Talsu novadā avarējusi kravas automašīna ar 60 cūkām 4

Foto: Pexels.com

Nozare.lv | 15.jūlijs 2022 10:57

Talsu novadā trešdien avarējusi kravas automašīna ar 60 cūkām, aģentūra LETA noskaidroja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) un Valsts policijā.

Trešdienas rītā policijā saņemta informācija, ka Ģibuļu pagastā automašīna "Volvo" sakabē ar piekabi nobrauca no ceļa un apgāzās.

Negadījumā cietušu cilvēku nav. Policija konstatēja, ka vadītājs nebija alkoholisko dzērienu ietekmē. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma

VUGD skaidroja, ka ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatēja, ka automašīnas piekabē atrados cūkas, kuras nevar izkļūt laukā saviem spēkiem. Glābēji no koka paletēm izveidoja drošības nožogojumu, atvērti piekabes vārti un dzīvās cūkas izceltas un palaistas drošības nožogojumā.

Pēc trīs stundu darba VUGD darbus notikuma vietā pabeidza.

Notikuma vietā palika uzņēmuma pārstāvji un Pārtikas un veterinārais dienests.
 

Visi komentāri

3 1 Atbildēt

A kur pārējie 40 deputāti...

2 0 Atbildēt

Lab Dien,cien L... .Jā.Nu galīg nava labi ar tām (šitajām) Cūkām.Hmm.Phe..

iAuto.lv : avarējusi kravas automašīna ar 60 cūkām

nRa.lv : Kurzemē avarē auto ar 450 cūkām nra.lv/latvija/38647...j-likvidet.htm

Oi, nee, santa.lv : ar 60 cūkām www.santa.lv/raksts/astes/...m_medium=links

Ā, reku: delfi.lv : ar 450 cūkām www.delfi.lv/news/national....d?id=54549484

Ps.,- sveiciens (LV) Zemesceļu būvniecības un/vai uzturēšanas inženier zinātņu jomas Vadošajiem speciālistiem.

0 1 Atbildēt

Kāreiz Positivus laikā arī utilizēs tās cūkas!

0 1 Atbildēt

Jā.Bij tāds slavens anekdots.Brauc (premjēr)ministra Kortežs.Un kāreiz sabrauc Cūku.Un tagd tas šoferis aiziet skaidroties..

Jā..

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Oranžā veste nav bruņuveste – ceļu remonts pēc principa “gan jau kaut kā” (+ VIDEO) 1

Ceļa remonta uzņēmuma darbinieks strādā objektā - viņš ir uzvilcis oranžo vesti, taču, šķiet aizmirsis, ka autovadītāji mēdz būt dažādi un tik droši darboties ielas vidū ārpus barjeru aizsarga pie atļautā ātruma 50 km/h, nav laba doma. Lasīt vairāk

Dārgākais auto Latvijā - ''Auto Union", tā ceļš pie mums un "prom" (+ video) 25

''Auto Union" oriģināls bija Latvijā visdārgākais auto, visticamāk, ka arī pasaulē viens no TOP dārgākajiem automobiļiem. Bet arī tā maksimāli autentiskā kopija ierindo ''Auto Union", kā Latvijā dārgāko automobili un tā vērtība pārsniedz vairākus miljonus eiro. iAuto.lv ieskatās kas un kā notika. Lasīt vairāk

Lasītāja tests: Jaunais Toyota Hilux elektroauto - cerības vai vilšanās? 18

Jaunais Hilux jau bija sen gaidīts un ir ļoti daudz šī ražotāja un modeļa cienītāju.Kā tad ir?Vai jaunais Hilux modelis attaisno savas cerības un spēs kaut nedaudz iekarot kādu vietiņu milzīgajā auto tirgū. Lasīt vairāk

Latvijas tirgū ienāk Ķīnas automobiļu ražotājs Zeekr (+ VIDEO) 13

Ķīnas autoražotājs "Zeekr" ir vēl viens šīs Āzijas valsts autobūves uzņēmums, kas ienācis Latvijas tirgū. Lasīt vairāk

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti