Šāds salikums, kad elektro un iekšdedzes dzinējs atsevišķi ir praktisks variants. Īsie gabali ar elektrību bet ceļojumā var pēc vajadzības. ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Šāds salikums, kad elektro un iekšdedzes dzinējs atsevišķi ir praktisks variants. Īsie gabali ar elektrību bet ceļojumā var pēc vajadzības. ![]()
Mazgāt vajag aukstu.
Es ceru, ka tur tik tālu nedomāja, tā salikās. Bet nu piemēram, dīlera lapā, kas LV tirgo trīs staru auto gan ir japarokās lai tiktu līdz dzinēja specifikācijām. Tur pirmajā rindā paklājiņi un briļļu turētāji utt. Man gan vairāk interesētu tehniski cipari. Un ja dvēseles šiem auto ir radniecīgas ar dacīti un co, tur viss tā skaistāk ciparos.
Bildēs Tarraco dizains izskatās labāk. Nē nu gaumes jautājums. Kas ar šo auto cenu notiks, teiksim pēc gada pus otra. Varbūt nevajag sacepties? To jau nodemonstrē lielais trijnieks.
Reno-MB lieto kopradījuma dzinējus. Ja LV būtu pieejams Arkana 1.3 150zs ar vidējo pateriņu 8/9 l tad iespējams daudziem citiem būtu nedaudz nokosts pīrāgs. ![]()
Nevar, Itālijā diezgan daudz dedzina kūlu. Tik ceļa zīmes nodeg. Pie tam t tur ir ap 30C. ![]()
Dzejnieks tirgo savu auto
Īsumā, kāda starpība kāds degvielas tips šādam auto, to iekšpusē nedzird. Ja ir iespēja, tā ir jāizmanto, kāpēc palaist garām? Un tie 1.0l dzinēji tāpat knapi 100k izvelk...tad jau kurbelēju ar 3.0l līdz 300k. Un tie patēriņa 2l starpība vairs nav būtiski.
Apsveicama izvēle! Kārtīgam vecim kārtīgs auto. Dzīvojam vienreiz un to laiku vajag baudīt. Šitas auto labs gan no ārpuses gan iekšā.
Pirms 14 gadiem man bij 750i ar v12 5,4l dzinēju. Tam motoram sava specifika. Sakumā to nezināju, un jau noraizējos, ka vajadzēs ko labot, jo tikko iedarbinot pēc vairāku dienu dīkstāves dzinējs nestrādāja uz visiem cilindriem. Kad aprunājos ar zinošākiem cilvēkiem, noskaidrojās, ka tāda īpatnība šitam motoram ir un ja brauc katru dienu tas neizpaužas.
Braucis neesmu, bet tās lielās nāsis manai gaumei ir pa lielu. Tad jau MB jaunās modeļu līnijas ar iepriekšējiem ir salīdzinoši progresīvākas. Un pati galvenā priekšrocība šādam auto uz ceļa, manā uztverē ir augstā sēdpozīcija. Līdz ar to tālāka ceļa redzamība un situācijas prognozējamība. Tikko bija iespēja izbraukt cauri visai PL ar iepriekšējo X5. Novēroju, ka prestiža priekšrocības tā īsti prioritāti nedod un tas nestrādā. Lai uzturētu šo, dizainiski daudzas lietas tiek palielinātas. Tā mēs drīz nonāksim līdz kravas auto izmēriem. BMW X7 un MB GLS utt.
Pašam ar tādiem nav braukts? Bet gribētos...
Vispār normāls meistars novakumē, un ja ir jēga iepilda gāzi. Tad nodiagnosticē un ja nepieciešams remonts, to gāzi atkal izsūc ārā. Respektīvi par gāzi nemaksā, ja vajag labot.
Dizainiski daudz lietas patīk. Kaut kas atšķirīgs no visiem copy past. Sānu logu un aizmugures loga dizains tāds orģināls. Nav kā dažiem brendiem, kur dizaineri mocījušies un tā īsti nav saprotams kas bija domāts.
Pamet aci arī uz Ford s max ar 1.8 dīzeli.
Tikai saturs. Iespaidi, atsauksmes, tests? Ok, ir ka varēji nobraukt 100km...
Gribās sajust īstu robežkontroli?
Iebraucat no Ukrainas puses Polijā. Atcerēsieties 90 tos. ![]()
Kas tur ko nesaprast
kamēr koolmans savu žurku čakarē, šamā dāmīte jau sapņo par kārtīgu dzelzi
un no viņa profila te ieskribelēja
Bet ja īsumā, tēma ir aktuāla, jo lietoto auto segmentā ir grūti noorientēties pat zinošiem un auto lietās saprotošiem cilvēkiem. Pilns ar atrabotkām pa labām cenām...Bet servisos rindas ![]()
Ar placi nekādas sakara. Viss zināms, pazīstams. Vissas lietas samts un tomats, klima utt.
Tā dzīvē gadās, nevajag nekādus PTAB
padzēra sīvo un aizmirsa ![]()
XL SYN-TEC PRO 5W30
Par stāvoša auto eļļas performanci pilnībā taisnība. Vienam vācu ražojuma auto ecotec 2.0 ar nedaudz virs 100k nobeidzās dzinējs pēc ap 1,5 gadu nostāvēsanas. Zinu ka viņš veica apkopes utt. Labs aprīkojums, bija vēlme reanimēt kā maiņas auto servisam. Nobrauca 50km un aprāva šāles. Kas it kā sīkums...Atverot dzinēju iekšā ķite. Rezultātā ielika citu motoriņu, jo izmazgāt ekonomiski nereāli.
Zināšanai. Jau tajos laikos kad brauca ar volgām un žikiem, Somi no Olaines naftas bazes iepirka atstrādāto eļļu. To separēja centrifūgā un veda prom. Principā iestādes ar tehniku lai tiktu pie jaunas eļļas, bija pienākums nodot pretī veco izlietoto. Skaidrs, ka lai salasītu to tilpumu tur tika liets iekšā viss ko varēja ieliet
. Negribās ticēt, ka pie patreizējā eļļas pieprasījuma netiek atjaunotas jau lietotās eļļas. Pats tajos laikos izmantoju aviācijas eļļas. ![]()
100km cena 1000eur