Volvo remonti un tehniskaas lietas

Crash Reģ.: 11.06.2002

Es te papeetiiju muusu remonta un tehniskos topikus un skatiijos ka savu laiku nekas nav atjaunojies. No taa var secinaat ka Volvo nemazaam nepliist.(atskjiriibaa no SAAB kuru diskusiju topiki par remontu pildaas nemeeramaa aatrumaa)

Taatad staasts par to ka man vakar noblokjeejaas droshiibas un nepakam nenaak araa kaadas idejas ieteikumi???

Crash[addsig]

 
1 2 3 4 5 6 7 ..105
dakteris Reģ.: 03.07.2001
0 0 Atbildēt

Nu tad liekas, ka vini tur nemaz nav, jo neviens neatbilst un shēmas arī nav uz vāciņa..

agniss Reģ.: 05.03.2002
0 0 Atbildēt

2 dakteris

Logu tiiriitaja pauzes relejs atrodas motor telpaa, gaisa iepludes karbaa zem taa trijsturveidiga vaka ar skruvi vidu, bet atpakal miglas lukturiem domaju releja naf, tur tak ir maza strava- 2*21w spuldzes, releju nevajag. Skaties sledzi - klaviaturu uz panelja, vai ka bija manam auto - nopuva kontkti uz pashiem lukturiem buferi, jo visi dublji un citi mesli no ratiem lido virsu.[addsig]

MrSvensons Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Nu pasakiet tacu kaads - kur es varétu dabuut salona paklaajinju komplektu Volvo 940??? - es domaaju originaalaas un péc izmeriem atbilstosas gumijas vanniites, nevis kaut kaadas universaalaas, kam visi stuuri atliecas un jégas nekaadas.

Liidz sim nezinaaju, ka tas ir taads deficiits - nekur un neviens neko taadu nepaardod. Moska kaadam garaazaa métaajas lieks komplekts?

[addsig]

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Bet es meklēju aizm. kreiso arkas ieliktni.

Skārdniek. Vai tavam"jaunajam' nav lieks?

MrSvensons Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Tocna - Skaardnieks!!! Flint, varbuut briivdienaas sariikojam nelielu uzlidojumu Skaardnieka motormuzejam? [addsig]

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

Vai tad 900 un 700 vannītes nav vienādas.

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Varētu sestdien rīta pusē.Bet,ko par to saka" skārdnieks"?

MrSvensons Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

vol - ir vienaadas, bet nav ne vienu ne otru. Nav ne Kemi, ne Grosam, ne A..favoriitam - visi ir apzvaniiti utt. Arii mazos axesuaaru veikalos ne vella nav. Rumbulaa kat kas ir, bet kaut kaadas kreisaas vannas ar nesaprotamiem izmériem un pielietojumu. Vispaar sviests - gandriiz vai jaasaak vanniishu bizness, izskataas briiva nisha tirguu

Flint - izdomaasim. [addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

kas par vanniiteem??? ieliec parasto chugunnieci un viss buus oki-doki

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Viņam uz ziemu vajag Džakuzi

Volvoklubs Reģ.: 11.12.2002
0 0 Atbildēt

MrSvenson, piezvani uz MM vinjiem droshvien ir tikai diezvai tev vairs vajadzees [addsig]

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

MrSvenson;Uz Gogoļa ielas 'Signāls' veikalā esot par 40 Ls.Man piedāvāja BU dzeltenas par 15 Ls.

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

Varbū kādam ir 2,3 dzinēja" bikses".

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Bikse ir, bet tā kas uz auto.Pazvani uz kantora ielu.Nedēļu atpakaļ tur redzēju.Tel. laikam 9149090

Reģ.: 14.05.2024
0 0 Atbildēt

Varbuut kaads var pastaastiit par V40 1.9TDI (ap 97.g.), kaa motors un ritoshaa, kur var buut kaadas probleemas.

PIVS Reģ.: 02.11.2001
0 0 Atbildēt

Par V 40 neko labu neesmu dzirdējis - it kā dārgi un labi lūstot tas Renault / Volvo meistarojums.

Bet varbūt kādam ir 850 sedana bagāžnieka spoileris ???[addsig]

viecja Reģ.: 28.10.2003
0 0 Atbildēt

Markin. Man tāpat bija 100 audikam. Jāpērk vien ir jauni, jo novirpotie uzkarst un atkal deformējas[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Jau ntaas reizes esmu saciijis, tas ir taa kaa tu to auto ekspluateesi, ja tas V40 buus kantora ekspluataacijaa protams ka vinjsh pliisiis jo jaas to visi kaa negudri, a ja tas ir gjimenes auto tad viss buus ok, man viens draugs brauc ar V40 ja otro gadu un nesuudzas un nebuutu dzirdeejis ka buutu pa servisiem stipri dziivojies un nobrauc vinjs pa gadu pietiekoshi. Un 40 modelim jau renja lietu ir krietni mazaak nekaa 4xx modeljiem. Arii servisos staasta atbrauc kantora v40 viss izjaats, atbrauc taada pasha gada gjimenes auto ideaals staavoklis. Kaut gan kantora autinjus ne taadus vien nojaaj....

Reģ.: 14.05.2024
0 0 Atbildēt

Varbūt kādam ir info par 740-ā 2,3l benz.motora vārstu regulēšanas iespējām-kur un cik?Niķis ir nejauks-tukšgaitā ar benzīnu burkulē,ar gāzi vispār strādā tikai 3 cilindri,slodzē normāli,degv.patēriņš abos režīmos ari pieņemams.

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Stipri šaubos vai vaina ir vārstos

Karbunkulis Reģ.: 30.06.2003
0 0 Atbildēt

2 MrSvensons

Par gumijas vannītēm nezinu, bet pagājušo gadu pats izmisīgi meklēju par saprātīgu cenu paklājiņus savam V40.

Atradu vienu kantori Hanzas ielā, kuriem LT šuj un viņi tad ved uz LV tirgot. cena ļoti demokrātiska ap 15Ls par visiem četriem. V40 piegriezuma šamiem nebija, tāpēc bija jāpiebrauc iepriekš, viņi noņēma mērus, t.i. uztaisīja piegriezni un pēc 2 nedēlām bija gatavi. Pat ar visu Volvo logo.

Pats arī no sākuma gribēju vannītes, bet sapratu, ka nebūs tik viegli atrast un cena arī solijās būt stipri lielāka.

Bet kas tagad nekait, otrais gads iet un nav vēl izdiluši, Varbūt jaungad būs jāmaina priekšēji, bet par tādu cenu nevajadzētu būt problēmām.

Tā kā, ja interesē, dod zinju un iedoshu vinju tel. Kantoris saucas Oksata Baltik. Man nav vinju pilsētas tel, un mobilo negribas bazuuneet pa visu pasauli.

Vari paprovēt sarunāt, lai šie uz tavējiem paklājiem uzšūn Volvokluba zīmīti - tas varētu būt stilīgi

Reģ.: 14.05.2024
0 0 Atbildēt

Būs,jo vasarā nācās noņemt galvu un tad pie viena pamērīju atstarpes-!!!!!!!!!šeibu tādu man nav,no vecā motora arī nekā-par biezām.

MrSvensons Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Apskaidrojiet kaads no gudrinieks, kas pie vainas, ka peckas puutéjs galiigi svaks? Karsts gaiss jau naak, bet knapi dvesh. Moska vienkaarsihi kaads gaisa vads vai caurule kaut kur atnaakusi valjaa? [addsig]

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

a moz kaads filtrs aizbazts??? nu tas kas filtree gaisu pirms padot to salonaa???

MrSvensons Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Varétu jau pajaukt un paskatiities, tikai nezinu, no kura gala kerties klaat - kaut kaa negribas bez vajadziibas pusi mashiinas nojaukt. Nav kaadam Volvo 940 ventilaacijas sistémas shéma?[addsig]

1 2 3 4 5 6 7 ..105
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti