Šorīt atkal lielā daļā Latvijas braukšanas apstākļi ir apgrūtināti 1

Foto: iAutolv

Nozare.lv | 8.decembris 2023 8:23

Piektdienas rītā lielā daļā Latvijas braukšanas apstākļi pa šosejām atkal ir apgrūtināti, liecina VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) apkopotā informācija.

Visvairāk sniegoto un apledojušo ceļu posmu ir Kurzemē, Zemgalē un Austrumlatvijas centrālajā daļā, taču Pierīgā apgrūtināta braukšana ir pa Vidzemes šoseju līdz Vangažiem un pa Tallinas šoseju līdz Tūjas pagriezienam.

Tikmēr pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir gandrīz visā Latvijas teritorijā.

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos šorīt iesaistītas 76 VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Jāņem vērā, ka ceļa seguma stāvoklis var mainīties ļoti strauji, tāpēc autovadītājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot drošu distanci.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem ikviens var ziņot LVC pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8000 5555.
 

Visi komentāri

0 0 Atbildēt

Nav ne viena Komen tāra.Nava pa ko Parunāt.Nee.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Citi raksti

Izceltie raksti

Bentley piesaka savu pirmo pilnībā elektrisko krosoveru 3

Līdz 1139 Zs jaudīgais Bentley Torcal pirmizrādi piedzīvos 23. septembrī. Lasīt vairāk

Pirmais brauciens ar jauno Toyota Hilux. Būs arī 100 % elektrisks (+ VIDEO) 2

Toyota Hilux ir leģendārs pikaps, un ar tā jaunāko izlaidumu TV Autoziņas iepazinās Bulgārijā. Turpmāk pikaps izskatīsies citādi un būs pieejams arī kā 48V hibrīds vai pilnībā elektrisks auto. Lasīt vairāk

Liepājā testa laikā vēja turbīnai nolūzt spārns; incidentu izmeklēs turbīnu ražotājs "Nordex" (+ VIDEO) 11

SIA "Rapsoil" vēja parka būvniecības objektā Liepājā trešdien notikušo incidentu, kurā nolūza un nokrita vienas vēja turbīnas spārns, izmeklēs starptautiskais turbīnu ražotājs "Nordex", aģentūru LETA informēja "Rapsoil" Komunikācijas daļas vadītājs Pauļus Ugjanskis. Lasīt vairāk

Lēnām, bet virzās: kas notiek ar Rail Baltica būvi Igaunijā un Latvijā (+ VIDEO)

Spriežot pēc tehnikas vienību iesaistes, uz ātru projekta virzību nav ko cerēt, tomēr darbs notiek un Rail Baltica aprises palēnām iezīmējas gan Igaunijā (straujāk), gan arī Latvijā (gausāk). Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti