Visi komentāri - Teju puse no otrdien negadījumos cietušajiem bija gājēji

Teju puse no otrdien negadījumos cietušajiem bija gājēji 6

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 1.decembris 2021 9:24

Teju puse no aizvadītajā diennaktī satiksmes negadījumos cietušajiem bija gājēji, liecina Valsts policijas apkopotā informācija.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 167 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 13 cilvēki. Seši no viņiem bijuši gājēji, turklāt četri no viņiem traumas guvuši negadījumos Rīgā un apkārtnē.

Arī lielākā daļa avāriju - 96 - notikušas Rīgas reģionā. Zemgalē fiksēti 23, Vidzemē 18, Latgalē 17, bet Kurzemē 13 negadījumi.

Kopumā aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes jomā pieņemti 215 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā septiņi par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā. Pieci no septiņiem dzērājšoferiem aizturēti Rīgas reģionā, pa vienam Vidzemē un Latgalē.

Aizturēts arī 31 atļautā braukšanas ātruma pārkāpējs, un šādi pārkāpumi otrdien nav fiksēti tikai Vidzemē. Tāpat noformēti divi protokoli par agresīvu braukšanu.

 
Visi komentāri
 
WALA 1.decembris 2021 10:05
4 0 Atbildēt

Kā ta nebūs cietušo gājēju, šodien pirms maza brīža snieg ka prieks, nē viens luksā pe sarkanā stiepj tik pāri, "sadomàjies" , ka ja auto brauc uz 30 km/h Čaka ielā, tad tas tāpēc lai dolbojobi varētu skriet pāri kad ienāk prātā ...

Ūja! 1.decembris 2021 14:59
2 3 Atbildēt

Man stāsta ka dalbaēbi auto stiepj garām stāvošam tramvajam, lai pagūtu uz zaļo krustā un sniega dēļ neredz cilvēkus, kas kāpj ārā. Ja tas būtu bijis es - vaģila lamātos par jaunu švīku borta garumā. Pietiek tikai nekustīgi stāvēt kamēr šis steidzas uz zaļo....un mazliet iztaisnot plaukstu.

WALA 1.decembris 2021 15:41
3 2 Atbildēt

Šis lūk ir interesanti, jo man auto, kad eju kājām, vai braucu ar velo , virsū neskrien ... kur un kā gājēji pamanās iet, ka šamiem kāds regulāri skrien virsū ???

ZZZZ 1.decembris 2021 11:46
1 0 Atbildēt

Loxvīrus vakar pie zaļās bultas tuvojos krustam, uzmanīgi, lēnām...Pārejai tuvojas pāri gājējs, bet tajā brīdī gājēja sekcijā pārslēdzas uz sarkano, lai labā pagrieziena veicēji varētu brīvi nogriezties. Ko dara gājējs, kas nav uzkāpis uz brauktuves??? Pareizi, skrien pāri

Upss 1.decembris 2021 19:20
1 0 Atbildēt

Nevajag nemaz snigšanu! Šodien 3.Juglā pie maximas krustojuma iedegas zaļais, gribas sākt braukt, bet nez no kurienes uzrodas tantuks ar suni un češī pāri. Ko nu?

Kainšvainlībtdihs 2.decembris 2021 18:19
0 0 Atbildēt

Un kad līķu ražošanas kantoris csdd sajēgs, ka gājējiem ir jāzin satiksmes noteikumi, ir jābūt sajēgai par satiksmi, un jābūt atbildīgiem par savu drošību uz ceļa, un ka neapliecinot savas zināšanas par satiksmes noteikumiem, un nepierādot ka ir sajēga par satiksmi, kategoriski neviens nedrīkst pārvietoties ātrāk par 5 km/h. Bet vjamiem jau forši, jo vairāk līķu, jo vairāk naudiņas var izdiedelēt projektiem, stabiņiem, akcijām, pētījumiem, viss ko vajag, tik imitēt rūpes par drošību, izdomājot arvien debīlākus priekšlikumus, kurus saeimas un ministrijas pajoļi ar atplestām rokām pieņem.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 1

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

Kuru upurēt? – atkal baumas par Stellantis visu 14 zīmolu dzīvotspēju 6

Stellantis zem sava karoga sapulcējis 14 lieliskus spēlētājua, tomēr ne visi var lepoties ar pienesumu, kas garantē dzīvotspēju. Lasīt vairāk

 

Jau otro gadu Rēzeknes novada lauksaimnieki rotā savu tehniku un dodas izbraucienā (+ VIDEO)

Jau otro gadu Rēzeknes novada lauksaimnieki rīko visā Latvijā pamanītu akciju – sagaidot trešo adventi, viņi rotā savu tehniku un dodas izbraucienā. Iniciatīvas autori ir Knipu ģimene no Dekšāru pagasta, lai sagādātu svētku brīnumu sev un citiem, kā arī vēl vairāk saliedētu vietējos iedzīvotājus. Lasīt vairāk

 

Jau no rītdienas: Valsts policija uzsāk automatizētu lēmumu pieņemšanu par pārkāpumiem, kuri fiksēti ar tehniskajiem līdzekļiem 32

No rītdienas, 11. decembra, Valsts policija uzsāks automatizētu lēmumu pieņemšanu par pārkāpumiem, kuri fiksēti ar tehniskajiem līdzekļiem, neapturot transportlīdzekli, tādiem kā – pārvietojamie un stacionārie fotoradari, 360 grādu kameru sistēmas un vidējā ātruma kontroles radari. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti