Jaunu automašīnu tirdzniecība Vācijā oktobrī sarukusi par 7,4%; dīzeļus pērk uz pusi mazāk 2

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 3.novembris 2018 15:17

Vācijā šā gada oktobrī pārdoti 252 682 jauni automobiļi, kas ir par 7,4% mazāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn, liecina federālās motorizēto transportlīdzekļu aģentūras KBA apkopotie dati.

Taču KBA norāda, ka automašīnu tirgus spējis atlabt no septembrī piedzīvotā vairāk nekā 30% krituma - līdz aptuveni 200 000 automobiļu.

Kritums galvenokārt tiek skaidrots ar jaunu bargāku kaitīgo izmešu testēšanas standartu ieviešanu Eiropas Savienībā.

Šie standarti ieviesti pēc kaitīgo izmešu falsificēšanas skandāla, kas aptvēra Vācijas autobūves koncernu "Volkswagen".

Ar benzīna dzinējiem aprīkotu automobiļu tirgus daļa Vācijā oktobrī veidoja 62,3%, bet ar dīzeļdzinējiem aprīkotu automašīnu tirgus daļa bijusi 31,8%.

 
Visi komentāri
 
jjjj 4.novembris 2018 15:45
0 1 Atbildēt

Vai varētu būt, ka drīzumā Latvijā varētu ienākt pārdošanā liels mazlietoru dīzeļautomašīnu skaits no Vācijas?

GTD2 5.novembris 2018 11:30
0 0 Atbildēt

vini jau visu laiku ienaak, vacietis rekina vinsh to masinu nobrauks un tikai tad pardos, tapat visu turienes nobrauktie dizeli un nedizeli nonak pie mums ,tam nav nekada sakara dizelu antireklamu, varbuut uz doto mirkli pirks vini mazaak dizlelu, tas nozimee ka arii varetu mazaak vini ienakt, un mums tapat nav citas alternativas kamer bus tik slikta ekonomiska situacija ,ka maz kas var atluties, par 1000eiro algu jaunu auto neautlausies, bet daudziem pat tik liela vinja nav

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Krievijas lielākais kravas auto ražotājs KAMAZ sācis “buksēt” 7

Ar problēmām saskaras ne tikai KAMAZ, bet arī AvtoVAZ. Smago automobiļu tehnikas ražotājs to risina, paziņojot par pāreju uz četru dienu ražošanas ciklu. Lasīt vairāk

 

Modernizētais Xiaomi SU7 lētāks nekā Tesla Model 3 3

Ķīnas tirgū kļuvis pieejams modernizētais Xiaomi SU7, kas šajā reģionā konkurē ar Tesla Model 3. Lasīt vairāk

 

Cik maksā degviela pirms samazinātās akcīzes? Cenas 28.3.2026: Dīzelis 2.117 un 95 benzīns 1.797EUR (+ VIDEO) 14

Saeima ir pieņēmusi lēmumu uz trim mēnešiem samazināt akcīzes nodokli dīzeļdegvielai. Lēmums stāsies spēkā ar 1. aprīli, tādēļ iAuto.lv apbraukā uzpildes stacijas, lai pārliecinātos par to, kādas ir cenas pirms lēmuma stāšanās spēkā. Lasīt vairāk

 

Spānijā dīzelis ir lētāks par 43,8 centiem!? Dīzelim Latvijā cena 2.117, bet Spānijā 1.679 EUR 25.03 36

Spānijā dīzelis ir lētāks par 43.8 centiem!? Kamēr dīzelim Latvijā 25.03.2026 cena or 2.117 EUR, tajā pašā laikā Spānijā dīzeļdegviela maksā 1.679 EUR. 95 benzīns Spānijā maksā 1.489 EUR Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti