Komentārā apgalvots, ka abas automašīnas braukušas pie zaļā luksofora signāla.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Komentārā apgalvots, ka abas automašīnas braukušas pie zaļā luksofora signāla.

Nē nu skaidrs, ka abiem zaļais. Bet man vienīgajam liekas, ka melnā žiguļa šoferis vienkārši nolēma pa velti saremontēt auto? Jo nu pilnīgi kā speciāli uzbrauca virsū, kur mierīgi varēja apbraukt!

Melnais ļoti laicīgi bremzi grīdā iespieda, nebūs tev taisnība. Vairāk izskatās, ka abs neeksistē un bremzes arī nav līdzsvarā - vienā pusē spēcīgāka un velk uz vienu pusi.

Ar normālu mašīnu varbūt varēja apbraukt. Gribēt, lai žigulis iecirties bremzēs vēl būtu stūrējams un kontrolējams - haha

Apbraukt kur????
Iebraucot pretējās kustības joslā!!!
= glābjot pārkāpēja ādu iekulties IESPĒJAMĀS nepatikšanās kur pats nonāksi pārkāpēja un MAKSĀTĀJA statusā!!??

Akcija
ņem vienu maksā par diviem
noteikti noderēs ![]()
Ar grīdā nospiestām bremzēm un nobloķētiem riteņiem diez ko daudz manevrēt melnais vairs nevarēja, bet otrs arī varēja nedaudz veiklāk rīkoties.

Kaut kāds aizmigušo salidojums. Tas, kurš griezās pa kreisi, varēja aizvākties no krustojuma ātrāk. Un melnais laikam sākumā blenza kaut kur citur, nevis uz ceļu. Citādi būtu apbraucis pa kreiso pusi.

Zaļais ta zaļais, bet veicot kreiso pagriezienu jādod ceļš pretīm braucošajam.
Vai žigulis nepārkāpa braukšanas ātrumu jau ir cits stāsts.
2026. gada vasaras karstuma vilnis Vācijā radījis bojājumus vairākām automaģistrālēm, īpaši vecākajos betona seguma posmos. Lasīt vairāk
Vācijas Nordholcas jūras aviācijas bāzes teritorijā būvdarbu laikā tika atrasts Otrā pasaules kara pašgājējartilērijas lielgabals StuG III, kas vairāk nekā 80 gadus bija aprakts smilšainajā augsnē. Lasīt vairāk
Ventspils šosejas malā, netālu no Ķemeriem ilgstoši stāv pamests un jau daļēji izdemolēts "Seat Altea". Lasīt vairāk
"Rail Baltica" joprojām ir viens no Eiropas Savienības stratēģiski svarīgākajiem infrastruktūras projektiem, taču jau tagad ir skaidrs – ar Eiropas naudu vien tā pabeigšanai nepietiks. Lasīt vairāk
Es melnā vietā to balto būtu apbraucis gar aizmuguri!
Nu jā, tā bija iespēja no izvairīties no BUMS, un baltais jau arī varēja fiksi turpināt savu manevru, nevis nejēdzīgi nostāties otram ceļā.