xenon

grosis Reģ.: 08.06.2004

Kaadas ir apm. izmakasas xenona gaismu ieriikoshanai.......

 
RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Pie tam Xenona spuldzēm ir īpatnība - novecojot tonis mainās, tādēļ (un nevis tādēļ, ka "tādas vairs neražo"), izdegot vienai spuldzei, nākas mainīt abas... Ir redzēti merši, kuriem vieniem no pirmajiem (vēl reflektoru lukturos - kļūda, ko Mercedes-Benz pats vēlāk atzina un laboja) sāka nākt oriģinālie Xenoni, ar vienu pavisam smieklīgi rozā "aci"

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

316i rakstīja:

deksters rakstīja: snow, ir starpība, vai žilbina parastā lampa vai ksenons, Ksenons dur kā ar nazi acī. Un ir gadījušies vairāki gadījumi,kad tiešām gribas to akmenīti uzmest. Protams, nav patīkami arī tie 'lauku onkas' ,kā Tu saki , kas žilbina ar parastajiem lukturiem, bet maz. Cik vienu, tik otru.

Varbūt es braukāju pa nepareizajām vietām, nezinu.

Palieku pie sava uzskata- ja ir auto ar oriģinālajiem lukturiem,mazgāšanu un līmeņošanu, viss OK. Ja ir kreisās spuldzes parastajos lukuros-GARĀM. Esmu braucis ar ksenoniem, nu nezinu,ko jūs tur tādu ekstrēmi labu saskatat. Manam A4 gaismas ir labākas. Jā, lukturi ir jauni, bet parastās H7 lampiņas, lēcas un gaisma ir ļoti laba.

3. ziksim bij labas lampas.Neviens ksenons nestaav ne klaat.Un Volvo Amazonei vispaabaa taadas gaismas, ka apdir.sties var visi xenoni pretiimbraucoshie nobaal

Ej tak ,pakaries. Xenoni ir MODES KLIEDZIENS, nekas vairāk. Un savu žiguli un amazoni vari iestumt sev!

Kā jau viss mūsu sabiedrībai...viens pasaka-XENON RULZ un nu visi mēles izkarinājuši teš likt... smieklīgi,atvainojiet

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

endr4, raksti,ko gribi, bet tomēr no apakšas 'spīd' tevī 'ksenoni smuki izskatās' to nu tev būtu jāzin, ka tie paši 'parastie' Audi lukturi dod ļoti labu gaismu, nekas neizbalē. Varbūt tiem ,kam nerāda ceļu, vajag brilliies jaunas pasūtīt?

un...nesāc iebiedēšanas kampaņu,ja

tu jau te sāc uzburt ainiņas un stāstīt,kāds kruts esi krustojumos. Es teicu,JA KĀDS ir cūka un citus žilbina, tad viņam VAR iemest akmenīti. Ej nu pierādi,kur tas akmenītis te tā uzradās tai stiklā..

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: endr4, raksti,ko gribi, bet tomēr no apakšas 'spīd' tevī 'ksenoni smuki izskatās' to nu tev būtu jāzin, ka tie paši 'parastie' Audi lukturi dod ļoti labu gaismu, nekas neizbalē. Varbūt tiem ,kam nerāda ceļu, vajag brilliies jaunas pasūtīt?

un...nesāc iebiedēšanas kampaņu,ja

tu jau te sāc uzburt ainiņas un stāstīt,kāds kruts esi krustojumos. Es teicu,JA KĀDS ir cūka un citus žilbina, tad viņam VAR iemest akmenīti. Ej nu pierādi,kur tas akmenītis te tā uzradās tai stiklā..

Efekts netiks sasniegts, jo žilbinātājs tā arī neuzzinās, ka akmens tam stiklā no Tevis par žilbināšanu.

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

pēc 6. akmentiņa sapratīs,iespējams.

Redz, ja kreisos ksenonus turpinās autiņos stumt tāds endr4, lai 'labāk izskatās' , citādi jau viņam un tamlīdzīgiem ieskaidrot nevar. Akmentiņš, skrūve...

endr4 Reģ.: 31.05.2004
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

Vo bļāaaaa... Kur tālu cilvēks var aizmurgoties... Zilo lampiņu zilais piekritējs 4000 K ir pilnīgi baltas gaismas tonis, kurš, lietojot spuldzi kā nākas - projektoros ar pietiekami garu reflektoru un pareizas formas fokusā novietotu stara formēšanas ekrānu (nevis reflktora lukturos, kuri KONSTRUKTĪVI NEDER xenona gāzizlādes spuldzēm, jo gaisma veidojas nevis nelielā apgabalā - kvēldiegā - bet gan samērā gara staba veidā starp elektrodiem), veido ideālu ceļa izgaismojumu, nevienu nežilbina un pie tam vēl stara robežzonā veido smuku zilgani varavīkšņainu atspīdumu (gaismas dažādas frekvences dažādi apliecas ap aso ekrāna šķautni) - tas tad arī rada to "smukumu", ko daži labi te saskatījušies jaunu modeļu dārgām automašīnām un nu ar pindzeli un zilo krāsu grib iedvest pa lēto sāvām grabažām

Laikam d.1.r.s.t maaki gudri bet kaartiigi izlasiit augshaa rakstiito nemaaki vispaar - man ir orgjinaalaa xenoniem pareedzeetaas audi lampas un nav nekaadas reflektoru lampas. tas ko te kaads par mershiem rakstija- taas ir d2r spuldzes, bet man ir pilniigi oficiaali atljautaas d2s spuldzes leecu lampaas, nekaadi reflektori.

un es tieshi nesaaku iebiedeeshanas kampanju, es tik taa izsakoties praatoju kas var notikt ja kaadam peekshnji k.kadus akmentinjus sagribeetos k.kur lidinaat vai skruuves.. var visaadi smagaaki un aatraaki priekshmeti lidot atpakalj...

dekster- xenons nerulz, tas nav labaak, tas nav modes kliedziens, nezinu kapeec tad visi jauno aito razhotaaji tos xenonus liek.. jaa piekriitu- ja nav xenons lemts tad tad nav, bet orig. xenons ir ljoti laba lieta..

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

endr4 rakstīja:

RX-7 rakstīja:

Vo bļāaaaa... Kur tālu cilvēks var aizmurgoties... Zilo lampiņu zilais piekritējs 4000 K ir pilnīgi baltas gaismas tonis, kurš, lietojot spuldzi kā nākas - projektoros ar pietiekami garu reflektoru un pareizas formas fokusā novietotu stara formēšanas ekrānu (nevis reflktora lukturos, kuri KONSTRUKTĪVI NEDER xenona gāzizlādes spuldzēm, jo gaisma veidojas nevis nelielā apgabalā - kvēldiegā - bet gan samērā gara staba veidā starp elektrodiem), veido ideālu ceļa izgaismojumu, nevienu nežilbina un pie tam vēl stara robežzonā veido smuku zilgani varavīkšņainu atspīdumu (gaismas dažādas frekvences dažādi apliecas ap aso ekrāna šķautni) - tas tad arī rada to "smukumu", ko daži labi te saskatījušies jaunu modeļu dārgām automašīnām un nu ar pindzeli un zilo krāsu grib iedvest pa lēto sāvām grabažām

Laikam d.1.r.s.t maaki gudri bet kaartiigi izlasiit augshaa rakstiito nemaaki vispaar - man ir orgjinaalaa xenoniem pareedzeetaas audi lampas un nav nekaadas reflektoru lampas. tas ko te kaads par mershiem rakstija- taas ir d2r spuldzes, bet man ir pilniigi oficiaali atljautaas d2s spuldzes leecu lampaas, nekaadi reflektori.

un es tieshi nesaaku iebiedeeshanas kampanju, es tik taa izsakoties praatoju kas var notikt ja kaadam peekshnji k.kadus akmentinjus sagribeetos k.kur lidinaat vai skruuves.. var visaadi smagaaki un aatraaki priekshmeti lidot atpakalj...

dekster- xenons nerulz, tas nav labaak, tas nav modes kliedziens, nezinu kapeec tad visi jauno aito razhotaaji tos xenonus liek.. jaa piekriitu- ja nav xenons lemts tad tad nav, bet orig. xenons ir ljoti laba lieta..

skaidra lieta ka auto razhotaji xenon liek lai auto izskatitos smukaki

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

xenon ruulz!!!

un SAAB xenon nāk jau no 1972 gada!!!

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

jautaajums: kur var iegaadaaties 4300k origjinaalaas spuldziites H1 ligzdai reflektorlampai?

Cik saprotu bloki visiem ir vienaadi un ja pirms tam bija 8000k spuldzes tad arii origjinaalaas philips vai kaa vinjas 4300k nav probleemu to vietaa ielikt?

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

nezinite nav tik dumja cik nesmuka )))))

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

kam mode kam ne mode, bet man oriģinālie ksenoni UZLABO redzamību ( no auto iekšpuses uz āru )-

1) spēcīgāka gaisma;

2) vienmērīga, bez tumšiem pleķiem;

3) izgaismo ceļa malu ( līdzīgi kā miglinieki);

tas noteikti ir labāk, ka halogēngaisma.

bet tas ka, baltāka gaisma uzlabo kaut kur tur, nu, tas varbūt daltoniķiem kaut ko uzlabo, bet ne vairāk...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: xenon ruulz!!!

un SAAB xenon nāk jau no 1972 gada!!!

Vo - beidzot pa tēmu viens ierunājās Pārējie - viens liels bērnudārzs... Tikai to vien zin, kā vārdu d.i.r.s.t lietot vietā un nevietā (uz ko tas domāts - ceru pats sapratīs). Nu tak lieciet savu zilo lampiņu šķūningu - mani tas īpaši nesatrauc - uzlieku dzeltenas brilles un iepūtiet man

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Juus, daargie, esat tie kas te bezsakaru spamu dzen.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Un vēlreiz vērsīšos pie Tevis, endr4 - Tu laikam esi Audi fans, spriežot pēc Tavas galerijas. Šaubos gan, vai tie vāģi visi ir Tavējie un tiem visiem ir oriģinālie Xenon lukturi, taču viss jau var gadīties Var jau būt, ka Tas S8 tiešām ir Tavs - tad cepuri nost - tikai kādēļ tie stulbie amerikāņi viņam ķīniešu zilās spuldzītes samaukuši (kā var saprast no Taviem komentāriem šeit), to gan nesaprotu (nafig labu, skaistu, dārgu un elegantu vakarkleitu komplektēt ar lētu bižutēriju - tur briljanti vajadzīgi...)...

Man pašam bez Krokodila ir arī A8 4.2 Tiptronic Quattro - tam rūpnīcas halogēnu tuvo gaismu projektoru vietā ieliku OEM Bi-Xenon projektorus (Philips spuldzes, Hella bloki) un varu droši teikt, ka labāku izgaismojumu nevaru iedomāties. Oriģinālajos lukturu korpusos jau bija speciāli paredzētas vietas balastu blokiem. Tagad tuvo gaismu dod Xenon projektori, tālo papildina arī oriģinālie reflektoru halogēnlukturi (kā papildlukturi), ir arī oriģinālie pretmiglas projektoru lukturi), kas īpaši labi palīdz papildus izgaismot ceļa malas (tas viss + gabarītu spuldzītes atrodas iekš Audi lukturu korpusa ar elektrisku augstuma regulēšanu, protams). Esmu apmierināts kā zilonis Un mašīna izskatās solīdi, nevis kā dažs labs mikimaušu vai pokemonu kārs, kas par spīti savai nežēlīgajia cenai un luksusa statusam (ir redzēti pilnīgi jauni Lexus, Mitsubishi Pajero, Subaru u.c.), dāsno dīleru apveltīts ar zilajām ķīniešu "rūpnīcas Xenona" lampiņām.Vienam manam paziņam izdevās tikt pie šāda nošķilta STI Subāra eksemplāra, kura "oriģinālie" ksenoni izrādījās dīlera uzstādīts ķīniešu "6000 K" kits, pie kam spuldzītes bija pavisam neatbilstošajos halogēna projektoros ielīmētas ar HotGlue palīdzību (jo cokoli, protams, neatbilda) un staru formējošais ekrāns aizlocīts prom no fokusa punkta, jo par halogēna spuldzi daudz garākā Xenon spuldze citādi konfliktēja ar to... Lūk, no kurienes rodas "rūpnīcas Xenoni"

endr4 Reģ.: 31.05.2004
0 0 Atbildēt

nee, diemzheel melnaa Ska vairs nau maneejaa, es savus komentaarus balstu par savu shobriideejo A8, diemzheel veel vecaa feislifta ar Xenoniem tikai tuvajos un BOSCH blokiem nevis Hellas. Arii man tuvie/taalie un migla ir vienaa un tanii pashaa lukturii-droshi vien tad mees runaajam par vienaam un taam pashaam lampaam. Interesants ir fakts ka man ar no ruupniicas (un peec VIN numura un vaacijas regjistraacijas 99.9% apstiprinaatiem datiem) naakushiem xenjiem ir manuaalaa augstuma regulaacija a tev ar oem halogeeniem automaatiskaa??!!?? Nu pofig, bet atgriezhoties pie fakta- es jau saku ka xenons, it sevishkji orgjinaalais ir daudz labaaks gaismas zinjaa kaa halogeens vai liktais, bet 98 gadaa xenon spuldzeem bija citi razhoshanas kriteeriji kaa tagad un tapeec arii mans orgjinaalais Bosch/philips xenons spiid viegli zils, jo toreiz 8000K bija pilniigi atljauta gaismas temperatuura! Un nevis leetais kjiinieshu xenons. Starp citu naakamnedeelj choms sola no vaacijas atvest 6kK Philipsus, redzees kaa tie spiidees... A par to ka jaunos autinjos liek neorgjinaalos xenonus- PROTAMS! It sevishkji apvidniekiem: Pajero, TLC100, TLC120, visiem Hyundai, KIA u.t.t. par to subaru nemaz nebriinos..

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

endr4 rakstīja: ...Arii man tuvie/taalie un migla ir vienaa un tanii pashaa lukturii-droshi vien tad mees runaajam par vienaam un taam pashaam lampaam. Interesants ir fakts ka man ar no ruupniicas (un peec VIN numura un vaacijas regjistraacijas 99.9% apstiprinaatiem datiem) naakushiem xenjiem ir manuaalaa augstuma regulaacija a tev ar oem halogeeniem automaatiskaa??!!?? ..... A par to ka jaunos autinjos liek neorgjinaalos xenonus- PROTAMS! It sevishkji apvidniekiem: Pajero, TLC100, TLC120, visiem Hyundai, KIA u.t.t. par to subaru nemaz nebriinos..

Lukturu augstuma regulācija manam tāpat manuāla (ne automātiska), taču elektriska (nevis mehāniska ar ķegu zem kapota, kā vecajiem oooo). Runājam par tiem pašiem lukturiem. Tikai Tev, cik saprotu, ir oriģ. Xenons (par spuldžu krāsas temp. joprojām šaubos, ka tāda būtu oriģ., jo Philips neražoja un neražo citas, kā tikai 4300K priekš OEM, kā arī 5000 -ar kaut ko K un 6000 -ar kaut ko K priekš Upgrade Kitiem, ko sen vairs neražo), bet manam oriģ. halogēnu projektori, ko nomainīju uz jaunajiem Bi-Xenon OEM (Audi, Porche, BMW, MB...) projektoriem. Praktiski viss (stiprinājumu vietas, "kabatas" lukturu korpusos priekš balastiem) atbilda 1:1, tikai paši projektori ir drusku lielāka diametra un bija drusku jāpadreijā reflektoros un alumīnija turētājā lielāki caurumi...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

endr4 rakstīja: ...Arii man tuvie/taalie un migla ir vienaa un tanii pashaa lukturii-droshi vien tad mees runaajam par vienaam un taam pashaam lampaam. Interesants ir fakts ka man ar no ruupniicas (un peec VIN numura un vaacijas regjistraacijas 99.9% apstiprinaatiem datiem) naakushiem xenjiem ir manuaalaa augstuma regulaacija a tev ar oem halogeeniem automaatiskaa??!!?? ..... A par to ka jaunos autinjos liek neorgjinaalos xenonus- PROTAMS! It sevishkji apvidniekiem: Pajero, TLC100, TLC120, visiem Hyundai, KIA u.t.t. par to subaru nemaz nebriinos..

Lukturu augstuma regulācija manam tāpat manuāla (ne automātiska), taču elektriska (nevis mehāniska ar ķegu zem kapota, kā vecajiem oooo). Runājam par tiem pašiem lukturiem. Tikai Tev, cik saprotu, ir oriģ. Xenons (par spuldžu krāsas temp. joprojām šaubos, ka tāda būtu oriģ., jo Philips neražoja un neražo citas, kā tikai 4300K priekš OEM, kā arī 5000 -ar kaut ko K un 6000 -ar kaut ko K priekš Upgrade Kitiem, ko sen vairs neražo), bet manam oriģ. halogēnu projektori, ko nomainīju uz jaunajiem Bi-Xenon OEM (Audi, Porche, BMW, MB...) projektoriem. Praktiski viss (stiprinājumu vietas, "kabatas" lukturu korpusos priekš balastiem) atbilda 1:1, tikai paši projektori ir drusku lielāka diametra un bija drusku jāpadreijā reflektoros un alumīnija turētājā lielāki caurumi...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Par dīleru jociņiem - tā tiešām ir - pārdod no salona jaunu auto ar pašu piemuhļītiem ķīniešu Xenoniem, deklarējot, ka tas ir rūpnīcas Xenons

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Nu nezinu,nezinu, Vai nu jums ar acī kaut kas vai citas problēmas. Neesmu savam A4 novērojis sliktu apgaismojumu. Braukt var jebkuros laika apstākļos droši un ceļš ir labi redzams un izgaismots. Bez ,aleluja -XENONiem.......

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

savulaiku visi braukaaja ar zhiguljiem un ar nesuudzeejaas

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Es nesūdzos par sava auto lukruriem. Man tie mobīļi ir vairāki un nevienam nav ksenoni. Zin, kaut kā visur esmu aizbraucis.

Ja pērkot auto,tam būs Xenon, OK, bet lai liktu iekšā, muhļītu tur kaut ko...sorry,neesmu pavilktais.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Starp citu, Deksteram var tikai piekrist - ir nācies braukt ar ļoti dažādiem autiņiem, taču A4 standarta gaismas ir vienkārši perfektas. Teiksim tā, Passat oriģinālie xenon lukturi gan spīdēja vēl spožāk, taču tomēr - 100 Ls par divu spuldzīšu nomaiņu

Tas ir dārgi. Pa pilsētu vai tuvējo piepilsētu braucot - nu gandrīz vai lieka izšķērdība. Skaisti gan

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Mēģināšu es arīt tādā pat garā:

"Nu, ar veco sagrabējušo Mazdiņu arī kaut kā varu pabraukt. Un, ziniet, galā pagaidām vienmēr esmu nonācis Protams, jauns Auģiks ir labāks, bet maksāt tādu summu par mašīnu?!... To lai dara tie - uz augšu pasistie! Nu ir jau tie visi luksusa vāģi ērtāki un, galvenais, smukāki, taču manām pieticīgajām vajadzībām..."

Nu, vai sanāca līdzīgi?

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja: Mēģināšu es arīt tādā pat garā:

"Nu, ar veco sagrabējušo Mazdiņu arī kaut kā varu pabraukt. Un, ziniet, galā pagaidām vienmēr esmu nonācis Protams, jauns Auģiks ir labāks, bet maksāt tādu summu par mašīnu?!... To lai dara tie - uz augšu pasistie! Nu ir jau tie visi luksusa vāģi ērtāki un, galvenais, smukāki, taču manām pieticīgajām vajadzībām..."

Nu, vai sanāca līdzīgi?

Mēģināšu līdzīgi. Lai ar vecu mazdiņu brauc tie uz augšu pasistie, labāk ar velosipēdu. Krietni lētāk, maksāt tādas summas par benzīnu un tehniskām apkopēm ...

Ko darīt tad, ja mēneša ienākumi ir 5 ... 10k latu, vai arī kad darbavieta apmaksā auto izdevumus? Meklēt vecu mazdiņu?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Labi!... Kurš vēl varētu ko bilst no šīs sērijas? Gandrīz vai konkurss par labāko santīmpi.sēju sanāk

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti