Volvo remonti un tehniskaas lietas

Crash Reģ.: 11.06.2002

Es te papeetiiju muusu remonta un tehniskos topikus un skatiijos ka savu laiku nekas nav atjaunojies. No taa var secinaat ka Volvo nemazaam nepliist.(atskjiriibaa no SAAB kuru diskusiju topiki par remontu pildaas nemeeramaa aatrumaa)

Taatad staasts par to ka man vakar noblokjeejaas droshiibas un nepakam nenaak araa kaadas idejas ieteikumi???

Crash[addsig]

 
googoo Reģ.: 01.06.2001
1 0 Atbildēt

klau, dārgie volvisti. man divas sāpes. viena it kā nav pat sāpe mirstīgam cilvēkam, bet man kā audiofīlam - ui.... sāp ka vai nu

1. vopšem pēc iebraukšanas bedrē pazuda mūzika - vienbrīd ieslēdzas un atkal pazuda. tb viss audiobloks klusē. ne gaismas, ne kādas reakcijas uz pogu spaidīšanu. ak, jā - volvo v70 2002. gads. tā ka mūsa motorā pie elektriķiem 2 nedēļu garumā. ta gribējās zināt vai ir arī kādi alternatīvi vīriņi. sakarīgi protams

2. ierubot volvo un uzreiz ar augstu vālējot (tiesa salīdzinoši mierīgi), šim pēc pāris minūtēm sāka zust pulss - tb nokritās uz 500, tad 300 apgriezieniem. spied gāzi un nekas nemainās.... it kā apgriezieni paceļas, bet jaudas nau - kā laid sajūgu tā jūti, ka nevelk.... vopšem izrubīju aizdedzi. ieslēdzu un viss it kā čikeniekā. braucu normal. tiesa kopš tās reizes bik sākuši staigāt apgriezieni. uzpeld līdz 1200, ta nonāk uz 800... vo cenšos saprast - tas kaukas pa nopietnam? tb jāgatavojas remontam. jeb vispā jāmēģina no auto atbrīvoties

mersii in advance

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

googoo rakstīja: klau, dārgie volvisti. man divas sāpes. viena it kā nav pat sāpe mirstīgam cilvēkam, bet man kā audiofīlam - ui.... sāp ka vai nu

1. vopšem pēc iebraukšanas bedrē pazuda mūzika - vienbrīd ieslēdzas un atkal pazuda. tb viss audiobloks klusē. ne gaismas, ne kādas reakcijas uz pogu spaidīšanu. ak, jā - volvo v70 2002. gads. tā ka mūsa motorā pie elektriķiem 2 nedēļu garumā. ta gribējās zināt vai ir arī kādi alternatīvi vīriņi. sakarīgi protams

2. ierubot volvo un uzreiz ar augstu vālējot (tiesa salīdzinoši mierīgi), šim pēc pāris minūtēm sāka zust pulss - tb nokritās uz 500, tad 300 apgriezieniem. spied gāzi un nekas nemainās.... it kā apgriezieni paceļas, bet jaudas nau - kā laid sajūgu tā jūti, ka nevelk.... vopšem izrubīju aizdedzi. ieslēdzu un viss it kā čikeniekā. braucu normal. tiesa kopš tās reizes bik sākuši staigāt apgriezieni. uzpeld līdz 1200, ta nonāk uz 800... vo cenšos saprast - tas kaukas pa nopietnam? tb jāgatavojas remontam. jeb vispā jāmēģina no auto atbrīvoties

mersii in advance

Ja dzivo pec principa - ja pelnutrauks pilns, tad jamaina mashina, tad PARDOD!

Par audio gljukiem zvani: 7331490

Apgriezieniem var buut 101 vaina - droseljvarsts, gaisa meritajs, lambda utt. Ja nepatik Musa Motors, tad alternativa ir Sasha Maarupee.

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Atklāju ka man mētājas stūres reika no 850 cik atceros viņai sāka sulot augšējais blīvslēgs, tapēc ari nomainīju. Moš kādam vajag? Nedārgi.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

TRUPS rakstīja: Neviens neko nevar ieteikt?

Piezvani uz autostilu ventspils ielā, es nopirku pi šiem kreiso S60 spoguli par 100 ls

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

curmis rakstīja: Atklāju ka man mētājas stūres reika no 850 cik atceros viņai sāka sulot augšējais blīvslēgs, tapēc ari nomainīju. Moš kādam vajag? Nedārgi.

Cik gribi? Četrpaku?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

googoo rakstīja: klau, dārgie volvisti. man divas sāpes. viena it kā nav pat sāpe mirstīgam cilvēkam, bet man kā audiofīlam - ui.... sāp ka vai nu

1. vopšem pēc iebraukšanas bedrē pazuda mūzika - vienbrīd ieslēdzas un atkal pazuda. tb viss audiobloks klusē. ne gaismas, ne kādas reakcijas uz pogu spaidīšanu. ak, jā - volvo v70 2002. gads. tā ka mūsa motorā pie elektriķiem 2 nedēļu garumā. ta gribējās zināt vai ir arī kādi alternatīvi vīriņi. sakarīgi protams

2. ierubot volvo un uzreiz ar augstu vālējot (tiesa salīdzinoši mierīgi), šim pēc pāris minūtēm sāka zust pulss - tb nokritās uz 500, tad 300 apgriezieniem. spied gāzi un nekas nemainās.... it kā apgriezieni paceļas, bet jaudas nau - kā laid sajūgu tā jūti, ka nevelk.... vopšem izrubīju aizdedzi. ieslēdzu un viss it kā čikeniekā. braucu normal. tiesa kopš tās reizes bik sākuši staigāt apgriezieni. uzpeld līdz 1200, ta nonāk uz 800... vo cenšos saprast - tas kaukas pa nopietnam? tb jāgatavojas remontam. jeb vispā jāmēģina no auto atbrīvoties

mersii in advance

Pie vainas man liekas ir BOSCH elektronika. Tur neko nepadarīt, var tikai pielabot uz kādu brīdi.

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja:

curmis rakstīja: Atklāju ka man mētājas stūres reika no 850 cik atceros viņai sāka sulot augšējais blīvslēgs, tapēc ari nomainīju. Moš kādam vajag? Nedārgi.

Cik gribi? Četrpaku?

Labāk jau visīti(garšīgu)

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

29459227

googoo Reģ.: 01.06.2001
0 0 Atbildēt

googoo rakstīja: klau, dārgie volvisti. man divas sāpes. viena it kā nav pat sāpe mirstīgam cilvēkam, bet man kā audiofīlam - ui.... sāp ka vai nu

1. vopšem pēc iebraukšanas bedrē pazuda mūzika - vienbrīd ieslēdzas un atkal pazuda. tb viss audiobloks klusē. ne gaismas, ne kādas reakcijas uz pogu spaidīšanu. ak, jā - volvo v70 2002. gads. tā ka mūsa motorā pie elektriķiem 2 nedēļu garumā. ta gribējās zināt vai ir arī kādi alternatīvi vīriņi. sakarīgi protams

taaaa..... tomēr biju mūsa motorā - audio dead. šie paši audio iekšās nelien. ieteica veinu kantori... liekas top auto. biju tur. pēc divu dienu ņemšanās ar tā pati atbilde - audio dead. tipa procesori aizgājuši tu tuuu.... atliek 3is ceļi. pasūtīt jaunu caur mūsa motors - nieka 687 Ls vai nu mēģināt atrast kauko LV lietotu vai nu meklēt kādu cipargalvu, kas iebrauktu audio procesoros..... ir kādi ieteikumi? audio ir HU-603 tb 2002. gada V70 lielais bloks, kur gan cd gan vel kasetnieks (kam viš gan tagad vajadzīgs) būšu pateicīgs par jebkuru padomu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

man domaat ka pa TO naudu vari salasiit ij galvu ij pastuuzi labu labo....

padomaa, vai maz vispaar ir veerts origjinaalo labot....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kur var atrast jēdzīgu elektriķi, kurš spētu 940 dīzelim tikt skaidrība kāpēc sveču relejs laik pa laikam gļuko..?

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

man te volvo tādu paziņojumu izmeta - Motorsystem wart. Erforderl. Ko tas varētu nozīmēt? izpaužas ar jaudas zudumu pie paātrinājuma uz apdzīšanu vai vienkārši dodot virsū. Runa ir par S60D5 2006.

Jau iepriekš paldies.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Kur var atrast jēdzīgu elektriķi, kurš spētu 940 dīzelim tikt skaidrība kāpēc sveču relejs laik pa laikam gļuko..?

pameegjini vnk nomainiit....

moska kontakti apdegusi

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

man te volvo tādu paziņojumu izmeta - Motorsystem wart. Erforderl. Ko tas varētu nozīmēt?

====================

Burtiskaa tulkojumaa "Nepiecieshama dzineeja sisteemu apkope"...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: man te volvo tādu paziņojumu izmeta - Motorsystem wart. Erforderl. Ko tas varētu nozīmēt?

====================

Burtiskaa tulkojumaa "Nepiecieshama dzineeja sisteemu apkope"...

Tu gadījumā nēesi apsaldējies?

Nu kā velns parāvis te kāds varēs tev noteikt kļūdas iemeslu!

Tādu textu raksta dajebkādu iemeslu dēļ, sākot no kapremonta nepieciešamības un beidzot ar igdienas apkopēm!!!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

modena rakstīja: Kur var atrast jēdzīgu elektriķi, kurš spētu 940 dīzelim tikt skaidrība kāpēc sveču relejs laik pa laikam gļuko..?

pameegjini vnk nomainiit....

moska kontakti apdegusi

gluko gan vecais.. gan galīgi jauns MM pirktais....

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Cau visiem Volvistiem.

Vai kads var pastastit ka var dabut roka Skardnieku, man mobilais saka, ka vina numurs uz laiku ir slegts.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Cau visiem Volvistiem.

Vai kads var pastastit ka var dabut roka Skardnieku, man mobilais saka, ka vina numurs uz laiku ir slegts.

it kaa suutiiju ipastu-

jamais pirms jaanjiem solijaas uz meenesi uz SWE braukt....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

meegjini caur draugiem

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Caur Draugiem nevaresu, jo es zinu ka vinu sauc tikai par Skardnieku, bet ka istais vards samejam ir man - noslepums

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

pm

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

paldies, sanemu

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

Kas uz sirds???

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

Ieskaties Ipastā.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds zinošs cilvēks no Volvistiem var palīdzēt ar padomu?

Dots Volvo 940 2,3i 1991 gada: lieta sekojoša- sāka degt lampiņa panelī oranžā krāsā ar izsaukuma zīmi vidū(no sākuma nospiežot bremžu pedāli pazuda, bet tagad deg visu laiku)-ko viņa mēģina man pateikt?

Un otrais- kā var tikt klāt atpakaļgaitas gaismu devējam(tam kurš kārbā)?

paldies

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti