Visi komentāri - Biķernieku lielajā trasē atgriežas Drifts- Eiropas spēcīgākais drifta seriāls Drift Allstars jau 6.augustā

Biķernieku lielajā trasē atgriežas Drifts- Eiropas spēcīgākais drifta seriāls Drift Allstars jau 6.augustā

 

Foto: Publicitātes attēls

Elina Berke | 20.jūlijs 2016 10:44

Pēc gandrīz gada pārtraukuma Biķernieku kompleksa leģendārajā lielās trases konfigurācijā atkal atgriezīsies drifts. Un atgriezīsies ar vērienīgu šovu, jo Latvija ceturto gadu pēc kārtas uzņems spēcīgāko drifta čempionātu Eiropā – Drift Allstars Triobet Latvian GP.

Drift Allstars jau aizvadījuši divus Eiropas čempionāta posmus, kuriem jūlija beigās un augusta sākumā sekos Baltijas tūre – vispirms (29.-30. jūlijā) tiks aizvadīts Igaunijas posms, savukārt pirmajā augusta nedēļas nogalē (5.-6. augustā) norisināsies Latvijas Triobet lielās balvas izcīņa.

Pēc diviem posmiem, no kuriem loģistikas problēmu dēļ piedalījies tikai vienā, Jānis Eglīte kopvērtējumā ierindojās 11. vietā. Tomēr ir skaidrs, ka mājas trasē viņš būs gatavs cīnīties par pašiem augstākajiem pjedestāla pakāpieniem. Tikmēr Drift Allstars kopvērtējuma līderu trio uz doto brīdi veido pagājušā gada čempions, īrs Džeimss Dīns, 16 gadus vecais īru talants Džeks Šenehens un Lietuvas labākais pilots Andrius Vasiļiauskas.

Ātrās un bīstamās trases konfigurācijas un aizrautīgo skatītāju dēļ Rīgas sacensības tiek uzskatīts par vienu no ja ne pašu iespaidīgāko posmu visā Drift Allstars kalendārā. Un arī šis gads solās būt aizraujošs, jo bez iepriekš minētajām zvaigznēm uz starta stāsies vēl vismaz 40 citi augstas klases piloti no 16 valstīm.

To starpā arī tādi Latvijā labi zināmi un iemīļoti braucēji kā bijušais Austrumeiropas drifta čempions, “Monster Energy” sponsorētais ukrainis Dmitrijs Iļjuks un atraktīvie “Fail Crew” Krievijas pārstāvji Makss Tvardovskis un Fēlikss Čitipakhovjans. Tāpat noteikti jāpiemin vēl viena “Monster Energy” zvaigzne, kuru Biķernieku trasē redzēsim pirmo reizi – 2009. gada Lielbritānijas čempionu Stefen “Baggsy” Biadžioni, kurš izcīnīja uzvaru Drift Allstars posmā Dubaijā.

Protams, ka pret šīm ārzemju zvaigznēm savu labāko sniegumu centīsies demonstrēt vairāk nekā 15 PRO latviešu braucēji, starp kuriem ir gan aktuālais Latvijas čempions Ingus Jēkabsons, gan arī 2014. gada čempions Ēriks Ulass.

Piektdienā, 5. augustā, Biķernieku trasē norisināsies treniņi un sporta automašīnu parāde pa Rīgas pilsētas ielām, savukārt sacensības tiks aizvadītas sestdienā, 6. augustā. Sacensību sākums sestdien noteikts uz 13:00.

Organizatori kā vienmēr būs padomājuši, lai ari bērniem ir ko darīt, dalībnieku parkā darbosies bērnu laukums sadarbībā ar Skrīveru saldumiem, kur bērniem būs pieejama bezmaksas atrakcija, personāls, kas darbojas ar bērniem, un iespējams apzīmēt sejas bezmaksas. Zem tribīnēm darbosies piepūšamā atrakcija sadarbībā ar 1188, kur bērniem būs iespēja bez maksas palēkāt. Papildus , protams arī, daudz citas aktivitātes, lai pauzēs katrs var atrast sev ko noderīgu.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Vairāk spēļu, mūzikas un noderīgu funkciju: Škoda kļūst interesantāka un drošāka (+ FOTO) 2

Čehijas autoražotājs Škoda ir paplašinājis pilnībā elektrisko modeļu Enyaq (ar programmatūras versiju 4.0 un jaunāku) un Elroq informācijas un izklaides sistēmu, papildinot to ar jaunām izklaides iespējām. Lasīt vairāk

 

Satiksme vārās, policistu trūkst – vai laiks ceļus uzraudzīt ar tehnoloģijām? 25

Stāvot ikvakara sastrēgumā uz Ulmaņa gatves pirms krustojuma ar Vienības gatvi, neviļus rodas jautājums – intensīva snigšana nav bijusi jau vairāk nekā mēnesi, bet brauktuves malas joprojām nav attīrītas no sniega un ledus. Lasīt vairāk

 

Modernizētais Subaru Solterra ievērojami efektīvāks 3

Subaru modernizējis pilnībā elektrisko modeli Solterra, kas varēs lepoties ar uzlabojumiem veiktspējas un sniedzamības parametros. Lasīt vairāk

 

Plus 45%. Moller Baltic atzīmē veiksmīgāko gadu uzņēmuma vēsturē (+ VIDEO) 13

Jaunā Audi Q3 modeļa pirmizrādes priekšvakarā Volkswagen un Audi importētājs Moller Baltic Import informēja par 2025. gada rezultātiem. Aizvadītajā gadā uzņēmums Baltijas valstīs piegādājis vairāk nekā 15 700 jaunu automašīnu. Tas ir visu laiku rekords. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti