Jeep brauc (un izbrauc) tur, kur tā vadītājs tam liek.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Jeep brauc (un izbrauc) tur, kur tā vadītājs tam liek.

Nu šitas neiet nekādos rāmjos! Tas TD vai kas? Brauc pa ceļu, pa neceļu, taD ārpusceļa, pie ceļa? Kā to lai klasificē?

Jeep? Tas ir dubultais velosipēds. Paskat, brauc pa velojoslu 👍
Kādreiz prātīgi namu apsaimniekotāji salika plāksnes tur, kur bija iestaigāts celiņs. Šajā gadījumā jāuztaisa papildus aplis vai pusaplis, kur tas auto izbrauca ;)

Ha, haaaaaa !! Stàdàties priekßà ,kas tas tàds bùtu par " pĺavas" maratonu , ja vèl kàds bars butu metußies aiz dźipa, !!!! Nu un galu galà priekß kam tad tas dźips ir dźips !!! Bet nu lai Dievs dod, ka policisti arì tà nodomàtu !! Jopcik topcik !!!
Loham paveicās, ka pļavai nav normāls īpašnieks, kurš tur ieracis kaltropus. Kā tas čalis ņo Bauskas puses.

Nu bet priekš tam tā ir BEZCEĻU mašīna, ka ceļš tai nav vajadzīgs..

Pilnīgi pareizi!!!!
Ja reiz nav purvainas pļavas pagalmā, tad vismaz šitā izmantot auto potenciālu!
P.s. pats ar moci esmu apbraucis sastrēgumu pa pļavu!

Džeks ikdienā lej ×2 nodokli maksa×2, "ja kas" NBS viņam autiņu atņems pirms manas lamatas. Ja viņam vajag apbraukt korki- lai brauc man neskauž.

Braukšana pa apsstādījumiem (nu ja nu Kass) tomēr ira tāds acīmredzams nepārprotams Uzspļaušanas piemērs.Nu vismaz šodienas sabiedrībā, kura uz kaut/ko tomēr "pretendē".Varbūt vienīgi kādos senākos lohu laikos to varēja vērtēt kā "protestu/Pret!".
Pat ja vidēji/Valstiskie depoputatāti ir neipeiejami un Automātiskie Atbildētāi (AA) ir lohiem nesazvanāmi- šis tomēr ir tāds samērā prasts "aizvainota bandīta" izgājiens.
Koenigsegg LEGO auto, kas izgatavots no vairāk nekā 327 tūkstošiem detaļu, uzstādījis jaunu ātruma rekordu. Lasīt vairāk
Šoruden BMW paplašinās savu jaunās paaudzes elektromobiļu saimi Neue Klasse, tirgū laižot otro šīs saimes modeli i3. Ražotājs paziņojis, ka ceļu pie pircējiem tas sāk ar „First Edition“ modelis, kas Vācijā maksās 75 430 eiro. Lasīt vairāk
Ķīnas autoražotājs BYD Eiropas tirgū ievieš jauno plug-in hibrīdu Dolphin G DM-i, kas izstrādāts īpaši Eiropas pircēju vajadzībām. Lasīt vairāk
Lai apzinātu un veicinātu Latvijas motopasaules aktivitātes, informētu klientus un pievērstu uzmanību motociklam kā transporta, atpūtas, sporta un izklaides veidam, tiek rīkots konkurss „Latvijas Gada motocikls 2026”. Tas notiek no 2014. gada un, ņemot vērā C19 ierobežojumus, 2026. gadā pasākums norisinājās 11. reizi. Lasīt vairāk
Kas te ira, vai nevienam neinteresē sasstrēgumi?
Neinteresē gan - ja jeep-ists būtu palicis pļavā, tad cita lieta, tad sāktos teksti "es tak ar savu dacīti te būtu izbraucis, bet tas mudaks..."
Tas taču nav nekas ne jauns- valstiski/Vidējajam Loham atsevišķos gadījumos piemīt vēl šāda/tāda tehniski mehāniska ziņ/kārība, taču valstiski vispārējais tiesiski juridiski morālais Loh līmenis nu jau vairs reti kuru spēj ieinteresēt (vai kur nu vēl Pārsteigt).