Ziema

gr Reģ.: 23.07.2002

Nu ko kolēģi ziema sākusies. Manuprāt SAAB kā īstenam ziemeļu autiņam ar jaudīgu apsildes sistēmu tā ir stihija.

 
Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

cik Ah 9k NG 2.3t vajag

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

battery rakstīja: Veikals pārdod jaunus akumulatorus Shnayder (Vācija), Bosch, ACDelco, Brewton (Latvija), Bost (Koreja) u. c. ar 2-3 gadu garantiju. Tiešas piegādes no ražotājiem. Cenas: 55Ah-22Ls, 62Ah-24Ls, 72Ah-33Ls, 88Ah-36Ls, 100Ah-44Ls, 165Ah-63Ls, 180Ah-69Ls, 220Ah-93Ls un citi 20 veidi t. sk Ford, zemie zem sēdekļa, šaurie korejiešiem un Civic, reversie amerikāņiem, vilkmes u. c. Ir atsevišķi lietoti akumulatori par 10-15Ls ar garantiju. Pārdevējs: SIA M. K. Auto. Veikals: Ganību dambis 17A/ 3. korp-214. kab. , Rīga, (pie dzelzscaļa viadukta) Darba dienās 10-00.. . 17-00. Konsutācij as , diagnostika, apkope. 10 gadu akumulatoru ekspluatācijas, apkalpošnas un tirdzn. pieredze

tā nu es tagad braukšu pie jums ar 5. tramvaju un stiepšu to smago kasti ar neērto rokturi pie seva auto uz Pārdaugavu Vai neviens tiešām nepiedāvā atvest un pielikt? Tak jau skaidrs, ja aķi vajag, tad bieeži vien iemesls ir, ka auto nelec Ir kaut ku r kādam arī klientam labvēlīgi pakalpojumi

NAIK Reģ.: 20.01.2006
0 0 Atbildēt

Vechi, jautajums no parasta autinja lietotaja:

Kā tagad ar to salu? Konkrets jautajums. Pašlaik ar autinju nebraucu, stav uz stavvietas, nopirkts jauns aķis pagajuš pavasarī, šodien un vakar sildiju mašīnu kadu pusstundu. Palaist mašīnu gandriz nebija problemas. Bet, tas sals it ka bus pat visu nakošo nedeļu. Baidos, ka no ta aķis nosedisies. VAI IR JEGA KATRU DIENU DARBINAT-SILDIT AUTINJU?

Sorry,ja kads jau šo jautajumu uzdevis,tad atkartoiet man,luudzu.

Paldies ieprieksh par KONKRETAM atbildem.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Zinta, Tev ir varianti - paņemt OG un aizbraukt uz kādu no bôdēm pēc baterijām un likt baronam to sainstalēt, aizvilkt NG ar OG uz bodi un likt servismeņiem to pieinstalēt, vai gaidīt, kad kāds pievedīs klāt. Labprāt būtu pieteicies helpot, bet mani jau mājās gaida ciemiņi

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

NAIK rakstīja: Vechi, jautajums no parasta autinja lietotaja:

Kā tagad ar to salu? Konkrets jautajums. Pašlaik ar autinju nebraucu, stav uz stavvietas, nopirkts jauns aķis pagajuš pavasarī, šodien un vakar sildiju mašīnu kadu pusstundu. Palaist mašīnu gandriz nebija problemas. Bet, tas sals it ka bus pat visu nakošo nedeļu. Baidos, ka no ta aķis nosedisies. VAI IR JEGA KATRU DIENU DARBINAT-SILDIT AUTINJU?

Sorry,ja kads jau šo jautajumu uzdevis,tad atkartoiet man,luudzu.

Paldies ieprieksh par KONKRETAM atbildem.

Konkrētajam jautājumam konkrēts pretkjautājums: kāpēc jāmocās, ja tas auto "stāv uz stāvvietas" ? Liecies mierā,- kad nākošgad sadomāsi braukt, atdzīvināsi akumulatoru un brauksi, akumulatoru vari turēt arī mājās, tas būs saudzīgāk, bet kāpēc jāmoca sevi un auto šajā spalgonī ar bezjēdzīgu lādēšanu, nezinu. Pie tam tukšgaitā akumulators nelādējas vai lādējas ļooooti maz, ja ne izlādējas.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Zinta, Tev ir varianti - paņemt OG un aizbraukt uz kādu no bôdēm pēc baterijām un likt baronam to sainstalēt, aizvilkt NG ar OG uz bodi un likt servismeņiem to pieinstalēt, vai gaidīt, kad kāds pievedīs klāt. Labprāt būtu pieteicies helpot, bet mani jau mājās gaida ciemiņi

tā jau arī darīšu, bet principā d** šos Galu galā - ne jau katram ģimenē ir 3 saabi - katrai vajadzībai un katram dvēseles noskaņojumam Vienreiz akumulatoru stiepu no tuvējā Lanex līdz mājām - nu nav nekā neērtāka pārnēsāšanai kā akumulators - vēl kantainu rokturi uztaisījuši - laikam automehāniķiem visiem kantaini pirksti

NAIK Reģ.: 20.01.2006
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

NAIK rakstīja: Vechi, jautajums no parasta autinja lietotaja:

Kā tagad ar to salu? Konkrets jautajums. Pašlaik ar autinju nebraucu, stav uz stavvietas, nopirkts jauns aķis pagajuš pavasarī, šodien un vakar sildiju mašīnu kadu pusstundu. Palaist mašīnu gandriz nebija problemas. Bet, tas sals it ka bus pat visu nakošo nedeļu. Baidos, ka no ta aķis nosedisies. VAI IR JEGA KATRU DIENU DARBINAT-SILDIT AUTINJU?

Sorry,ja kads jau šo jautajumu uzdevis,tad atkartoiet man,luudzu.

Paldies ieprieksh par KONKRETAM atbildem.

Konkrētajam jautājumam konkrēts pretkjautājums: kāpēc jāmocās, ja tas auto "stāv uz stāvvietas" ? Liecies mierā,- kad nākošgad sadomāsi braukt, atdzīvināsi akumulatoru un brauksi, akumulatoru vari turēt arī mājās, tas būs saudzīgāk, bet kāpēc jāmoca sevi un auto šajā spalgonī ar bezjēdzīgu lādēšanu, nezinu. Pie tam tukšgaitā akumulators nelādējas vai lādējas ļooooti maz, ja ne izlādējas.

NAIK Reģ.: 20.01.2006
0 0 Atbildēt

Par to ka stavot uz vietas, darbinot motoru tukshgaitaa neladejas akjis gan es neko nezinaju...

Laikam tomer bus pratigaak nonemt akkamulatoru, bet suudigi ka tas nenormali aizskruvets un pec tam to gruti ielikt atpakalj. Negribas chakareties.....Aj, kaut ko izdomashu!

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Tu yukki esi dumjsh ???

Kur tev akjis tukshgaitaa nelaadeejas????

Tev gjenjgjeris ar siksnu tiek griezts? Tiek griezts!

Tad kaapeec lai vinjsh nelaadeetu akji????

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: cik Ah 9k NG 2.3t vajag

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Nezinite rakstīja: cik Ah 9k NG 2.3t vajag

manam stāv virsū 74ah

Opelists Reģ.: 13.11.2002
0 0 Atbildēt

ziemaa var apskatiities optimistisku filmu par lidmasiinaam

www.radioscanner.ru/...

tur var atrast ftp adresi

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

man shoriit pie -27C bija sasalis tahometrs ) taads dikt leeniigs bija

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja: Tu yukki esi dumjsh ???

Kur tev akjis tukshgaitaa nelaadeejas????

Tev gjenjgjeris ar siksnu tiek griezts? Tiek griezts!

Tad kaapeec lai vinjsh nelaadeetu akji????

Nu es Tev nemācēšu pierādīt ar cīpaiem, bet varu to izdarīt ar pirkstiem Nelādējas, tici man - ģenģeris salādē labākajā gadījumā tik, cik Tev vajag dibena apsildei, gaismām, radio, kautko motoram un citām fīčām, bet nepaliek, ko iedot aķim. Aķis lādējas, kad lielāki apgriezieni nekā 1000. Protams, ka uz šo varu kļūdīties, bet tā tas ir

AlienVsPredator Reģ.: 18.03.2003
0 0 Atbildēt

ja naff žēl degvielu - tad lādē ar ķieģeli uz gāzpedāāla Tikko kā te vienā topikā noskaidroja ka degvielas patērinjsh = 3~5 Litri stundā - ... nu ja labāk garāža un lādētājs gan + būs choms kam tas ir

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

NAIK rakstīja: Par to ka stavot uz vietas, darbinot motoru tukshgaitaa neladejas akjis gan es neko nezinaju...

Laikam tomer bus pratigaak nonemt akkamulatoru, bet suudigi ka tas nenormali aizskruvets un pec tam to gruti ielikt atpakalj. Negribas chakareties.....Aj, kaut ko izdomashu!

Noņemot aķi var pazust dažas fīčas, kā radio kods utt.

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja: Tu yukki esi dumjsh ???

Kur tev akjis tukshgaitaa nelaadeejas????

Tev gjenjgjeris ar siksnu tiek griezts? Tiek griezts!

Tad kaapeec lai vinjsh nelaadeetu akji????

Fizikas stundās gulēji

Pilniigo lažu laid

mikins Reģ.: 26.11.2005
0 0 Atbildēt

yukki-100% taisnība! Un ar pirkstie naf jārāda pieliec pie akja klemmēm voltmetru un apskaties ko rāda brīvgaitā un ko rāda nu teiksim pie 1500 rph(ja atslēdz visus elektropatērētājus tad varbūt... bet tad jau ari noslāps)

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Nu es ar beidzot, pirmo reizi muza, uzliku pa nakti ladeties akiti. Sapildiju visus skidrumus un liku pie trafa klat. Smuki burbulo

Pie -24 tas auto palaida, bet pie -27 bija spejigs tikai 4 reizes iegriezt un izbeidzas ta rai auto neiedarbinajis.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Nu es ar beidzot, pirmo reizi muza, uzliku pa nakti ladeties akiti. Sapildiju visus skidrumus un liku pie trafa klat. Smuki burbulo

Pie -24 tas auto palaida, bet pie -27 bija spejigs tikai 4 reizes iegriezt un izbeidzas ta rai auto neiedarbinajis.

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Es jum teikshu taa ir riktiigs kaifs braukaat ar SAAB 900 shaadaa salaa. Salonaa silts, auto lec, ielas tukshas, ko veel vajag

Varbuut kaads taupa savu miiluli un shaadaa laikaa nebrauc, bet SAABam (nesahaubos arii VOLVO) nekadas taupiibas, jo tieshi shados laika apstaakljos vislabaak var redzet ziemelju auto priekshrociibas

Starp citu interesanti sho topiku saliidzinaat ar 3 gadu lielu veesturi : www.iauto.lv/...

Taas pashas probleemas, kad aaraa bija ap - 30 Tapeec nepiespamosim \" Ziemu\" buus laba lieciiba arii nakamajiem gadiem

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Nu es ar beidzot, pirmo reizi muza, uzliku pa nakti ladeties akiti. Sapildiju visus skidrumus un liku pie trafa klat. Smuki burbulo

Pie -24 tas auto palaida, bet pie -27 bija spejigs tikai 4 reizes iegriezt un izbeidzas ta rai auto neiedarbinajis.

ja aķis atri sak varities ladejot,nu apmeram 10-30 min nosakuma,ta ir pirma pazime ka viņš ir tuvu sava darba muža nogalei,'

nu runajot par to tukšgaitu,vis atkarigs no ģeneratora,99 %dabiski ka ladē,krievu autiņiem bija tada problema,saka ladet kautkur no 1000.nu bet te taču visi brauc ar normalam mašinam,es nerunaju par Ventspils visgudrajiem viņiem tur vis škersam TO X Y I POPALAM ,TO P IZD A DREBESKI

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tukša pilsēta, SAAB un saule - tiešām ruullzz!

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

to drags:

Kaads sakars manaam fizikas stundaam ar to vai laadee vai nelaadee???

Tad luudzu man izstasti kaadaa veidaa gjeneraatora greizshanaas aatruma ietekme uz akumulatora laadeeshanu ir saistiita ar manaam fizikas stundaam???

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja: to drags:

Kaads sakars manaam fizikas stundaam ar to vai laadee vai nelaadee???

Tad luudzu man izstasti kaadaa veidaa gjeneraatora greizshanaas aatruma ietekme uz akumulatora laadeeshanu ir saistiita ar manaam fizikas stundaam???

nu kalai to ta vienkaršak paskaidro,macities vajadzeja skolā,nevis muļķi valet,tad tagad nevajadzetu stulbus jautajienus uzdot

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti