Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

TKO Reģ.: 01.09.2002

Iespējams tā arī būs, kad LV būs ES. Prognoze. Mana. Panika?

[addsig]

 
Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Re, kāds spēks ir mēdijiem! - atlika pasūdzēties te un degviela par 2 sant. lētāka : )))

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Dragon rakstīja: Re, kāds spēks ir mēdijiem! - atlika pasūdzēties te un degviela par 2 sant. lētāka : )))

Citā topikā Velomens teica, ka tā esot tikai brīvdienu akcija...

Kasix Reģ.: 04.02.2004
0 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/...

vot tā ir ideja!!! atrodi tik kādu fūru...Vislabākais būtu, kad kādu mazu Getz ar X5 noķertu..lai velk

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

1. aprīlis visiem

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

vai kāds nezina, kur var meklēt lēto DD, kas nāk laikam no Krievijas, vai fūrēm kaut kādām? Dzirdēju, esot dabonama joprojām ap 0.45 Ls/l

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Jā jā... Tur vēl kaut kas uzlabosies un beigsies ar to ka mēs vairs zupu nevarēsim nopirkt

Naftas barela cenas pēdējo 3-4 dienu laikā ir nokritušas no 70-73 USD līdz 62 USD un turpina slīdēt uz leju. Te saits - www.dus.lv

Bet Latvistānas bendzīnnieku kortelis darbojas uz pilnu jaudu- cena nomesta vien santīms litrā! Vai nav maukas? Kad cena barelam pieauga pa 2-3 doļiki, tā dienas laikā lika pa santīmam vien klāt! Mauku māja! Atšaut šitos kropļus visus!

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

tt rakstīja: vai kāds nezina, kur var meklēt lēto DD, kas nāk laikam no Krievijas, vai fūrēm kaut kādām? Dzirdēju, esot dabonama joprojām ap 0.45 Ls/l

Ies tev te kāds to teikt! Kas zin, vai neesi no VID vai EkPolicijas vai citām represīvām iestādēm

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

No kā tad šī ir nokritusies?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: No kā tad šī ir nokritusies?

tādēļ ka viens mudila pa nakti neatļauti veica darījumus biržā...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

msh rakstīja: No kā tad šī ir nokritusies?

tādēļ ka viens mudila pa nakti neatļauti veica darījumus biržā...

tas bija iemesls nepamatotam cenu kāpumam... tagad pazeminājās līdz adekvātai pozīcijai

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Baigi jocīgi, bet degviela Siguldā jau kopš pag. vīkenda maksā ~3 sant. lētāk nekā citur. Dīzeļa cena Nestē un Statoil "123" ir 60,1 s.

Kas par jokiem?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Baigi jocīgi, bet degviela Siguldā jau kopš pag. vīkenda maksā ~3 sant. lētāk nekā citur. Dīzeļa cena Nestē un Statoil "123" ir 60,1 s.

Kas par jokiem?

ne tikai NESTE bet Staķika 123 , pie Raiba suņa , ar

šon vicošu via Sigulda , japaņem līdzi kannas un maisiņi

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: Baigi jocīgi, bet degviela Siguldā jau kopš pag. vīkenda maksā ~3 sant. lētāk nekā citur. Dīzeļa cena Nestē un Statoil "123" ir 60,1 s.

Kas par jokiem?

ne tikai NESTE bet Staķika 123 , pie Raiba suņa , ar

šon vicošu via Sigulda , japaņem līdzi kannas un maisiņi

Es tak tā arī teicu

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

jap ,teici

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: Baigi jocīgi, bet degviela Siguldā jau kopš pag. vīkenda maksā ~3 sant. lētāk nekā citur. Dīzeļa cena Nestē un Statoil "123" ir 60,1 s.

Kas par jokiem?

ne tikai NESTE bet Staķika 123 , pie Raiba suņa , ar

šon vicošu via Sigulda , japaņem līdzi kannas un maisiņi

Neste pie Slāvu apļa 60,7 s

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Šitais dus.lv atkal uzrāda melīgu infu, nez\' tas speciāli vai viņi vienkārši ļoti inerti? No kurienes viņi tās cenas izrok?

www.dus.lv/...

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Šitais dus.lv atkal uzrāda melīgu infu, nez' tas speciāli vai viņi vienkārši ļoti inerti? No kurienes viņi tās cenas izrok?

www.dus.lv/...

"Informācijas ievietošana DUS.LV datubāzē par savas DUS atrašanās vietu, pakalpojumiem un degvielas cenām – izmantojot POS termināļu online pieslēgumu, manuāli ievadot attiecīgos datus DUS.LV satura vadības sistēmā vai arī katru rītu saņemot zvanu no mūsu operatora (šādā gadījumā operators pats ievadīs jūsu datus sistēmā), ja tā jums ir ērtāk;"

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Vobšem Ne$te un $tatoil ir dezinformatori!

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Nu ko, mīlīši - tas ir piepildījies... Degviela tagad maksā 50-60 santīmus litrā... Tagad varam atbildēt uz topika virsrakstā uzstādīto jautājumu - ko darīsiet, kad degviela maksās 50-60 sant.? Izskatās, ka atbilde ir tāda, ka tauta tāpat močī ar autiņiem kā močījuši...

Eu, davai es arī kādu vecu topiku izcelšu?!

2x

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man pienjemama diizelja cena buutu liidz Ls 1,50 litraaa. Tad man degvielas izmaksas braucienam Jelgava - Salacgriiva - Jelgava buutu 21 lats, kas buutu veel cieshami.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man pienjemama diizelja cena buutu liidz Ls 1,50 litraaa. Tad man degvielas izmaksas braucienam Jelgava - Salacgriiva - Jelgava buutu 21 lats, kas buutu veel cieshami.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Man pienjemama diizelja cena buutu liidz Ls 1,50 litraaa. Tad man degvielas izmaksas braucienam Jelgava - Salacgriiva - Jelgava buutu 21 lats, kas buutu veel cieshami.

šaubos ka tev pietiktu maizītei... un nodokļiem..

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kad benzīns maksās 50 -60 saņi /litrā - es pieliešu savam amerikānim-džipam pilnu bāku un aizbraukšu uz kādu trasi to izkūpināt gaisā - aiz laimes

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Starp citu, tas varētu tagad būt viens labs tūrisma paveids - aizbraukt uz kādu valsti, kur degviela ir sevišķi lēta, un izbraukāties no sirds līdz nelabi metas!

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Kad benzīns maksās 50 -60 saņi /litrā - es pieliešu savam amerikānim-džipam pilnu bāku un aizbraukšu uz kādu trasi to izkūpināt gaisā - aiz laimes

labs!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti