Toyota Safety Sense saņēmusi “Safetybest” godalgu 1

 

Foto: Publicitātes attēls

Toyota Baltic | 12.oktobris 2017 8:06

31 AUTOBEST žūrijas loceklis ir balsojis par SAFETYBEST 2017 godalgas piešķiršanu Toyota – Toyota Safety Sense sistēmai.

AUTOBEST žūrija, kas sastāv no 31 dalībnieka no Eiropas lielākajiem automobiļu nozares izdevumiem, ir apbalvojusi Toyota par modernās Toyota Safety Sense sistēmas ieviešanu standarta aprīkojumā gandrīz visā uzņēmuma automobiļu klāstā. “Žūriju jo sevišķi pārsteidza temps, ar kādu Toyota šo drošības aprīkojuma komplektu ieviesusi visā modeļu klāstā. Jau 92% no Eiropā pārdotajiem Toyota automobiļiem ir aprīkoti ar Toyota Safety Sense. Šis skaitlis simtprocentīgi ietver visu Yaris modeļu standarta aprīkojumu,” komentē AUTOBEST.

Toyota apņemšanās ir panākt drošas mobilitātes sabiedrību ar galveno mērķi – nulli satiksmes negadījumu –, un uzņēmums tic, ka ievērojamu uzlabojumu satiksmes drošībā ir iespējams panākt, tikai padarot visiem pieejamas tādas modernas drošības sistēmas kā Toyota Safety Sense.

Visi Toyota automobiļi, kas aprīkoti ar Toyota Safety Sense, ietver sadursmes novēršanas sistēmu (PCS) un brīdinājumu par izbraukšanu no joslas (LDA). Automobiļiem, kas aprīkoti ar milimetru viļņu radaru, Toyota Safety Sense ir papildināta ar adaptīvo kruīza kontroli (ACC), bet PCS – ar gājēju atpazīšanas funkciju. Lai vēl vairāk uzlabotu drošību, kā arī vadītāja ērtību labad, daži modeļi aprīkoti arī ar automātisko tālo gaismu funkciju (AHB) un ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu (RSA).

Nesen Japānā veikti pētījumi parāda, ka Toyota Safety Sense ir par 50% samazinājusi sadursmi ar priekšā braucošu automobili, salīdzinot ar automobiļiem, kas nav aprīkoti ar šo tehnoloģiju.

 
Visi komentāri
 
viencexperc 13.oktobris 2017 6:13
1 0 Atbildēt

Šajā visā penterī un marasmā atslēgas vārdi ir pa vidu: " .... daži modeļi...".

Un otrais atslēgas vārds ir - 31 žūrijas loceklis.

Es arī savākšu žūrijas locekļus un nobalsosim par to, ka pepsi kola ir labāka par coca colu...

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Dīzeļa cena šodien paliek maksimumā. Degvielas cenas 8.4.26: Dizelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR (+ VIDEO) 2

Dīzeļa cena šodien turpina turēties savā šī gada maksimumā. Degvielas cenas 8.04.2026: Dīzelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR Lasīt vairāk

 

Tesla un Ķīnas ražotāji: TOP-10 pārdotākie elektroauto 2025. gadā 6

Noskaidrots, kas ir pērnā gada pasaulē visvairāk pārdotie elektroauto – jau atkal dominē Tesla, bet pārējās vietas pirmajā desmitniekā ieņem Ķīnas autoražotāji. Lasīt vairāk

 

Latvijā degvielas vidējā cena martā pieaugusi par 21% 2

Latvijā patēriņa cenu vidējais līmenis degvielai šogad martā, salīdzinot ar februāri, pieaudzis par 21%, aģentūrai LETA pavēstīja Centrālajā statistikas pārvaldē (CSP). Lasīt vairāk

 

ASV tirgum: Subaru iepazīstina ar elektrisko SUV Getawey (+ FOTO)

Subaru Ņujorkas autoizstādē prezentējis jaunu elektrisko SUV – Getaway, kas paredzēts ASV tirgum un pārdošanā nonāks 2026. gada beigās. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti