Visi komentāri - Opel vai Ferrari? - Vācija izvēlēs Gada auto 2023

Opel vai Ferrari? - Vācija izvēlēs Gada auto 2023 3

 

Foto: Ekrānbilde no gcoty.de

iAuto | 3.novembris 2022 15:58

Lielākais Eiropas automobiļu tirgus gatavojas izvēlēt 2023.gada labāko automobili. Atbildība tiks uzticēta 27 žurnālistiem, kas pēc rūpīga testa brauciena no pieciem kandidātiem izvirzīs labāko, kam pienāksies uzvarētāja lauri.

Bet pagaidām noticis German Car Of The Year pirmais etaps, kura gaitā tika atlasīti uzvarētāji atsevišķos segmentos, izvēloties tos no pēdējo 12 mēnešu laikā prezentētajiem autobūves jaunumiem.

Kā vēsta vācu auto jaunumiem veltītie izdevumi, kompakto automobiļu klasē ar bāzes modeļa cenu līdz 30 000 eiro uzvarēja Opel Astra, bet Genesis GV60 bija labākais starp premium modeļiem ar bāzes cenu līdz 60 000 eiro.

Luksuss automobiļu segmentā ar pirkuma cenu virs 60 000 eiro fināla konkursam izvirzīja Land Rover Range Rover, transportlīdzekļu kategorijā ar alternatīvo piedziņu (New Energy) pirmajā vietā izvirzījās Volkswagen ID.Buzz, bet sportiskajā "Performance" klasē uzvarēja Ferrari 296.

No šiem pieciem atsevišķo segmentu uzvarētājiem tad arī tiks noteikts German Car Of The Year, galvenās balvas ieguvēju paziņojot 1.decembrī.  

 
Visi komentāri
 
rt 3.novembris 2022 17:02
0 1 Atbildēt

Strādniekauto uzvarēs!

R(8) 4.novembris 2022 11:58
1 0 Atbildēt

Kas tev ir pret Opel , gada auto ir jabut tadam ko var atlauties tauta , ja tauta ir spejiga iegadaties Ferrari , tad es neesmu pret , tapec jau ir atseviskas kategorijas un Ferrari ir japaliek sava kategorija , kas ir Sporta Gada Auto Titula ieguvejs

Mx5 3.novembris 2022 18:38
0 2 Atbildēt

Ferrari ir tas kas ir..

Aston Martin Ir

Karaliskai Rols

Bet es velos Maserati vai Ferrari california-sapnis…

Bet man ir Mx5 Miata 97 gada ja tikai 1,6 motors bet ta ir bauda - braukt vasara un vel auto vertiba aug

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 24

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

Pāris, kas nav pāris. Kas kopīgs Lynk & Co modeļiem 02 un 08? (+ VIDEO)

Šoreiz TV Autoziņās salīdzinām divus it kā nesalīdzināmus Lynk & Co modeļus - elektromobili 02 un lādējāmā hibrīda 08. 02 kļuva par pirmo Lynk elektromobili Eiropas tirgū, un tas simboliski sekoja hibrīdautomobilim 01. Lynk & Co 08 turpretim ir tehniski identisks Volvo XC40. Lasīt vairāk

 

Vai Cupra sportiskais gars joprojām ir dzīvs? Atbildi meklē Jānis Vanks (+ VIDEO) 1

Cupra zīmols savulaik bija SEAT automašīnu sporta divīzija. Kopš tas kļuvis neatkarīgs, nebūt ne visas Cupra automašīnas aprīkotas ar 300 zirgspēku motoriem, un ražošanas apjomi tikko pārsnieguši miljonu. Vai tikai Cupra nav pārāk iegājusi "meinstrīmā"? Lai to noskaidrotu, paņemsim jaunāko Formentor VZ ar nu jau 333 ZS, un noskaidrosim, vai Cupra joprojām ir ātri un vienlaikus droši? Lasīt vairāk

 

351 211 eiro: Porsche gatavo kolekciju modeli par godu Ferdinandam Aleksandram Porše (+ FOTO) 2

Vācijas sportisko luksusa automobiļu ražotājs Porsche paziņojis par jaunu īpašo modeli, kas tiks saražots 90 vienībās un piedāvāts kolekcionāriem par nedaudz vairāk kā 350 000 eiro. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti