Karro pasaules čempionāta posmā Brazīlijā noslēdz labāko desmitnieku

 

Foto: Bavo Swijgers

Nozare.lv | 8.septembris 2014 9:30

Latvijas motobraucējs Matīss Karro svētdien izcīnīja desmito vietu Brazīlijā notikušajās pasaules čempionāta motokrosā 16.posma sacensībās prestižākajā MXGP klasē.

Pirmajā braucienā "Wilvo Forkrent KTM" komandu pārstāvošais Karro, kurš sestdienas kvalifikācijā ierindojās 16.vietā, finišēja 11.pozīcijā. Viņš 17 apļu summā par minūti un 4,977 sekundēm zaudēja uzvaru izcīnījušajam vācietim Maksimiliānam Naglam.

Otrajā braucienā Karro vēlreiz ierindojās 11.vietā, šoreiz Naglam, kurš guva vēl vienu uzvaru, 17 apļu summā zaudējot minūti un 32,561 sekundi.

Ar izcīnītiem 20 punktiem Karro posma kopvērtējumā ieņēma desmito vietu, taču abus braucienus veica vien 18 sportisti.

Šajā posmā savu astoto pasaules čempiona titulu nodrošināja itālis Antonio Kairoli, kurš šoreiz ierindojās trešajā vietā.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā MXGP klasē pēc 16 posmiem neaizsniedzamā līderpozīcijā ar 705 punktiem atrodas Kairoli, bet Karro ar 217 punktiem joprojām ieņem 13.pozīciju. Augusts Justs, kurš pārtraucis karjeru, sešos posmos tika pie desmit punktiem un ir 44.pozīcijā, savukārt divos posmos startējušais Dāvis Ivanovs iekrājis trīs punktus, kas dod 55.vietu.

Tikmēr MX2 klasē Latvijas sportisti šajā posmā nepiedalījās. Šīs klases kopvērtējumā Roberts Justs ar 78 punktiem ieņem 23.vietu, kamēr septiņos posmos startējušais Pauls Jonass ar 77 punktiem ir vienu vietu aiz viņa.

Noslēdzošais posms pēc nedēļas notiks Meksikā, bet septembra beigās Ķeguma trasē "Zelta zirgs" risināsies prestižais pasaules Nāciju kauss motokrosā.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (+ FOTO) 1

Spriežot pēc iesūtītajiem attēliem, kas Igaunijā un Latvijā uzņemti 4.05 maijā, degvielas cenas abās valstīs ir gandrīz vai izlīdzinājušās un 95. benzīnu izdevīgāk pat būtu iegādāties pie mums. Lasīt vairāk

 

Volkswagen jaunums Ķīnai – robusts SUV par 10 000 eiro zem JETTA karoga 3

Volkswagen nācis klajā ar vēl vienu jaunumu - JETTA X Concept, kas pasvītro cenu ziņā pieejamās markas nozīmi Ķīnas tirgū un iezīmē tuvāko nākotni, kas paredz četrus jaunus modeļus ar JETTA zīmolu. Lasīt vairāk

 

Apdraudējums Latvijas gaisa telpā noslēdzies 3

Nacionālie bruņotie spēki informē, ka iespējamais apdraudējums Latvijas gaisa telpā ir beidzies. Lasīt vairāk

 

Tramps gatavojas noteikt 25% tarifu automašīnu importam no ES 2

ASV prezidents Donalds Tramps piektdien paziņojis, ka no nākamās nedēļas paaugstinās tarifu no Eiropas Savienības (ES) importētajiem vieglajiem un kravas automobiļiem līdz 25%. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti