējums. + iespējams, ka to naftas naudu var legāli kautkā šajā situācijā iegriest

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

GB12 rakstīja: Nu, tavējie jau arī staigā un staigās. Tad viņus apvākt, vai kā? Bet, lai kāds arī deģenerāts tu nebūtu, tavi bērni jau tevi nav izvēlējušies, un ne pie kā nav vainīgi.

Es ceru, ka viņi būs kā es - un spēs pragmatiski un objektīvi izvērtēt informāciju. Un nešķiros - ja saka manējie, tad tā ir taisnība.

Mani ir labi, citi ir slikti... utt

Ne viss ir balts un melns. Pelēkai krāsai, kas ir tām pa vidu ir daudz vairāk toņu.

Un man ir viena īpašība, ka es māku iejusties cita cilvēka ādā un saprast to motīvus. Tāpēc es varu viegli saprast, ko tas darīs, kāpēc tā dara. Es tikai nezinu, kur to var izmantot dzīvē.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

"Ne viss ir balts un melns..."

Īpaši to var just tavos tekstos par krieviem, reliģiju un vācu autobūvi

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Ko nu tur kkāda Zviedrija- lūk kāds izskatās īstenaiss lokdauns,kad "no otrdienas jūs varat atstāt māju vai dzīvokli tikai ar noteiktiem nosacījumiem", reku ŠIS : www.tt.com/artikel/30762934/gut-zu-wissen-welche-neuen-regeln-im-zweiten-lockdown-nun-gelten

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Katrā valdība var atļauties tikai to, par ko pārliecināti, ka tauta izpildīs.

Austriešiem tagad 'meklēšanās' aizliegta.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
7 1 Atbildēt

Man te viena doma, valdībā izskatās, ka nopietni kāds pieļauj arī uz kādu posmu "slēgt visu". Kāds vēl salīdzina ar attīstīto Eiropu kā piemēru. Viss jau būtu vēl plus mīnus realizējams (lai arī esmu kategoriski pret), bet LV jau nu noteikti nav naudas 80% algu izmaksām arī piespiedu dīkstāves gadījumos pilnīgi visiem (arī Gausam Airbaltic vai lielajiem bosiem vasts uzņēmumos) utt. Pieļauju, ka LV drīzāk ļautu cilvēkiem badā dzīvot nekā piegādāt pārtiku uz mājām kā valsts atbalstu. WTF, kā var kas tāds ienākt galvās te, LV?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Nu ir LV nauda, ir!

Tikai kautkāds pataloģisks latviešu "jostu savilkšanas sindroms" neļauj normāli to izmantot.

Principā ir diezgan droši sagaidāms, ka ES pēc krīzes naudu drukās. T.i. sagaidāma inflācija. Secīgi mēs netērēsim "dārgo naudu" lai pēc tam mēģinātu ekonomiku atjaunot ar "lēto" naudu. T.i izmantosim situāciju lai vēl vairāk samazinātu naudas daudzumu apritē

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
3 0 Atbildēt

Nopietni, ja sabiedrība savāktos, varētu to ikdienas ciparu vismaz uz pusi samazināt.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Raimi, Raimi, perfekto terminu lietošanas speciālist.

Cipari ir 0 - 9. Skaitļi jau ir 10, 500 u.t.t. Nezinu, cik ir šodien to slimo, bet ja tie tiešām ir cipari, tad par to nav pat ko iespringt.

Samazināt uz pusi arī ir jocīgs termins (neskatoties uz to, ka tiek plaši lietots), jo var likties, ka 100 /0,5 = 200. Pat palielina.

Savāktos? Tas nozīmē ko? Domāju, ka noprotu, ko esi domājis, bet tikpat labi tas var būt "savāktos vienkopus", kas ir pretrunā ar pretcovida rokasgrāmatu.

Raimi, aicinu lietot korektus un nepārprotamus terminus. Gluži kā potaša gadījumā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Es patiesībā varētu pat piekrist - ja visa tauta mobilizētos, uztaisītu tādu kārtīgu lokdaunu uz apmēram mēnesi līdz diviem, tad, ļoti iespējams, varētu to sūdu ierobežot un ātrāk mēs atgrieztos normālā dzīves ritmā. BET... ikdienas maksājumus neviens vēl nav atcēlis, bankas diez ko pretimnākošas uz maksājumu kavējumiem nebūs, komunālo pakalpojumu sniedzēji, mitekļu saimnieki un visi pārējie arī. Un te jau ir tas, ko rakstīju iepriekš - piekrītu tam, ka ārkārtene IR vajadzība, bet tā tika izsludināta... 6.novembrī - pirms 11 (!!!) dienām. Kāpēc vēl nav skaidri definēti valsts atbalsta pasākumi, kuriem bija jābūt gataviem jau PIRMS ĀS izsludināšanas?

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Šis nav cerīgi. Pēc normāla dzīves ritma atjaunošanās 2 ned laikā ieradīsies LR pilsonis, kas bija devies uz Ugandu un atvedīs to sērgu atkal.

Lokāli risinājumi pat Ziemeļkorejā nedarbojas. Kā gan tie varētu darboties atvērtā valstī?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Sākam ar zināšanām un faktiem.

1. Ja dzīvo viensētā, pārtiek no saviem produktiem un ne ar vienu nekontaktē, tad COVID vīrusu dabūt nevar. Valsts ekonomika, protams, cieš no tāda viensētnieka.

1.a. Kaut ko laiku pa laikam pasūta kaimiņam, lai atved.

1.b. Iepērkas maksimāli reti un visai nedēļai.

1.c,d,e,f,g,h,i.

Ja ko tādu uzņemas, teiksim 10% iedzīvotāju.

2. Atrod iespēju strādāt attālināti, maina nodarbošanos, beidzot izdomā pabeigt remontu mājā, vasarnīcā un tamlīdzīgi - atrod individuālu, attālinātu nodarbošanos.

2.a,b,c,d,e.

3. Pasākumi, kas uztur dažādas ekonomikas nozares, maksimāli ierobežojot kontaktus.

3.a,b,c,d,e.

Tā loģiski izdomā visādus pasākumus un daļa sabiedrības tos tā arī realizē.

eidis Reģ.: 07.11.2001
4 0 Atbildēt

Bet ļoti gribas kkur saulē aizlidināties. Nevaru saprast kā lai atrisina to pašizolāciju atgriežoties. Pašizolācija tāds izteikts LV izgudrojums, kas no ceļošanas attur labāk kā lidostu slēgšana

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Tas nav izteikts LV izgudrojums. Šis princips darbojas daudzās Eiropas valstīs.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Nezinu. Kiprā piem nav

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Elementary. Nedēļa Kiprā + divas kaut kur lv laukos.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Man ir māja. Laukus nevajag. Bet darba devējs iebilst pret nerādīšanos darbā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Ņem atvaļinājumu

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

+3C ar saules dienu 08:15 - 16:01 ?

Stipri sālīts rēķins sanāk.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Tad nekā.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 2 Atbildēt

GB12 rakstīja: "Ne viss ir balts un melns..."

Īpaši to var just tavos tekstos par krieviem, reliģiju un vācu autobūvi

Es vienmēr domāju ļoti plaši. Lai saprastu cik, reiz, es vienā forumā uzrakstīju, ka labus, kārtīgus cilvēkus neviens no Latvijas nedeportēja uz Sibīriju. Ja izvestu visus tos, kuriem bija māja un saimniecība, neviens vispār laukos nepaliktu. Man pašam izveda vienus radiniekus. Tas komentārs nebalstās uz kaut kādu propogandu. Tieši otrādi. Bieži paši tie, kuri dramatizē par izvešanu, publicē dokumentus, kuros nosoda cik slikti bija PSRS, bet paši neizlasa, ka dokumentā, citā vietā pierakstīts - "Tā vietā lai strādātu, viņi DZEN spirtu un to tirgo"...

Mani jau par tādiem komentāriem sauca par krievu, antilatvieti, un pēc tam vispār nobloķēja. Lai gan es gribēju pacelt šo tēmu, jo man likās interesanti - vai tas tiešām tā bija, vai tikai kaut kas neprecīzi. Varbūt es kļūdos. Pat labi, ja tā. Bet neviens pat negribēja diskutēt.

Šeit tas pats. Te lielākoties ir aprobežoti, vienā vietā skatošie indivīdi ar kuriem diskusiju nav iespējams veidot tāpēc, ka viņiem ir savs viedoklis, kura trūkumus pat negrib saskatīt.

Kas būs, ja es uzrakstīšu reliģijas plusus, kuru ir ļoti daudz. Piemēram, tas socializē lielas grupas cilvēku, kuras ir atšķirīgas pēc nacionalitātes. Pati reliģija deva pirmo izrāvienu visā cilvēces attīstībā. Homo sapiensi apglabāja cilvēkus, taisīja kaut kādus rituālus, net piemēram, neandertālieši tā nedarīja. Kur ir neandertālieši, kur - homo sapiens? Ticība visādām pārdabiskām lietām liecināja par augstāku intelektu. utt. varu turpināt ļoti ilgi.

Tikai kas būs, ja es sākšu tā rakstīt? Visi padomās, ka es esmu par reliģiju un viss tas, ko es rakstīju iepriekš - nonivelēsies. Jo kopumā ar visiem + un mīnusiem, mūsdienās reliģija ir daudz tuvāk mīnusam, nekā plusam. Tāpēc es esmu pret. Un man nepatīk reliģiskie fanātiķi.

tas pats par visu pārējo. Es jau daudz reizes rakstīju, ka s šeit esmu kā svari. Ja visi spiestu, ka vācu auto ir sūdi, es rakstītu pretēji. Es esmu par viedokļu DAŽĀDĪBU un diskusiju.

Bet dažreiz, jā, mani izved no pacietības kāds ar savu stulbumu un aprobežotību. Tad jā. - es rakstu skarbi. pat pārāk.

Bet ko padarīt. Es esmu tikai cilvēks, nevis robots.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Uzreiz gribu pateikt, ka es nerakstīju tik īsi (par izsūtīšanām)

Komentārs bija garš, un tāda bija galvenā ideja.

Izveda anti PSRS elementus, kas aktīvi piedalījās pilsoņu kara "balto" pusē, utt.

Komentārs bija manā stilā, pa punktiem, pat pierakstīju, ka daži protams, ka tika izsūtīti kļūdas dēļ, utt.

Bet cilvēki nevar uztvert adekvāti informāciju kas ir par viņiem, viņu radiniekiem.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt
dubis Reģ.: 21.10.2019
6 0 Atbildēt

Tu gadījumā arī negribi aizceļot uz Sibīriju? Cirvis bla, antipadomju elementus... Godīgi sakot gribētu tevi sist, nosist par katru uzrakstīto vārdu, kas kaut par naga melnuma tiesu attaisno deportācijas. Kad bija Latvijas pirmā republika kaut kā tie anti padomju elementi bija normāli cilvēki, atnāca PSRS un šie normālie cilvēki kļuva par tautas ienaidniekiem. Tie bērni, jaundzimušie, opīši, sievietes arī parastie vīrieši spēkā gados, kādā nafig sakarā pēkšņi viņi bija kļuvuši par visas tautas ienaidniekiem? Tai skaitā latviešu tautas. Izveda tos pārtikušos, kam galva strādāja, bija uzņēmīgi, prasmīgi utt, bet tāpat viņi bija cilvēki, cilvēki. Un visu bija sasnieguši ar savu galvu, rokām, laiku. Man sievas vecomammu ar opi neaizveda, jo viņi bija nabagi, viņiem bija mājiņa, mazs zemes pleķis, zemnieki kā jau visi viņu pusē, kaimiņu izveda, jo šim redz bija lielāka māja, vairāk zemes, tā teikt par daudz padomju cilvēkam. Un nevis noņēma kko, bet nafig uz Sibīriju, māju un zemi kolhozam. Manu vecvecomammu izveda, par to pašu, bija paliela māja un zeme, vecāmamma piedzima jau drīz pēc ierašanās Sibīrijā. Ko tas bērns bija tik pretvalstisku nodarījis, ka viņu vēl nedzimušu aizsūtīja??? Ne viņi karoja, ne piedalījās pret PSRS kādas akcijās, tupa budzis un viss. I viņu mājā iebraucējus salaida. Pēc atgriešanās ar sabeigtu veselību, jo zīdainim tur maigi sakot nebija piemēroti apstākļi veselīgai augšanai, aizbrauca paskatīties uz māju, tur ūķis, nolaists līdz kliņķim. Un dzīvoja tur padomju elementi, ja tā var teikt. Un nekādi argumenti nav pietiekami, lai pateiktu, ka vot tā vajadzēja darīt, vajadzēja vēl vairāk izsūtīt. Godīgi sakot nezinu kāpēc tas tā arī netika izdarīts, jo tad ar Latviju un latviešiem būtu cauri. Tas ir vienīgais paldies ko var veltīt padomju varai, ka neiznīcināja visus mūsu senčus, vecvecākus un vecvecvecākus.

A ja tu man dzīvē stāstītu kaut vienu pozitīvu iezīmi izsūtīšanām, visticamāk mani pēc tam tiesātu par smagu miesas bojājumi izdarīšanu, vai kas iespējams...tevi vairs neatrastu.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Es neko pozitīvu nerakstu. Tāpat, es neko neattaisnoju, bet kāpēc visur figurē termins 'kulaki".

Piemēram, mūsu pašu latvijas wikipēdijā rakstīts - par 1949.gada martu:

"No Latvijas izsūtīja 9147 ģimenes, kas tika klasificētas kā kulaki, tajās bija 29 252 cilvēki un 3841 nacionālistu ģimeni (12 881 cilvēks)."

Nevienam no jums neuzradās jautājums - kas bija kulaki? Kāpēc viņus sauca kulaki?

Piemēram, 1911.gadā krievijas avīze «Речь» ( vārds kulaki - arī radās krievijā. To neizdomāja latvieši) -

«добрая половина крестьянских посевных земель находится в руках городских кулаков, скупивших по 30 и более наделов».

Bija tāds politiķis - Pjotrs Stolipins ( lv.wikipedia.org/wiki/Pjotrs_Stolipins ) viņš izveidoja reformas zemkopības nozarē, un ļoti daudzi zemnieki un pilsētnieki ieguva ļoti lielus zemes gabalus, dažādās mahinācijās, tieši tāpat, kā to dara tagad, darīs nākotnē, un darīja agrāk.. Un tad, to izīrēja citiem. Īres maksu ņēma ražā, vai naudā, par kuru algoja citus, lai tie strādā uz viņu zemes.

Tāpat, kulaki pēc ražas novākšanas, iepirka graudus pa lēto, un tad ziemā, pārdeva vairākas reizes dārgāk. Ja zemniekiem naudas nebija, deva "kredītā".

Tā radās termins - "kulaki" - jo viņi tur savu rajonu kulakā.

..

Es nesaku, ka tā bija Latvijā. Varbūt tā nebija, lai gan Latvija arī piedzīvoja Stolipina reformas, jo tad bija Krievijas sastāvā, un arī atrodot tādu rakstu ( lv.wikipedia.org/wiki/Agr%C4%81r%C4%81_reforma_Latvij%C4%81 ) , redzams, ka Latvijas agrārā reforma no krievijas reformas, maz ar ko atšķīrās.

Tāpat, nesen lasīju rakstu par kara gūstekņiem. Tajā rakstā nefigurēja termins kulaki. Tur rakstīja - "lielie lauksaimnieki", un tur bija aprakstīts, kā kara gūstekņus nodarbināja lielie laukstrādnieki gandrīz par velti, turklāt, tos turēja lielos daudzumos. Raksts bija par Krieviju. Bet bija par to, ka nevienam tie lielie lauksaimnieki nepatika.

.....

www.csb.gov.lv/lv/statistika/statistikas-temas/lauksaimnieciba/augkopiba/meklet-tema/262-latvijas-lauksaimnieciba-1939-gada

Šajā portālā ir oficiālā 1939. gada statistika par saimniecībām. Tur, 4,lapaspusē ir rakstīts, ka Latvijā 1939.gadā bija 1096 saimniecības virs 100 ha, tad 14696 saimniecību bija no 50-100ha.

1939.gadā, laukos, vidējais bērnu skaits ģimeņē bija apmēram 4. Nedaudz mazāk. Tātad, aptuveni 6 cilvēki ģimenē. Neskaitot, ka laukos kopā ar bērniem un vecākiem, dzīvoja arī vecvecāki. Un arī tie tika pakļauti tādām pašām represijām.

Sanāk, ka tikai no lielām saimniecībām, vajadzēja izvest - 7000 cilvēku, bet no 50-100 - 84 000.cilvēku.

Bet tik daudz neizveda.

Turklāt, piemēram 1949.gadā tika izvestas 9147 ģimenes, kas tika klasificētas kā kulaki, tajās bija 29 252 cilvēki.

Tatad, ģimenē vidēji 3 cilvēki - tēvs, māte, bērns... vai tikai viens vecāks ar bērniem... Kaut kas dīvains. 41.gadā vēl mazāk.

Pēc kādiem kritērijiem izveda? Tāds ir jautājums. Jo skaidri redzams, ka neizveda pat pusi lielo lauksaimnieku. Kāpēc vienus izveda, bet citus - nē?

Bet es neko nerakstu, ka tas bija labi. Tas bija ļoti slikti. Vienkārši ļoti daudz jautājumu, uz kuriem skaidras atbildes nav. Vienīgais, ko dzirdu, - ir - cik slikti, vai tev vajag sadot pa mūli ( dubis).

Bet žēl, ka nav neviena gudra cilvēka, par ko varētu šo tēmu pārrunāt.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

P.s.

Tu raksti :Tas ir vienīgais paldies ko var veltīt padomju varai, ka neiznīcināja visus mūsu senčus, vecvecākus un vecvecvecākus."

...

Atklāšu noslēpumu - izsūtīja ne tikai no Latvijas. No Krievijas sāka izsūtīt jau ap trīsdesmitajiem gadiem. Tas nebija genocīds pret latviešiem kā tautu. Tā bija klašu cīņa. Tas, ko daudzi sociālisti piemēram, Wala, atbalsta.

Tas, ka pēc tam PSRS uzsāka mazo tautu asimilāciju, tas ir cits jautājums. Bet izsūtīšanas nebija vērstas tieši pret latviešiem.

Un vēl rakstīji:-

"A ja tu man dzīvē stāstītu kaut vienu pozitīvu iezīmi izsūtīšanām.."

Kur ko tādu es teicu?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
4 0 Atbildēt

Noslēpuma atklājējs...

49. gadā ne tuvu vairs nebija to 39. gada statistikā minēto... vienā armijā, otrā, uz kapiem, uz Vāciju, uz Sibīriju izvestie, uz Zviedriju aizbēgušie...

Muļķis, provokators, vai abi, tas tu esi.

Atbilde nav nepieciešama. Pat dirst tevi pasūtīt ir zem mana goda. Pajoliņš.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Liela daļa tā saucamās "lviešu inteliģences" krievu laikos bij gatava krievam pakaļu nolaizīt un priekšu atcūkāt.Bet lieki cerēt,šie ujoboki (pareizāk, viņu sagatavotie pēcteči) nekur nav pazuduši,tie tik gaida īsto brīdi.Var jau turpināt te runāt pats ar sevi, bet nu lai shitādu suudu no sevis izstumt,tur tiešām končennajam pdaram jābūt..

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 0 Atbildēt

Es pat netērēšu laiku, lai to lasītu...

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
2 0 Atbildēt

Man zināms personāžs aizgāja ar C19.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti