Šorīt apledojums un sniegs apgrūtina braukšanu lielākajā daļā Latvijas teritorijas, strādā 84 ziemas tehnikas vienība

 

Foto: iAuto.lv

LVC | 14.janvāris 2024 8:33

Šorīt uz plkst. 6.30 sniegs un apledojums lielākajā daļā Latvijas teritorijas apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistīta 84 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienība.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir:

Tallinas šoseja (A1) visā posmā;
Vidzemes šoseja (A2) visā posmā;
Valmieras šoseja (A3) visā posmā;
Rīgas apvedceļš (Baltezers-Saulkalne) (A4) visā posmā;
Rīgas apvedceļš (Salaspils-Babīte) (A5) visā posmā;
Daugavpils šosejas (A6) visā posmā;
Bauskas šoseja (A7) visā posmā;
Jelgavas šoseja (A8) visā posmā;
Liepājas šoseja (A9) posmā no Rīgas līdz Bikstiem un no Blīdenes līdz Liepājai;
Ventspils šoseja (A10) visā posmā;
Liepāja—Lietuvas robeža (Rucava) (A11) visā posmā;
Rēzeknes šoseja (A12) visā posmā;
Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) (A13) visā posmā;
Daugavpils apvedceļš (A14) visā posmā;
Rēzeknes apvedceļš (A15) visā posmā;
Tīnūži–Koknese (P80) visā posmā.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir visā Latvijā.

Autovadītājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot drošu distanci ar priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem aicinām informēt VSIA Latvijas Valsts ceļi, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos Twitter un Facebook. 

 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Porsche prezentē 4-tās paaudzes Cayenne – pilnībā elektrisks un ļoti jaudīgs (+ FOTO)

2025. gada 19. novembrī Porsche oficiāli izziņoja populārā apvidus auto Cayenne ceturtās paaudzes iznākšanu. Jau krietni pirms pirmizrādes jauno SUV flagmani apvija noslēpumainas baumas, kuras izklīdina pirmā reālā jaunās paaudzes automašīna kas uz brīdi paviesojusies Latvijā. Lasīt vairāk

 

Nedaudz vairāk par 92 000 eiro: atklātas modernizēto Mercedes GLE un GLS cenas (+ FOTO)

Vācijas autobūves uzņēmums Mercedes-Benz darījis zināmas modernizēto GLE un GLS cenas. Cenu ziņā pieejamākais GLE Vācijā maksās 92 064 eiro, GLS – 108 105 eiro. Lasīt vairāk

 

Citroen laiž klajā Berlingo 30. gadu jubilejas modeli (+ FOTO)

Jubilejas modelis Berlingo 30 years būs pieejams vairākās versijās par cenu, kas sākas no atzīmes 27 800 eiro. Lasīt vairāk

 

Izmērs atsver visu. Kāds ir krosovers Omoda 9? (+ VIDEO) 1

Ķīniešu zīmols Omoda ir pazīstams tikai kopš 2022. gada, bet jau paspējis ieplest spārnus pāri puspasaulei. Šodien brauksim ar vienu no lielākajiem modeļiem Omoda 9. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti