ASV uzbūvēts 600 Zs jaudīgs sešriteņu pikaps (+ foto) 9

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 27.oktobris 2017 12:05

Lasvegasā (ASV) notiekošajā SEMA motoršovā tūninga kompānija Hennessey izrāda 600 Zs jaudīgu un gandrīz 300 000 dolāru vērtu sešriteņu pikapu.

Hennessey pikaps ar nosaukumu VelociRaptor 6x6 izgatavots Ford F-150 Raptor bāzes.

Donora pikapam piemontēta trešā ass un modernizēta Fox rallija piekare, savukārt Ford 3,5 litru EcoBoost 450 Zs sešcilindru motors pārbūvēts un tagad tā jauda sasniedz 600 Zs. Komplektu papildina 20 collu riteņi ar apvidus riepām, drošības stieņi aiz kabīnes, papildu LED apgaismojums un Brembo bremžu mehānismi papildaprīkojuma sarakstā.  

VelociRaptor 6x6 maksā 295 000 dolāru un šajā cenā ietilpst arī donora pikaps Ford F-150 Raptor.

 

 
Visi komentāri
 
Conqueror 27.oktobris 2017 13:15
5 0 Atbildēt

Bļe, vot aparāc!

dodge 27.oktobris 2017 13:20
0 1 Atbildēt

Pipec, pamodās! Eiropai tādi ir vēsture. MB jau pārtrauca ražošanu.

viencexperc 27.oktobris 2017 13:55
6 1 Atbildēt

Kāpēc runājot par vēsturi, tu piemini mb?

Daudzas kompānijas ražoja, pārtrauca ražošanu un turpina ražot vēl šodien.

Lūk M-5h-6, ko ražoja amerikāni 1939.ajā gadā ( arī vācieši, krievi un pārējie ražoja 6x6)

..

Un runājot par vēsturi, arī Eiropa vēl ražo 6x6 automašīnas.

Nerunā par to, ko nezini. Ar MB 6x6 AMG nesākas un nebeidzas autobūve.

DALJNOBOJS 27.oktobris 2017 17:04
9 0 Atbildēt

šitas labāks

Rexx 27.oktobris 2017 20:36
0 0 Atbildēt

Šo laikam sauca Kegress?

viencexperc 27.oktobris 2017 14:03
3 1 Atbildēt

Ak jā, vēl kāds sīkums:

MB AMG tika uztaisīts 3 gadus VĒLĀK par Hammer 6x6.

Tad kurš no kura nošpikoja?

dodge 27.oktobris 2017 16:30
1 0 Atbildēt

Piedod, bet salīdzināt AMG ar Hummer 6x6 var tikai pumpains tīnis. AMG ir sporta auto, kamēr Hummer varētu būt labs katafalks.

MelnaPiektdiena 27.oktobris 2017 16:40
0 0 Atbildēt

Kušš, to ka Latvijas limuzīni arī Hummer piestrādā par katafalkiem izvedājot grobikus, nevienam nevar teikt, tur taču vecmeitu ballītes labākās.

Conqueror 29.oktobris 2017 6:40
0 0 Atbildēt

Nez kāpēc neielika V8 iepriekšējās paaudzes raptor dzinēju

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Jauns rekords: no LEGO klucīšiem izgatavots 1:1 Koenigsegg sasniedz 111 km/h (+ VIDEO) 2

Koenigsegg LEGO auto, kas izgatavots no vairāk nekā 327 tūkstošiem detaļu, uzstādījis jaunu ātruma rekordu. Lasīt vairāk

 

75 430 eiro - atklātas elektriskā BMW i3 cenas 8

Šoruden BMW paplašinās savu jaunās paaudzes elektromobiļu saimi Neue Klasse, tirgū laižot otro šīs saimes modeli i3. Ražotājs paziņojis, ka ceļu pie pircējiem tas sāk ar „First Edition“ modelis, kas Vācijā maksās 75 430 eiro. Lasīt vairāk

 

105 km ar elektrību – Ķīnas hibrīds Dolphin G DM-i Eiropas tirgum no šī gada rudens

Ķīnas autoražotājs BYD Eiropas tirgū ievieš jauno plug-in hibrīdu Dolphin G DM-i, kas izstrādāts īpaši Eiropas pircēju vajadzībām. Lasīt vairāk

 

Paziņoti konkursa „Latvijas Gada motocikls 2026” rezultāti

Lai apzinātu un veicinātu Latvijas motopasaules aktivitātes, informētu klientus un pievērstu uzmanību motociklam kā transporta, atpūtas, sporta un izklaides veidam, tiek rīkots konkurss „Latvijas Gada motocikls 2026”. Tas notiek no 2014. gada un, ņemot vērā C19 ierobežojumus, 2026. gadā pasākums norisinājās 11. reizi. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti