Kad zīmes neredzam (+ FOTO) 13

 

Foto: iAuto.lv Aculiecinieks

iAuto | 27.septembris 2024 14:08

Neredzam, nesaprotam vai ignorējam - iauto.lv lasītājs iesūtījis attēlus, kas uzņemti pie bērnu slimnīcas Rīgā.

Foto: iAuto.lv Aculiecinieks

 
Visi komentāri
 
BMW 27.septembris 2024 14:30
2 1 Atbildēt

Nu, ja iebrauc autobusa stāvvietā no tās puses, kur noparkots melnais audi, tad nekas nelieciena par to, ka tur ir autobusu stāvvieta. Volvo stāv ar purnu tā, it kā arī būtu iebraucis no otras puses!

650 27.septembris 2024 14:35
0 0 Atbildēt

Kas gan te var būt neskaidrs.Zīmes ir domātas priekš Lohiem, bet mēs taču tādi neesam!

Bet 27.septembris 2024 15:28
3 1 Atbildēt

Ja jau tur stāv vieglie, bet blakus nav neviena autobusā,  kas meklētu kurš stāvēt,  tad tas nozīmē, ka kaut kas nav kārtībā un vieglos nav kur likt  !

BMW 27.septembris 2024 15:52
1 0 Atbildēt

Nu pēc velosipēdistu principa- ja nevienam netraucē, tad var!

0pis 27.septembris 2024 15:55
0 0 Atbildēt

Tas kā tava sieva saka - nu nevar, esmu uzticīga! Ja nu tikai puspimpīti un to pašu tikai dažas reizes, nevis cik gribās 😂

BMW 27.septembris 2024 16:58
2 0 Atbildēt

Nesapņo, tev tak nemaz nestāv! 

Man gan gals zeķē un ziemā šalli nevajag!

0pis 27.septembris 2024 18:00
0 0 Atbildēt

Tas jau labi - kamēr tavs gals zeķē, manējais iet ciemos 😊

0pis 27.septembris 2024 15:53
0 0 Atbildēt

Daudzu krossoveru vadītāji domā, ka tie ir bezmaz vai bezceļnieki. Kāds ar 5+2 vietām var nodomāt, ka stāvēs kā autobuss!

BMW 27.septembris 2024 16:59
1 1 Atbildēt

Un velosipēdisti domā, ka vislabāk pārzina CSN un var mācīt citus!

16.11 27.septembris 2024 16:14
0 0 Atbildēt

Invalīdu stāvvieta brīva - tas tomēr pozitīvi, atšķirībā no centra, kur tās gandrīz vienmēr aizņemtas ar lieliem un dārgiem auto.

John 27.septembris 2024 17:32
7 1 Atbildēt

Ko tur autobusam darīt? Uz ekskursīju brauks? Vai ēnu dienu?

Hm 27.septembris 2024 18:00
0 1 Atbildēt

Vēl var sabūvēt elektrouzlādes vietas elektrisjiem auto, kuras stāvēs  tukšas, bet ka tik mašīnām ar iekšdedzes dzinēju ir mazāk vietu.😂

ZZZZ 28.septembris 2024 8:56
0 1 Atbildēt

Hm tās iekšdedzes mašiņas lēnām izdegs, paliks brīvākas vietas.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Vai ir vērts pirkt jauno Samsung Galaxy S26 Ultra? Vai un kas ir labāks par iepriekšējo? (+ VIDEO) 4

Samsung Galaxy S26 Ultra ir Samsung 2026. gada flagmanis, kas koncentrējas uz veiktspējas, kameru un mākslīgā intelekta funkciju uzlabojumiem, nevis radikālām dizaina izmaiņām. iAuto.lv apskata tā funkcijas un salīdzina ar vecāko modeli S25 Ultra. Lasīt vairāk

 

Gandrīz vai Lamborghini - Hyundai parāda jauno Elantra (Avante) (+ FOTO) 3

Dienvidkorejas autoražotājs prezentējis astotās paaudzes Elantra (Avante), kas izceļas ar pilnīgi jaunu, kantainu dizainu "Art of Steel" stilā, kas ne vienam vien atgādina Lamborghini Urus. Lasīt vairāk

 

12 gadu laikā: vācietis ar dīzeļa Mini Cooper sasniedz 1 000 000 kilometru nobraukumu (+ FOTO) 17

Vācu auto entuziasts Peters Kirhhofs jau reiz ierakstīja savu vārdu vēsturē, kad ar Škoda Fabia 1.9 TDI sasniedza viena miljona kilometru robežu. Tagad viņš paveicis to pašu vēlreiz – šoreiz ar Mini Cooper D. Lasīt vairāk

 

Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados 17

Šogad Līgo dienā un Jāņu dienā Valsts policija (VP) pieķērusi vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados, izriet no VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieka Jura Jančevska stāstītā intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam "Rīta panorāma". Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti