Visi komentāri - Škoda prezentē jaunu logotipu un dizaina stilu (+VIDEO)

Škoda prezentē jaunu logotipu un dizaina stilu (+VIDEO) 1

 
TV Autoziņas speciāli iAuto | 9.septembris 2022 9:32

Atklāj vairāk - ar šādu lozungu Mlada Boļeslavā tika prezentēta Škoda Auto tālākās attīstības stratēģija līdz 2030. gadam.

Tās stūrakmeņi ir pilnīgi jauns Škoda logotips un radikāls automašīnu dizains, ko pārstāv tikko atklātais konceptautomobilios Vision 7S. Tas radīts uz Volkswagen grupas elektromobiļu platformas. 89 kwh baterija nodrošinās 600 km sniedzamību pēc WLTP cikla.Vision 7S ir pirmais spēkrats, kas demonstrē Škoda jauno Tech Dech priekšpuses dizainu. Tas, tāpat kā izteikti konturētās līnijas tiks adaptēts visos nākamajos modeļos, ieskaitot jau zināmo sēriju jaunos izlaidumus. Tas nozīmē, ka arī T burta formas optika būs raksturīga nākamajiem Karoq, Kodiaq un citiem Škoda modeļiem Eiropā. Pēc gadu desmitiem ilgas karjeras Škoda automašīnas pametīs pazīstamais spārnotās bultas logotips. Tā vietu ieņems mūsdienīgs, viendimensionāls markas nosaukums. Tā krāsa būs atkarīga no konkrētā modeļa elektrifikācijas pakāpes.  Vairāk skaties TV Auto ziņu sižetā.

 
Visi komentāri
 
Jo 9.septembris 2022 23:51
1 0 Atbildēt

Labāk jau būtu atstājuši brīvu vietu! Pircējs pats lai līmē ko nu vien vēlas. Tad gan noiets būtu dubultā un "sakostu" pašu vw.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

EK atsakās no plāna no 2035. gada aizliegt jaunus auto ar iekšdedzes dzinējiem 7

Pakļaujoties autoražotāju spiedienam, Eiropas Komisija (EK) otrdien atteicās no plāna no 2035. gada Eiropas Savienībā (ES) aizliegt jaunus automobiļus ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 

Avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete 2

Trešdien avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 

Starptautiskā operācijā aptur Ukrainā bāzētu telefonkrāpnieku tīklu; par izkrāpto pirka luksusa auto (+ VIDEO) 2

Valsts policija (VP) kopā ar kolēģiem no citām valstīm decembrī apturējusi organizētas noziedzības tīklu, kas uzturēja krāpnieku zvanu centrus Ukrainas pilsētās Dņipro, Kijivā un Ivanofrankovskā, aģentūru LETA informēja VP. Lasīt vairāk

 

Notverts Krievijas kara noziegumu slavinātājs, kurš uz auto uzlīmēja simbolu “Z” burta formā (+ VIDEO) 5

Notverts kāds Krievijas kara noziegumu slavinātājs, kurš aplīmējis auto ar simbolu “Z” burta formā. Vainīgo izdevies atklāt, lielā mērā pateicoties apzinīgam pilsonim, kurš par notikušo ne tikai nekavējoties ziņoja policijai, bet arī palīdzēja sagādāt pierādījumus. Taču liels bija viņa izbrīns, kad pēc lietas izskatīšanas vaicājot, kādu sodu Krievijas agresijas atbalstītājs saņēmis, policija atteicās to izpaust. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti