Visi komentāri - Slampes pagastā automašīna nāvējoši traumējusi gājēju

Slampes pagastā automašīna nāvējoši traumējusi gājēju 1

 
Nozare.lv | 14.novembris 2014 7:48

Vakar Slampes pagastā vieglā automašīna nāvējoši traumējusi kādu 61 gadu vecu gājēju.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka 1982.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "VW Touran", notrieca gājēju, 1953.gadā dzimušu vīrieti, kurš šķērsoja ceļa braucamo daļu. Gājējs no gūtajām traumām notikuma vietā nomira.

Jaunmārupē, Mazcenu alejā, 1974.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Volvo V40", notrieca 2000.gadā dzimušu meiteni, kura ar traumām tika nogādāta slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 78 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 11 cilvēki un viens cilvēks gājis bojā. Rīgas reģionā reģistrētas 40 avārijas, kurās cietuši seši cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī aizturējuši sešus autovadītājus, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniegusi atļauto normu. Rīgas reģionā aizturēti divi iereibuši autovadītāji.

 
Visi komentāri
 
slampe 17.novembris 2014 21:38
0 0 Atbildēt

vai tiešam nobraukts slampē? man jau sķietka info ir neprecīzs.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

TIEŠRAIDE no "Latvijas Gada auto 2026" apbalvošanas ceremoniju šovakar 19.00 1

Šovakar, 18.decembrī, svinīgajā apbalvošanas ceremonijā kļūs zināms, kurš auto izcīnīs prestižo titulu "Latvijas Gada auto 2026", kā arī laureātus papildus nominācijās. Lasīt vairāk

 

Avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete 4

Trešdien avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 

Pāris, kas nav pāris. Kas kopīgs Lynk & Co modeļiem 02 un 08? (+ VIDEO)

Šoreiz TV Autoziņās salīdzinām divus it kā nesalīdzināmus Lynk & Co modeļus - elektromobili 02 un lādējāmā hibrīda 08. 02 kļuva par pirmo Lynk elektromobili Eiropas tirgū, un tas simboliski sekoja hibrīdautomobilim 01. Lynk & Co 08 turpretim ir tehniski identisks Volvo XC40. Lasīt vairāk

 

Vai Cupra sportiskais gars joprojām ir dzīvs? Atbildi meklē Jānis Vanks (+ VIDEO) 1

Cupra zīmols savulaik bija SEAT automašīnu sporta divīzija. Kopš tas kļuvis neatkarīgs, nebūt ne visas Cupra automašīnas aprīkotas ar 300 zirgspēku motoriem, un ražošanas apjomi tikko pārsnieguši miljonu. Vai tikai Cupra nav pārāk iegājusi "meinstrīmā"? Lai to noskaidrotu, paņemsim jaunāko Formentor VZ ar nu jau 333 ZS, un noskaidrosim, vai Cupra joprojām ir ātri un vienlaikus droši? Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti