- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: ???? Par C klases MB
Ideots rakstīja: skatīt Yetti komentu....
autoram jautajuma: par kuru C klasi ir runa?
W202
W203
W204
?
Kāds AutoBild? kas tas tāds?
Nezinu vieniem to kodus.. es liidz sim biju Bembists
96. gads.
Baisulis rakstīja:
Huligaans rakstīja: nokraaso zalju un iestum pljavaa
Nu ja,govs apēdīs
nu tad tas buus liktenja pirksts no kura neizbeegt ![]()
Tēma: #$%^ Reklaamas !
Seene rakstīja: FireFox + AdBlock Plus un nav ne jausmas, par ko jus te cepaties. Delfi un TVNet veras merkaka atruma u.t.t.
Jaa arii tur veraas, arii tur besii aaraa.. ka tu atver kaadu zinj ukas tev interesee, saac lasiit.. peeksnji pisdrik izlec k-kaada bites reklaama, bet tur vinju vismaz var aiztaisiit ciet ar "X" Bet peedeejaa laikaa populaaras paliek taas izlecoshaas kuraam X nav
Tēma: #$%^ Reklaamas !
Tēma: Saruna ar Milici
Marchiks_ rakstīja:
orion rakstīja: Nav īsti par šo tēmu, bet ir jautājums, kā īsti ir ja cp jau kādu ir apturējis un stāda protokolu vai drīkst apturēt otru un rodas situācija, ka tam otram tik ātri savāc dokumentus un 10 minūtes jāgaida līdz tiek pie protokola stādīšanas otram, pa to laiku cp ne zinis neliekas.
Vai tas vispār ir pārkāpums?
Var apturēt kaut desmit un likt gaidīt rindā pus dienu.
Nevar gan taa...
Tēma: autovadītājs uzbrūk :)
R99 rakstīja:
kad mūsu dienās pāri tilta margām tiek mesti cilvēki...
nu šis te man gan liekas visnotaļ uzpūsts... padomā pats: dienas laikā, no braucoša auto, pāri margām... tas tak fiziski nav iespējams, aizbrauc un apskaties, cik liels gabals ir no brauktuves līdz tām margām, un cik augstas ir tās margas... savukārt, ja kāds būtu cietušo tur tiešām stiepis un grūdis pāri margām, tad taču vesela kaudze cilvēko to redzētu, dienas laikā Salu tilts nu nav tā tukšākā vieta...
Vinju izgruuda ar ceriibu, ka pakljuus zem mashiinas....... daugavaa leca lai glaabtu dziiviibu. Vionju paarveda preteeji konvojeeshanas noteikumiem. Lai attaisiitu taas mashiinas durvis un izlektu bija nepiecieshamas vismaz 5 sekundes. Roku dzelzhus arii par valjiigu ir daudz gruutaak uzlikt nekaa normaali kaa vinjiem jaabuut.
Tēma: Saruna ar Milici
Tēma: Saruna ar Milici
Seene rakstīja:
Huligaans rakstīja:
Archijs2 rakstīja: Palaidniex, var apturēt, lai pārbaudītu dokumentus. Kaut vai to pašu OCTA. Ja žigulis ietesīsies jaunākajam Mersim ******* un būs bez OCTA`s, Merša vadītājs būs ļoti sarūgtināts... =(((
Nevar nevar bez iemesla tureet Bet es ar speciaali nekad netirshos ja aptur.. Jo mentiem ir taada metode. (iespeejams video varonim taa arii izdarija) - Ar pildspalvu tiesiibaas aciim iebaksta punktinjus kurus var redzeet ja pret gaismu vinas k-kaa pagriezh. ja taadi punktini kaadam ir tad cits CPists piesiesies par visu ko oficiaalicriixt piesieties
Metode laba, ja vien par vinu nepienaktos kriminalatbildiba par tisu dokumentu bojasanu Ta ka pec paris gadijumiem CP so metodi vairs ipasi nepiekopj. Tiem, kas nezin sekas - kriminali sodits cilveks CP turpmak var stradat labakaja gadijuma par apkopeju.
Administratiivi sodiits ar laikam nee
A cilveeki jau nepiefiksee, ka CPists taa izdarijis
Tēma: Saruna ar Milici
Archijs2 rakstīja: Palaidniex, var apturēt, lai pārbaudītu dokumentus. Kaut vai to pašu OCTA. Ja žigulis ietesīsies jaunākajam Mersim ******* un būs bez OCTA`s, Merša vadītājs būs ļoti sarūgtināts... =(((
Nevar nevar bez iemesla tureet
Bet es ar speciaali nekad netirshos ja aptur.. Jo mentiem ir taada metode. (iespeejams video varonim taa arii izdarija) - Ar pildspalvu tiesiibaas aciim iebaksta punktinjus kurus var redzeet ja pret gaismu vinas k-kaa pagriezh. ja taadi punktini kaadam ir tad cits CPists piesiesies par visu ko oficiaalicriixt piesieties
Tēma: Saruna ar Milici
modena rakstīja:
Seene rakstīja:
modena rakstīja: nu šie menti konkrēti loxxi.... Pēc tāda vijbna es ne tikai protokolu sastadītu - bet gan vel uz narkoloģisko dispanseri aizvestu... ka teikt - katrām gadījumām.... jeks takš smēķēja.... kamera nenodod cik specifiska smēķā smaka..
Un no savas personigas kabatinas apmaksatu gan narkologiska dispansera izmaksas, gan ari, iespejams, citus zaudejumus, ko butu radijis ar savu nepamatoto ricibu. Viss, ko vajadzeja izdarit ir rikoties likuma paredzetaja kartiba - saja situacija menti vienkarsi meginaja psihologiski iebiedet vaditaju, kuram bija pilniga taisniba. Nav brinums, ka visi, kam ir kaut mazaka vara, klust patvaligi, ja dzivjam tada dibenlideju sabiedriba, kur to, kas aizstav savas tiesibas norej vel pasi lidzpilsoni.
rīcību vel jāpierada... it īpaši ja neko neatradis... un vispār tie neizskatījas pēc īstiem mentiem - laikām jau kaut kāda transporta milicija kura pavadzīmes čeko.... parastie jau sen atrastu pieeju un kameru konfiscētu... vēlāk gan atdotu bez ieraksta.... varbūt...
Uz kaada pamata konfiscetu
No taadiem menti parasti censhas tikt valjaa peec iespeejas aatraak...
Imka rakstīja: Man bagažniekā metrs 6 kV kabeļa mētājas
Man parasta koka nuuja kaadi 6 cm diametraa meetaajaas salonaa, bardachokaa gaazene, un bazgazniekaa veel kaadu 1,5 cm diametraa kaabelis garaazhu tiirot tika atrasts, tikai vinam pielikts steka rokturis un saka, ka par taadu varot piesieties
pielietor gan nekad nav naacies ![]()
DM rakstīja:
Huligaans rakstīja:
Uggga rakstīja:
Huligaans rakstīja:
Dzonijs_007 rakstīja: ko tur daudz domaat ja tiko nopirka un nevar uzreiz uz servisu tad apsargaajamaa staavietaa un pec tam normaala sekretka + signalizacija, sekretka vispaar laba lieta saliidzinosi leeti un efektiivi, galvenais izdomaat kaut ko oriģinālu, man mazdai 626 bija taada sisteema, jaapiespiez 2 logu sleedzi pa diognaali, tad zem stuures viens sleeziitis jaanospiez, + bija atsevišķa poga iedarbināšanai, kas bija noslēpta panelī, visas darbības bija jāizdara noteiktaa seciibaa, ja nee nevareja pielaist, saadu sisteemu diez vai kads ruudiits zaglis speetu atkost.
Nav man te tuvumaa nevienas stojankas.
Brauc kaut vai ar sabtrans, ja tuvumā nav, pēc tam nebūs jākož pirkstos.
A vai tad vēl joprojām signalizācijas nav?
Nu nevaru es buut 10 vietaas vienlaiciigi sigjene ir, bet es nez vai kasko ar taadu pietiks...
Tie kas liek siģenes zina, kura der, kura neder priekš KASKO.
Varbūt Tev to mašīnu vispār nevajag, ja Tu nevari visās savās 10 vietās būt jau tagad, tad mašīnqai vispar laika nepietiks.
Vienalga nesaprotu, kur problēma? Siģeni liek ~4-6 stundas, KASKO formē 20 min.
Nu sigjene taksh vinai ir, tik nezinu vai siem ar orginalku pietiek hvz..
Uggga rakstīja:
Huligaans rakstīja:
Dzonijs_007 rakstīja: ko tur daudz domaat ja tiko nopirka un nevar uzreiz uz servisu tad apsargaajamaa staavietaa un pec tam normaala sekretka + signalizacija, sekretka vispaar laba lieta saliidzinosi leeti un efektiivi, galvenais izdomaat kaut ko oriģinālu, man mazdai 626 bija taada sisteema, jaapiespiez 2 logu sleedzi pa diognaali, tad zem stuures viens sleeziitis jaanospiez, + bija atsevišķa poga iedarbināšanai, kas bija noslēpta panelī, visas darbības bija jāizdara noteiktaa seciibaa, ja nee nevareja pielaist, saadu sisteemu diez vai kads ruudiits zaglis speetu atkost.
Nav man te tuvumaa nevienas stojankas.
Brauc kaut vai ar sabtrans, ja tuvumā nav, pēc tam nebūs jākož pirkstos.
A vai tad vēl joprojām signalizācijas nav?
Nu nevaru es buut 10 vietaas vienlaiciigi
sigjene ir, bet es nez vai kasko ar taadu pietiks...
kolumbs rakstīja: Reālākais - ņemt bisi un stāvēt uz vakti.
Nu iespeeju robezaas jau ar pavaktee ar k-ko shaujamu, bet paguleet taksh ar gribaas ![]()
Līdz 455 km, līdz 226 Zs, cena no 25 000 eiro: elektriskais Volkswagen ID. Polo pieejams iepriekšpārdošanā (+ FOTO)
1
Kā plānots iztērēt 40 miljonus eiro EKII privātā transporta atbalstam? Cik lieli būs pabalsti un kam (+ VIDEO)
21