Britu autovadītājs tiesā apstrīdējis ātruma novērošanas kameras rādījumus 16

 
23.janvāris 2009 0:01

Lielbritānijā 21 gadu vecs autovadītājs Deils Lails iztērēja 1200 mārciņas, sarīkojot sava automobiļa ātruma testu, lai apstrīdētu tiesā ātruma novērošanas kameras rādījumus, ziņo Ananova.

Kamera fiksēja Deila automobiļa ātrumu - 160 km/stundā. Jaunietis apstrīdēja apsūdzību tiesā, jo viņa 14 gadus vecā Honda nevarēja sasniegt tādu ātrumu. 

Šim nolūkam viņš par 600 mārciņām izpirka no paziņas savu agrāk pārdoto automobili un apmaksāja neatkarīgā eksperta pakalpojumus. Lails samaksāja viņam arī 600 mārciņas maksimālā ātruma testa veikšanai. Piecu kilometru aplī eksperts ar 1,3 litru Honda Civic spēja sasniegt ātrumu tikai 135 km/stundā. 

Deils Lails ar testa rezultātiem vērsās tiesā. Tiesa atcēla lēmumu par soda naudu. Tagad autovadītājs pieprasīs 1200 mārciņu kompensāciju. Viņaprāt, kamera ir fiksējusi cita automobiļa ātrumu, kurš atradās kadrā, jo fotogrāfijā ir redzami trīs automobiļi.
 
16 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
266131. viesis 23.janvāris 2009 7:43
1 0 Atbildēt

Tā jau jebkurš var apstrīdēt - uzliekam tik uz ieplūdes kolektora ierobežotājus un auto arī 100 km/h nesasniegs.

266132. viesis 23.janvāris 2009 8:20
1 0 Atbildēt

To tik briti var>>>

Mums ar vajadzētu Foto radara mērījumus nahrenizēt///

Ne jau dēl ātruma avārijas notiek...

---

P.S vajag braukt ar auto, kuram oficiāli max ātrums 100 km/h

Iekšā saskruvēt , lai iet lopā...

Tad pat testu nevajadzēs, jo tehniskie Parametri neļauj tik ātri braukt...

NOST AR ĀTRUMA MĒRĪTĀJIEM !!!

266142. viesis 23.janvāris 2009 12:23
1 0 Atbildēt

Kas ar to Hondu izdarīts, ka nevar ātrāk par 135 pabraukt, pat Moskvičs iet atrāk (vismaz manējais gāja)

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Visiem, kas ir saņēmusi Jūrmalas domes sodus no LMT luksofora kameras Majoros šis būtu jāzina (+ DOKUMENTS) 4

Publicējam Latvijas Valsts ceļu atbildi iAuto par pārkāpumiem, kas tika pieļauti satiksmes organizācijā pretī Majoru dzelzceļa stacijai Jūrmalā. Jūrmalas dome ar pašvaldības policijas un "Latvijas Mobilais Telefons" luksoforu sarkanās gaismas fiksācijas sistēmas palīdzību attālināti sodīja desmitiem tūkstošu autovadītāju. Tika izrakstīti administratīvie protokoli. Šeit variem iepazīties ar oficiālo Latvijas Valsts ceļi atbildi. Lasīt vairāk

 

NBS: Droni Latgalē, iespējams, bija ar kaujas galviņām (+ VIDEO) 2

Drona ietriekšanos naftas rezervuārā Rēzeknē varēja izraisīt mākslīgā intelekta vadīta mērķu atpazīšanas sistēma, pieļauj Autonomo sistēmu kompetences centra vadītājs majors Modris Kairišs. Lasīt vairāk

 

Pirmā tikšanās ar jauno Volkswagen ID Polo Hamburgā (+ VIDEO) 1

Īpašā pasākumā Hamburgā Volswagen atklājis svarīgākās elektriskās pirmizrādes, kas plašākai publikai taps pieejamas visa šī gada garumā. Pirmā bezdelīga ir jaunais ID. Polo, kuru TV Autoziņas skatīja vieni no pirmajiem pasaulē. Lasīt vairāk

 

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (+ FOTO) 5

Spriežot pēc iesūtītajiem attēliem, kas Igaunijā un Latvijā uzņemti 4.05 maijā, degvielas cenas abās valstīs ir gandrīz vai izlīdzinājušās un 95. benzīnu izdevīgāk pat būtu iegādāties pie mums. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti