Visi komentāri - AvtoVAZ izlaidīs Lada 4x4 Black

AvtoVAZ izlaidīs Lada 4x4 Black 8

 

Foto: Ekrānbilde no vk.com/avtovaznews

iAuto | 14.septembris 2020 5:20

Krievijas autobūves kompānija AvtoVAZ uzsākusi ierobežotā skaita Lada 4x4 Black versijas ražošanu. Cenas ražotājs vēl nav nosaucis.

Trešdien, 9.septembrī AvtoVAZ uzsāka Lada 4x4 Black ražošanu. Jaunās modifikācijas pamatā ir Urban versija un no standarta produkcijas tā atšķirsies ar īpašu dekoru, rūpnīcā tonētiem stikliem un matētajiem piecu spieķu riteņu diskiem. Priekšējos spārnus greznos plāksnītes ar versijas nosaukumu, bet kvalitatīvākiem materiāliem iekārtotais salons būs melns.

Versijas nosaukums izšūts arī uz apvidus auto sēdekļiem, turklāt tiek solīts, ka aprīkojumu papildinās virkne opciju, kas nav pieejamas Urban standarta modelim.

Zem pārsega pārmaiņu nebūs – tur joprojām 1,7 litru četrcilindru astoņu vārstu 83 zirgspēku motors, kas strādā tandēmā ar piecu pakāpju manuālo pārnesumkārbu un pilnpiedziņu.

Jaunās īpašās versijas cena vēl netiek atklāta. Krievijā Lada 4x4 Urban trīsdurvju versija maksā vismaz 642 900 rubļu (6600 EUR), bet piecu durvju modelis - vismaz 691 900 rubļu (7100 EUR).

 
Visi komentāri
 
Meeris 14.septembris 2020 6:21
10 6 Atbildēt

Melni diski jau ir 1. pazīme par gaumes trūkumu

viencexperc 14.septembris 2020 9:05
10 2 Atbildēt

Ja diski paliktu spaiņa krāsā, tad neviens nezinātu, ka tas ir black. Domātu, ka tā ir parastā čornaja ņiva.

Dežavu 14.septembris 2020 9:12
1 0 Atbildēt

Vai tad šitā ziņa jau nebija vienreiz?

ezis71 14.septembris 2020 9:53
1 0 Atbildēt

Un par 83 zirgiem arī dzirdēts vairākkārt.

spriidiic 14.septembris 2020 14:52
14 1 Atbildēt

Varētu domāt , ka kādu interesē krievu automobīļiem līdzīgie priekšmeti .

ezis71 14.septembris 2020 15:12
7 1 Atbildēt

iAuto mīļākā tēma,kā arī Krievzemes ДТП.

imzz 15.septembris 2020 13:24
2 1 Atbildēt

Priekšējos spārnus greznos plāksnītes ar versijas nosaukumu (!)

Versijas nosaukums izšūts arī uz apvidus auto sēdekļiem (!!)

Es kaut kā šaubos, ka AutoVAZ ražojuma īpašnieks būs nobriedis īpaši lepoties ar to, ka viņam pieder šāds brīnums.

WAFFEN SS 16.septembris 2020 4:39
0 1 Atbildēt

Vēlviens mēsls!!!

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Līdz pat 40 modeļiem: BMW nejauši atklāj informāciju par gaidāmajiem jaunumiem

Tehniskas kļūmes dēļ Vācijas autobūves uzņēmuma BMW ASV tiešsaistes mājaslapā uz īsu brīdi bija redzama informācija par ražotāja modeļu piedāvājumu divu gadu griezumā. Lasīt vairāk

 

BMW atkal atsauc vairāk nekā 300 000 automobiļu 5

BMW atkal spiests izsludināt plašu atsaukumu – un tas notiek pavisam neilgi pēc iepriekšējās kampaņas, kas bija saistīta ar aizdegšanās risku. Šoreiz iemesls ir cits, taču potenciālās sekas atkal var būt nopietnas. Lasīt vairāk

 

Kā uzņēmēji “palīdzēja” pašvaldībām pirkt elektroautobusus (+ VIDEO) 18

Četrpadsmit Latvijas pašvaldībām līdz gadu mijai piegādāja elektroautobusus, kas nopirkti par Atveseļošanas fonda naudu. Lasīt vairāk

 

Austrijas policisti vīlušies elektromobiļu pieredzē 22

Austrijas policijas un glābēju dienesti jau kopš 2024. gada testē elektriskās piedziņas transportlīdzekļus, tomēr vērtējums tiem ir neglaimojošs – nopietnu uzdevumu pildīšanā var paļauties tikai uz benzīna un dīzeļa automašīnām. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti