Visi komentāri - Pilnpiedziņa "Škoda Octavia" sedanam (+ foto)

Pilnpiedziņa "Škoda Octavia" sedanam (+ foto) 9

 

Foto: Publicitātes foto

iAuto | 27.oktobris 2014 12:32

Čehijas autobūves kompānija "Škoda" papildinājusi "Octavia" saimi ar sedana "4x4" versiju. Pilnpiedziņas "Octavia" var pasūtīt jau tūlīt, Vācijā šāds modelis maksā, sākot no 24 890 eiro.

"Octavia 4x4" pilnpiedziņa balstās uz piektās paaudzes "Haldex" tehniku, ko varēs kombinēt ar četriem motoriem – vienu benzīna un trim dīzeļdzinējiem.

Dīzeļdzinēju piedāvājums sākas ar 1,6 TDI GreenTec agregātu, kas uz 100 km patērē vien 4,5 litrus degvielas. 2,0 TDI GreenTec attīsta 150 ZS jaudu un 100 km nobrauc ar 4,7 litriem, bet dīzeļdzinēju gammas virsotnē ir 2,0 TDI GreenTec agregāts ar 184 ZS jaudu, kas kombinācijā ar sešu pakāpju DSG divsajūgu kārbu 100 km paveiks vidēji ar 4,9 litriem degvielas. Vienīgais "Octavia 4x4" sedana benzīna motors ir 180 ZS jaudīgs 1,8 litru TSI agregāts, kas pieejams vienīgi kombinācijā ar automātisko DSG sešu pakāpju kārbu. Šāds tandēms spēj nodrošināt 229 km/h maksimālo ātrumu un uz 100 km patērē vidēji 6,7 litrus degvielas.

"Octavia 4x4" cenu diapazons ir visai plašs – sākot ar jau pieminētajiem 24 890 eiro par bāzes versiju ar 105 ZS dīzeli un beidzot ar vismaz 35 390 eiro par visjaudīgāko modifikāciju ar 184 ZS dīzeļdzinēju.

Foto: Publicitātes foto

 
Visi komentāri
 
LMT 27.oktobris 2014 12:35
2 1 Atbildēt

Ak tu pasaulīt - pa 35k arī ar 6x6 škodu neņemtu.

vw 27.oktobris 2014 17:16
4 1 Atbildēt

Sakiet man, kāda vella pēc pilnpiedziņa,ja vēders šļūc pa zemi?

Māris 27.oktobris 2014 18:02
1 2 Atbildēt

es ar nesaprotu kāda velna pēc audi visus šos gadus taisa quattro piedziņu. :)

msh 27.oktobris 2014 20:55
0 1 Atbildēt

Ziema, sniegs, ledus... Bez tam, VAG modeļi sākot jau ar deviņdesmitajiem gadiem jau standartā ir pilnpiedziņas vai pseidopilnpiedziņas gatavi, tb pamatā bezpiedziņu par pareizo piedziņu vai pseidopilnpiedziņu var pārtaisīt tikai skrūvējot, bez kaut kādas metināšanas - tā ka ir loģiski piedāvāt attiecīgu mašīnu, kura ar šādiem agregātiem jau ir nokomplektēta.

kolumbs 28.oktobris 2014 11:10
1 0 Atbildēt

Tur jābūt ne īsti pie pilna saprāta, lai nodarbotos ar veca auža pārbūvi par Q.

kasinsh79 27.oktobris 2014 23:18
5 1 Atbildēt

Teikšu es tā, ja priekšpiedziņas auto ziemas apstākļos vēl ir ok, tad aizmugurējās piedziņas auto braukšanai (nejaukt ar priecāšanos) ir viena vienīga parodija. Saku no pieredzes pat ar jaunu tādu auto :)

Kaut vai tikai šī iemesla dēļ pilnpiedziņa ļoti pat rullē :)

XDrive, 4matic u.c.- vērā ņemami šedevri.

vw 29.oktobris 2014 8:20
0 0 Atbildēt

tik nelej, visus krievu laikus nobraucu pakaļpiedziņu, arī šodien labprāt ar tādu brauktu, bet ir cits auto.

Crankshaft 28.oktobris 2014 8:07
1 1 Atbildēt

vw

Sakiet man, kāda vella pēc pilnpiedziņa,ja vēders šļūc pa zemi?

====================

Īstenībā jau nemaz tā nešļūc, pilnpievada oktāvijai klīrenss ir 155 mm, apmēram kā vecajam klasiskajam VAZnim. Bet pilnpiedziņa noder braukājot pa būtībā labiem, bet slideniem ceļiem, jādomā, esi pabraukājis pa kalnainajiem

pašas Čehijas / Slovakijas, Austrijas, Itālijas ceļiem ziemā...

LMT

Ak tu pasaulīt - pa 35k arī ar 6x6 škodu neņemtu.

==================

Nja, te varētu reizi pa ilgiem laikiem LMT piekrist, izskatās, ka Škoda iebraukusi drusku ne savā krājkasītē. No otras puses - mēs ta ar to rīku braukuši neesam un ne jau kalnu rūķīši pateica priekšā noteikto cenu, gan jau ražotāji orientējas uz konkrētu klientūru, kuras iecienītie šāda

izmēra un aprīkojuma citu marku auto maksā dārgāk. Buržujs vispār mēdz skaitīt naudu, īpaši savu! :-))))))))))

TDIOTS 28.oktobris 2014 13:07
1 0 Atbildēt

Labi nopakota hečbeka 2,0TDI RS Oktāvija maksā ap 26,5keur , 4x4 35??? nu tak nevar būt :)

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmo reizi vēsturē. Par Latvijas Gada auto kronēta Cupra Terramar (+ VIDEO) 4

Lai gan pēc septiņu finālistu izsludināšanas droša uzvara konkursā tika pareģota Volkswagen Tayron, gandrīz puse žūrijas biedru lielākos punktus piešķīra tieši Cupra Terramar. Tas arī izšķīra konkursa iznākumu. Lasīt vairāk

 

Pabeigta 280 kilometrus gara žoga izbūve uz Latvijas–Krievijas robežas (+ VIDEO) 4

Pēc vairāku gadu darba pabeigta Latvijas-Krievijas robežžoga izbūve 280 kilometru garumā. Tas ir viens no nozīmīgākajiem valsts drošības infrastruktūras projektiem, atzīst gan Iekšlietu ministrija, gan "Valsts nekustamie īpašumi". Lasīt vairāk

 

Labais piemērs – Jūrmalā atjauno maksimālo ātruma ierobežojumu 70 km/h uz Dzintaru gaisa pārvada (+ VIDEO) 23

Kāpēc daži par šiem Ceļu satiksmes noteikumiem aizmirst — īpaši tie, kas ierobežo ātrumu no pašvaldības vai Latvijas Valsts ceļu puses? Lasīt vairāk

 

Mārtiņš Sesks un Krišjānis Caune par svarīgākajām ideāla rallista īpašībām

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova "eXi" epizodes, kurā autosportisti Mārtiņš Sesks un Krišjānis Caune spriež, kāds būtu ideālais rallija pilots. Sesks arī atklāj, ka bijuši mēģinājumi rallija automašīnā iesēdināt Latvijas basketbola spīdekli Kristapu Porziņģi, taču tas nav izdevies... Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti