Volvo remonti un tehniskaas lietas

Crash Reģ.: 11.06.2002

Es te papeetiiju muusu remonta un tehniskos topikus un skatiijos ka savu laiku nekas nav atjaunojies. No taa var secinaat ka Volvo nemazaam nepliist.(atskjiriibaa no SAAB kuru diskusiju topiki par remontu pildaas nemeeramaa aatrumaa)

Taatad staasts par to ka man vakar noblokjeejaas droshiibas un nepakam nenaak araa kaadas idejas ieteikumi???

Crash[addsig]

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..105
Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

Paldies. Piezvaniiju sarunaaju(~25 Ls)

viess Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Kādam ir idejas kur dabūt 850-ta betriebsanleitung (user manual - ideālā gadījumā .pdf) angliski vai krieviski, man ir vāciski, bet vāciski zinu tikai dažus vārdus

Atradu saiti http://www.volvoclub.org.uk/850brochures.htm

vis kas ir, bet klāt netiek

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

RRRRRRRRRRRRRUUC

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

264-tais zaudeeja origjinaalo suukni jo shameejais nebija atjaunojams un tika pielaagots cits (jaunaaks modelis) suuknis, pieliekot gumiju no opel (lai tureetos vecajaa stiprinaajumaa) un mersedesa pretvaarstu. Elektriibas kontakti arii tika mainiiti pret muusdieniigaakiem

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

A kas tad tur tagad sanāk volvmerso'pi.elits

Vai tas kaitējums nav tik nozīmīgs!

Pats jau ar laikam būšu spiets lācītim puncī likt svešas iekšas!!

PissOff Reģ.: 14.03.2004
0 0 Atbildēt

Labdien! Man te tādi pāris jautājieni ienākušies- sīkumi, bet kaitina (Volvo 740 2,3 bendzīns 85`)

1. Kāda vaina varētu būt tam ka brīvgaitas apgriezieni negrib krist nost? Brauciot ieliekot neitrālajā turās stabili pie kautkādiem 1,3k apgriezienu! Tikai mehāniski tos pazeminot viss nostājas +/- kā vajag...

2. Kā tikt vaļā no tādas problēmas, ka nestrādā logu tīritāju intervāla režīms? Vispār paretam ieslēdzas, bet tas notiek ārāk reti... Varbūt vaina slēdzī pie stures?

3. Vai sataisīt lūku ir iespējams? Pilnīgi never vaļā (tipa strādā atvert to škirbu, bet visa nelien nost)

4. Kas pie aizmugurējā riteņa var taisīt tādu tikšķoņu? Grūti aprakstīt, bet tracina! Suportu, kluču vaina nav... Nevaru saprast!

5. Kapēc man neder pat oriģinālie Volvo 740 diski, bļe???

Gan jau ir vēl šis tas, bet uzreiz nenāk prātā...

PissOff Reģ.: 14.03.2004
0 0 Atbildēt

Tur bija domāc lietie diski un b.ļ.e!

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Pamodies!

Nebija laika tev par lūku nomest!

Apgriezieni - jau tak runājām , ar čoku ir kedā?

Labi, te ir prātīgāgi par mani! Domugraudi birst

PissOff Reģ.: 14.03.2004
0 0 Atbildēt

Gvido28

Ar čoki viss ir kārtībā! Mistisks varianc...

SasperJods Reģ.: 19.01.2004
0 0 Atbildēt

Logu tīrītāju nestrādāšanas gadījumā manuprāt pie vainas būs relejs

A par tikšķēšanu pie rata, pacel uz domkrata un pagriez ratu, gan jau manīsi, kur un kas tikšķ[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

A tiksh skalji vai taa? Ja skalji tad mosh pusass gals? JA intervaalrelejs shad tad iesleedzas un citreiz nee tad man domaat ka reaalaak vaina buus sleedzii, kaut gan vareetu buut arii nekontakts relejaa. A tev mators kaads shpricmotors vai karbuljators? Ja shpricmotors tad nocheko visas vakumtrubas un nocheko briivgaitas vaarstu, a karbuljatoram jaapaskataas vai taa bimetaala atspere kas uztur briivgatas apgrizienus nav tavo..

Luuku noteikti var sataisiit tur vajag pietiekoshi taisnas rokas, daudz pacietiibas un eljas

KAs tur veel tav bija... aa diski tur nu man jaajautaa vai tu esi paarliecinaats ka tie ir 740 orginaalie diski? Vispaar par diskiem labaak pie maaraa, hammers vareetu noprovaideet tef koordinaates

viss

Crash

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

A tiksh skalji vai taa? Ja skalji tad mosh pusass gals? JA intervaalrelejs shad tad iesleedzas un citreiz nee tad man domaat ka reaalaak vaina buus sleedzii, kaut gan vareetu buut arii nekontakts relejaa. A tev mators kaads shpricmotors vai karbuljators? Ja shpricmotors tad nocheko visas vakumtrubas un nocheko briivgaitas vaarstu, a karbuljatoram jaapaskataas vai taa bimetaala atspere kas uztur briivgatas apgrizienus nav tavo..

Luuku noteikti var sataisiit tur vajag pietiekoshi taisnas rokas, daudz pacietiibas un eljas

KAs tur veel tav bija... aa diski tur nu man jaajautaa vai tu esi paarliecinaats ka tie ir 740 orginaalie diski? Vispaar par diskiem labaak pie maaraa, hammers vareetu noprovaideet tef koordinaates

viss

Crash

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Viņam "nabagam" - kā pac teica- varbūt vēl vecie trumuļi !!!!

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Kur paliek daļa no teksta?????????

vai tā ir mana datora vaina, vai pirksti tizli?

S70 Reģ.: 23.04.2004
0 0 Atbildēt

Sveiciens!

Te, es skatos, ir nolasiijushies vechi ar VOLVO ))

Pastaastiet kautko par S70, citaadi auto smuks, bet neko nezinu par fiichaam un tehnisko pusi. Interese ir par 2,5l motoru un 4AWD

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Pašķirsti uz priekšu. Tur ir vismaz pāris topiki par šo tēmu.

s70-740d Reģ.: 12.12.2003
0 0 Atbildēt

Tam kurs' nozadzis manu pusnicku

Eksistee S70 topiks...

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Varu svinīgi noziņot, ka manam VOLVim aizmugures atsperes ,ar Māra palīdzību, atguvušas vienādu garumu.Cik tad ilgi var vizināties ar nolauztu atsperes galu.

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Flint! Cik sāpīgi tas iznāca

Domāju Ls

Ņemos, kā pliks pa nātrēm!

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Nebija sāpīgi. Māris ļoti uzmanijās un nagus nekur neiespieda.

Sandriko Reģ.: 12.10.2001
0 0 Atbildēt

Gvido, vai tiešām ir gadījies būt plikam nātrēs?

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Savā 14gadu jubilejā ar domubiedreni vakarā pirtī peroties izdomājām - nebūtu slikti līdz ezeram (50m pa krtupeļu tīrumu) nopeldēties aizvilkt. Divreiz nav jāsaka> mantību saujā ( lai aiz lakstiem neaizķeras) didzām turp!

Krēsloja > pie ezera nepamanīju šamējās augam, kā gāju tā arī izgāju cauri labi ka roka priekšā bija!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu gan... lai gan nesaskan ar refleksu darbības principiem, jo tiklīdz ka nātre skāra rokas tas vajadzēja šaut augšā....

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

ar naatreem man ar piedziivojums ir bijis, liidzigaa vecumaa kaa Gvido, varbuut mazliet vecaaks biju, nu koro4, vasaraas katru riitu ap 7:00 jaaceljaas augshaa bij kuutii meeslus izmeezt, un tad zirgam muguraa un uz ganiem prom visu govju baru, tur salaizh aplokos un maajaas sust

protams, ka vasaraa peldenees, nu vo, vienu reizi kjeeve sirmaa sapsihojaas, iemozchiija vecas maajas kraasmataas, lasiit naatru pljavaa un nometa mani zemee

pieceelos un ~ 40 m bridu pa naatreem, bljiins, vot taa kasiijies nekad vairaak muuzhaa neesmu[addsig]

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

man ir bijis toč kā bizenājam....

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..105
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti