Kārtot: Augošā secībā
1 2
iuziite 01.05.2018 21:19

Tiešām nezini?

...

Neesmu rokas bremzi izmantojusi pēdējos gadus toč, tik cik ziemā...

iuziite 23.03.2018 21:15

imzz rakstīja: Interesanti, kā "sastāv lietas" ar kādreiz daudzinātajām park and pride stāvvietām ?

Nāks vēlēšanas, gan jau aktualizēs Visādi citādi - varam sapņot vien ))

iuziite 23.03.2018 21:11

Tb, tiem vietējiem, kuri tur tās mašīnas, kas Tev besī, būtu jārisina? Nebāz degunu kur nevajag un skaties kur savu auto liec

Kā tāda babuliene, kas tup uz soliņa un pukst.

iuziite 15.12.2017 23:47

feciic rakstīja: Tipiskais čīkstulis, kas pie pirmā sniedziņa bremzējot sadzird iečarkstamies ABS bloku raud ka ceļi nav notīrīti.

Ja viss tik slikti tad drīkst arī uz ceļa nerādīties-ir taksometri, sabiedriskais, galu galā privāts šoferis arī ir variants lai nebūtu ar nodilušām līnijām un šķību stabiņu jāsaskaras.

Nopietni ? Uzskati, ka pie mūsu pusaklā apgaismojuma ir ok, ja gandrīz nekur nav redzams ceļa apzīmējums ? Braukt protams var arī pa kartupeļu lauku, taču, derētu redzēt ceļu arī bez tālajiem un arī tiem, kam auto ir vecāks par 8 gadiem...

Un te nu nekāda sakara nav ar uzsnigušu sniegu, kurš nav notīrīts.

iuziite 15.12.2017 23:39

Esmu "ķērusi" kūpošu fūri. Esmu rādijusi par mīkstām riepām, protams klasika par neieslēgtām gaismām, gan pretī braucošajam, gan aizmugurē esošajam. Ja nebaksta telefonu, tad jau saprot...

iuziite 15.12.2017 23:14

Ierakstijāmies 3x zem CSDD normas un zem ražotāja norādītās normas... ok, par EGR "normāli" atslēgtu varu kļūdīties Zinu, ka fiziski nedrīkst būt demontēts.

iuziite 15.12.2017 23:03

Opel Astra H (2008), 1,7, ar Statoil dīzeli ik pēc 50km, ar Nestes dīzeli ik pēc 200km (tas ir ja es pareizi sapratu kas ir domāts zem "izdedzināts", reģenerācijas process?). Ja ne, sorry.

Auto 320+ tk nobraukums. Pirms maini, aizved apskatīties vai nevajag vnk iztīrīt. Ā un pie reizes paskaties vai kompis nav sarūsējis Nu labi, iesākumā pietiks noskaidrot, kur fiziski tas kompis atrodas, jo, piemēram, Astra H tas atrodas riteņa arkā ;D un kad sarūsē, tad sākas izklaides.

P.S. CSDD nedrāž par amputētiem DPF ;), arī ne par "atvienotiem" EGR, ja vien tas nav brutāli izņemts, bet ielikta plāksne un pareizi atprogrammēts. Melnu kvēpu nav, ja brauc, ne sēņo.

iuziite 01.12.2017 21:42

msh rakstīja: Nu ja tev ir labi, tad labi. Es tavu dzīvesveidu noteikti nespētu pavilkt, kas ir viens no daudzajiem iemesliem kāpēc es dižajā pilsētā dzīvot nevēlos.

Saprotu. Mans ritms gan ir diezgan lēns, ja salīdizna ar daudzbērnu ģimenēm.

iuziite 27.11.2017 22:52

Alfa...

iuziite 27.11.2017 22:35

Velo negarantē nedz speķa neesamību, nedz bekona esamību gar sāniem ;)) To garantē pareiza ēšana, muskuļi var audzēties zem speķa. Viens no galvenajiem velo entuziastiem ir ar mīlas rokturīšiem un ne tikai.

Man darba dienās sanāk nostaigāt 18-32tk soļu ;D pārējā laikā izvēlēšos pasēdēt siltā auto ;))

iuziite 26.11.2017 22:29

msh, kurā brīdī es teicu, ka ar mašīnu ir **** ? Es teicu, ka ir korķi, bet ar tiem rēķinos Un ka būs vēl jautrāk, kad remontēs Krasta ielu. Un jā, man nepatīk, ka dēļ nepārdomātām būvēm un vienlaicīgiem remontiem, nevar no pagalma tikt ārā. Tjip man bij jālēkā sajūsmā ?

Un kur es ko teicu par tiem kas brauc ar velo, izņemot aicinājumu atšuties ar savu "kāpēc jūs nebraucat ar velo"?

Traki ar ļaužiem, kas visā saskata "viss ir slikti"

Es vnk piedalos diskusijā.

iuziite 26.11.2017 17:41

Mīļie velomīļi (ā, man ar patīk velo un kamēr biju 20 +/-gadīgs skuķis, ar to braucu uz darbu/mājās un visur citur), atveriet aci plašāk, visa dzīve nesastāv no "ES" "MAN", un katram no mums ir savādāks dzīves ritms un to vai braukt ar auto, nīkt sabiedriskajā, vai mīties ar velo izvēlamies paši vadoties pēc sava dzīves ritma un tur nav ko saprast vai nesaprast.

iuziite 26.11.2017 17:34

Conqueror rakstīja: Ieteiktu pamainīt braukšanas laiku pa Rīgu, jo izskatās ka masveidā visi ar saviem auto brauc 8-9 un 17-18. Ir darbi , kur var sākt vai beigt citos laikos, var iepirkties veikalos un darīt daudzas citas lietas, lai izvairītos no braukšanas pīķa stundās

Negribi ieteikt, lai darba devēji maina darba sākuma laiku ?

iuziite 26.11.2017 17:28

msh rakstīja: Tam ir risinājums - velosipēds. Es, tieši tāpat kā iekarotājs, nesaprotu kāda iksa pēc dižajā pilsētā dzīvojot un strādājot jābrauc ar mašīnu, ja vien nedzīvo privātmājā un mašīna ir vaļasprieks, ar ko izbraukt nedēļas nogalē. Nopērc bromptonu, kuru var pusminūtes laikā salocīt līdz datora sistēmbloka izmēriem un staipīt līdzi, un vairs nebūs jāuztraucas par to, vai pagūsi izbraukt no mājām, pirms visa apkārtne pārvēršas sastrēgumā - un ar salocītu ričuku rokā nevajadzētu arī būt īpašām problēmām izmantot sabiedrisko transportu.

Pelēkā viela, ja tāda ir, ir domāta lai risinātu problēmas, nevis gaustos par to, cik viss ir slikti.

Dw, es Tev iedošu bērnu, un brauciet uz skolu Pamēģini viņu celt 5, jo jāpamostās, jāpaēd, jāsaģērbjās un tad esat 7:45 skolā Pēc tam joz uz otru Rīgas galu uz darbu, tad pēc darba 20minūtēs tiec uz skolu pakaļ, aizved uz trenniņu un tad vēl caur veikalu mājās. Un tā dažām ģimenēm pareizini x2 vai x3 vai x4.

Vēl pēc tam nominies ar velosipēdu pa diženajām Rīgas bedrēm, lietu, neaizmirsti sievai uztaisīt vakariņas, iztīrīt māju (bet to kopā) 2x nedēļā vismaz, izvest no rīta un vakarā suni, bļin - a seksu?! Gribēsi ?

Vēl Tev jautājumu - kāpēc? Tas tik tā viens no ntajiem scenārijiem.

iuziite 24.11.2017 11:44

Nikas nebeigsies Krasta ielu nākamvasar (un kā jau LV, gan jau līdz ziemai) remontēšot )) Sastrēgumi bija arī pirms Salaspils ielu remontēja, tikai otru virzienu tas neskāra tik ļoti Ja būtu tik tagad, tad štrunts ar to. Taču ir visu laiku, visus 7 gadus, ko šai pusē dzīvoju. Pirms tam sastrēgumi vairāk skāra Krasta ielu, tos ar atceros.

iuziite 24.11.2017 7:10

Jep, jo ļaudis neprot izbraukt apli (bet nu apli var sakārtot tā, ka piespiež iemācīties to izbraukt ātri un pareizi - tik kuru tas interesē) Nekad neesmu redzējusi to apli pilnu, tas ir tik milzīgs, ka tur viss sastrēgums varētu ietilpt. Bet nu, ja liela plūsma, tās uzbrauktuves/nobrauktuves ir stipri par īsu, lai varētu braukt ar norādītajiem ātrumiem. Iedomājies kas notiek vietā, kur satiekas ātrumi 70-80km/h un 10-30km/h.

Nu un šad tad ir lēnāka braukšana, līdz Ilūkstes ielai (pirmajam luksaforam), ja izmanto "apvedceļu" un brauc tālāk uz Sievasmātes apli, tad tur šad tad mēdz būt, arī tāpēc, ka ļaudis neprot izbraukt apli. (Mēs taču par vienu virzienu runājam, ja?)

Nu un uz otru pusi mēdz būt pie Bauskas ielas apļa, uzmini kāpēc - aplis! Bet nu ok, tur ir maziņi, tur tomēr kreitni jāsabremzējas, taču Slāvu aplim un "Sievas mātes" aplim var braukt cauri neapstājoties, ja drusku domā ko dar pie stūres.

iuziite 24.11.2017 7:05

Uzreiz atvainojos par tiešumu. Taču - kāda s*** pēc Tu atrodies auto forumā

Iedomājies, Rīga ir tāds fenomens, ka sabiedriskais transports nekursē visur. Lai nokļūtu nieka 10km no mājām, ir jaaprauc visai Rīgai apkārt, kā rezultātā jāpavada 1h sabiedriskajā transportā, tai pat laikā ar visiem korķiem, ar savu auto tas aizņem 30min. Tāpat arī, lai nobrauktu 6km uz darbu ir jābrauc ar diviem sabiedriskajiem, kas dienas beigās izmaksā vairāk nekā sēdēt ar manu benzīna kapsētu korķī. Tai pat laikā , vai zināji, ka Rīgā sabiedriskais nepārvietojas pēc 23:30 - well, iedomājies! Ir cilvēki, kam arī pēc tam ir jānokļūst mājās, taču uz darbu jābrauc, tad kadi ir tā saucamā pīķa stunda. Bet nu kur nu, tikai retais ir apveltīts ar to ko sauc par pelēko vielu.

Es neīdu par "sēdēšanu korķos", kas aizņem max 15min, es ar to rēķinos. Taču besī darīšana ķekšīša pēc.

Ai aizmirsu, ir vēl tāds fenomens, 90% darba vietu un iestāžu atrodas manā Rīgā (sī, manā, piedzimu, augu, dzīvojam jau ntajā paaudzē) - vēlams tiem kas ārpus uz turieni nebraukt, tad Rīdziniekiem nebūs "jāsēž" korķos (puiši un meitenes, neuztveriet šo personīgi, šī ir tikai atbilde šim personāžam).

iuziite 23.11.2017 21:47

Jā, problēma ir tiem, kas tur dzīvo. Iedomājies uz darbu jābrauc, un šis ekskluzīvais veidojums noštopē visu līdz pat Dolei, reizēm Zoomam, ieskaitot iekšpagalmus, un mazās ielas, kad cilvēki mēģina aizbraukt uz Salaspils ielu, taču tur arī ir remonts. Vot tāds ir šis "Labākais projekts". Ja Slāvu tilta posmu būtu pa jaunam uztaisījuši, iespējams tiešām būtu labs. Bet ne tagad, kad pa to pašu tiltu, tikai drusku modernāku, ar vairāk piebrauktuvēm/nobrauktuvēm, palaiž vēl braucējus no Ķekavas, Baložiem, Rāmavas, Mārupes utt

iuziite 23.11.2017 21:38

Nop, tā ir pilnīgi un galīgi tilta vaina. Korķi tur ir visu laiku, kad bija Slāvu aplis/tilts (Slāvu posms gandrīz nav mainijies un tas nespēj to visu plūsmu izlaist cauri), un tagad, Akropole visu pasliktinās vēl vairāk.

Ja IKEA (vai pēc IKEA pieprasijuma) veic pārbūves/paplašina ceļus utt, tad Akropole uzbūvēs tik tiešo nobrauktuvi no D-tilta uz viņu centru.

Ja tagad visi kas no Maskavas ielas cenšas tikt uz Slāvu apli vai Lubānas ielu, stāv korķī, jo uz tilta netiek, jo 2/3 josla tešs un aplis noštopē uzbrauktuvi no Maskavas ielas/nobrauktuvi uz apli un pirmo, reizēm arī otro jolsu uz tilta, tad varu iedomāties ko tā Nekropoles nobrauktuve darīs ar iepriekšējo posmu D-tiltam un Krasta ielu.

iuziite 23.11.2017 21:33

To posmu vairs nevar izlabot. Tālāk kur nav pabeigts - tas neko nemainīs vecā Slāvu tilta/apļa vietā.

iuziite 23.11.2017 21:30

"Manuprāt, galvenais sastrēguma iemesls ir tie, kas brauc no Daugavas puses no tilta vai no Ķengaraga promenādes puses un mēģna apgriezties Krasta ielas galā. Bet kāpēc viņu ir saradies tik daudz? "

Tāpēc, ka no Ķengraga uz to f*** tiltu tikt nevar. Kā rezultātā pilni pagalmi ar mašīnām. Bet vispār Salaspils ielā remonts, vēl būvē nobrauktuvi uz to "Nekropoli". Tad nu cilvēki mēģina visus iespējamos variantus. Gar Daugavu un tad gar tiltu, rinķī pie "Nekropoles". Vai ja vajag uz D-tiltu, tad tālāk uz Kasta, met rinķī un no Krasta uz D-tiltu. 7:30 ir pēdējais laiks, kad daudz maz normāli var tikt ārā no Ķengarag. Pēc tam vnk jābūt pacietīgam.... Nākamvasar un gan jau rudeni būs vispār žopa. Jāmeklē dzīvokli kur īrēt centrā uz laiku...

iuziite 22.11.2017 21:53

Njā, ja man pēc N.Avotiņa apskatas tas auto ļoti iepatikās, td pēc šeit izlasītā tas patīk 100x vairāk. Tik tāds sīkums - derētu vēl izbraukt

iuziite 22.11.2017 21:30

Silva rakstīja: Ārprāts, cik Jūs visi pieticīgi! Esat sievietes mašīnu no iekšpuses redzējuši? Visa dzīve - katram gadījumam. Pie tam sakārtots viss pa kabatiņām, bardačokā.

Mēs laikam stipri atšķiramies

Manā auto: tas kas nāk no rūpnīcas iekš auto + logu skrāpis/slotiņa, cimdi, ūdens, salvetes vai wc papīra ruļļi

Bardačokā - teleofna lādētājs un salonā dzeramais ūdens.

iuziite 22.11.2017 21:19

"Otrs piemērs - kāda šī foruma slinkā dirsa, pa tēmu "dzīvoju rīgā, jābrauc uz darbu dažu kilometru attālumā, bet es taču neiešu braukt ar velosipēdu!". Stāvvieta noteikti ir mājas pagalmā, tomēr iedzīvotājs - līdz ar to stāvvietu cenas neietekmē. Iebraukšana rīgas centrā - ja cilvēks dzīvo centrā, viņam noteikti būs bezmaksas caurlaide, tāpat kā jūrmalniekiem - atkal nesaistoši. Atliek tilti, bet nav teikts ka tos jāšķērso."

-------- Aha, Rīgā principā viss ir 7-10km attālumā. Taču, sab.tr. nekursē tur kur nepieciešams. Vai arī, lai tur nokļūtu ir jābrauc 1h, jo sabiedriskais brauc pus pilsētai apkārt un ar diviem vai trim transportiem, kas, ja brauc vairāk kā viens jau ir dārgāk kā ar rijošu benzīnauto.

iuziite 01.11.2017 22:33

Jā, sliktākais, kas tobrīd bija pieejams. Taču, kā jau teicu - vēsture ;))) Un ar smaidu uzlūkoju Motormuzeja rižo zapiņu

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti