Baltijas čempionātā stantraidingā Stuntfighters Team Latvia braucēji izcīna medaļas - iAuto

Baltijas čempionātā stantraidingā Stuntfighters Team Latvia braucēji izcīna medaļas

 
2.septembris 2008 11:28

Motosezonai tuvojoties noslēgumam, Baltijā tika noskaidroti labākie stantraidinga braucēji. Šoreiz Baltijas čempionāta otrais posms norisinājās Lietuvā Kačerginas trasē paralēli Baltijas čempionātam motošosejā.



Piedaloties lietuviešu un latviešu braucējiem, „Stuntfighters Team Latvia” braucējs Jānis Rozītis pārliecinoši izcīnīja godpilno 1. vietu, tādejādi kļūstot par 2008. gada Baltijas čempionu un aiz sevis atstājot Lietuvas labāko braucēju Virginus Žukauskas.



Savukārt otrs „Stuntfigters Team Latvia” braucējs Kalvis Burkevics izcīnija trešo vietu. Kalvja rezultāts vērtējams kā ļoti labs sasniegums, kas apliecina, ka stantraidingam Latvijā ir nākotne un braucēji, kas iepriekšējās sezonās vēl bija iesācēji jau šogad izcīna godalgotas vietas un sastāda nopietnu konkurenci pieredzējušajiem braucējiem. Stantraidinga čempionāta sezonas noslēgums gaidāms jau 21.septembrī Biķernieku kompleksajā sporta bāzē .

„Stuntfighters Team Latvia” pateicas saviem atbalstītājiem SIA „Pata AB” un DC Shoes .
 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

iAuto testā dzeltenais “Volkswagen T-Roc”. Ko sagaidīt no Eiropas dižpārdokļa? (+ VIDEO) 22

“Volkswagen T-Roc” pāris pēdējos gadus ir pārdotākais šīs markas modelis Eiropā, apsteidzot iepriekšējo dižpārdokli - “Golf” modeli. Pagājušajā gadā tika prezentēts jaunais, otrās paaudzes “T-Roc”, kas tagad ir pieejams arī pircējiem Latvijā. Lasīt vairāk

 

Var aizdegties - daudzskaitlīgs atsaukums BMW automobiļiem visā pasaulē 13

Aizdegšanās riska dēļ BMW visā pasaulē atsauks, iespējams, pat vairākus simtus tūkstošu automobiļu. Lasīt vairāk

 

Vai auto motors ziemā pirms došanās ceļā ir jāuzsilda? Skaidro eksperti; iAuto.lv padoms un lasītāju pieredze (+ VIDEO) 22

Ilga automašīnas motora sildīšana tukšgaitā vai uzreiz doties ceļā? Ziemā šis jautājums kļūst īpaši aktuāls. Speciālisti atgādina, ka arī modernām automašīnām aukstā laikā ir savas vājās vietas. Vai auto motors pirms došanās ceļā ir jāuzsilda un cik ilgi būtu vērts darbināt transportlīdzekli tukšgaitā? Lasīt vairāk

 

4 litri uz 100 km un laba cena – vācu Autobild par lietotu VW Golf Variant 62

Autobild tīmekļa vietne šodien sniedz kodolīgu vērtējumu lietotam 2021. gada Volkswagen Golf Variant. Īsumā: mazs patēriņš, daudz vietas, moderns aprīkojums. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti