Nissan nobrauc 1,6 miljonus km ar vienu motoru (+ FOTO) 3

 

Foto: Ekrānbilde no Autobild.de

iAuto | 10.februāris 2020 5:41

Mediji vēsta par kādu īpaši izturīgu Nissan Frontier pikapu, kas ar vienu motoru nobraucis 1,6 miljonus km.

Izturīgais Nissan Frontier (citur Navara) pieder amerikānim Braijenam Mērfijam, kas nodarbojas ar privātu biznesu, kas saistīts ar pasūtījumu piegādi. Pilnīgi jauno pikapu viņš iegādājās 2007.gadā, izvēloties versiju ar aizmugures riteņu piedziņu, piecu pakāpju mehānisko pārnesumkārbu un četrcilindru benzīna motoru.

Īpašnieks atklāj, ka nereti pie stūres pavadījis pat 12-13 stundas ik dienu, noslogotākajos mēnešos nobraucot 10-12 tūkstošus jūdžu (16 – 20 tūkstošus) kilometru mēnesī.

2020. gada 27. janvārī tika sasniegta 1 miljonu jūdžu (1,6 miljoni km) robeža. Visu distanci pikaps veica ar vienu motoru un vienu ātrumkārbu. Arī citas detaļas kalpoja apbrīnojami ilgi, piemēram, sajūgs izturēja 1,3 miljonus km, ūdens sūknis – 970 000 km, ģenerators un radiators – 710 000 km. Pēc 800 000 km tika nomainīts vadītāja sēdeklis, bet motora ķēde – pēc 1,1 miljoniem km. Īpašnieks atklāj, ka uz 100 km viņa pikaps patērējis vidēji 9 litrus degvielas, eļļu viņš mainījis ik pēc 16 000 km, bet nekādu īpašu noslēpumu tik veiksmīgai ilgmūžībai nav – ja nu vienīgi saudzīga attieksme pret tehniku.

 

 
Visi komentāri
 
WALA 10.februāris 2020 8:02
3 0 Atbildēt

Amerikānis, bet ar manuālo kārbu - rets gadījums, bet nu ja brauca garos gabalus nav sevisķi ko brīnīties ka tas vāģis tik daudz izturēja - tie ir vieni no veselīgākajiem apstākļiem auto ekspluatācijai, sajūga maiņa pie tāda nobraukuma liecina cik saudzīgs režīms šim auto sanacis.

ZZZZ 10.februāris 2020 11:34
3 2 Atbildēt

Ja vajag lai auto kalpotu darbam, bet nevis tu strādātu priekš auto, nissan navara/pathfinders ir viens no tādiem.

L 11.februāris 2020 9:16
0 0 Atbildēt

2007.gads. Tas izsaka visu.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

49% - elektroautomobiļu reģistrācijām ES straujš kāpums 10

Martā Eiropas Savienībā tika reģistrēti 234 532 jauni elektroauto, kas ir par 48,9 % vairāk nekā attiecīgajā mēnesī pērn. Arī visā pirmajā ceturksnī bateriju elektroauto uzrādīja ievērojamu pieaugumu – aptuveni katrs piektais jaunais auto ES bija elektrisks. Lasīt vairāk

 

Elektriskais Honda e:Ny1 pazūd no Eiropas tirgus 1

Honda kompaktais elektriskās piedziņas modelis e:Ny1 vairs nav pieejams lielākajā daļā Eiropas tirgus. Lasīt vairāk

 

Latvijā janvārī martā piereģistrēti gandrīz 5000 jauni auto, 300 no tiem - elektroautomobiļi 6

Latvijā šogad janvārī-martā jaunu vieglo automašīnu reģistrācija palielinājusies par 4,5%, kas bija straujāks kāpums nekā Eiropas Savienībā (ES) vidēji, liecina Eiropas Automašīnu ražotāju asociācijas (ACEA) jaunākie dati. Lasīt vairāk

 

Volkswagen piesaka elektrisko sedanu ID.Unyx 09 un 30 elektriskus modeļus (+ FOTO) 8

Volkswagen grupa Pekinā notikušajā Media Night pasākumā iezīmēja jaunu posmu savā attīstībā Ķīnā, prezentējot vairākus nozīmīgus jaunumus un iezīmējot stratēģiju “in China, for China” (Ķīnā, Ķīnai). Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti