Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Kā jau nojautu, antivaxeri aktīvi izplata Gunta Bojāra raidījumu t.me/mainampasauli/4948

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 9 Atbildēt

Tas brīdis, kad tu saproti, ka ne vienmēr pareizs ir teiciens par to, ka es pateicu to, ko es pateicu nevis to, ko tu tur saprati.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

www.la.lv/pavluts-skaidro-kapec-paslaik-ikvienam-laut-vakcineties-butu-netaisnigi

Vot, lops... paša līšana riska grupām priekšā gan šķita gana taisnīga...

imzz Reģ.: 27.02.2015
4 0 Atbildēt

Levitam atkal cits uzskats; Levits pie Covid-19 vakcinācijas centriem aicina ieviest «dzīvo rindu»

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/levits-pie-covid-19-vakcinacijas-centriem-aicina-ieviest-dzivo-rindu.a398910/

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 3 Atbildēt
Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Atradi atsauces uz trim viedokļiem, kas sakrīt ar tavējo. Autoritāšu cienītājiem patiks. Bet no argumentācijas un līdz šim neapspriestu faktu viedokļa tur nav nekā jauna.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

P.S. kāda ir tava autoritates kvota - cik linki uz apgalvojumiem, ka zeme ir plakana, pārliecinās tevi, ka tā ir patiesība?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Esam glābti, kamēr citi slēdz slepenos protokolus ar cerību nākotnē tikt pie uztura bagātinātājiem, tikmēr mums jau nav kur likt īstas vakcīnas.

Latvija saņēmusi 43 200 AstraZeneca ražotās vakcīnas devu:

m.db.lv/zinas/latvija-sanemusi-43-200-astrazeneca-razotas-vakcinas-devu-501881

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Pārāk vienvirzienains tas optimiZms.Prottams, "mums" visa ir tikdaudz/kā. Nupat būs vēl vairāk/kā.Visdrīzāk pat Dahu/Jā.Vakar bija ziņa, ka šis nosaukums esot mainījies.Tā varbūt būtu kaut kur aizkavējusies "pirmā spieduma" deva priekš CelmuLaužiem un/vai LVlohiem?

Celmi aug griezdamies,gan jau sagaidīsm arī šo: tg24.sky.it/salute-e-benessere/2021/03/31/covid-vaccino-animali-russia

(c)..Krievija: reģistrēta pirmā dzīvnieku vakcīna...To sauc par Carnivak-Cov...gaļēdājiem...dzīvnieku veselības centrs Rosseļhoznadzorā...Pagaidām tā ir pirmā un vienīgā...dzīvniekiem....masveida ražošanu varētu sākt jau aprīlī....Klīniskie izmēģinājumi...sākās pagājušā gada oktobrī, un tajos piedalījās suņi, kaķi, lapsas, ūdeles un citi dzīvnieki.... "Pētījuma rezultāts mums dod pamatu secināt, ka vakcīna ir droša un tai ir spēcīga imunogēna iedarbība, jo visiem vakcinētajiem dzīvniekiem 100% ir izveidojušās antivielas pret jauno koronavīrusu,"...

...Citas valstis jau ir izrādījušas interesi.. "Tā kā daudzās pasaules valstīs dzīvniekiem tiek reģistrēti Covid-19 gadījumi,...vakcīnas iegādi plāno veikt mājdzīvnieku audzēšanas uzņēmumi un komercuzņēmumi no Grieķijas, Polijas un Austrijas. Uzņēmumi no Amerikas Savienotajām Valstīm, Kanādas un Singapūra ir izrādījusi interesi...

Urrā!

31.marts 17:37 Jauns.lv / LETA : Lietuvas dienvidrietumos kādā ūdeļu fermā atklāts koronavīrusa uzliesmojums, trešdien paziņojis Valsts pārtikas un veterinārais dienests.... Jess!

31.marts 16:05 Jauns.lv / LETA : (c)Tiesa Briselē trešdien nolēmusi, ka Beļģijas valdībai 30 dienu laikā jāatceļ visi cīņā ar pandēmiju ieviestie ierobežojumi, ziņu aģentūrai DPA apstiprinājusi Beļģijas Iekšlietu ministrija... Banzai!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

》Vakar bija ziņa, ka šis nosaukums esot mainījies

Ražotājs un sastāvs jau no tā nemainās, arī līdz šim pēc nosaukuma to nesaucām.

AstraZeneca = Vaxzevria (agrāk vienkārši COVID-19 vaccine AstraZeneca)

Pfizer-BioNTech = Comirnaty(tozinameran)

Johnon&Johnson = Janssen COVID-19 (Ad26.COV2.S)

Gamaleya (Национальный исследовательский центр эпидемиологии и микробиологии имени Н. Ф. Гамалеи) = Sputnik V (Gam-COVID-Vac), ko tas V nozīmē vēl īsti paši nezin, vienam tas ir pjatj, citam vē un vēl citam norāda pielietošanas veidu "v zhopu"

Moderna= Moderna COVID-19(mRNA-1273)

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

"ko tas V nozīmē vēl īsti paši nezin"

"Sivēnam bija ļoti liela māja skābarža dobuma pašā vidū, skābardis savukārt bija meža vidū, un Sivēns dzīvoja mājas vidū. Turpat pie mājas bija pārlauzts dēlis ar uzrakstu

AIZLIEGTS V

Kad Kristofers Robins apjautājās, ko tas nozīmē, Sivēns atbildēja, ka tas esot viņa vectētiņa vārds un sens ģimenes īpašums. Kristofers Robins teica, ka neviens nevar saukties par Aizliegts V. bet Sivēns sacīja, ka var gan, jo tā saucies viņa vectēvs, un ka tas ir saīsinājums no Aizliegts Villija, kas atkal ir saīsinājums no Aizliegts Viljama."

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Apmēram tā.

robchix Reģ.: 04.03.2002
4 1 Atbildēt

Veel viens absurds no seerijas "Brady mirklja iegriba".

Driikst pirkt boilerus (elektriskos uudens sildiitaajus) Bet nedriikst pirkt lokanos (un jebkaadus citus) pievadus, kaa arii nosleegarmatuuru.

Nopeerc boileri, pieliec pe sienas un mazgaajies bljodaa skatoties uz to.

Taa arii ir mirklja iegriba, iet veikalaa pirkt boileri, visu paareejo suutiit internetaa un veelreiz iet uz veikalu to iznjemt?

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 1 Atbildēt

Pareiz - valdības "slepenais plāns", cilvēks kurš nebūs mazgājies - smirdēs, tātad neviens pat nemēģinās pieiet tuvāk par 4 metriem ... izņemot Covid ietekmē smaržu un garšu sajūtas zaudējušos ... atkal win-win, pat Covid tests nav jātaisa ...

P.S. nolādēts sarkasms, kā parasti ...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

Pašlaik TV7 iet Yes, minister!

Iesaku. Birokrātijas paraugstunda.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Izklausās pēc pirmā aprīļa joka, bet, diemžēl, tikai izklausās.

www.tvnet.lv/7215046/informes-par-kampanas-divi-miljoni-iemeslu-vakcineties-sakumu

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

thecritic.co.uk/face-masks-make-you-stupid/

paskat, kā var argumentēt

Un daudzi notic!

Tāda loģika arī var būt.

spainis Reģ.: 27.04.2006
1 0 Atbildēt

Kad sākotnēji tika izteikts šāds piedāvājums, mūsējie pajoļi ar Egīlu priekšgalā no televīzora mums postulēja, ka tā būs diskriminācija, nekādā gadījumā, tā nedrīkst būt! Cik pagāja, mēnesis?

www.tvnet.lv/7215129/vm-publices-prieksrocibu-sarakstu-personam-kas-vakcinetas-pret-covid-19

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Tā ir diskriminācija un liels solis ļoti bīstamā virzienā (morāli - tas pats, kas kroplu jaundzimušo nosišana pret akmeni). Mūsu pajoļi uzreiz neaptvēra, ka viņu saminieki ies ar šo soli uz priekšu, tādēļ sākumā vēl palaida muti nepareizā virzienā (Levits tak ir pat bijis cilvēktiesību tiesnesis - kam varētu būt grūti tagad rīkoties pretēji).

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Jāmaina Satversme, skat cik tā ir nedemokrātiska:

73. Tautas nobalsošanai nevar nodot budžetu un likumus par aizņēmumiem, nodokļiem, muitām, dzelzceļa tarifiem, kara klausību, kara pasludināšanu un uzsākšanu, miera noslēgšanu, izņēmuma stāvokļa izsludināšanu un tā izbeigšanu, mobilizāciju un demobilizāciju, kā arī līgumus ar ārvalstīm.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Pie pašreizējās lietu kārtības, ja Satversme tiks mainīta, šis saraksts kļus ievērojami garāks.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 2 Atbildēt

Es tikai par. Satversmē tiešām pietrūkst skaidrāka kārtība neredzamu ienaidnieku uzbrukuma gadījumā(epidēmijas, datorvīrusi un zaļie cilvēciņi).

Derētu arī visus pie dzimšanas nočipot, tad nebūtu jātaisa šādi uzsaukumi - lvportals.lv/dienaskartiba/313220-valsts-policija-atkartoti-ludz-atpazit-nenoskaidrota-mirusa-viriesa-identitati-2020

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Ok, var nečipot, bet noņemt jaundzimušajiem DNS paraugu. Esam jau dabiski nočipoti.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Noskaties kādreiz šo: en.wikipedia.org/wiki/Gattaca

Par eigēniku, bez holokausta piesaukšanas. Būs par ko padomāt. Vai arī pārdomāt, vai Herberta Velsa "Laika mašīna" ir par tehnoloģisko fantastiku, jeb tomēr pārdomas par sabiedrības attīstību.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Vai arī paralēles ar nesenāku vēsturi, ja nepatīk seno laiku jaundzimušo sišana: en.wikipedia.org/wiki/Eugenics

"The eugenics movement became associated with Nazi Germany and the Holocaust when the defense of many of the defendants at the Nuremberg trials of 1945 to 1946 attempted to justify their human-rights abuses by claiming there was little difference between the Nazi eugenics programs and the U.S. eugenics programs."

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 1 Atbildēt

protams, protams, melnā un baltā speciālists atkal visu mālē viduvēji pelēku; vajag jau salīdzināt ar kaut ko ar skanīgo nosaukumu 'holokausts', vai 'jaundzimušo slepkavība'.

Pilnīgi adekvāti.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 1 Atbildēt

Holokausts. To mēs zinām. Bet es domāju, ka daudzi nav pazīstami ar faktu, ka tā saucamajam Holodomoram jeb Golodomoram, kurā esot gājuši bojā vairāk cilvēku, nekā visā Holokaustā, bija divi galvenie organizatori, Lācars Kaganovičs, ebrejs, un mums daudz labāk zināmais Molotovs.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Un??

imzz Reģ.: 27.02.2015
3 0 Atbildēt

es vienkārši noreaģēju uz terminu holokausts, nepaskatoties, ka iepriekš bija "eugēnika". Vissliktākās lietas cilvēki, jebkuras tautības, pastrādā kalpojot sliktam režīmam. Bet cilvēku pasaules uzskats veidojas, balstoties uz vēstures faktiem. Un holokausts , saprotams, bija vislabāk dokumentētais genocīds. Līdz ar to tas tiek visu laiku daudzināts un citi, kā arī to organizatori, nepelnīti piemirsti. Sevišķi Rietumu valstu cilvēku uzskati, spriežot pēc viņu tekstiem sociālos tīklos, balstās uz ļoti nepilnīgu informāciju.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Grūti jau ir no tās melnbaltās pasaules atteikties un saprast, kā strādā krāsainā.

Ir poli:

Balts: Rūpēties par slimajiem un nepilnvērtīgajiem

Melns: Nogalināt slimos un nepilnvērtīgos

Absolūtā vērtiba NAV sasniedzama, bet mēs varam uzstādīt mērķi uz ko tiekties un vērtēt vai tas ko darām, padara mūsu sabiedrību baltāku vai melnāku. Šis konkrētais manā skatījumā ir liels solis tuvāk melnajam un attiecīgi pieminēti piemēri no vēstures, kur nonāk sabiedrība, soļojot šajā virzienā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 2 Atbildēt

Es gan neatceros, ka tādi postulāti būtu diži izskanējuši. Jā, teica laikam kaut ko, ja tas viss būs jāvērtē no cilvēktiesību aspektiem...

Bet paskatoties no otras puses - ja pasaules politika un atzinums ir tāds, ka no pandēmijas stāvokļa var iziet, tikai masveidā savakcinējot populāciju, tad ir kaut kādā veidā jāmotivē to darīt. Piespiešana ar varu vai sodu likšana būtu vēl stulbāka. Pie tam, es uzskatu, ka šādu atvieglojumu ieviešana vakcinētajiem būtu savā ziņā arī taisnīga. Viens no antivakseru un arī vakcinēties negribētāju argumentiem ir - nepārbaudītas vakcīnas, lai vakcinējas "tie citi" lohi, es neriskēšu, labāk nogaidīšu... nu, tad arī lai "tiem citiem", kuri ir riskējuši, kamēr ir pandēmija, lai ir arī priekšrocības...

Nupat runāju ar kolēģi, kurš tikko izslimoja. Viņš teica, ka nekad vairs to zarazu negribētu saķert un pie pirmās iespējas vakcinēsies.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Mani gan vairāk interesē cik ilgi tad šī "zāļā Covid-karte" būs derīga, jo Covid19 imunitāte ir nepastāvīgs lielums ;)

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

No kā secini, ka nepastāvīgs?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

No tā, ka neeskistē paliekoša imunitāte respiratorajām vīrusu slimībām. Pazīstamākā ir gripa, kurai jāpotējas katru gadu no jauna. Un arī par Covid ir jau sen skaidrs, ka imunitāte ir pārejoša, vēl tikai nav līdz galam izpētīts, cik tā ir ilga.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Kad izpētīs tad arī varēs secināt cik nepastavīga. Tas ir tas trūkums ātrajam saskaņošanas procesam, ka nav ilgtermiņa datu par noturību.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Tu jau jautāji bināri - par to "vai" ir nepastāvīgs. Par to neviens nešaubās. "Cik" jau ir kvantitatīvs jautājums un kuru pagaidām atbilde ir aptuvena - potenciāli ikgadēja vakcinācija.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Tulkoju kā nestabils, tip vienu dienu ir un pēkšņi nav. Tā gluži arī nav.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

tad ej, ka tu tulkot... Jo sākotnējais jautājums ir ļoti korekts un pamatots.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 1 Atbildēt

Pirmā problēma jau ir faktā ka to izmērīt nav iespējams !

Otrā kāda metode ir pieteikami laba antivielu kvantitīvā, klīnisko novērojumu vai kāda cita uz kuras pamata vispār kaut ko var izsniegt ?

Bija tak kādreiz tādas potēšanas pases, un bija pat kur tās pieprasīja, jautājums kas uz brīdi kad no CCCP notināmies pēkšņi mainijās, vai kādas slimības pazuda, ka nevienu potēšanas pases nahren vairs neintersēja (izņemot laikam armiju) ???

Ja šobrīd nav skaidru datu par to vai vispār rodas pietiekama paliekoša aizsardzība no vakcīnas A vai B, ja vispār nav vēl skaidrs vai tāds vakcinēts kadrs var būt "ass-imp-tomātisks" un vai "assimptomātiski" noraujot Covid kādu no dranķīgākiem veidiem kādu var aplipināt ...

tad uz kāda pamata var izsniegt kaut kādu "zaļu karti" cilvēkam kurš pēdējo poti ir saņēmis pirms 6 mēnešiem utml. jo neticu ka zaļo karti sastutēs pietiekami ātri , jo gan jau ka ātri juristi pateiks, ka veči jūs baig alojaties no tiesību aspekta ...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Un tas, ar kādiem vēl parametriem tā tiks papildināta, tiklīdz pamatideja būs sabiedrībā "pārdota", tevi neinteresē? Gatavā kartē nav grūti pievienot ailītes - piemēram, VDD atzinumu, ka neesi terorists.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 1 Atbildēt

Nacistu pieminēšana no populistu vidus ir tik nodrāzts paņēmiens jau līdz apnicīgumam. Nupat diskutējot par eitanāziju atkal jau cilā gāzes kameras, kam ar to nav nekāda sakara. Pēc populistu prognozēm mēs jau visi tagad esam no maskām noģībuši un nošpricēti ar vakcīnām beigti vai nočipoti un beigti. Tāda ir populistiem saikne ar reālo pasauli.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

"Populistu" pieminēšana vispār ir nodrāzts paņēmiens. Izlasi populisma definīciju un pamēģini iedomāties politiķi, kas nav populists.

Un tikpat nodrāzts paņemiens ir ad hominem pieeja, nespējot neko argumentēt pēc būtības.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Vispār jau, martā bija jābūt palaistam Covid-21... pēc Word formātā noplūdušajiem kārtējiem Kanādas valdības plāniem...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

kā pirmo pievienos ailīti, ka pislonim ir nosliece uz lieliem benzīna dzinējiem, pēc tam to noslieci pielīdzinās terorismam. un izsūtīs kūdru rakt. Sāc žāvēt sausiņus.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Aiziet.... Šodien ad hominem diena. Tikai sajājies meistarībā ar to neeksistējošo noslieci

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Nomierinošs aromāts 1. aprīlī.Eau de moteur by Castrol

imageupload.io/i/XAEPkfwDf1

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Nomierinošs aromāts 1. aprīlī.Eau de moteur by Castrol

imageupload.io/i/XAEPkfwDf1

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Viens te pats sev pelnus kaisa uz galvas un pieskaita sevi populistiem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 1 Atbildēt

Es teiktu ka mani tas nebaida, līdz ar ko interese tiešā veidā ir visai nosacīta.

Man kā saka "ieročus" cīņai pret "muļķību" nav atņēmuši, attiecīgi neredzu jēgu sevi apgrūtināt sevi ar "visiem sliktākajiem scenārijiem, no sliktajiem iespējamajiem" + arī kaut kāds jēdzīgs darbs arī jādara un nav īsti laika "dziļi un pamatīgi" šausmināties par apkārt notiekošo ...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Man ir bijusi iespēja kontaktēties ar drošības iestādēm un zinu kāda ir procedūra, lai iegūtu pielaidi valsts noslēpumam (t.i. lai drošības dienesti izlemtu, vai demokrātiski ievēlētai personai ir tiesības uzzināt ar ko nodarbojas valsts). Un nešaubos ka šīs iestādes ļoti priecātos, ja ceļošana notiktu tikai ar viņu atļauju. Tāda brīvība, kā šengenas zona ir viņu darba sabotēšana.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

Tas nu gan, bet nu bija kādu brītiņu atpakaļ man tāds amats, ka tikko kā atvēra manis pārstāvētā uznēmuma filiāli ASV - mani ASV konkētas institūcijas arī uzreiz pierakstīja ...

Tā ka man baidīties jau ir par vēlu ...

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Man liekas, ka ja tas priekšrocību saraksts tiks ieviests, būs Tiesībsargam jāpažēlojas. Tā tomēr ir: 1. Bezjēdzība, jo vakcīna sargā tikai sevi un blakus cilvēkiem īsti risku mazinājuma nav.; 2. Nav tā, ka var izvēlēties vakcinēties. Man piem vakcīna nebūs pieejama līdz III cet. Attiecīgi priekšrocības atbilst diskriminācijas definīcijai

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Interesantos laikos dzīvojam. Izvirzās politiska problēma: demokrātiju vai totalitārismu pandēmijas laikā. Un uzreiz ir 2 piemēri:

1.Tiesa Briselē trešdien nolēmusi, ka Beļģijas valdībai 30 dienu laikā jāatceļ visi cīņā ar pandēmiju ieviestie ierobežojumi, ziņu aģentūrai DPA apstiprinājusi Beļģijas Iekšlietu ministrija.

2. Makrons nosaka "lokdaunu" visā Francijā uz 4 nedēlām, tajā ietilpst skolu slēgšana un aizliegums bez saskaņošanas pārvietoties tālāk par 10 km no dzīves vietas.

www.bloomberg.com/news/articles/2021-03-31/france-heads-into-four-week-lockdown-as-virus-spirals-in-europe

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

Vara nekad brīvprātīgi neatdod to, ko ir ieguvusi. Attiecīgi ir jārēķinās, ka viss, kas pandēmijas vārdā tiek virzīts totalitārisma virzienā, tur arī paliks līdz varas (sistēmas) maiņai. Vēsturē neviena vara nav samazinājusi savas pilnvaras bez revolūcijas un nav nekāda iemesla domāt, ka tūlīt beigsies Covid un notiks vēsturē nepieredzēts brīnums.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 2 Atbildēt

Pārāk mellu bildi mālē.

Kamēr mums ir vēlēšanas, demokrātija, un Sarkozī var tikt pat cietumā, ievēlēt un nobalsot var par visu kaut ko. Arī par ierobežojumu atcelšanu.

Protams, ja vara nonāk hana Kima, cara Voloģas un tml. rīcībā, tad ir citādi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

Tev kaut kā ātri ir aizmirsies, ka PSRS arī bija demokrātisku republiku savienība. Un pilsoņi regulēri vēlēja gan LPSR, gan PSRS augstākās padomes deputātus. NEKAS nav atšķirīgs tgadējā "demokrātijas" struktūrā, izņemot krāsainību vēlēšanās - sarkanais karogs ir aizstāts ar varavīksnes karogu.

Atgādinu vēlreiz - es skatos uz virzienu, kurā notiek attīstība, nevis to, cik mella bilde ārā ir šodien. Un man nepatīk ja tā bilde ir mellāka kā vakar. Un ja tu gaidīsi brīdi, kad tā bilde jau šodienā būs tik mella, lai tevi satrauktu, būs par vēlu. Atliks tikai samierināties.

Varēsi izbrīnīts jautāt: "Kurš gan to varēja paredzēt?!" un es varēšu atbildēt: "Bet es taču teicu!", tomēr mellā pakaļā būsim abi.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 2 Atbildēt

nu jau gad dris šķidru. LPSR un PSRS nebija nekāda saistība konstitūcijas vāciņiem un tās saturam a reālo dzīvi, pie kam - ne jau demokrātiskā ceļā PSRS pie tādas dzīves nonāca, bet tieši ar valsts apvērsumu visbrutālākajā veidā.

Salīdzināt tādas varas pēkšņo 'izveidi' ar šodienas lēno varas evolūciju, protams, var, bet tas salīdzinājums ir tikpat, atvainojos, stulbs, kā teikt, ka papildus atļaujas, piemēram, ceļot vakcīnu saņēmušiem ir tiešais ceļš uz holokaustu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

Protams, ka viss, kas ir tālāk par rītdienu tev liekas stulbs, jo nedomā ilgtermiņā.

Ne nu tā vara toreiz bija tik pēkšņa, ne šodienas tik lēna, kā tev liekas. Var diskutēt par ātrumu atšķirību, bet tad, kad apversi, ka būtība ir tā pati.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

ad hominem, saki?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Kas tieši ir ad hominem šajā gadījumā? Laikam neesi izpratis šī jēdzina jēgu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

ā, tātad, ja es tevi dēvēju par stulbu, tad ad hominem, ja tu mani - tad es neizprotu jēdziena būtību.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Lasīt māki? Es tevi nedēvēju par stulbu. Bet tas nepārsteidz - ar hominem vienmēr iet kopā ar izdomājumiem par to, ko oponents it kā ir teicis.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 2 Atbildēt

Kas ir tā VARA, ko visu laiku piesauc?

Valsts pārvalde pārliecinoši sastāv no ierēdņiem, kas ir parasti cilvēki. Viens vakar no sievas ar kastroli dabūja, otram vakara koks nav izgājis, trešais funktierē kā nospert pusi dienas un aizbraukt ielūgtās medībās. Šie cilvēki nesazvanās katru dienu ar mērķi vienoties kā brīvprātīgi neatdot ko ieguvusi. To vienīgais plāns ir LIKUMĪGI paslinkot un piesegt savas atveres ar dokumentiem. Dokumenti ir publiski. Kāda sazvērestība job%$#^*ķ te iespējama?

Bet nu tev jau tikai viena platīte laikam ir. Sadrāzīsi to ātri

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 1 Atbildēt

Cilvēki ir dažādi - palasi iepriekš, ko rakstīju par režīmam lojālu izpildītāju kritisko masu. Un kādēļ varneši vienpersoniski nekādas radikālas izmaiņas tomēr nevar pieņemt.

Un nepiesauc sazvērestības - tās ir tikai dūmu aizsegs, ko varneši izmanto, lai elektorāta acīs degradētu tos viedokļus, kas norāda uz visnotaļ vienkāršām likumsakarībām, kā veidojas un attīstās vara. Protams, ka visi stāsti par slepenām brālībām ir fufelis, kas nespēj reāli eksistēt - ilgstošas slepenas organizētas darbības bez informācijas noplūdes nav iespējamas plašā mērogā. Bet ir realitāte, kuru lielāka sabiedrības daļa nezin un neaptver un varneši dara visu, lai šī neziņa saglabātos.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 1 Atbildēt

Varneši, ragneši, bruņneši un citi zvēri. Redz kur trīs AAA varnešus tagad tiesā, kā tad tā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Būtiska ir sistēma. Konkrēti izpildītāji tiek tiesāti tad, kad cīņā par izpildītāja vietu sistēmā uzvar kāds cits. Pārmaiņas ir tad, kad tiek likvidēta varas pozīcija sistēmā, nevis izpildītājs.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 1 Atbildēt

Tiesneši. Latvijā pastāv kaut kas līdzīgs juristu kliķei. Tiesneši, zvērināti notāri, maksātnespējas administratori nu un varbūt arī tiesu izpildītāji.

Tiesneši sevi nostādījuši vislabāk, pie tam vēl savu darbību maksimāli anonimizējuši. Bez tam Latvijas likumi pieļauj ārkārtīgi plašu diapazonu sodam par vienu un to pašu pārkāpumu pēc tiesneša ieskatiem.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 1 Atbildēt

Dalīšanās (asociācija) elitāros klubiņos ir cilvēkiem psiholoģiskai pašpalīdzībai nepieciešama īpašība. Uz to arī balstās Brady iedomas. Patiesībā elitārie klubiņi ir spēkā pie alus glāzes stāstot par "mēs" saviem pudeles brāļiem.

Profesionāli ir novērotas vairāku veidu reālas kliķes, kas dalās sekojoši:

1. Sertificētās, kur kliķi nosaka sertificēšanas "krustēvs", bet vara nesniedzās aiz kliķes. Tie ir notāri, advokāti, mērnieki, būvinženieri, revidenti un vēl kāds. Klubi slēgti, kluba iekšienē sadarbība / atbalsts, bet starp klubiem nav nekādu saišu.

2. Īpašību noteiktie. Tie ir banķieri, konsultanti. Tiem ir vajadzīga elastīga morāle, profesionāli savstarpēji aizstājami, bet no malas neņem / nelaiž, jo šīs īpašības ir diezgan specifiskas un ne vienmēr uztrennējamas. Klubu vairāk uztur apziņa par īpašību retumu. Tāpēc sadarbojas, bet bez īpaša ieguldījuma.

3. Apvainotie. Vienkāršo profesiju pārstāvji, kuri ir pārliecināti, ka tie "ofisa krēslā pirdēji" neko nedara un atņem godīgā darba darītājiem naudu. Šie darboņi ir pārliecināti, ka mierīgi varētu aizstāt un būt labāki par jebkuru pirdēju. Visi viens par otru stāv un krīt un gatavi dzīvību ziedot, bet organizatorisko zināšanu trūkums, kā arī ļoti garšīgais alus nobremzē jebkādu virzību aiz runāšanas.

4. Alumni elitārie klubi. Darbojas tikai kā nemateriāls atbalsts 50/50 gadījumos un labā noskaņojumā.

Visi minētie klubi (izņemot Apvainotos) gatavi neievērot uzburto saišu saistības, ja runa iet par dažu eiro iegūšanu.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
3 0 Atbildēt

nu tātad jāmaina sistēma?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Tieši tā - es visu laiku mēģinu pateikt, ka sociālisms ir problēma, nevis konkrēti indivīdi, kas tā ietvaros komunismu ceļ konkrētā brīdī.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Bet tauta jau pieprasa sociālismu. Tauta pieprasa "lai valsts par mani gādā". Valsts atbild: ļoti labi, bet lai to gādību varētu realizēt, vajag augstus nodokļus un lielu ierēdņu skaitu ;)

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Protams, ka pieprasa. Un varnešiem nevajag neko vairāk, kā to, lai vēlēšanu dienā to pieprasītāju būtu vairāk par nodokļu maksātājiem.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

tu jau nemēģini teikt tieši, bet gāni esošo.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Kā tev vēl tiešāk pateikt? Nez ir vēl kāds šeit, kas nav pamanījis pietiekami skaidri manu nostāju pret sociālismu?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 5 Atbildēt

Man šī diskusija liekas mākslīgi sastiķēta sabiedriski/psiholoģiska "vakcīna", lai liberālajai varai atvieglotu cīņu ar citādi domājošajiem un visādiem disidentiem.

Tā derīgā daļa, kas tiek aprakstīta - ko tik visu vara neizmanto, lai ietekmētu sabiedrību un nomāktu jel kādu pretestību un pašu demokrātisko diskusiju padarītu dekoratīvu, neīstu, kaut ko līdzīgu padomju glasnostj un perestroika, kas mēģināja brīvības izslāpušajiem pilsoņiem iesmērēt kaut kādu demokrātijas surogātu. Vēlāk gan izrādījās, ka viens no spēcīgākajiem dzinuļiem bija vajadzība vairāk patērēt un nekā cēla tur daudziem nebija. Vārdu sakot - manipulācijas, meli un brīvības surogāts. Padomju labākajās tradīcijās.

Tad nu pilsoņi padzīvoja demokrātijā un konstatēja, ka nav nemaz tik labi, ka reizi pa reizei viniem kāds šo to tieši nenorāda, piemēram, neņemt kredītus, nesačakarēt eksakto izglītību, neticēt interneta blēžiem, nesavēlēt labdarus un tā tālāk. Parādījās liberālās demokrātijas un individuālisma ēnas puses. Vardu sakot, arī esošā demokrātija nav ideāla un tiecas to pilsoni visādi kontrolēt, vadīt, sarīdīt ar citiem utt.

Tas nu būtu skaidrs. Daži to saprot labāk, daži ne.

-------------------

Un tad šī sarežģītā, vispārējā situācija, kura jau tā daudz ko būtu ko darīt, domāt un organizēt, ir samuģīta kopā ar ko - ar neefektīvas pārvaldes ne/vadītu globālas infekcijas procesu, kad reizēm liekas, ka kāds tur speciāli viņiem saka - vai mēs varam vēl tizlāk! Par viesnīcāam ceļotājiem no Anglijas domāsim tad, kad Anglijas lipīgais būs jau 20 procentu, jā! tagad jau 50%.

Un tauta! Formāli ievēro, kā ārpus veikala, tā svētki!

Un šitā te brivība svinēt, čakaret ekonomiku ir samuģīta kopā ar ko - ar libeŗālas pārvaldes kritiku, kur ne vara, ne tauta nav perfektas, drīzāk otrādi!

Tas degradē brīvības jēdzienu un ar pārprastas brīvības izpratni uztur 6-7-8simtus dienā un dzen valsti vēl lielākos parādos.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

kāda iespēja, ka fake? Ļoti liela.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Kas ir fake?

Galīgi jau TV pārskatījies. Tā ir dzīve, mazais

Man meita trenējās tenisā. Tad kad sākās visi tie aizliegumi, ierobežojumi tenisa skolotāja vienu nedēļu atceļ, nākošā atļauj nākt. Un zini kāpēc? Tas ir diezgan labs tenisa klubs un tur brauc visādi biezie pipari spēlēt, tajā skaitā arī ārsts Andrejs Ērglis lv.m.wikipedia.org/wiki/Andrejs_%C4%92rglis

Trenere stāsta, ka viņi tak dubultspēlēs rauj, tas 2x2

Nu vismaz tā bija visu aizliegumu sākumā. Tagad nezinu, nodarbības nenotiek, bet es šaubos vai Ērglis tenisu vairs nespēlē un vienītī to darīt nevar

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Ērglis tak ir ķirurgs un tikpat autoratīvs infekcijas slimību jomā cik Apinis. Tipa sportisti neslimo, kustieties un grauziet burkānus utt.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Москва.31 марта.Ne-fake...1 tūkstotis masskaviešu saaukstējušies ar karonu.Tass noticis 2ned laikā pēc 2.komponenta potes saņemšanass.Kopumā tie esot 0,1% no izvakcinēto kopskaita.Zili Brīnumi,laikam ka V diezko vairs ņekaķit.Gaidām VI,VII un IX(vilni).Jā.

Nupat teju vakar (iespējams,iedvesmojoties no vadošo cigarešpaciņu ražotāju piemēra),esot palaista jauna marka ЭпиВакКорона.Tūliņ/drīz sekošot arī trešā,КовиВак.Tā kā paralēli ir padomāts arīdzan par "gaļēdājiem/dzīvniekiem"(Карнивак-Ков), laiks būt padomāt arīdzan par Putniem un/vai Zivīm.Jā.

ā,jā, galvenaiss krievu zdravoohraņiķeļs šodien paziņojis, ka masskas esot "navsegda".Tā būšot "novaja kuļtura".Да!

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 1 Atbildēt

jā, nu kur tik ātri jau pillā, da?

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

-да,блятьj,jā,jau pussešos ieņēmu 0.7 ,citādi bail bija uz ielass izbraukt

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Vispār man radās jautājums. Kā tagad notiek kontrole uz sauszemes robežas? Ja es sestd, svētdien aizšauju uz leišiem, tad kāds mani apturēs uz robežas, liks sēdēt 10 dienas mājās? Par lidostām skaidrs.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Es gribu dzirdēt reālu pieredzi. Ir kāds, kas mauc uz leišiem?

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Ieraudzīju rakstu par moču apmācībām un iedomājos... Ar aizvērtu kasku, bet bez maskas veikalā taču iet var?

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
1 0 Atbildēt

a vai tad caur kasku var normāli paelpot?

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Elpot var normāli, tikai, ieejot no vēsuma siltā telpā, visdrīzāk aizsvīdīs. Lietus laikā, stāvot krustojumā, arī svīst ciet, ja aizvērta.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 4 Atbildēt

Labrīt Un tomēr gudrie prāti kļūdījušies par masu tuvojošos vilni nākam, precīzi kā es prognozēju. Atgādinājums visiem, ja zem 4% saslimstība (jau ilgāku laiku pie mums procents pat zemāks), tad tā vairs nav pandēmija

Vēl vairāk, UK īsti nepazīst tāda specifiskā viņu vīrusa paveida. Mana sieva pļāpāja ar draudzeni UK, kas tur strādā par ārsti. Mūsējie gan par to brīdināja uhh (būšot ap 3k slimnīcās utt.) Tas taču kolosāli, ka reāli viss iet uz labo pusi.

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 0 Atbildēt

Jau teicu: 1.metodika rada viegli ietekmējamus un volatīlus rezultātus;

2. Britu vakcinācija noteikti dos rezultātus;

3. Paliek siltāks - saslimšanas rādītāji noteikti ir atkarīgi no vēlmes ilgstoši mīcīties pa šaurām, piesmakušām telpām. Grilla sezona glābs pasauli;

4. Birku kāršana ir pretdabisks process - nav tādu pirmo/ ceturto/ vienpadsmito viļņu. Ir tikai dabiska reakcija uz aukstumu un saules trūkumu, kuru izmanto infekcijas.

Tā ka būs labi. Noteikti būs labi

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 4 Atbildēt

Esi iedomājies, ka varbūt "gudro prātu kļūdīšanās" ir saistīta ar to, ka tie "gudrie prāti" nepakļāvās visādu populistu un bļauru "atcelt ierobežojumus" mantrām? Un varbūt tomēr kļūdies tu, skaitot pantiņus, ka ierobežojumi nestrādā un mums vajag kā Igaunijā un Zviedrijā? Ka tomēr ierobežojumi strādā, ko pierāda gan Latvijas, gan arī Lietuvas piemēri... Starp citu, izskatās, ka arī Igaunijā rādītāji pēc ierobežojumu ieviešanas sāk lēnām samazināties, kas arī tikai pierāda, ka tie strādā un tu līdz šim esi kļūdījies.

Starp citu, vai tu zini, kas ir pandēmija un kādos gadījumos šis jēdziens tiek lietots?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 1 Atbildēt

Es pilnīgi neviena vārda neminēju, ka kaut kas slikti. Tieši otrādi - prognoze totāli greiza, par ko mums visiem var būt tikai prieks.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Ēēēē kāda ir tā greizā prognoze?

Es pašlaik pub telpā redzu pastiprinātus stāstus, ka nekas nav beidzies. Kas ir taisnība. Un pastiprināta stāstīšana un lockdownu žvadzināšana (tā nav prognoze - tracināšana "ja paliks sliktāk") atbilst itāļu aizsardzībai.

Kur varbūt tas nav pārāk godīgi, bet mērķi var saprast - daudz brīvu dienu + ārā auksts + nav ko darīt = mest pa lampu līdz nemaņai pie kāda drauga šaurā virtuvē. Tas likumsakarīgi beigsies ar milzu izplatību. Tāpēc mēģināt kādu atturēt ar biežiem, tumšiem brīdinājumiem ir gandrīz OK.

Es tik brīnos kā tu esi sasmēlies kkādu baisu negatīvu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 2 Atbildēt

Greizā prognoze ir tā, ka nāk baisais UK covid paveids, kas pļaus ne pa jokam. Un ka ap 3k būs hospitalizēti. Nav taču tā. Interesanti, ka man te uzklūp. Vai tad labāk būtu, ja prognoze piepildītos? Draugi, nav labi ar jums

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu, ja paņem 100 pilsoņus, pēc paziņojuma par Anglijas lipīgo paveidu, 20 izrieza krūti un izlēma vēl vairāk noteikumus un ieteikumus neievērot, kas tas tāds vīruss viņiem, neko nenozīmē, 5 no viņiem vīrusa vispār nav, 5 zina pāris inficētos, kas slimo viegli, nav ko tur satraukties un 10 vispār vienalga. Pārējie neaizbrauca paris reizes pasvinēt, daži sāka remontu vasarnīcā vai pirmos pavasara dārza darbus. Kopējā paziņojuma ietekme laikam taču bija pozitīva.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

》zem 4% saslimstība (jau ilgāku laiku pie mums procents pat zemāks), tad tā vairs nav pandēmija

No kurienes tādas muļķības un ka ir kāds slieksnis. Pandēmiju toč tas neatceļ, nekur jau vīruss nav pazudis.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Labi, neprecizitāte. Ja virs 4% saslimstība no testētajiem, slimība atzīstama par nekontrolējamu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Atsauce?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Vispār jau droši vien info visiem medijiem no Spkc. Ilgu laiku šo teikumu kabināja klāt pilnīgi visiem rakstiem par covid aktualitātēm.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Tas bija saistībā ar ierobežojumiem. Covid19 nav noteikta saslimšanas norma tāpat kā HIV joprojām ir pandēmija.

imzz Reģ.: 27.02.2015
3 0 Atbildēt

"Ar "Johnson&Johnson" vakcīnu plānots potēt bezpajumtniekus" :-/

Pavļuts teica, ka šī ir vienas devas vakcīna; "Ja vienreiz šo cilvēku spēsim dabūt uz vakcinācijas centru, viņš arī tiks vakcinēts, jo nav garantija, ka spēsim viņus vakcinācijas centrā sagaidīt uz otru poti," teica veselības ministrs.

www.tvnet.lv/7215486/ar-johnson-johnson-vakcinu-planots-potet-bezpajumtniekus

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 2 Atbildēt

Mēs jau mainām pasauli, maskas būs uz mūžu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 0 Atbildēt

Zemniek, tur nekas par maskām nav minēts. Tas ir vakcinācijas plāns - 100k nedēļā. Antivakseri apņēmušies atspoguļot šā plāna izpildi.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Es par to, ka pasaules mainītāji negrib to mainīt, bet atgriezt atpakaļ.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Es gribu dzirdēt reālu pieredzi. Ir kāds, kas mauc uz leišiem?

Manuprāt, bez covidpass nesanāks iebraukt. To pārbaudīs iebraucot.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Šodn neskatījos internettu, domāju,vo, бльяtj, cik Labi..Bet nee, beigās nenoturējos, davai pastīšos.Ok.Un ko tur redzu- nu vienk nu jau nu pilnīg taka besperģelā, nu tak jau nu piliig galīg jau zae-Bal...

www.rtlnieuws.nl/nieuws/nederland/artikel/5223287/astrazeneca-vaccin-nieuw-advies-60-plussers-bijwerkingen-trombose

....2021. gada 2. aprīlis 16:48 ...Nīderlande uz laiku pārtrauc lietot AstraZeneca vakcīnu cilvēkiem, kas jaunāki par 60 gadiem...Sākotnēji pārtraukums ir spēkā līdz nākamās trešdienas 7. aprīlim. Nekavējoties jāatceļ 10 000 vakcinācijas...Eiropas Zāļu aģentūra (EMA) pēta iespējamo blakusparādību. Nākamajā trešdienā EMA sniegs jaunus padomus par šo vakcīnu. ,,,No nākamās ceturtdienas noslēgtie līgumi paliks spēkā, lai vakcīnu varētu ātri atkal izmantot, ja šie jaunie ieteikumi izrādīsies pozitīvi.- bleat, nu es nedzeru, bet nu KO šitie pirdari lieto? Nu KĀ viņiem normāls cilvēks visp kaut trešdaļai viņu shitā tupā lohbazara var ticēt??

2 апреля 2021, 04:59 ..Власти Панамы выдали разрешение на экстренное использование в республике российской вакцины от коронавируса «Спутник V», заявила представитель Минздрава центральноамериканской страны Эльвиа Лау в эфире телеканала Telemetro...\

2 апреля 2021, 18:18 ..СМИ: «Спутник V» может помочь дипломатическому сближению России и ЕС...Россия и Запад могут преодолеть трудности в отношениях при помощи российского препарата против коронавирусной инфекции «Спутник V», считает британское издание Spectator...Журнал обратил внимание на конференцию президента России Владимира Путина с президентом Франции Эммануэлем Макроном и канцлером Германии Ангелой Меркель, в ходе которой обсуждалась возможность регистрации «Спутник V» в ЕС, передает ТАСС...ж..отметил, что в этом заинтересованы Франция и Германия, но сопротивляются Прибалтика и Польша. ...da, блеа,nu ja jau tASS shita te prresdajot...

ā, zdrasķe,vēl ko, ибио,- ...2 апреля 2021, 21:39...Власти Чехии: Политика ЕС подталкивает к переговорам о закупке «Спутника V»....Евросоюз «непрямо вынуждает» Чехию начать переговоры с Россией о закупке вакцины от коронавируса «Спутник V», еще до того, как она получит сертификат европейского регулятора, заявил премьер республики Андрей Бабиш....«Я не удивляюсь, что австрийский канцлер Себастьян Курц говорит, что купит миллион «Спутников V», и что словаки уже купили 2 млн «Спутников V» ...Ранее Бабиш раскритиковал заявление председательствующей в Евросоюзе Португалии о том, что в ЕС достигнут компромисс по разделению дополнительных 10 млн доз вакцины Pfizer/BioNTech. Большинство европейских стран отказались от вакцины в пользу наиболее пострадавших от пандемии Словакии, Латвии, Эстонии, Хорватии и Болгарии. Чехия в этот список не попала, хотя в октябре 2020 года и феврале 2021-го находилась на первом месте в мире по числу новых больных и умерших от COVID-19 в пересчете на 100 тысяч жителей....

zae-Biss,viss čista/česna,vnk ahu-jenna, vane, ko,vāksētāji?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Atgādina to reizi, kad Krievijas pārstāvis Eirovīzijā uzvarēja. Tā krievu diktore tur čurāja karstu, ka "nas vsjotaki ljubit", pārrēkties var. Tik izslāpuši pēc citu atzinības, ka pievelk zem tā jebko. Da neaizmirsīs dēļ tā Krimu vai Donbasu, kaut nepārtraukti šo kārti mēģina izspēlēt, ka sankcijas esot jāatceļ citādi Eiropai kriška. Uztura bagātinātājus nav aizliegts iepirkt, te pat daži pamanījušies vakcīnu viltojumus nopirkt.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Ja, bet runa netikdaudz par krievu iedzimto pašslavināšanu,kā par reāli aizkadrā notiekošo.Ko LVijas Lohiem neklājass zināt- jo vietējie baducietošie informātori viņiem par to neraksta.To ari nerakstija, ka viens tur tas īstenais eiropejietis nesen no fon der Lejiņas pa galvu dabūja.Nebij tur kko pareizi pa/paņaķijam izdarījis.Čehija reāli tajā "1majā" vietā bija, bet valdniekiem un dalītājiem tobrīd tas bij pie dsas, acīmredzot svarīgākas lietas tik dalītas.

Tāpat tagad- massu psihoze,krievi nāk.Bet,reku, tajā pat laikā aizkadrā visi kam tik nav slinkums, un kā tik nu kurš māk, kaut ko un par kaut/ko ar viņiem slepeni runā.Bleatj, pat reku pats Lapmans "nezin", ka viņa pārstāvētais kantoris taisās tepat dižpurva maliņā fabriku celt.Kapc gan nee, tak viņam ņamņamm te Lohi tos vajadzīgos 80milj piemetīs ka nemetās.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tak, lai runā, bet nevajag pārspīlēt, ka tas nu būs glābiņš, nu nebūs. Bet noderīgo idiotu netrūkst, te jau Lembergs ar bija gatavs pūst kremļa stabulē un lamājot NATO cerot uz trubas atvēršanu. Gaisa jaukšana nebūs tur no sadarbības nekas, izdomās iemeslus kāpēc nesanāca.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Pārspīlēt,protams,te vairs var tikai sarkastiskā izteiksmē.Beidzamā laika tendences liecina par to,ka "izslimošanas" fakts bezmaz tiek novērtēts teju vai augstāk par vakcinācijas faktu.Krievs reku nupat pljūta, aka viņu kārtējais jaunums tas tur viens no diviem К-Вак vispār neuzrāda ar pastāvošās tehnoloģijas iespējām konstatējamu antivielu pieaugumu.No "viņu" viedokļa drošvien sekos sansācija, ka vnk nav tehnisko iespēju "novērtēt" šī brīnuma patieso labumu.Citi atkal sacīs, ka brīnumu nav un ir tikai fufelis.Nupat taču Eiropā noteica- AZ ir drošs,atmetiet bažas.Nepagāja nedēļa- atkal tiek teikts otrādi.Ķīnā reku aizbrauca augsta patiesības meklētāju delegācija- nu un ko tur atrada? Nu cik tad var?? Nezcik pētījumi liecina- cilvēki lūzt vairāk no psihiskā terora.Bet konkrētu pierādījumu nav un nebūs,kamēr katrai pusei pastāv iespēja no savas "tribīnes" sludināt savu to patiesību/vienīgo.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Navaļnija epopeja parādija krievu tehniskās iespējas analīžu veikšanā. Tā kā gaidam ES atzinumu, nevis 3ās pasaules valsts. Vēl gan pastāv varbūtība, ka novičoku atrada, bet tā kā tas ir valsts noslēpums tad no analīzēm tas jāsvītro, gluži kā dopinga skandālā.

》Ķīnā reku aizbrauca augsta patiesības meklētāju delegācija

Tas ķeksīša pēc PVO sejas atgūšanai, protams, ka neļaus viņiem atrast. Bet iepriekšējie pētījumi ir pašu ķīnīzeru publicēti un ir skaidrs, ka spelējās ar koronavīrusu un pamēģināja pie kādām mutācijām tas var pārlekt uz cilvēku(ķīnieti).

spainis Reģ.: 27.04.2006
2 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Ieraudzīju rakstu par moču apmācībām un iedomājos... Ar aizvērtu kasku, bet bez maskas veikalā taču iet var?

Nezinu kā veikalā, bet daudzos benzīntankos ir aizliegts uzpildīt degvielu ar ķiveri galvā, attiecīgi arī iet iekšā norēķināties. Veiklalā varētu būt līdzīgi.

Bet tā nav visur. Savā mazpilsēta, LN benzīntankā, pildos ar ķiveri galvā un ieeju iekšā samaksāt ķiveri nenoņemot. Neviens nav aizrādījis.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Tas skaidrs, ka normālos apstākļos aizliegts. Normālos apstākļos arī ar masku tevi benzīntankā nelaistu. A vot kā tagad?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

eidis rakstīja: Dalīšanās (asociācija) elitāros klubiņos ir cilvēkiem psiholoģiskai pašpalīdzībai nepieciešama īpašība. Uz to arī balstās Brady iedomas. Patiesībā elitārie klubiņi ir spēkā pie alus glāzes stāstot par "mēs" saviem pudeles brāļiem.

Profesionāli ir novērotas vairāku veidu reālas kliķes, kas dalās sekojoši:

1. Sertificētās, kur kliķi nosaka sertificēšanas "krustēvs", bet vara nesniedzās aiz kliķes. Tie ir notāri, advokāti, mērnieki, būvinženieri, revidenti un vēl kāds. Klubi slēgti, kluba iekšienē sadarbība / atbalsts, bet starp klubiem nav nekādu saišu.

2. Īpašību noteiktie. Tie ir banķieri, konsultanti. Tiem ir vajadzīga elastīga morāle, profesionāli savstarpēji aizstājami, bet no malas neņem / nelaiž, jo šīs īpašības ir diezgan specifiskas un ne vienmēr uztrennējamas. Klubu vairāk uztur apziņa par īpašību retumu. Tāpēc sadarbojas, bet bez īpaša ieguldījuma.

3. Apvainotie. Vienkāršo profesiju pārstāvji, kuri ir pārliecināti, ka tie "ofisa krēslā pirdēji" neko nedara un atņem godīgā darba darītājiem naudu. Šie darboņi ir pārliecināti, ka mierīgi varētu aizstāt un būt labāki par jebkuru pirdēju. Visi viens par otru stāv un krīt un gatavi dzīvību ziedot, bet organizatorisko zināšanu trūkums, kā arī ļoti garšīgais alus nobremzē jebkādu virzību aiz runāšanas.

4. Alumni elitārie klubi. Darbojas tikai kā nemateriāls atbalsts 50/50 gadījumos un labā noskaņojumā.

Visi minētie klubi (izņemot Apvainotos) gatavi neievērot uzburto saišu saistības, ja runa iet par dažu eiro iegūšanu.

Vari malt iedomas par saviem klubiņiem, cik vien vēlies, tikai nevajag tām pieskaitīt mani - es tiem mēsliem neticu un varu atkārtot vēlreiz - nekādas sazvērestības teorijas un liela mēroga organizētas shēmas nepastāv. Bet ir divu veidu cilvēki, kam šādas teorija ļoti patīk - tiem, kas aiz tām slēpj savu patieso dabu un darbību un tiem, kam ir par grūtu izprast cēloņsakarības un pasaules uzbūvi, bet ir interesantāk "pie alus glāzes" apspriest aizraujošas fantāzijas.

Slepena masonu sazvērestība notiekti izklausās aizraujošāk par to, kādas raktura īpašības veido veiksmīgu karjeras politiķi un kādas elektorātu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti