Lamborghini Aventador SVJ uzstāda jaunu Nirburgringas rekordu (+ VIDEO) 3

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 27.jūlijs 2018 15:00

Cīņa par Nirburgringas trases ātruma karaļa godu turpinās – tagad tronī iesēdies Lamborghini Aventador SVJ, kas stafeti pārņēmis no Porsche 911 GT2 RS.

Vācu mediji raksta, ka testu laikā Lamborghini Aventador SVJ ar rūpnīcas pilotu Marko Mapelli pie stūres 20 km „Ziemeļu cilpu” nojoņojis 6 minūtēs 44,97 sekundēs, pārspējot ne tikai Porsche 911 GT2 RS šovasar uzstādīto rekordu sērijveida automobiļiem (6.47,3), bet arī elektriskā Nio EP9 laiku (6.45,9), kas skaitās trases absolūtā rekorda turētājs.

Sērijveidā Lamborghini Aventador SVJ tiek komplektēts ar Pirelli P Zero Corsa, taču rekordbraucienu tas veica ar P Zero Trofeo R riepām, kas tiks iekļautas papildaprīkojuma sarakstā.

Atgādināsim, ka Lamborghini Aventador SVJ vēl tikai tiek gatavots pirmizrādei, kam jānotiek šā gada augustā. Pēc neoficiālas informācijas, pilnpiedziņas kupejai iebūvēts 6,5 litru V12 motors, kas attīsta aptuveni 770-800 Zs.

 
Visi komentāri
 
bumeris 27.jūlijs 2018 22:34
6 0 Atbildēt

Trase tas nav rādītājs. Es šitādu aventadoru reiz izkodu ar savu BMW 318. Rīgā, gumballa rallija laikā, redzu, ka šis lambo stāv pie sarkanās gaismas. Es - žigli, pāršāvu garām, bet katram gadījumam uzreiz apstājos, tēloju, ka man noplīsa būmerītis ( a to vdrug, panāks). Tā ka, izkodu reiz aventadoru.

olgrish1n 28.jūlijs 2018 0:18
0 2 Atbildēt

Уже на утро вы бросите курить, если сделаете одну простою хитрость - bit.ly/2uNRkTC И не важен Ваш стаж курения, эффект 100%! Вас будет тошнить только от мысли о сигаретах! Не доводите до проблем с легкими, сердцем и потенцией, завязывайте прямо сейчас!

Brālis 28.jūlijs 2018 23:41
0 0 Atbildēt

Gadsimta joks, no iepriekšējā komenta

Bet ja godīgi, biezajiem labs iemesls iegādāties.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

300 km/h ātrs: Xiaomi ar divām jaunām elektriskā SUV YU7 versijām

Ķīnas tehnoloģiju uzņēmums Xiaomi paplašinājis sava elektriskā SUV YU7 modeļu klāstu ar jaunām versijām, kas papildinās augšējo un apakšējo cenu plauktu. Lasīt vairāk

 

Uz ceļiem mirušo bērnu statistiku jau gadiem neizdodas būtiski samazināt; mazā Mika traģēdija (+ VIDEO) 10

Katra uz Latvijas ceļiem zaudēta bērna dzīvība ir daudz par daudz. Un lai gan ik gadu jaundzimušo bērnu skaits sarūk, uz ceļiem mirušo bērnu statistiku jau gadiem neizdodas būtiski samazināt. Satiksmes drošības eksperti norāda – tā ir pieaugušo atbildība, arī attieksmē pret riskantu uzvedību. Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas ASV galonos 7.39 USD dīzelis (1.68 l EUR), 6.89 USD 91 benzīns (1.57 l EUR) 19.05 (+ VIDEO) 5

Degvielas cenas ASV galonos 7.39 USD dīzelis (1.68 l EUR), 6.89 USD 91 benzīns (1.57 l EUR) 19.05 Lasīt vairāk

 

Žūrija atklāj, ko domā par “Gada elektroauto 2026” TOP-3 finālistiem (+ VIDEO) 4

Konkursā “Latvijas Gada auto” pieteiktie auto modeļi gadu gaitā precīzi atspoguļo autobūves tendences un tirgus situāciju. Pirms desmit gadiem auto ar manuālo pārnesumkārbu vai dīzeļdzinēju konkursā bija bieži pārstāvēti. Šobrīd gan tie jau ir retums. Taču gandrīz katra auto ražotāja modeļu klāstā ir arī kāds elektrisks modelis. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti