25.jūliijā - «Dubļu Ērglis 2009»

 
14.jūlijs 2009 9:20

Dižķibele trofi-reidu organizatorus ir pamudinājusi vēl vairāk sarosīties, tāpēc "Eagle Trophy 2009" ietvaros tiek veidotas apļa veida sacensības IKVIENAM!

Brauc ar kādu džipu gribi - automašīnai ir jābūt ar 4x4 piedziņu un pazeminātajiem ātrumiem. Tehnikas vienība var būt arī bez apdrošināšanas, bez CSDD apskates, un uzskaites, galvenais, lai ir bremzes un taure!

Vieta: pārveidots trofi-reidu aplis (Veseta, Sausnējas pagasts, Ērgļu novads)

Trase: slēgta, apļveida, lielākā daļa trases ar iemaņām normāli izbraucama, protams, būs pāris grūtākas vietas - skatītājiem un pašiem braucējiem par prieku, šajās vietās, ja nav vinčas, nāksies pielietot laipas, lāpstas, ekipāžas muskuļu spēku un izdomu.
Plāns:

Sestdien, 25. jūlijā līdz 10.30 reģistrācija,

11.30 - 13.00 pirmais brauciens

13.30 - 15.00 otrais brauciens

15.30 rezultāti, apbalvošana

Pieteikšanās un sīkāka informācija pa tel. 29424541.

www.mazozoli.lv
 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Visiem, kas ir saņēmusi Jūrmalas domes sodus no LMT luksofora kameras Majoros šis būtu jāzina (+ DOKUMENTS) 2

Publicējam Latvijas Valsts ceļu atbildi iAuto par pārkāpumiem, kas tika pieļauti satiksmes organizācijā pretī Majoru dzelzceļa stacijai Jūrmalā. Jūrmalas dome ar pašvaldības policijas un "Latvijas Mobilais Telefons" luksoforu sarkanās gaismas fiksācijas sistēmas palīdzību attālināti sodīja desmitiem tūkstošu autovadītāju. Tika izrakstīti administratīvie protokoli. Šeit variem iepazīties ar oficiālo Latvijas Valsts ceļi atbildi. Lasīt vairāk

 

Atkal Rīgas dome un tās būvnieki maldina satiksmes dalībniekus ar nepatiesu ceļa zīmi K.Valdemāra ielā (+ VIDEO) 13

Maldinošā ceļazīme informē, ka pēc 50 metriem būs ceļa sašaurinājums, taču patiesībā tā nav. Lasīt vairāk

 

281 Zs un tirgū jau šogad: Opel parāda sportisko Corsa GSE (+ FOTO) 4

Vācijas autobūves uzņēmums Opel publicējis attēlus un informāciju par savu jaunāko modeli, sportisko, elektriskās piedziņas Corsa GSE, kas jau šogad kļūs pieejams tirgū. Lasīt vairāk

 

Latvijā degvielas vidējā cena aprīlī pieaugusi par 8,7%

Latvijā cenu vidējais līmenis degvielai šogad aprīlī, salīdzinot ar martu, pieaudzis par 8,7%, aģentūrai LETA pavēstīja Centrālajā statistikas pārvaldē (CSP). Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti