250 000 vērtam Mercedes nozāģē jumtu, lai dabūtu garāžā (+ VIDEO) 3

 
iAuto | 30.jūnijs 2018 14:07

Zviedru kalnu slēpotājs Jons Olsons parādījis pārbūvēto Mercedes-Benz G500 4×4², kam tika demontēts jumts, lai varētu to iebraukt sportista garāžā.

250 000 eiro vērto Mercedes-Benz G500 4×4² Olsons iegādājās 2017.gada nogalē, taču izrādījās, ka automašīna ir pārāk augsta, lai varētu izmantot sportista garāžu Monako. Pārdot ekskluzīvo Mercedes viņš nevēlējās, tādēļ tika nolemts ieguldīt papildu līdzekļus un pārveidot apvidnieku par kabrioletu. Pārbūve sākās decembrī un tagad projekts ir pabeigts.

Sākumā tūninga kompānijā uzlabotajam Mercedes-Benz G500 4×4² bija divi ārpusē izvadīti motora gaisa pievadi, papildu gaismas uz jumta un jumta bagāžnieks ar rezerves riteni, degvielas kannām, lāpstu, cirvi un instrumentiem.

Pirms pārbūves Olsens stāstīja, ka tiek izskatīti vairāki saliekamā pārklāja varianti, kas kabrioleta pasažierus sargātu slikta laika apstākļos, taču gala rezultātā no šīs idejas atteicās un mašīna palika vispār bez jumta.

Pērnā gada vasarā Olsens uzbūvēja 812 Zs jaudīgu Rolls-Royce Wraith kupeju, ko drīz vien izlika pārdošanā. Slēpotāja kolekcijā ir arī 800 Zs jaudīgs Lamborghini Huracan ar Akrapovic izplūdes sistēmu, pazeminātu K&W piekari un slēpju bagāžnieku uz jumta.

 
Visi komentāri
 
viencexperc 30.jūnijs 2018 15:43
8 13 Atbildēt

Kāpēc plātīties, ka nav naudas mājai ar augstāku garāžu...

Ola 30.jūnijs 2018 20:43
9 3 Atbildēt

Kas tas par Olsonu? - pirmoreiz par tādu "kalnu sportistu" dzirdu

walacc 30.jūnijs 2018 22:06
4 2 Atbildēt

Monaco tu neparbuve garazhu, tapec ari tads risinajums

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kas ir Voge DS900X cena 9 490 EUR par 895 cm3, 93,8 ZS un 238 kg (+ VIDEO)

Voge DS900X ir moderns lielās klases piedzīvojumu (adventure) motocikls, kas apvieno jaudīgu 895 cm³ divcilindru motoru, bagātīgu aprīkojumu un ļoti konkurētspējīgu cenu. Tas paredzēts gan gariem ceļojumiem pa asfaltu, gan braukšanai pa grants un meža ceļiem Lasīt vairāk

 

Gandrīz 2400 km ar vienu bāku: 28 gadus vecs dīzeļa VW Passat uzstāda rekordu 39

1998. gadā ražotais dīzelis izrādījies tik ekonomisks, ka bez papildu uzpildes aizvedis savu īpašnieku no Hildesheimas Vācijā līdz Polārajam lokam Zviedrijas ziemeļos. Lasīt vairāk

 

Elektrisku vai pa pusei? Pirmais brauciens ar jauno Lexus ES (+ VIDEO) 7

TV Autoziņas šoreiz viesojās Kalifornijā, kur izmēģināja jauno Lexus ES. Turpmāk tas būs pieejams kā hibrīds vai kā 100% elektrisks limuzīns. Lasīt vairāk

 

Škoda uzsāk kompaktā elektroauto Epiq ražošanu (+ FOTO) 3

Pēc Volkswagen elektrisko mazauto ražošanas uzsākšanas Spānijā, arī jaunais Škoda Epiq nonācis sērijveida ražošanā. Modeli ražo Volkswagen rūpnīcā Navarrā pie Pamplonas, kur līdz šim tika montēti galvenokārt automobiļi ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti