Visi komentāri - Toyota atsauc bZ4X, Subaru – Solterra

Toyota atsauc bZ4X, Subaru – Solterra 3

 

Foto: iAuto.lv

iAuto | 25.jūnijs 2022 5:01

Toyota paziņojis par sava pirmā pilnībā elektriskā krosovera bZ4X atsaukumu. To pašu darīs arī Subaru, kura modelis Solterra ar bZ4X dala platformu.

Toyota atsauks 2700 bZ4X krosoveru, bet Subaru – 2600 tehniski līdzīgos Solterra,  kam atklātas problēmas ar riteņus nostiprinošajām skrūvēm. Ražotājs norādījis, ka asi pagriezieni un strauja bremzēšana var novest pie tā, ka riteņa nostiprināšanas skrūve var atslābt, palielinot risku, ka ritenis var nokrist brauciena laikā.

Toyota bZ4X un Subaru Solterra pamatā ir modificēta TNGA-e modulāra platforma ar pilnībā neatkarīgu balstiekārtu, kas izstrādāta transportlīdzekļiem ar elektriskās piedziņas sistēmām. Abi krosoveri ir pieejamas divās versijās: ar 204 ZS jaudīgu dzinēju uz priekšējās ass, kas 100 km/h ļauj sasniegt 8,4 sekundēs, kā arī pilnpiedziņas modifikācijā, ko veido divi 109 Zs motori.

Zināms, ka pilnpiedziņas modelis 100 km/h sasniedz 7,7 sekundēs, savukārt  priekšpiedziņas versija varēs bez papildu uzlādes nobraukt līdz 500 km.

Abi krosoveri ir jaunums pasaules un Eiropas tirgos. Nesen iAuto bija iespēja iepazīties ar vienu no tiem, Dānijā izmēģinot Toyota bZ4X.

 
Visi komentāri
 
Aha 25.jūnijs 2022 8:28
6 3 Atbildēt

Tā steidzas izmest tirgū savus kroplīgos, smagos paaugstinātos hečbekus, ka aizmirst ka kompaktklases piekare netur lielāka svara un elektromotora kombinācijas radītās slodzes.

GB12 26.jūnijs 2022 10:31
2 0 Atbildēt

Man arī līdzīga peoblēma, mana šokolādes cehs arī neturēja brivdienu slodzi un tagad nedaudz smērē.

Meeris 26.jūnijs 2022 21:41
1 0 Atbildēt

Tad jau nekada bēda, galvenais nebremzēt un negriezt stūri, tad pat nav jabrauc uz atsaukumu.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā; cik ziemā atļautais ātrums uz šosejas Tallina - Tartu? (+ FOTO) 15

Šobrīd degvielas cenām Latvijā un Igaunijā vairs nav tik lielas starpības kā tas bija 2025. gadā, tomēr kopumā ņemot, uzpildīt degvielu pie mūsu ziemeļu kaimiņiem joprojām ir izdevīgāk. Lasīt vairāk

 

Ledlauža "Varma" komanda izglābusi uz dreifējoša ledus gabala jūrā iepūstus cilvēkus (+ VIDEO) 12

Ledlauža "Varma" komanda izglābusi uz dreifējoša ledus gabala jūrā iepūstus cilvēkus, aģentūrai LETA pavēstīja Rīgas brīvostas pārvaldē. Lasīt vairāk

 

Volkswagen rodsters ar 503 Zs jaudu (+ FOTO) 3

Volkswagen ļāvis vaļu fantāzijai un radījis ekskluzīvo Golf GTI Roadster, kas veltīts Golf GTI 50. gadu jubilejai. Lasīt vairāk

 

Jau šovasar: Krievija sāks luksusa klases modeļa “Volga” ražošanu 31

Atjaunotā Volga ražošana sāksies jau šovasar, un plānots, ka pirmie transportlīdzekļi parādīsies dīleru centros 2026. gada trešajā ceturksnī. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti