Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 376 >

Tēma: ASV iebrukums Venecuēlā 2026. gadā

Vispār, ir gan. ASV bija vieni no tiem, kas “mīļi palūdza” Ukrainu atteikties no kodolieročiem… Te mēs nemaz nerunāsim par to, ka ukraiņi amerikāņiem gan pēc 9/11 palīdzēja, sūtot savus karavīrus, no kuriem bija arī kritušie.

Tēma: ASV iebrukums Venecuēlā 2026. gadā

Es nekad neesmu domājis, ka kādam ir jābombardē Maskava, ja tas uz mani bija tēmēts. Bet vēlreiz - pat ja izdosies, ņemot vērā, cik krievi jau ir pārkāpuši visādas vienošanās, tikai stulbenis var cerēt un ticēt, ka šoreiz nu viņi kaut ko tur ievēros.

Tēma: ASV iebrukums Venecuēlā 2026. gadā

Tieši tā. Un tāpēc tikai galīgais stulbenis var cerēt, ka ar viņiem kaut ko var izdoties sarunāt.

Tēma: ASV iebrukums Venecuēlā 2026. gadā

Nu nu, pastāsti, kas tad konkrēti ar krieviem ir sarunāts? Un no kurienes tev ir pārliecība, ka krievi jebkādas sarunāšanas, ja tādas būs, arī ievēros? Un kur Trampam bija tā griba visa šī gada laikā?

 

P.S. Es nekad neesmu noliedzis, ka Eiropa ir pārāk mīksta. Bet tas neattaisno Trampa līdzšinējo mīkstumu. Protams, ir klusa cerība, ka šams beidzot kaut ko būs sapratis, bet, nu, viņš ir mērkaķis ar granātu, Putins var atkal šam piezvanīt un viss var mainīties.

Tēma: ASV iebrukums Venecuēlā 2026. gadā

Ka redzi, nevar vis… 

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Vispār labs jautājums. Jo līdz šim, cik lasīju juristu skaidrojumus (tas gan bija sen) - nevar prasīt taisīt apkopes pie dīlera rūpnīcas garantijas laikā (kas parasti ir 2-3 gadi), bet var prasīt apkopes pie dīlera veikt, ja ir importiera/dīlera sniegtās pagarinātās garantijas. Bet te rakstā ir minēts arī par importētāju.

Tēma: ASV iebrukums Venecuēlā 2026. gadā

Nu re, precīzi pateici tieši to pašu, ko es, un jau sen, teicu - ar tādiem sarunāt nevar neko. Tikai viens Tramps to nekādi nespēj saprast (it kā).

Tēma: ASV iebrukums Venecuēlā 2026. gadā

Tu jau paliec līdzīgs Solovjovam un pārējiem krievu propagandistiem - kad argumentu nav, jāķeras pie pēdējā salmiņa - uzvalka.

Tēma: ASV iebrukums Venecuēlā 2026. gadā

Tikai idiots domā, ka ar Putinu kaut ko var sarunāt. To mēs gada garumā redzējām. Te varētu saprast, ja tās 2 nedēļas iedotu max 2 reizes… Tikai idiots var nesaprast, ka Putina Trampu vazāja aiz deguma visu šo gadu. Izskatās, ka šams to beidzot ir sapratis. Kaut gan - kas zina pēc nākamā Putina zvana… 

Tēma: ASV iebrukums Venecuēlā 2026. gadā

Nu nu… “Melnā komuniste” pieslēdzās tikai pēdējā brīdī - kad Baidenonkulis saprata, ka tomēr vairs necērt laukumu. Nebija tur nekādi gadi. 

Jā, notiek tas, ko negaidīja. Kas tam ir apakšā, to gan mēs uzzināsim pēc neilga laika, bet nevar ignorēt to, ka vesela gada garumā Tramps ar saviem sarkanajiem paklājiem, “Putins grib mieru” retoriku un kārtējām 2 nedēļām veicināja un iedrošināja krievus slepkavot…

Tēma: Kā es varu palīdzēt Ukrainai?

Atklāti sakot, es mazliet, bet patīkami brīnos par to, ka iauto laikam ir vienīgais portāls, kuru nav apsēduši anonīmi vatņiki ar tekstiem “nah.j tiem tur nacistiem banderovciem palīdzēt, jūs tikai gribat paildzināt karu, viņii tāpat visu nozags” utt… 

Tēma: ASV iebrukums Venecuēlā 2026. gadā

Vispār jau pirmajā prezidentūras laikā, ja atceramies, Tramps runāja par “raķešu vīra” nolikšanu pie vietas. Bet ar ko tas beidzās, mēs zinām - aizbrauca 2 reizes parunāties ar Kimu, pateica, ka viņš ļoti mil savu tautu, un apdirsās.

Tēma: ASV iebrukums Venecuēlā 2026. gadā

To, cik ļoti Putins šobrīd ir pazemots, var redzēt pēc tā, kā ārdās krievu propaganda. Un, ja vatņiki ārdās, tas jau nozīmē, ka kaut kas notiek pareizi. Klīst gan sazvērestības teorija, ka Putins par šo esot zinājis (esot ar Trampu sarunājuši) un upurējis Venecuēlu pret turpmāku sejas glābšanu Ukrainas sakarā, un visa tā “skaļā nosodīšana” ir tikai teātris. Vienlaicīgi, nevar neuzsvērt, ka šis te nāk tieši tajā pat laikā, kad Tramps ir paziņojis, ka ukraiņu droni Putina rezidencei ir fufelis, būtībā to, ka Putins viņam meloja. Bet, nu, kā tur būs, to mēs turpmākajās nedēļās redzēsim. Tramps tomēr ir neprognozējams un pēc kārtējā Putina zvana var atkal iestāties “viņš grib mieru” retorika.

Tēma: ASV iebrukums Venecuēlā 2026. gadā

Cik “pro bratski” sanāca… x.com/Buggy__Bugler/status/2007789456083034513

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Man par šo ir, tā teikt, divējādas sajūtas. No vienas - skaidrs, ka šis ir pamatīgs trieciens Putinam, viņa ēnu flotei, Krievijas ekonomikai un reputācijai (galu galā, piepildās tas, ko pirms laika minēju - ja notiks iebrukums, Putins arī Venecuēlu uzmetīs, tāpat kā uzmeta Armēniju, SĪriju, Irānu), nemaz nerunājot par to, cik “lietderīga” izrādījās viņu pretgaisa aizsardzības sistēma. Kā arī šis ir signāls visiem pārējiem diktatoriem, t.sk., Kimam un tam pašam Putinam - ASV ir resursi jūs atrast un paņemt pie dziesmas, nekur nenoslēpsieties. Tas ir pozitīvi. No otras puses - tā vienkārši iebrukt kaimiņvalstī un uzurpēt varu pār šīs valsts dabas resursiem un taisīt bizīti sev uz tiem (turklāt, ņemot vērā, cik Tramps ir korupts un kā viņam patīk bīdīt savējos šāda tipa projektos, ir skaidrs, ka viņš un kādi viņa pietuvinātie tur ļooooti smuki uzvārīsies)… Pat ja oficiālais iemesls (Maduro narkokartelis) ir attaisnojošs, ja var ticēt šī brīža publikācijām, te tomēr gāja bojā arī civiliedzīvotāji. Un šo nevar salīdzināt ar Izraēlu/Gazu, jo, atšķirībā no Gazas deģenerātiem, vairums venecuēliešu neatbalsta amerikāņu slepkavošanu un terorismu… 

 

Un smieklīga te ir krievu propagandas un vatņiku vulgaris ārdīšanās. Vissmieklīgākais ir viens no naratīviem, ka tad jau viņi var tūlīt arī Zelenski arestēt un izvest uz Krieviju. Nu, pamēģiniet, lošaras, jūs jau vairāk kā 3 gadus netiek tālāk par Ukrainas austrumu plašumiem un miestiem… Arestētāji, ibio… 

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Zelenskis iecēlis Budanovu par sava biroja vadītāju. Interesanti, ka diezgan, manuprāt, klusi tas notiek - mediji šo afišē daudz mierīgāk, kā Jermaka atkāpšanos. Es pat iedomājos, vai tikai tā nav kāda informatīvā operācija… Bet, ja nē, interesanti, ko ieliks HUR vadītāja vietā? Jo, manuprāt, lai nu kurš, bet Budanovs nu točno bija īstais cilvēks īstajā vietā.

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Mmmm, avots?

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Nu ko, Venecuēla kļuvusi par nākamo karsto punktu… 

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tagad baumo, ka Kadirovs esot beigts… bet, nu, viņš mirst jau kuro tur reizi. Pagaidām oficiāla apstiprinājuma nav, bet Ziemīšos esot it kā nogādāts slimnīcā Maskavā smagā stāvoklī.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Krievu propagandists Arestovičs jau paspējis piedraudēt Kijivai ar Orešņiku… Un citi propagandisti, kā parasti, viņu citē kā ahu..no Ukrainas politikas ekspertu… 

 

https://x.com/vick55top/status/2005924739999527383

 

Tikmēr parādās ziņas, ka Valdajā laikā, kad tie droni it kā uzbrukuši, tur neesot skanējusi gaisa trauksme. Hmmmm, nu, kā tad tā?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Lavrovs paziņojis, ka ukraiņu droni (kopā 91) esot uzbrukuši Putina rezidencei Novgorodā. Zelenskis saka, ka tie esot meli. Neatkarīgu pierādījumu, protams, nav. Šķiet, Tramps, pēc viņa retorikas spriežot, Putinam ir noticējis (kāds pārsteigums, vai ne?). Putins taču nekad nemelo un patiesi grib mieru. Varbūt pat abi ir sarunājuši, ka šo izspēlēs, lai Putinam būtu iegansts Ukrainu bombīt vēl vairāk (nu, līdzīgi kā bija iegansts sākt 2. Čečenijas karu). 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Šis man atgādina to pastulbo S.B. Koena filmu “Diktators”… Kas ir redzējuši, sapratīs.

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

 

Preses konference pēc Trampa un Zelenska tikšanās… Putinam vajadzētu nomainīt preses sekretāru. Tramps daudz labāk pilda viņa PRščika pienākumus, kā Peskovs… Zelenska sejas izteiksme iespārda… 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Var redzēt, kuram te vientuļi ziemīši bijuši… 😁

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Un atkal sākas “mums ir vajadzīga Grenlande” retorika. Sejas glābējs sāk pārņemt sava glābjamā retoriku… 

< 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti