Kārtot: Augošā secībā
1 2
Ezis2f 24.11.2011 14:45

Milicists rakstīja: Par cik kādu laiku jau ir cits auto, un golfs no jūnija jau stāv garāžā un netiek kustināts, tad laikam prātīgākais būtu pārdot. Negribās jau, bet no stāvēšanas viņa labāka nepaliks Tātad, subjekts 1990. gada, 1.6 elektro karburators. Ekstru nekādu - lūka un centrālā atslēga, signalizācija, vadītāja sēdekļa lifts. NAV STŪRES pastiprinātāja - vienīgais lielais mīnuss. Īpašumā kādus 4 gadus. Divas ziemas nostāvējusi garāžā. Visas skates gājusi ar pirmo reizi. No jūlija BEZ apskates. Lai izietu apskati vajadzētu nomainīt vienu eļļas dačiku, gar kuru tek garām eļļa, tosola trubiņu (tek garām tosols) un nomazgāt motoru. Varbūt arī bremzes no stāvēšanas biku ieēdušās, bet domāju, ka tas atrisināsies pabraukājot. Varbūt vēl kaut kas parādīsies, bet vajadzētu būt kārtībā. Mašīna ļoti labā stāvoklī, ļoti tīrs un kopts salons, NAV RŪSĒJUSI!!! Kaut kur pa mazam rūsas pleķītim, bet rūsu kā tādu neatradīsiet! Platie buferi, hella oriģinālie aizmugures lukturi. Atstāšu arī smuko numuru. Ļoti labi izskatās. Spidometrā kādi 220 tūkst. km. Atdošu līdzi Sony MP3 maģi un ja dikti grībēsies atstāšu subwooferu. Labas M+S riepas. Bildēts vasarā:

Cenai ir divi varianti:

1) 500 Ls un atdodu tādu, kāds ir

2) 600 Ls ar novērstiem trūkumiem un izietu TA

Golfs atrodas laukos garāžā un pēc kāda laika būs ªīgā. Domājiet, rakstiet, prasiet, diskutējiet...

Ja kas - rakstiet šeit, tad iedošu kontaktus.

Ezis2f 05.02.2010 16:17

andis100 rakstīja: Nomainiīja servisā dzinēju un viss. Braucot izskatās, ka nepārslēdzas vispār uz tur baigos apgriezienu pie 55- 6o virs divi pie 65-80 3 ar kapeikām apgriezienu. Zinu točna varianats ir tikai viens nepārslēdz ātrumus savādāk nekā. Ir kādi viedokļi?

Jabrauc kompim noņemt kļudu. Ta ir noticis pec karbas blivslega maiņas. Mana varianta neparsledza uz ceturto. Audi B4 93gada.

Ezis2f 05.02.2009 22:23

argis rakstīja: sestdien jābrauc uz skati (rīgā), tāpēc varbūt kāds ir bijis pēdējā laikā sestdienā! baigi negribās celties no rīta un braukt, bet negribās arī pa dienu garā rindā sēdēt.. kā ir - ir tur garas rindas vai nav tik traki?

Brauc uz Jelgavu.

Ezis2f 13.08.2008 22:40

Gregers rakstīja: Golf 3 1992 1.9TDi

Nemu to golfu. Manai damai bus tiesi laika. Kordinates?. Nepieciesams jau rit.

Ezis2f 27.06.2008 22:22

nafigators rakstīja: Jā un vēl pa nakti, kad neviens nestrādā Koki paši krīt pārs km posmā Bardaks un mentiem razģivalka, nekas vairāk

Te tu praider maldies- fures kraujas pec atputas laikiem un vienalga ta ir diena vai nakts.

Ezis2f 27.06.2008 21:43

msh rakstīja:

nafigators rakstīja:

Tak paklausies, ko viņš tur stāsta! Cik sapratu, tad subaru tiek pāri ripuļiem pateicoties tam, ka labi un pareizi tiek novadīts griezes moments starp asīm.

Jā, un? Un jami arī atrada labas pilnpiedziņas ar ko salīdzināt - nepatstāvīgās, kurām pakaļu piedzen tad, ja priekša izslīd Protams, mašīnas paliek arvien sliktākas - ar B2 A90tq saliktu tos subārus visos testos, vēl varētu pielikt arī dragreisu un vēl šo to

Seit Tev taisniba par 100% Suda fekalijas te nobal. ar visiem suda hujatoriem.

Ezis2f 16.06.2008 19:17

Arnijs rakstīja: Ezis2f.... Varu ieteikt, ka - ja vien nav izvēles nr, kuru negribi pazaudēt (kā tas bija manā gadījumā), tad nomaini CSDD Nr zīmi un iekš LTAB būs Tev "jauns" auto!

Tiesi del nummura tas viss ari ir. Bus brivaks laiks tad ari pameklesu savu taisnibu.

Ezis2f 16.06.2008 16:22

Arnijs rakstīja:

kolumbs rakstīja: Varbūt var kādam uzrakstīt sūdzību?

piemēram, PTAC vai FKTK?

Es domāju izdarīt savādāk.... Aprakstīšu dokumentētu situāciju un palūgšu izskaidrojumu. 9 vienādas ierakstītas vēstules uz visiem kantoriem, kuri kopīgi izveidoja LTAB. Nu un tad jau pēc atbildēm redzēs... Ar patērētāju tiesībām šeit maz sakara. Vnk tiek piedāvāts nesakārtots produkts.

Ka viss beidzas? Man LTAB sodien piedavaja nopirkt citu masinu ja es gribot atpakal 11klasi. Jo BAN man pie pirmas apdrosinasanas ielika 7 klasi un vairak parnest nevarot. Kad pateicu ka citu auto pirkt netaisos tad pateica ka palidzet nevarot.

Ezis2f 22.05.2008 12:18

LyNx8 rakstīja: Paldies, edza, Tavu info saņēmu - apsmadzeņošu.

aeg - Pontiacs laikam tomēr arī varētu būt mazliet par mazu. Man tur padsmit 30 cm diametra konstrukcijas jāiedabon iekšā...

Ir vēl kādi varianti un piedāvājumi?

Ford Transit. 1996g Mazais, kravas, Pus gads Latvija. 2200ls.

Ezis2f 20.05.2008 22:03

Arnis76 rakstīja:

nafigators rakstīja:

juriz rakstīja: Te jau atkal skaudība, ka kādam labs bizness. Un tas tiešām ir viņu bizness, nav viņi nekāda labdarības organizācija.

Tā vairs nav skaudība, tā ir ŠAURPIERĪBA. Cilvēki nesaprot, ka katrā stacijā vienā maiņā ir nodarbināti vairāki cilvēki, kuri tīra jūsu piedirstos podus un apmīztās grīdas un sienas , preču plauktus un kuriem jāmaksā alga!!! Plus pa brīvu var vismaz logus nomazgāt, riepas uzpumpēt utt. Vienvārdsakot lai veidotu labu servisu un lai klientam būtu patīkami iegriezties. Ja man jāizvēlas kaut kāda latvijas nafta un 0,75Ls, kur apkalpošana ir tik "augstā" līmenī, ka man bezmaz vai jājūtas vainīgam, ka esmu atnācis un statoila 0,76Ls, kur varu dabūt "pilnu" servisu, tad noteikti izvēlēšos statoilu (par jūtamo degvielas kvalitāti arī jau teicu).

Mēnesī vidēji nobraucu 100 litrus. Kas naudas izteiksmē ir nu pieņemsim 76Ls. Nestē cena laikam kādi 2 santīmi lētāk, itogo tie būtu 2Ls mēnesī mazāk. Da pļe kādos bomžatņikos jūs strādājat un cik pelnat, ja jums dēļ šiem santīmiem jājūtas aplaupītiem, apspiestiem un jātirš pa pasauli apkārt šīs gudrības par Latvijas naftas biznesu?

P.S. Uzreiz pasaku, ka man absolūti nekāda sakara ar statoilu vai tur strādājošām personām, lai kādam nerastos atkal kādas cēlas gudrības!

Da nobraucot 100 litrus mēnesī tev tiešām pajāt 0.7 vai 1 ls litrā. Es nobraucu ap 100 - 150 litriem nedēļā. Brauktu es 1000 km mēnesī, taksis būtu mans sabiedrotais

Ka tas hujat..... ra subars vel nav sapuvis??? ar tadu noskrejienu!!!

Ezis2f 20.05.2008 21:50

nafigators rakstīja:

Ezis2f rakstīja:

nafigators rakstīja:

Ideots rakstīja:

nafigators rakstīja: Veicas tev! Es gan esmu rindā pie uzpildes stavējis un ne vienu reizi vien....

da Tu visu mūžu stāvi rindā.... sākās viss ar bērnudārzu, tagad Statoilā, diez kas vēlāk būs.....

Un tomēr tas ir labāk kā tev, kurš savu pincīti stāvošu nekad nav redzējis!

vismaz nenemsi mute tev tak nestavosi nepatik.

Pat neskatīšos kā tu to dari!

Baroju tevi?? mute.

Ezis2f 20.05.2008 21:43

nafigators rakstīja:

Ideots rakstīja:

nafigators rakstīja: Veicas tev! Es gan esmu rindā pie uzpildes stavējis un ne vienu reizi vien....

da Tu visu mūžu stāvi rindā.... sākās viss ar bērnudārzu, tagad Statoilā, diez kas vēlāk būs.....

Un tomēr tas ir labāk kā tev, kurš savu pincīti stāvošu nekad nav redzējis!

vismaz nenemsi mute tev tak nestavosi nepatik.

Ezis2f 12.04.2008 21:16

Baisulis rakstīja:

Ezis2f rakstīja: Mudila izlasi tekstu lidz galam.

Šitā nesaki,viņš no bēdām iekāps jūrā!

Divmetrigi l..hi neslikst.

Ezis2f 12.04.2008 20:43

msh rakstīja:

Ezis2f rakstīja:

msh rakstīja: Man tāds jautājums - cik jūs ar tām savām klasēm ietaupāt? Piecītis gadā sanāk?

Neiet runa par ietaupisanu bet par sistemu ka tadu. Nepardomatu. Un klase ir ari savs raditajs par cilveka brauksanas prasmi. Kas man kurs ar tiesibam nopelna iztikai ir diezgan svarigi.

Bet ja jau nav runa par ietaupīšanu, napig cepties par to, ka klasi nepārceļ un visu to pārējo?

Mudila izlasi tekstu lidz galam.

Ezis2f 12.04.2008 14:17

msh rakstīja: Man tāds jautājums - cik jūs ar tām savām klasēm ietaupāt? Piecītis gadā sanāk?

Neiet runa par ietaupisanu bet par sistemu ka tadu. Nepardomatu. Un klase ir ari savs raditajs par cilveka brauksanas prasmi. Kas man kurs ar tiesibam nopelna iztikai ir diezgan svarigi.

Ezis2f 12.04.2008 11:33

tunos rakstīja:

Ezis2f rakstīja:

tunos rakstīja:

Graberis rakstīja: Vēl interesei - esat kādreiz pievērsuši uzmanību tai līmeņu maiņas sistēmai?

Piemēram tu cilvēks brauc kā jēziņš 4 gadus no vietas, līdz kārtējam pārrēķinam paliek pāris dienas un tu noberz kādai blondīnei bamperim krāsu - skāde, kuras novēršana maksās kādus 120 latus remontējot ar diviem pirkstiem vēdeklī. A tu cilvēks lido no savas gandrīz 10 klases atpakaļ uz sākumu.

Vēl kas man ienāca prātā - nez ko LTABs teiks, ja es tagad sagribēšu pārnes BM no mašīnas uz moci vai otrādāk?

nevar nokrist no 10 klases uz sesto , no 10 klases par avariju var nokrist max uz 8 klasi!

u n logiski ka BM no mocha uz smago vun/vai otraadi parnest nevar.

un ats kaas teica ka 3 gadus netiek taalaak par BM klasi-mulkibas aizej pie apdrosinataja un tas izdariis, ja bus atsauciigs.

protams ja tev vienam drapakam ir 15 kalse un noperc veel vienu tam tu nevaresi uizlikt 15 un saglabat vecajam 15

Man vel nav nacies sastapt atsaucigo apdrosinataju. Uz so bridi manam auto ir 6klase un 11ta gaida junija beigas kad vares parcelt uz so auto. IDIOTISMS.

brr nesapratu, kapec juunijs jagaida, tapec ka nesen jau veici sho parneshanas operaciju?

pasaki meilu savu!

Sogad klasi esu parcelis 2x. Dusmas ir par to ka klasi nepaaugstina, jo klase iet ar auto kuru jabrauc visu laiku vinu nemainot. Kamer 11 karajas gaisa vina nemainas. Nesanak man ar vienu auto nobraukt no 09-09. Tas ka 8gadu laika nav neviena negadijuma nevienu neinterese. Ja es butu turpinajis braukt ar veco mersi tad tagat butu 15 klase.Tikai kur tam jega? Mersis pats nebrauca es vinu vadiju. Tapat ka parejos auto.

Ezis2f 11.04.2008 21:26

Baisulis rakstīja: negadījums

Atvaino, bet domu nesapratu.

Ezis2f 11.04.2008 21:11

Baisulis rakstīja: Pareizi,ka nav. Ideja tāda,ka tu izraisi aksidentu,značit cirvis

Paskaidro cirvim kas ir aksidents?

Ezis2f 11.04.2008 21:08

tunos rakstīja:

Graberis rakstīja: Vēl interesei - esat kādreiz pievērsuši uzmanību tai līmeņu maiņas sistēmai?

Piemēram tu cilvēks brauc kā jēziņš 4 gadus no vietas, līdz kārtējam pārrēķinam paliek pāris dienas un tu noberz kādai blondīnei bamperim krāsu - skāde, kuras novēršana maksās kādus 120 latus remontējot ar diviem pirkstiem vēdeklī. A tu cilvēks lido no savas gandrīz 10 klases atpakaļ uz sākumu.

Vēl kas man ienāca prātā - nez ko LTABs teiks, ja es tagad sagribēšu pārnes BM no mašīnas uz moci vai otrādāk?

nevar nokrist no 10 klases uz sesto , no 10 klases par avariju var nokrist max uz 8 klasi!

u n logiski ka BM no mocha uz smago vun/vai otraadi parnest nevar.

un ats kaas teica ka 3 gadus netiek taalaak par BM klasi-mulkibas aizej pie apdrosinataja un tas izdariis, ja bus atsauciigs.

protams ja tev vienam drapakam ir 15 kalse un noperc veel vienu tam tu nevaresi uizlikt 15 un saglabat vecajam 15

Man vel nav nacies sastapt atsaucigo apdrosinataju. Uz so bridi manam auto ir 6klase un 11ta gaida junija beigas kad vares parcelt uz so auto. IDIOTISMS.

Ezis2f 11.04.2008 17:34

Arnijs rakstīja:

Baisulis rakstīja:

jaaanis rakstīja:

P.S. Uzskatu, ka BM sistēma varētu normāli darboties ja tiktu

apdrošināta nevis transportlīdzekļa, bet vadītāja civiltiesiskā

atbildība.

Un visa sistēma sabrauks hava'jā, jo-es savu auto varu dot jebkuram, kā firmas īpašnieks. Vienu dienu viens brauc,otru dienu cits. Un kā drošīnasim?? Loģiski,brauks drošināt tas,kuram lielāka BM klase.

jā, bet , ja tam "jebkurš" būs piesaistīts viens auto, uz kuru norādīta atlaide, tad tam būs jābūt VIŅA īpašumā esošam auto. Tāpat arī ar firmas auto. Ja darbinieki netaisa sūdus, tad arī firmai būs tās atlaides, jo apdrošinājuma ņēmējs ir firma, nevis šoferīši. Un, ja vadītājs ar firmas auto uztaisa negadījumu, tad tajā brīdī uz viņu vajadzētu attiekties firmas OCTAi un atlaižu klasēm, nevis viņa PK. Savukārt firmai drīkstētu būt n-tās B/M klases, resp. - katram auto. Ja vienc šoperīc savāra ziepes, tad pārējo auto klasēm no tā nevajadzētu ciest.

Vnk improvizēju. Gribu savākt pēc iespējas vairāk infas un variantu. Jo, nu pļin... nafg vajadzīgs tāds pasākums, kas ar vienu roku dod, ar otru atņem! Esmu apdrošinājies no pašiem OCTA pirmsākumiem visu laiku ir bijuši kkādi riteņi, kas gan tiek regulāri mainīti... Uz manis nekarājas neviens izraisīts negadījums. Un man tagad laipni piedāvā sākt visu no sākuma! Nu malači!

Tāpēc arī esmu nedaudz "iesprindzis" pakustināt to skudru pūzni

Man tiesi tas pats. Kadus 3 gadus netieku talak par 11 klasi. Jo mainu biezi auto. Sanak ka klase ir auto nevis vaditajam.

Ezis2f 09.04.2008 22:38

Baisulis rakstīja: Klasiska situācija. Tāpat bija ar Marčiku,kamēr desas mazgāja Lido kantorī,tikmēr baigi slavēja Audi kantaino kvatru,pārējie nekam nederot tagad vecā māte uz 21 gadu uzdāvinājusi viņam kaut ko jaunāku, tagad tas ir labs. Tāpat ar šito msh gudreli,leišu radu uzdāvinātais vecais Audi ir sasniegumu kalngals pašlaik

Nevar nepiekrist.

Ezis2f 26.03.2008 19:21

tt rakstīja: BMW tomēr ir - tāds sūds! Šodien katrā trešajā krustojumā bija viena un tā pati aina - kāds bmw mēģina uzsākt gaitiu, bet nekas nesanāk, iekšā sēž acis pārbolījis kekss, kurš parasti pieradis būt pirmaic kekss ciemā, tagad par milzīgu kaunu visiem un meitenei blakus, mīca pedālīti, aizmugurē rinda ar gaidītājiem, kas nekur netiek, un nekas nenotiek, bmw joprojām spolē kā pīle uz ledus un pāri krustojumam netiek

Pakaleja piedzina ir tikaiBMV..... losis no sunu ciema.

Ezis2f 15.03.2008 10:20

Nez vai pavasari tas ir aktuali, bet varu piedavat dzels diskus R15. Der A6 C4.

Ezis2f 11.03.2008 16:27

msh rakstīja:

Baisulis rakstīja: Un Slepenaiz Slēdzis Vai ta šitās urnas kāds zog ar ??

Deksis, kā jau tāds jocīgs subjekts, nezina, ka slepenais slēdzis ir domāts nevis lai aizkavētu zagšanu, bet lai varētu pults sabojāšanas gadījumā sigu neitralizēt

Kur tadi cirvji rodas?.......

Ezis2f 25.01.2008 20:33

osiss rakstīja:

Ezis2f rakstīja: + - 1000eur. Velams vacijas razojuma.

Ir Astra 92` Hečbeks 1,7TDS i-cooler.

ķiršu krāsā- braucama- TA līdz aprīļa beigām, ABS, lūka, samta salons- ir p

aris minimāli, nebūtiski vizuāli defekti.

ja interesē raksti šeit!

Cena?

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti