Volvo remonti un tehniskaas lietas

Crash Reģ.: 11.06.2002

Es te papeetiiju muusu remonta un tehniskos topikus un skatiijos ka savu laiku nekas nav atjaunojies. No taa var secinaat ka Volvo nemazaam nepliist.(atskjiriibaa no SAAB kuru diskusiju topiki par remontu pildaas nemeeramaa aatrumaa)

Taatad staasts par to ka man vakar noblokjeejaas droshiibas un nepakam nenaak araa kaadas idejas ieteikumi???

Crash[addsig]

 
1 2 3 4 5 6 ..105
Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

droshiibas siksna bija domaata [addsig]

MrSvensons Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Tas noziimé, ka Tu kops vakarvakara netiec laukaa no masiinas?

Labi, ka Tev ir laptops liidzi

Bet par To pliishanu Tev taisniiba - Volvo kaut kas iziet no ierindas tik reti, ka tik tiesaam tehniskajos topikos nav par ko runaat. Ja nu vieniigi par jauniem amortizatoriem vai bremzu kluciem Un ellas mainju.[addsig]

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Starp citu par to droshiibas jostu Man tieshi shofera pusee nestradaja, bet tad kad paaris reizes tomeer gandriiz ielidoju uz 10 ls, noleemu to sataisiit. Lai nonjemtu mehaanismu, kuraa tiek taa droshiibas josta iesprausta:

1.jaatskruuve 4 skruuves sedeklim

2.jaatvieno apsildes stekeriitis

3.izcel sedekli no mashiinas

4.atskruuvee to skruuvi, kas notur 'vainiigo' mehaanismu

5.uzmaniigi atmuukjee melnaas plastmasas.

Nu un tad saakaas pats interesantaakais apmeeram 2 stundu garumaa nacaas izpipet to smalko plastmasinjas mehaanismu un 'atkost' kaa tad iisti darbojaas taa fiksaacija. beigaas izradiijas, ka izgajusi araa viena maza asiite no plastmasas.

Tagad viss strada

P.S.

850 Volvim nemegini kaut ko patapinaat no aizmugures sedeklja - nederees Peec izskata vienaadi, bet stiprinajumi atskjiraas

Remontinjsh vienai svetdienas pecpusdienai - neliela knibinashanas

AutoNets 850 GLT

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Vot man nevis stiprinaamais mehaanisms nobeidzaas bet tas mehaanisms no kura taa josta velkas tipa tur saanos. Iekshaa velk a arraa nekaa. Taa nu braucu jau otro dienu bez jostas, kaut kaa nepierasti visu laiku esmu spradzeejies a ko tagad meetaajos kaa taads s*** pa benjkji . Labi ka piropatrona nav nostraadaajuse a to buutu alles gonzales, buus kaadu dienu jaajauc aaraa tad jau par rezultaatiem zinjoshu.

CRash[addsig]

markins Reģ.: 17.08.2001
0 0 Atbildēt

Kaads nevareetu dot kaadu infu, lieta taada kad bremzeejot virs 60km/h paraadaas diezgan nepatiikama vibraacija, bija aizdomas par bremzu diskiem, nonjeemu aizvedu pie sakariiga virpotaaja lai nonjem 1mm jo nodilums nebija paaraak liels uzliekot atpakalj likaas ka nedaudz ir labaak bet peec paaris nedeeljaam tas pats variants Vai tas noziime kad jaaliek jauni diski vai ir veel kaads risinaajums ??? Un cik maksaa sakariigi diski 850 volvim ???

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Papeeti kas notiek ar sharaam. Bat iisteniibaa novirpots disks tas jau vairs nav tas . Leetaakie diski no jeedzzigajiem laikam ir Zimmermann(pasham staav) diski maksaa parastie prieksheejie ap 25Ls(sporta ap 50Ls). Tad ko nu veel parasti volvim ir ATE diski, bet tie ir padaargi ap 50Ls gab, neieteiktu njemt leetos brembo ljoti aatri dilst un veerpjas arii.

Crash

[addsig]

markins Reģ.: 17.08.2001
0 0 Atbildēt

Sharas pirms meenesha uzliku jaunas.Mainot diskus, vajag mainiit arii kolotkas jeb var likt taas pashas vecaas ja tur veel kaadi 4mm ir ???

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Kluchus vispaa pie jaunu disku uzlikshanas ir bezmazvai obligaati jaamaina. Savaadaak jaunie diski saaks nevienmeeriigi dilt[addsig]

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Par to meshanos - papeeti arii riepas kaa tadas. varbuut, ka iekspusee kads bumbuliitis uzmeties. Man vibreeja, bet lidzko vasaras saakuma nomainiiju riepas-tajaa pasha briidii viss normalizeejas.

Veel vibraacijas bija no kustiiga sofera puses stuures pirksta, bet arii to uzsitu pret apmali un tad saakas, kad nomainiiju, viss palika mieriigi.

autoNets

PIVS Reģ.: 02.11.2001
0 0 Atbildēt

Man ir 850 TDI, bet gļukojās turbīna, vai arī kas cits- rezultātā min grīdā, taču ātrumu uzņem lēni kā tāds desu vāģis. Taču periodiski ar turbīnu viss ir ok... Esot iespējams, ka degvielas filtrs jāmaina, bet kas to zin???

[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Par riepaam runaajot veel dazhreiz saveerpjas kords, izskataas ka riepa normaala , balanseejas ar normal tikai kad rodas slodze tad saak vibreet.[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Par to turbiinu, ja nekljuudos tad Audi tdi matoram naak parastaa Garret turbiina, un vobshem kad brauc ja turbiina nekauc un elju garaam arii nedzen tad viss vareetu buut Ok. Katraa zinjaa ieteiktu no saakuma nomainiit gaisa un degvielas filtrus(pie nosaciijuma ja tie kaadu laiku nav mainiiti) Un tikai tad ja nekas nemainaas braukt uz servi un luugt lai jamie nomeera degvielas spiedienu sisteemaa un turbiinas spiedienu. Tad jau varees spriest kas un kaa.

Crash

P.S. Pilniigi iespeejams ka ir suudiigs diesels[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Vobshem, nonjeemu vakar tur to jostas mehanismu, izjaucu apskatiiju pachakareeju un saliku kopaa to pajobinju. Bet nu fakts na ljico, kameer izjaukta taa rulle normaali, kad saliek taa kui . Tagad arii SRS lampinja iedegaas un man pat bail zvaniit uz shrotu jautaa cik taaa josta maxaa jo kaa nekaa vinja naak kopaa ar piropatronu. Labs i apzvaniishu shrotus un tad domaas [addsig]

markins Reģ.: 17.08.2001
0 0 Atbildēt

Paldies Crash par infu ! Sestdien sadabuju zimmerman diskus un jaunus klucus par normaalu ciparu, kaa rezultaataa uzliku un tagad vairs nekas nevibree Veniigais noskreejos kameer dabuju seskanti atsleegu uz 7mm, jo tas jau Volvo ar savaam nestandarta skruuveem

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Pa cik un kur njeemi???

Crash

P.S. Jostas gan ir reaali pa daargo....[addsig]

PIVS Reģ.: 02.11.2001
0 0 Atbildēt

To Crash

Paldies par padomu! Turbīna nekauc, eļļu arī nedzen, tāpēc sākšu laikam ar filtru maiņu. Vispār filtri vēl nav nokalpojuši 10tk km, bet oktobrī būs noteikti. Degvielu leju Statoilā ar ļoti retiem izņēmumiem augustā ārzemju ceļojuma laikā. [addsig]

shroman Reģ.: 02.12.2002
0 0 Atbildēt

Man ir Volvo 940 GLE kaut kas "SKRIPIT" pat tad kad iesezzos massinaa, lloti mitraa un lloti sausa laikaa nekadu skannu nav.

Kas tad tas vareetu but?

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

TO: MARKINS

Par cik un kur njeemi tos bremzu klucus???

Es nesen iepirku vienus pakaljeejiem ratiem pa 8 Ls. Njaa, bet ciikst reaali. Tagad kopsh lietus paradiijies, tad viss daudz maz veel. BMW ar man bija tada pat probleema - tur man iezaageeja veel vienu papildus rievu tajaa kolotkaas - vairs nepiiksteeja. Bet vienalga - labaak nopirkt miikstakus, kas neciikst un kas necakaree diskus.

AutoNets

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Es aizmuguree liku lucas bremzhu kluchus un lucas diskus, priekshaa zimmerman sporta diski un textar bremzhu kluchi, cenjiks bija normaals un dilst vienmeeriigi un nekas nekur nechiikst

Ivarss nu skaties , tipa degvielas filtram resurss ir aptuveni 50 tkm nu gaisiniekam ap 10tkm. Iesaku tomeer aizskriet uz servi lai pameera spiedienu degvielas sisteemaa.

Crash[addsig]

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Vai tik tā čīkstēšana nav saistīta ar to mazo maliņu, kas ir brauktiem diskiem?Kamēr rūsa iegraužas klučos šie ar čīkst.

markins Reģ.: 17.08.2001
0 0 Atbildēt

Njeemu caur vienu saveejo galu, bremzu diski - 20.50Lsgab. kluci pa 12Ls Par klucu ciiksteeshanu aizmuguree, man arii shat tad uzciikst, pirms kaada meenesha uzliku jaunus klucus, bet sanaaca taa ka pats neliku bet servii, teica ka pa 8Ls Esmu paarliecinaats ka suudiigus klucus uzlikushi, jo pirms tam nekas neciiksteeja, buus atkal kaads lieks lats noteikti nomainiishu

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

She jums linx kur var apstiities detalju kodus utt cenas krievijaa :

www.exist.ru[addsig]

Volvoklubs Reģ.: 11.12.2002
0 0 Atbildēt

Nu nu pastaastiet man arii kur 240 kluchus un suportiem remontkomplektus par sapraatiigaam cenaam lai nopeerk???

Un kur vispaar remonteejiet ritoshaas daljas, visaadas bukses mainiet utt?[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Sarezgjiitos darbus veicu AS vienkaarshos pac ar drauga servismenja paliidziibu, detaljas peerku vai nu ieksh MM vai nu pie choma.[addsig]

dakteris Reģ.: 03.07.2001
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds zin, kur 480 ir loga tīrītāja relejs un aizmugurējo miglinieku relejs..Nestrādā priekšējais stikla tīrītājs intervāla režīmā un miglinieki nedeg..it kā jau var iztikt bet reizēm vajag

1 2 3 4 5 6 ..105
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti