xenon

grosis Reģ.: 08.06.2004

Kaadas ir apm. izmakasas xenona gaismu ieriikoshanai.......

 
McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Manas tīri subjektīvās domas ir tādas. Sanāca palietot kādu brīdi Audi A8 ar ksenoniem.... ja nebūtu iespējas papildus ieslēgt migliniekus , tad nu i nafig tos ksenonus! var jau būt, ka skaisti, bet man kaut kā pierastāk, kad gaismas ēnu dod...vismaz laicīgi nelīdzenumus uz ceļa pamanīt var. Tā zilibaltā gaisma kaut kā bezkontrastaina man likās. var jau būt, ka man laiks pie acu daktera steberēt, bet tomēr!

P.S.

Tagad jaunais darba auto ar xenoniem aprīkots.....būs vien jāsamierinās...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

McJanis rakstīja:

P.S.

Tagad jaunais darba auto ar xenoniem aprīkots.....būs vien jāsamierinās...

Izsaku līdzjūtību

ir jau ķēpa ar tiem xenoniem uz TA, ir gribējies mainīt pret parastām baltām lampiņām, bet kad ieraugu no malas, cik labi izskatās, tad - nu i viņus, tos rējējus

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Paldies, Nezinīte, par draudzīgu atbalstu grūtā brīdī!!!

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Protams,protams, izskatās labi... Un tas visss.

Kurš te gudri sprieda par vecām mazdām? Zini,nu nesanāca nekas sevišķi asprātīgs. Jaunām mašīnām ir arī 'parastie' lukturi, ne visiem ksenoni, tā ka, padomā ko citu salīdzinājumam. Varbūt par plazmas televizoriem, kuri tagad skaitās baigi krutie... RX7, saliec ksenonus,nopērc plazmas TV, karstā gaisa pečku,jauno Dirol ar Mēness vēsmu aromātu. Tas būs vienkārši ekselents pasakums.

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Mr. Dekster.... Kas jūsuprāt vairāk krāniņu pagarina, xenons vai plazmas TV?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

McJanis rakstīja: Mr. Dekster.... Kas jūsuprāt vairāk krāniņu pagarina, xenons vai plazmas TV?

ar plazmas TV padusē pa pasauli nevazājas - tad jau laikam xenon

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

McJanis rakstīja: Mr. Dekster.... Kas jūsuprāt vairāk krāniņu pagarina, xenons vai plazmas TV?

ar plazmas TV padusē pa pasauli nevazājas - tad jau laikam xenon

Košais pagarinājums...

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Domāju, ka nu jau kādam laikam pietiks, visi visu par xenonu un hrenonu ir pateikuši un nu jau panesās beztēma. Tāpēc lūdzu, kungi, atslābiniet hormonus sviesta topikos !

labais99 Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

Pārdod orginālās Xenon D2S spuldzes. Ražotājs Philips. Cena 35Ls Vairāk info:

paleto.lv/...

.

T. 22103507; paleto@inbox.lv

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Tā kā auto ar Xenonu ir pārdots, ir palikuse viena rezerves lampiņa. "Atdodu" labās rokās pa 30 Ls Pirkta bija iekš Xenon.lv pa 45.

jokkers Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

palasījos visu šo , bet tā arī neatradu atbildi ,tāpēc jautājums speciem:

pienācis laiks mainīt lampas - oriģinālās stāv D1S .E&S piedāvā 120 ls/gab. -padārgi .ārpus LV var atrast par krietni labākām naudām ,tikai jautājums - vai visas D1S lampas ir vienādas t.i. štekeri,izmēri u.t.t ??? palasījos citu valstu saabistu pieredzi - it kā der visas, un tomēr, varbūt kāds zinošs pakomentēs??

-------

ja par xenonu vispār - nu nezinu, varbūt man ar redzi īsti nav,bet nekādi nevaru pamanīt to priekšrocību,vēl vairāk - tumsā un uz slapja asfalta pilnīgs sūc.man domāt tīri modes lieta,nekas vairāk... varbūt vienīgi kruta izskatās, un tirgoņiem jau ar kas jānopelna... .

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

jokkers rakstīja: jautājums - vai visas D1S lampas ir vienādas t.i. štekeri,izmēri u.t.t ??? palasījos citu valstu saabistu pieredzi - it kā der visas, un tomēr, varbūt kāds zinošs pakomentēs??

-------

ja par xenonu vispār - nekādi nevaru pamanīt to priekšrocību,.

Ja jau visi saka, ka der, ko jautā? Es nezinu kā ir atšķirības oriģinālajām sopuldzēm (nav domātas SAAB oriģinālās, bet ne kitajozi xenon) ar kelviniem, bet vienādu tipu štekeriem jāder 100%. Man gan domāt, ka nāksies mainīt abas, lai tonis neatšķirtos.

Tāpēc jau pasaulē ir daudz bez xenona auto lukturu, ka ne visiem tas patīk. Normāli.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Ja zini cik Kelvinu ir otrai spuldzei un dabūsi tieši tādu pašu, tad it kā tonim nevajadzētu atšķirties.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

ja viena spuldze veca, otra jauna - tad krāsa atšķirsies, pat ja lampiņas identiskas.

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

Tāpēc jau pasaulē ir daudz bez xenona auto lukturu, ka ne visiem tas patīk. Normāli.

Xenonam nav jāpatīk,tam ir jābūt labākam. Bet nav.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Tak teica , ka esot.

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Yukki rakstīja:

Tāpēc jau pasaulē ir daudz bez xenona auto lukturu, ka ne visiem tas patīk. Normāli.

Xenonam nav jāpatīk,tam ir jābūt labākam. Bet nav.

Kas tev tādas muļķības teica, ka nav labāks?

lucky Reģ.: 15.01.2006
0 0 Atbildēt

Nu nezinu, nezinu!! Bet par xenon man ir savs viedoklis, jo kad bija 525 TDS, jau ieliktas junās lampas(it kā paredzētas pēc 2001 gada) tas bija kudiš labākas( tuvas jau nu noteikti) nekā manam nupat iepirktajam 2002 gada BMW, jo tajās es kautko redzēju, bet šajos zilajos nu ļoti grūti kaut ko saskatīt, ja nu vienīgi smukums, bet man svarīgāka sava un savas ģimenes drošība nekā «divi pirksti stūrē auto!!!

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

lucky rakstīja: Nu nezinu, nezinu!! Bet par xenon man ir savs viedoklis, jo kad bija 525 TDS, jau ieliktas junās lampas(it kā paredzētas pēc 2001 gada) tas bija kudiš labākas( tuvas jau nu noteikti) nekā manam nupat iepirktajam 2002 gada BMW, jo tajās es kautko redzēju, bet šajos zilajos nu ļoti grūti kaut ko saskatīt, ja nu vienīgi smukums, bet man svarīgāka sava un savas ģimenes drošība nekā «divi pirksti stūrē auto!!!

Nezinu, bet cik man nācies braukt ar auto kuriem ir Xenoni (pat made in China) ir labāka gaisma nekā ar halogēniem.

Ir ievērots ka BMW nekad nav bijusi laba optika, tūlit saskries BMW aizstāvji un varbūt mēģinās ko iebilst, bet tās ir naktslampiņas kas deg, nevis normālas gaismas.

lucky Reģ.: 15.01.2006
0 0 Atbildēt

Tur jau tā lieta, ka runa nav jau par optiku, bet gan par redzamību tumšajā dienakts laikā, jo E39 jau ir laba optika salīdzinot ar E34, kur ar batereju skrienot pa priekšu vairāk redzēs nekā ar ieslēgtajiem tuvajiem. Tomēr braucot ar BMW labāka redzmība ir ar halogēnajām nekā ar xenon( tas mans subjektīvais viedoklisun arī prakse pārbaudītais).

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

liriska atkaape-

lai ari esmu bmw fans, bet par jauno tresho seriju un uguntinaam pat bija rakstiits Autobild taaa-

tuvas gaismas ka velosipedam un taa ir tiesa

tas ka halogens labaks par xenon, tas gan sviests. te nozimiigs faktors ir pati faare, kas e34 ir sudigaaka nekaa e39 ir brauksts ar m5 e34 kam ir ielikts mikaas normaals xenons, nu ziniet- salidzinat ar parasto halogenu nevar, daudz labaak. cita lieta- ka liek pa 150 ls xenonnus no korejas , tad tas jau cits staasts...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

offt.

tā kā pamainīju auto, pārdodu pāri palikušo jaunu xenon spuldzīti. iegādāta iekš xenon.lv. atdošu pa 25 Ls.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: offt.

tā kā pamainīju auto, pārdodu pāri palikušo jaunu xenon spuldzīti. iegādāta iekš xenon.lv. atdošu pa 25 Ls.

joprojām pārdodu

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

reku ss viens tirgo tadas "tipa" xenon tipa spuldziites- tipa pa 20ls un Ultrawhite? tam dzekam tur reals bizness iet, fotkaas lv folderi ar kadiem 100 apmierinaties useriem ielicis kaaizskatras autinus, viospar iespaidiigi....

kads ir pircis?kaads effekts?

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti