xenon

grosis Reģ.: 08.06.2004

Kaadas ir apm. izmakasas xenona gaismu ieriikoshanai.......

 
labais99 Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: paarlasiiju topiku un atradu shaadu lietu, par ko snow izteicaas: kad iesleedz lukturus, viena spuldze nozibsnii, bet neiesleedzas. izdarot on/off kaadas 2x, viss aiziet normaali. kas tur iisti gljuchii: spuldze vai bloks?

Parasti spuldze sasniegusi pensijas vecumu.

Ja vajag jaunu skat:

xenon.paleto.lv/...

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

kaadas Omegai ir - D2S vai D2R?

kaa var paarbaudiit vai taa ir spuldze vai bloks? vai blokus kkur remontee?

1k negribas izmest naudu par jaunaam spuldzeem, ja vaina beigu beigaas ir blokaa.

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

kaa var paarbaudiit vai taa ir spuldze vai bloks? vai blokus kkur remontee?

Pārbaudīt var pavisam vienkārši - samainot spuldzes vietām no labā luktura uz kreiso un otrādi.

Parasti pie tādiem simptomiem ir problēma ar bloku. Blokus nevar saremontēt.

labais99 Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: kaadas Omegai ir - D2S vai D2R?

kaa var paarbaudiit vai taa ir spuldze vai bloks? vai blokus kkur remontee?

1k negribas izmest naudu par jaunaam spuldzeem, ja vaina beigu beigaas ir blokaa.

Omegām ir D2S.

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

joprojaam aktuaala teema-bmw e39 535 97 gada,izdega viens no xenon.jaamaina abas,kaadas spuldzes likt?cik noprotu,man ir original xenon.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

626 rakstīja: joprojaam aktuaala teema-bmw e39 535 97 gada,izdega viens no xenon.jaamaina abas,kaadas spuldzes likt?cik noprotu,man ir original xenon.

es varu tev vienu originaalo spuldzi paardot, palika paari no ieprieksheejaa auto

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

626 rakstīja: joprojaam aktuaala teema-bmw e39 535 97 gada,izdega viens no xenon.jaamaina abas,kaadas spuldzes likt?cik noprotu,man ir original xenon.

es varu tev vienu originaalo spuldzi paardot, palika paari no ieprieksheejaa auto

no bmw 5xx tev ir shii lampa?cik gribi un dod tel numuru.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

626 rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

626 rakstīja: joprojaam aktuaala teema-bmw e39 535 97 gada,izdega viens no xenon.jaamaina abas,kaadas spuldzes likt?cik noprotu,man ir original xenon.

es varu tev vienu originaalo spuldzi paardot, palika paari no ieprieksheejaa auto

no bmw 5xx tev ir shii lampa?cik gribi un dod tel numuru.

nu nav taa ne no bmw nw no opel pirku priekš oriģināliem lukturiem Lagūnai, bet viena spuldze palika pāri. Philips D2S. Cik tādas maksā jaunas - domāju ap kādiem 90 Ls pārī ?

labais99 Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

626 rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

626 rakstīja: joprojaam aktuaala teema-bmw e39 535 97 gada,izdega viens no xenon.jaamaina abas,kaadas spuldzes likt?cik noprotu,man ir original xenon.

es varu tev vienu originaalo spuldzi paardot, palika paari no ieprieksheejaa auto

no bmw 5xx tev ir shii lampa?cik gribi un dod tel numuru.

nu nav taa ne no bmw nw no opel pirku priekš oriģināliem lukturiem Lagūnai, bet viena spuldze palika pāri. Philips D2S. Cik tādas maksā jaunas - domāju ap kādiem 90 Ls pārī ?

Maksā 30 Ls gab Jauna

šeit: xenon.paleto.lv/...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

labais99 rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

626 rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

626 rakstīja: joprojaam aktuaala teema-bmw e39 535 97 gada,izdega viens no xenon.jaamaina abas,kaadas spuldzes likt?cik noprotu,man ir original xenon.

es varu tev vienu originaalo spuldzi paardot, palika paari no ieprieksheejaa auto

no bmw 5xx tev ir shii lampa?cik gribi un dod tel numuru.

nu nav taa ne no bmw nw no opel pirku priekš oriģināliem lukturiem Lagūnai, bet viena spuldze palika pāri. Philips D2S. Cik tādas maksā jaunas - domāju ap kādiem 90 Ls pārī ?

Maksā 30 Ls gab Jauna

šeit: xenon.paleto.lv/...

nu tad es savu jauno pa 20 varu atdot

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

labais99 rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

626 rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

626 rakstīja: joprojaam aktuaala teema-bmw e39 535 97 gada,izdega viens no xenon.jaamaina abas,kaadas spuldzes likt?cik noprotu,man ir original xenon.

es varu tev vienu originaalo spuldzi paardot, palika paari no ieprieksheejaa auto

no bmw 5xx tev ir shii lampa?cik gribi un dod tel numuru.

nu nav taa ne no bmw nw no opel pirku priekš oriģināliem lukturiem Lagūnai, bet viena spuldze palika pāri. Philips D2S. Cik tādas maksā jaunas - domāju ap kādiem 90 Ls pārī ?

Maksā 30 Ls gab Jauna

šeit: xenon.paleto.lv/...

nu tad es savu jauno pa 20 varu atdot

negribu aboneet ipastu,dod mob numuru.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

H1 spuldzes 4300K ar garantiju kaads var piedaavaat? kaadaas cenaas?

labais99 Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: H1 spuldzes 4300K ar garantiju kaads var piedaavaat? kaadaas cenaas?

Var H1 5000K ar garantiju un ir uz vietas.

www.paleto.lv

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

626 rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

labais99 rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

626 rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

626 rakstīja: joprojaam aktuaala teema-bmw e39 535 97 gada,izdega viens no xenon.jaamaina abas,kaadas spuldzes likt?cik noprotu,man ir original xenon.

es varu tev vienu originaalo spuldzi paardot, palika paari no ieprieksheejaa auto

no bmw 5xx tev ir shii lampa?cik gribi un dod tel numuru.

nu nav taa ne no bmw nw no opel pirku priekš oriģināliem lukturiem Lagūnai, bet viena spuldze palika pāri. Philips D2S. Cik tādas maksā jaunas - domāju ap kādiem 90 Ls pārī ?

Maksā 30 Ls gab Jauna

šeit: xenon.paleto.lv/...

nu tad es savu jauno pa 20 varu atdot

negribu aboneet ipastu,dod mob numuru.

29 26 26 08

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Pētījumā ko veikusi Vācu starptautiskā servisa kompānija «TÜV Rheinland», atklājies, ka automašīnas, kas aprīkotas ar ksenona priekšējiem lukturiem, sagādā daudz mazāku risku iekļūt ceļu satiksmes negadījumā, ja salīdzina ar automašīnām, kurām ir parastajās halogēna spuldzes.

Pētījums pierādījis, ka ja visas automašīnas būtu aprīkotas ar ksenona gaismām, tad uz ceļiem bojā gājušo cilvēku skaits būtu par 18% mazāks. Spēcīgākais ksenona gaismas kūlis daudz labāk izgaismo ceļu un ļauj ātrāk pamanīt gājējus, savukārt šis pats staru kūlis daudz labāk brīdina tumsas ieskautos gājējus par tuvojošos automašīnu.

Tas gan nav viss, pētījums arī pierāda, ka ksenona gaismas ir ekonomiskākas un tās uz katru nobraukto kilometru ļauj oglekļa dioksīda izplūdi atmosfērā samazināt pat līdz 1,3 g/km. Savukārt vācu laikraksts «AutomobilWoche» piebilst, ka ksenona spuldzītes kalpo ilgāk. «Superauto» gan vēlas piebilst, ka tās arī ir krietni dārgākas un to ilgākā kalpošana ieekonomē vides resursus, kas tiek patērēti ražošanas procesā.

Tomēr ksenona gaismām ir arī ļoti liela opozīcija un kritiķu fronte, kuri vēlas ksenonu gaismu ierobežošanu un pat aizliegšanu, jo zināms, ka dažos leņķos ksenona lukturi raida stipri apžilbinošus starus.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Esmu gan xenon atbalstītājs, gan pretinieks Es gribu xenonu, bet es nevaru ciest tos, kas brauc ar tādiem xenon lukturiem, kas nežēlīgi spīd. Ne vienu reizi vien gadījies, ka tumsā braucot liekas, ka pretīmbraucošais ir āksts, kas neizslēdz tālos, uzbliežu ar tālajiem, a izrādās, ka šim tie bijuši tikai tuvie un tālie vēl krutāki...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ka domajat cik xenonam ir tala nakotne????Gadijuma diodes nakotne neieņems ksenona vietu.Gandriz mužigas un letas ražošana un gaismas atdeve ar liela.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ka domajat cik xenonam ir tala nakotne????Gadijuma diodes nakotne neieņems ksenona vietu.Gandriz mužigas un letas ražošana un gaismas atdeve ar liela.

"Video kill the Radio Star"-tāda dziesma aizsāka MTV . Ne nu kill, ne kā Gan jau budžeta mazauto arī pēc n-gadiem būs ar parastajām halogenkām, ksenons kļūst cenas ziņā aizvien simpātiskāks un sākuma aprīkojumā pieejams, bet kaut kas jāatstāj arī luksam & šikam, tad diodes varētu šo nišu arī pildīt.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu diode jau bus letaka ša vai ta.Nevajag augstsprieguma bloku

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ļevo ksenonu tūdaliņiem www.autoreview.ru/...

Kas ir, actiņas žilbst?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ja tālos neizslēdz – tad nežilbina

Vajag tāpat kā ar moci – visu laiku močīt ar tālajiem

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

+ ne tikai žilbina, bet kreiso Xenonu UV starojums reflektorus sasvilina pamatīgi. Un nav svarīgi, lētās Depo vai dārgās Hella lampas.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: + ne tikai žilbina, bet kreiso Xenonu UV starojums reflektorus sasvilina pamatīgi. Un nav svarīgi, lētās Depo vai dārgās Hella lampas.

Bulšits, jau divus gadus vienā tačkā stāv ksenons uz tuvajiem/tālajiem un nekas tur nesvilst. Izņemts tiek tikai uz TA, pretīmbraucēji nav sūdzējušies par žilbināšanu.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: + ne tikai žilbina, bet kreiso Xenonu UV starojums reflektorus sasvilina pamatīgi. Un nav svarīgi, lētās Depo vai dārgās Hella lampas.

tīri informācijai - no fizikas viedokļa - kā tas notiek???

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Kāpēc viņam būtu iekš TA jālielās ka viņam ir xsena?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti