xenon

grosis Reģ.: 08.06.2004

Kaadas ir apm. izmakasas xenona gaismu ieriikoshanai.......

 
SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt
Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

kaupo13 rakstīja:

Nezinite rakstīja:

kaupo13 rakstīja: Varat luudzu taa isi pateikt kaada starpiiba vispaar starp taam lampaam kas tie par kelviniem u.t.t.!?

lampas var būt dzeltenas, baltas vai zilas

un attiecīgi - slikta redzamība, laba, vai gandrīz laba

baltajaam ta sanaak ir 4-5 t kelvini ja?!

ak, ja es to zinātu!!

es tik skatos, kāds tonis man pie kažoka labāk piestāv

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

vai kads nav 9-5 ielicis migliniekos xenon ?

tur jau laikam problemas pie csdd tehapsk nevajadzetu but

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Ielieciet vēl atpakaļgaitā, aizmugurējie vēl nav apžilbināti pietiekami.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Ielieciet vēl atpakaļgaitā, aizmugurējie vēl nav apžilbināti pietiekami.

es vel ieliku to xenonu logu mazgaataaju sprauslas... man patiik

endr4 Reģ.: 31.05.2004
0 0 Atbildēt

Shobriid peec ES direktiivaam vieniigi oficiaali legaalie xenon ir no 4100-5300 Kelviniem D2S un D2R spuldzes. Taa ir pilniigi trula balta pseidohalogen gaisma kura pat iipashi peec taa ko mees esam pieradushi saprast kaa xenon neizskataas...

ljoti lielas probleemas tapeec rodas ja piemeeram izdeg viens orgjinaalais xenon vecaakam auto jo taadu tonju lampinjas vairs nerazho, un pat taa pasha razhotaaja lampinjas ar taadiem pashiem kodiem spiid savaadaak. kreisais xenons (visaadi h7 un citi paartaisiishanas komplekti) protams izmanto dazhaadas korejas un kjiinas un taiwaanas spuldzes liidz ar to gaisma reizeem ir pat smukaaka kaa orgjinaalajam xenim. taakaa situaacija ir diezgan beediiga un spiezh izmantot kreisaas nebrendu spuldzes ar lielaakiem kelviniem. es pats shobriid ieliku k.kaadas noname 8000k spuldzes un esmu vairaak apmierinaats kaa ar osram xenarc (pilniigs shits) vai philips (nav iipashi labaaks) vai bosch (labaakais no brendiem peec kraasas)..

endr4 Reģ.: 31.05.2004
0 0 Atbildēt

gribeeju vien piebilst ka vieniigaas normaalaas no brendu lampaam (orig. xeniem) ir PHILIPS ULTINON (6000k) bet es pers. nezinu kur vinjas Latvijaa var dabuut...

likt xenju miglaa- tikai skata peec- redzamiiba noteikti neuzlabojas, ja pat ne pasliktinas.

A atpakaljgaitaa - nu viens dzeks ielika pieduuriena peec golfam 3shajam (aizmuguree pa logu uzraksts KILLER) - skats jau laps

a TA nevar iziet ar xenju nekur ja taa nav bijusi orgjinaala (kur nu veel miglaas).

Bet tieshi par SAABu runaajot- ir redzeets viens 9-5 ar xenju gan tuvajaas gan miglaas..

Veel arii neredzu jeegu parastajaas taalajaas lampaas likt xenonu- gaisma protams kljuust baltaaka un plashaaka, bet ne taalaaka...

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

endr4 rakstīja: Shobriid peec ES direktiivaam vieniigi oficiaali legaalie xenon ir no 4100-5300 Kelviniem D2S un D2R spuldzes. Taa ir pilniigi trula balta pseidohalogen gaisma kura pat iipashi peec taa ko mees esam pieradushi saprast kaa xenon neizskataas...

______________________________________________________ protams izmanto dazhaadas korejas un kjiinas un taiwaanas spuldzes liidz ar to gaisma reizeem ir pat smukaaka kaa orgjinaalajam xenim.

Smukāk izskatās????? Liec to,ja liec,kas IR atļauts!!! Un ,ja gribi,lai smukāk izskatās, par to naudu nopērc sievai vai mīļākajai skaistu apakšveļu. Un ,ja gribi,lai cito novērtē, lai velk VIRS virsdrēbēm.

P.S. Joprojām neatbalstu to,kas nav atļauts un ir pakaļdarinājums. It sevišķi, ja tas ietekmē citus satiksmes dalībniekus. Drīz saakšu vadāt šķembas mašīnā, ko šitādiem 'smukāk izskatās' pamest uz stikla...

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

endr4 rakstīja: Shobriid peec ES direktiivaam vieniigi oficiaali legaalie xenon ir no 4100-5300 Kelviniem D2S un D2R spuldzes. Taa ir pilniigi trula balta pseidohalogen gaisma kura pat iipashi peec taa ko mees esam pieradushi saprast kaa xenon neizskataas...

______________________________________________________ protams izmanto dazhaadas korejas un kjiinas un taiwaanas spuldzes liidz ar to gaisma reizeem ir pat smukaaka kaa orgjinaalajam xenim.

Smukāk izskatās????? Liec to,ja liec,kas IR atļauts!!! Un ,ja gribi,lai smukāk izskatās, par to naudu nopērc sievai vai mīļākajai skaistu apakšveļu. Un ,ja gribi,lai cito novērtē, lai velk VIRS virsdrēbēm.

P.S. Joprojām neatbalstu to,kas nav atļauts un ir pakaļdarinājums. It sevišķi, ja tas ietekmē citus satiksmes dalībniekus. Drīz saakšu vadāt šķembas mašīnā, ko šitādiem 'smukāk izskatās' pamest uz stikla...

man 9-5 xenoni nak originalie un tadam shkembu metejam var galu gala sanakt daudz slikta...a migliniekus xenon piedava hella un tas nav nekas pretlikumigs. domaju ja standarta migliniekos ieliek xenon lampas nekas slikts nebus jo miglinieki jau izgatavoti un sareguleti lai nespiezh acis tobish uz augshu

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: bet vispār ir stulbi, ka visi tagad par katru vari liek xenonus pat tādiem autiņiem, kam tas nebija paredzēts pirms gadiem...

nu manam saab ari ir bixenon bet gribu vel migliniekus xenon

vakar tumsa jau braucu no Rigas uz Talsiem un kauka neviens xenon mani neapzhilbinaja un pa sho laiku kamer stureju nav apzhilbinajis cita lieta ir reaktivas mizas kuras katrs lukturis skatas citur un apzhilbina ne pa jokam un nevajag te dir.t ka xenon baisi apzhilbina

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

snow rakstīja:

man 9-5 xenoni nak originalie un tadam shkembu metejam var galu gala sanakt daudz slikta...

1. Ja ir oriģinālie, ir OK.

2. Un ,ja man žilbinās un iemetīšu? Ko izdarīsi? pašam nenāk smiekli?

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Tātad- ja kāds pretlikumīgi žilbina, teš purnā un man jābrauc grāvī un kā citādi debīli uzvedas, tad uzskatu, ka viņš pelna dabūt akmenītiu logā. Dots pret dotu.

Un te es uzsāku diskusiju dēļ tā, ka viens otrs ieliek ksenonu ,jo 'smukāk izskatās'.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Tātad- ja kāds pretlikumīgi žilbina, teš purnā un man jābrauc grāvī un kā citādi debīli uzvedas, tad uzskatu, ka viņš pelna dabūt akmenītiu logā. Dots pret dotu.

Un te es uzsāku diskusiju dēļ tā, ka viens otrs ieliek ksenonu ,jo 'smukāk izskatās'.

parsvara xenonu liek lai labak redzetu tapat ka brilles.

a ja kads lohs izdomas ka mana auto originalie xenoni vinu ir apzhilbinajushi un SAAB tos rupnica ielicis lai auto izskattos smukaks un man speciali ar akmentniem sitis logus un optiku gan jau izdomashu ko interesantaku

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

snow rakstīja:

deksters rakstīja: Tātad- ja kāds pretlikumīgi žilbina, teš purnā un man jābrauc grāvī un kā citādi debīli uzvedas, tad uzskatu, ka viņš pelna dabūt akmenītiu logā. Dots pret dotu.

Un te es uzsāku diskusiju dēļ tā, ka viens otrs ieliek ksenonu ,jo 'smukāk izskatās'.

parsvara xenonu liek lai labak redzetu tapat ka brilles.

a ja kads lohs izdomas ka mana auto originalie xenoni vinu ir apzhilbinajushi un SAAB tos rupnica ielicis lai auto izskattos smukaks un man speciali ar akmentniem sitis logus un optiku gan jau izdomashu ko interesantaku

Paņem tad brilles un izlasi,pret ko es iebilstu. Pret pašdarbību, pret to,kas ir AIZLIEGTS.

Un - nu nesalīdzini brilles ar ksenoniem, nekā tāda ksenonos NAV. Tas viss- modes kliedziens.

...un mazums uz ielām mašīnas akmeņus paceļ...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
1 0 Atbildēt

Īstenībā ar ameņiem derētu apbalvot ikvienu neriktīgi saregulētu lukturu īpašnieku, bet jo spilgtāki apžilbināmie (līku roku iemontēti ksenoni), jo lielāki akmeņi vēlami. Kaut pusķieģeli var nejauši uzcelt ar ratiem...

Ksenoni patiesi sniedz daudz labāku gaismu, bet vēlams, lai tāda tā būtu tikai uz ceļa, nevis pretimbraucošo acīs!

Cienīsim viens otru!

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

endr4 rakstīja: Shobriid peec ES direktiivaam vieniigi oficiaali legaalie xenon ir no 4100-5300 Kelviniem D2S un D2R spuldzes. Taa ir pilniigi trula balta pseidohalogen gaisma kura pat iipashi peec taa ko mees esam pieradushi saprast kaa xenon neizskataas...

ljoti lielas probleemas tapeec rodas ja piemeeram izdeg viens orgjinaalais xenon vecaakam auto jo taadu tonju lampinjas vairs nerazho, un pat taa pasha razhotaaja lampinjas ar taadiem pashiem kodiem spiid savaadaak. kreisais xenons (visaadi h7 un citi paartaisiishanas komplekti) protams izmanto dazhaadas

korejas un kjiinas un taiwaanas spuldzes liidz ar to gaisma reizeem ir pat smukaaka kaa orgjinaalajam xenim. taakaa situaacija ir diezgan beediiga un spiezh izmantot kreisaas nebrendu spuldzes ar lielaakiem kelviniem. es pats shobriid ieliku k.kaadas noname 8000k spuldzes un esmu vairaak apmierinaats kaa ar osram xenarc (pilniigs shits) vai philips (nav iipashi labaaks) vai bosch (labaakais no brendiem peec kraasas)..

tu dulls esi - 8000k - tas ir tikpatkā zilā gaisma - psc

es domāju likt 4000k - redzēšu vairāk par maxima style zilo zilīšu gaismu!!!

protams, esmu redzējis tādus umņikus ar tik lieliem kelviniem xenon gaismai - bet salīdzinājumā ar vidējās klases aprīkotu auto ar xenon gaismām es braucu kā dienā, bet "zilie" vnk piesaista uzmanību - nekas vairāk.

domāju, ka acis ar nourst vairāk, nemaz nerunājot par pretīmbraucošajiem.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja:

endr4 rakstīja: Shobriid peec ES direktiivaam vieniigi oficiaali legaalie xenon ir no 4100-5300 Kelviniem D2S un D2R spuldzes. Taa ir pilniigi trula balta pseidohalogen gaisma kura pat iipashi peec taa ko mees esam pieradushi saprast kaa xenon neizskataas...

ljoti lielas probleemas tapeec rodas ja piemeeram izdeg viens orgjinaalais xenon vecaakam auto jo taadu tonju lampinjas vairs nerazho, un pat taa pasha razhotaaja lampinjas ar taadiem pashiem kodiem spiid savaadaak. kreisais xenons (visaadi h7 un citi paartaisiishanas komplekti) protams izmanto dazhaadas

korejas un kjiinas un taiwaanas spuldzes liidz ar to gaisma reizeem ir pat smukaaka kaa orgjinaalajam xenim. taakaa situaacija ir diezgan beediiga un spiezh izmantot kreisaas nebrendu spuldzes ar lielaakiem kelviniem. es pats shobriid ieliku k.kaadas noname 8000k spuldzes un esmu vairaak apmierinaats kaa ar osram xenarc (pilniigs shits) vai philips (nav iipashi labaaks) vai bosch (labaakais no brendiem peec kraasas)..

tu dulls esi - 8000k - tas ir tikpatkā zilā gaisma - psc

es domāju likt 4000k - redzēšu vairāk par maxima style zilo zilīšu gaismu!!!

protams, esmu redzējis tādus umņikus ar tik lieliem kelviniem xenon gaismai - bet salīdzinājumā ar vidējās klases aprīkotu auto ar xenon gaismām es braucu kā dienā, bet "zilie" vnk piesaista uzmanību - nekas vairāk.

domāju, ka acis ar nourst vairāk, nemaz nerunājot par pretīmbraucošajiem.

nezinu ka citiem bet man tie zilie xenon neliekas ok. un vel man tiesham nav gadijies ka mani apzhilbinatu kadi kreisie xenon jo tie kas tadus liek tomer mazliet ari vinus pieregule.

visvairak zhilbina nenoreguletas parastas gaismas lauku onkas un shumaheri ar megamizam kur tiesham nesaprotu ka teh izieta. pedeja laika xenon i ari furem bet viss ok nezhilbina. ieteiktu tiem kas saka ka xenoni kas uzlikti auto kuriem tie nav bijushi mazliet izbraukt naktis pa lauku rajoniem kur xenon gandriz nav bet acis ticiet man Jums zhilbinas nepajokam parastas gaismas.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

snow, ir starpība, vai žilbina parastā lampa vai ksenons, Ksenons dur kā ar nazi acī. Un ir gadījušies vairāki gadījumi,kad tiešām gribas to akmenīti uzmest. Protams, nav patīkami arī tie 'lauku onkas' ,kā Tu saki , kas žilbina ar parastajiem lukturiem, bet maz. Cik vienu, tik otru.

Varbūt es braukāju pa nepareizajām vietām, nezinu.

Palieku pie sava uzskata- ja ir auto ar oriģinālajiem lukturiem,mazgāšanu un līmeņošanu, viss OK. Ja ir kreisās spuldzes parastajos lukuros-GARĀM. Esmu braucis ar ksenoniem, nu nezinu,ko jūs tur tādu ekstrēmi labu saskatat. Manam A4 gaismas ir labākas. Jā, lukturi ir jauni, bet parastās H7 lampiņas, lēcas un gaisma ir ļoti laba.

kristapza Reģ.: 12.05.2002
0 0 Atbildēt

bet ne jau gala lietotaji ir tie, kas saskata xeonus to ekstreemo labumu. taa tehnologija jau tapec arii tika izstradata, lai piedavatu autobraucejiem labaaku apgaismojumu (kuru taa neapshaubaami arii dod). tas ir primaarais tehnologijas meerkjis un ja Latvijaa sho tehnologiju izmanto kaa vienu no ierindas tuuninga elementiem, tad tapec nav jaanoliedz labas lietas

originaalaa xeon sisteema gaismas zinjaa buus razhiigaaka par halogeniem. un punkts.

deksters rakstīja: Esmu braucis ar ksenoniem, nu nezinu,ko jūs tur tādu ekstrēmi labu saskatat. Manam A4 gaismas ir labākas. Jā, lukturi ir jauni, bet parastās H7 lampiņas, lēcas un gaisma ir ļoti laba.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: snow, ir starpība, vai žilbina parastā lampa vai ksenons, Ksenons dur kā ar nazi acī. Un ir gadījušies vairāki gadījumi,kad tiešām gribas to akmenīti uzmest. Protams, nav patīkami arī tie 'lauku onkas' ,kā Tu saki , kas žilbina ar parastajiem lukturiem, bet maz. Cik vienu, tik otru.

Varbūt es braukāju pa nepareizajām vietām, nezinu.

Palieku pie sava uzskata- ja ir auto ar oriģinālajiem lukturiem,mazgāšanu un līmeņošanu, viss OK. Ja ir kreisās spuldzes parastajos lukuros-GARĀM. Esmu braucis ar ksenoniem, nu nezinu,ko jūs tur tādu ekstrēmi labu saskatat. Manam A4 gaismas ir labākas. Jā, lukturi ir jauni, bet parastās H7 lampiņas, lēcas un gaisma ir ļoti laba.

3. ziksim bij labas lampas.Neviens ksenons nestaav ne klaat.Un Volvo Amazonei vispaabaa taadas gaismas, ka apdir.sties var visi xenoni pretiimbraucoshie nobaal

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: secinājums, jāpērk normāli auto, kam nāk Bi-xenoni un nespiež pretīgi acīs...... varat minēt 10 reizes, par kuru marku es runāju......

Par passat, par citroen utt.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

SuperZigis rakstīja: secinājums, jāpērk normāli auto, kam nāk Bi-xenoni un nespiež pretīgi acīs...... varat minēt 10 reizes, par kuru marku es runāju......

Par passat, par citroen utt.

BMW...

endr4 Reģ.: 31.05.2004
0 0 Atbildēt

taatad tiem kas veltija personiigus apvainojumus tieshi man:

Man automashiinai ir audi orgjinaali uzstaadiitie bosch xenon (HID) bloki orgjinaalajaas audi leecu lampaas (d2s spuldzeem). Kad auto nopirku iekshaa bija philips 35w d2s spuldzes no kuraam viena dabiigaa naavee izbeidzaas. shinii briidii es saskaaros ar vislielaako tupumu kas saistiits ar xenonu: shobriid eiropaa ir max 5300k atljautaa gaismas temperatuura- kas rada baltu nesmuku gaismu, taa itkaa tas nebuutu xenons. Jaa, man galvenais ir redzamiiba, kura ir labaaka ar xenonu, nekaa bez, un ja buutu jaaizveelas starp izskatu un redzamiibu es izveeleetos redzamiibu, bet nu nebraukshu es ar vienu lampu smukajaa orgjinaalajaa viegli zilajaa dzidrajaa kraasaa un vienu halogeenu kas nemaz peec xonjas neizskataas... te nu arii tad naakas mekleet kreisos razhotaajus un likt "kreisaas" spuldzes... un jebkuraa gadijumaa- ja izdeg 1 lampinja lai dabuutu vienaadu toni ir jaamaina abas.. Te visiem varu uzrakstiit savos peetijumos atklaataas aptuvenaas temperatuuras un kraasas, bet var protams atshkjirties atkariibaa no razhotaaja:

4000-4900K - dzeltenbalta halogen gaisma

5000-5300K - balta gaisma (kaa ultrabright halogen)

6000K - zilbalta gaisma (visliidziigaakais audi orig. tonim ar ljoti vieglu zilu nokraasu ko ieraudziit var tikai ieskatoties pashaa spuldzee)

8000K - kristaaliski zila (arii ljoti smuks tonis)

10000K - ZILA, leeti zilaa kraasa kura biezhi redzeeta hyundai terracaniem un kruiizeriem kuriem nav bijis orgjinaalais xenons.

12000K - purpura/violeeta, ljoti reta kraasa xenonam, dziivee neesmu redzeejis..

Man pers. shobriid ir 8kK lampinjas, ir doma dabuut philips 6k, bet nu pagaidaam nezinu kur- vieniigaa iespeeja- Vaacija..

Un par akmenjmeteejiem- nu iemetiet kaads, veel ne1 nav sanjeemies, man kasko ir paljubomu, bet baidos ka shitie siteeji/meteeji/beisbolisti un citi varonji pashi to peec tam nozheelos.. Viens vienreiz sanjeemaas mani paarmaaciit par vinjapraat agresiivu braukshanu, izkaapa aaraa, atnaaca pie loga, uzdirsa un peec paardesmit sekundeem saaka atvainoties.. Ja kaads gribat man braukt purnaa vai saanos vai pakaljaa- brauciet, taalaak es skaidroshos ar CP, bet visgudraakie ir tie kas saanos nebrauc, bet peec tam man pa 2cm atveertu loga shkjirbu staasta ka buutu vareejushi man saanaa iebraukt... es nevienam pers. neko nesolu, bet man shitie "pareizie" riebjas..

un mani pers. zhilbina vairaak tie dunduki kas brauc ar 80to gadu shrotiem un ar lampaam "medii lidmashiinas".. ar xenonu esmu apzhilbinaats labi ja kaadas 2 vai 3 reizes peedeejo 3 gadu laikaa..

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

endr4 rakstīja: Shobriid peec ES direktiivaam vieniigi oficiaali legaalie xenon ir no 4100-5300 Kelviniem D2S un D2R spuldzes. Taa ir pilniigi trula balta pseidohalogen gaisma kura pat iipashi peec taa ko mees esam pieradushi saprast kaa xenon neizskataas...

ljoti lielas probleemas tapeec rodas ja piemeeram izdeg viens orgjinaalais xenon vecaakam auto jo taadu tonju lampinjas vairs nerazho, un pat taa pasha razhotaaja lampinjas ar taadiem pashiem kodiem spiid savaadaak. kreisais xenons (visaadi h7 un citi paartaisiishanas komplekti) protams izmanto dazhaadas korejas un kjiinas un taiwaanas spuldzes liidz ar to gaisma reizeem ir pat smukaaka kaa orgjinaalajam xenim. taakaa situaacija ir diezgan beediiga un spiezh izmantot kreisaas nebrendu spuldzes ar lielaakiem kelviniem. es pats shobriid ieliku k.kaadas noname 8000k spuldzes un esmu vairaak apmierinaats kaa ar osram xenarc (pilniigs shits) vai philips (nav iipashi labaaks) vai bosch (labaakais no brendiem peec kraasas)..

Vo bļāaaaa... Kur tālu cilvēks var aizmurgoties... Zilo lampiņu zilais piekritējs 4000 K ir pilnīgi baltas gaismas tonis, kurš, lietojot spuldzi kā nākas - projektoros ar pietiekami garu reflektoru un pareizas formas fokusā novietotu stara formēšanas ekrānu (nevis reflktora lukturos, kuri KONSTRUKTĪVI NEDER xenona gāzizlādes spuldzēm, jo gaisma veidojas nevis nelielā apgabalā - kvēldiegā - bet gan samērā gara staba veidā starp elektrodiem), veido ideālu ceļa izgaismojumu, nevienu nežilbina un pie tam vēl stara robežzonā veido smuku zilgani varavīkšņainu atspīdumu (gaismas dažādas frekvences dažādi apliecas ap aso ekrāna šķautni) - tas tad arī rada to "smukumu", ko daži labi te saskatījušies jaunu modeļu dārgām automašīnām un nu ar pindzeli un zilo krāsu grib iedvest pa lēto sāvām grabažām Rezultāts tāds pats, kā likt lismu metējus izpūtējā, braukāt ar "slikiem", kas iegūti līdz nllei nobraucot parastu riepu, un pietjūnēt "sporta skaņu" izpūtējā ar naglas un āmura palīdzību

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

taapat Amazonei labaaki gunji

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti