Reinis Nitišs sīvi cīnās Turcijā

 

Reinis Nitišs Foto: Jānis Grīnhofs

Jānis Grīnhofs speciāli iAuto | 11.oktobris 2014 23:45

Turcijā norisinās priekšpēdējais Pasaules rallijkrosa čempionāta posms. Sākusies izšķirošā cīņa par atlikušajām vietām uz goda pjedestāla.

Turcijā cīņu par čempionāta medaļām turpina arī Reinis Nitišs. Kā jau tika pieminēts iepriekš, sacensības nelepojas ar kuplu dalībnieku sastāvu, bet ar lielu konkurenci. Diemžēl uz sacensībām neieradās slavenie amerikāņi, Tanners Fausts un Kens Bloks. Apdrošināšanas sabiedrības uzskatīja, ka reģionā ir nestabila situācija un neatbalstija abu braucēju dalību Turcijas posmā.

Pirmā sacensību diena Reinis stratēja ar mainīgām sekmēm. Treniņos svešajā trasē izdevās sasniegt devīto rezultātu. Pirmajā kvalifikācijas sērijā mainīgos laika apstākļos Reinis sasniedza 7 rezultātu. Abi galvenie konkurenti bija veiksmīgāki. Heikkinenam labākais rezultāts, bet Hansenam trešais laiks. Otrais brauciens no otrās starta vietas, sīva cīņa ar Antonu Marklundu. Finišā Reinis otrais. Skaistā cīņa ar Marklundu atņēma vērtīgās sekundes. Sērijā sestais un kopvērtējumā pēc pirmās dienas arī sestais. Pirmais pagaidām Hansens, bet otrais Heikkinens. Rīt viss turpinās.

Turcijā RX Lites klasē uz stata izgāja arī Eiropas bronzas medaļnieks Super 1600 klasē Jānis Baumanis. Set Promotin komandas sastāvā Jānis Izmēģina savus spēkus pie pilnpiedziņas spēkrata stūres sacīkšu režīmā. Starts Jānim padevās ļoti veiksmīgs. Pirmajā kvalifikācijas sēijā tika sasniegts ceturtais rezultāts, bet otrajā braucienu sērijā Jānis bija vēl ātrāks, rezultātā otrais. Pēc pirmās dienas Jānis Baumanis trešais. Lieliska debija!

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Beidzot sērijveidā – Tesla uzsāk kravas auto Semi ražošanu

ASV elektroautomobiļu ražošanas uzņēmums Tesla uzsācis kravas auto Semi sērijveida ražošanu, tādejādi atstājot vēsturē ilgāko sagatavošanās, atlikšanas un pārcelšanas periodu, kas aizsākās jau 2017. gadā. Lasīt vairāk

 

Aptauja: daudzi elektroauto īpašnieki ēd aiz garlaicības 21

Kamēr elektrisko automobiļu akumulatori lādējas, ceļotāji ļaujas neveselīgām izklaidēm. Lasīt vairāk

 

Putekļu sūcēju ražotājs no Ķīnas prezentē hiperauto ar raķešu dzinēju 6

Teorētiski šāds superauto 100 km/h varētu sasniegt mazāk nekā vienā sekundē. Lasīt vairāk

 

Smiltenes novadā ceļu satiksmes negadījumā gājis bojā cilvēks

Piektdienas rītā Smiltenes novada Gaujienas pagastā ceļu satiksmes negadījumā uz Vidzemes šosejas gājis bojā cilvēks, liecina Valsts policijas (VP) rīcībā esošā sākotnējā informācija. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti