xenon

grosis Reģ.: 08.06.2004

Kaadas ir apm. izmakasas xenona gaismu ieriikoshanai.......

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..19
TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

nu denals rittiigi zilus keksonus tirgo tik lampinjas no shamiem panjeemu - pilniigaa dir zaa man G4 ar HELLA +50% lapaak raada nekaa A6 ar tiem zilumiem pljaaaaa , karoch denals smird !!!!!

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

man vairak interes kur pashas xeno lampas nopirkt ?

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Bet tak gaismas "kelvinus" var izveeleeties

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

izveelies ko veelies tik Denals.lv neizveelies es tos 7000K nu ne Kelvina nevaru ieraudziit t.i. nenjem 'zilos' buljasuuc peediiks.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

es tieshi braukshu uz jamo firmu parbaudit esoshos blokus un esoshas lampas.

Man jautajums 9-5 jau der tie pashi bliki vajag tik citas spuldzes ???

Vai ka tas lietas tur ?

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: es tieshi braukshu uz jamo firmu parbaudit esoshos blokus un esoshas lampas.

Man jautajums 9-5 jau der tie pashi bliki vajag tik citas spuldzes ???

Vai ka tas lietas tur ?

Jā, citas lampas i sjo, lai gan nesaprotu, ko Tu tur taisies pārbaudīt - strādā vai nestrādā var redzēt pa gabalu:. Neņem lampas vairāk par 6000 K, būs kā TDI rakstīja, jo jau 6000 ir pārāk zils, labāk būtu 4000-5000K lampas. Viss Tevis jautātais jau pāris lapas atpakaļ izrunāts.

snow jau nopirki 9-5?

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

snow rakstīja: es tieshi braukshu uz jamo firmu parbaudit esoshos blokus un esoshas lampas.

Man jautajums 9-5 jau der tie pashi bliki vajag tik citas spuldzes ???

Vai ka tas lietas tur ?

Jā, citas lampas i sjo, lai gan nesaprotu, ko Tu tur taisies pārbaudīt - strādā vai nestrādā var redzēt pa gabalu:. Neņem lampas vairāk par 6000 K, būs kā TDI rakstīja, jo jau 6000 ir pārāk zils, labāk būtu 4000-5000K lampas. Viss Tevis jautātais jau pāris lapas atpakaļ izrunāts.

snow jau nopirki 9-5?

nevaru vel sadushoties bet briestu

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Nevis jābriest, bet cītīgi jāmeklē! Tas ir grūts un laikietilpīgs darbs, tāpat arī auto pārdošana. Tagad nekas vairs nenāk viegli, ja protams, nenoveicas!

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Yu

Tu nu gan butu sudzejies par patereto laiku auto pardoshana!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja: Yu

Tu nu gan butu sudzejies par patereto laiku auto pardoshana!

Nu, 1.kārt es ilgi tam briedu un gatavojos, fotografēju, uztraucos, 2.kārt kā tam tagad iet?

Raudiens uznāk uz šo: foto.inbox.lv/... skatoties, tāds labs un smuks auto bija, būtu vēl braucis un braucis ar to, bet nē, lūk jaudas viņam pa maz, bet nezkāpēc tā vietā savajadzējās šo: foto.inbox.lv/... ! Tagad cits kandidāts cenšas (ne)pieļaut līdzīgas kļūdas: foto.inbox.lv/...

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Klau Yukki, kur un kaadus njeemi Xenonus?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Svaigi dzirdētas lietas.Ja mašinai nav lukturu automātiskā regulēšana un lukturu mazgāšana,tad ar pašielikto XENONu Tehnisko Apskati nevar iziet.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

TA ir workaroundi, tipa tas nav skeerslis lai liktu Xenon lampas . . .

Pagaidaam vieniigaas sakariigaas ir Philips D2R 4150K ar Hellas blokiem vai OSRAM originaalaas, bet jaataisa vai jaameklee normaals coversion KIT prieksh 9K SaaBa . . .

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Tipa kauc kas taads: tuning.carweb.ru/... #lamp_h1

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja: TA ir workaroundi, tipa tas nav skeerslis lai liktu Xenon lampas . . .

Pagaidaam vieniigaas sakariigaas ir Philips D2R 4150K ar Hellas blokiem vai OSRAM originaalaas, bet jaataisa vai jaameklee normaals coversion KIT prieksh 9K SaaBa . . .

nezinu kads bija manam bet man likas ok spozhi balta gaisma tapat ka exBell tagNez auto un xenon labi pieregulets vienmer i labaks neka neregulets parstais ari pretibraucoshajiem.

driz vars saalidzinat ar origSAAB

Jameson rulleee

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

SaaBeR, kas ir workaroundi?

es tik nebeidzu daudzināt snowa vēsturisko atklājumu, ka SAABiem xenoni nāca jau koš 72 gada

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Workaround - ir pasaakums, kuru izveicot var kaa kaadu datorgljuku daleeji vai pilniibaa noveerst. Muusu gadiijumaa, tas bija domaats, ka uz TA Xenon lampas var samainiit uz originaalajaam . . .

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: SaaBeR, kas ir workaroundi?

es tik nebeidzu daudzināt snowa vēsturisko atklājumu, ka SAABiem xenoni nāca jau koš 72 gada

Vai tas tā ir?

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Jā, Tev piestāvētu! Iepriekšējam visu iekš xenon.lv, tagad tur tikai zilās lampas (6000K), jo strāvas pārveides blokus nopirku lietotus "no rokas". Vēl tirgo www.Denals.lv, www.ads-serviss.lv un vēl arī daudzas sīkas bodītes jau tirgo vismaz lampiņas un ss.lv arī blokus. Pazvanies, pameklē, šis škūninga veids attīstās ļoti strauji, bet manuprāt tas ir to vērts, jo redzamība uz ceļa kā jau snow teica, uzlabojas. 9K NEDER D2S un D2R spuldzes, kas ir oriģinālās xenon spuldžu ligzdas, jāmeklē šķūninga kantori, kas jau iepirkuši spuldzes iekš H1 cokola. Tas, ka daži te bija it kā iemānījuši arī tās D2S iekš H7 cokola ir nepareizi, tad tur jātaisa pamatīga luktura pārbūve.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Viena no spilgtaakajaam gaismaam ir 4200K lampaam apmeram 3200 lumeni

Ir veel, protams, visaadas modificeetaas, tipa D4S, D4R utt.

denals.lv lapa ir zem konstrukcijas

Man jau skiet, ka ir D2S vai D2R lampas, kas ir originaalaas Philips vai Osram, kuraam nonjem patronaa stiprinaamo caulu un pielaago stiprinaajumu prieksh H1, H4 utt.

Pasties manu priekspeedeejo postu (linku) tur ir taas pashas D2R Philips lampas tikai iekauseetas H1 stiprinaajumaa, taatad jaapagarina vai jaapartaisa ekraans vai kaa to bleki kas lampinjai pretii sauc . . .

Visas Xenon spuldzes, kas lielaakas par 4200K nav Philips vai OSRAM

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Es saprotu tā, ka pats es neriskētu to philips D2R jaukt un iekš tās H1 kolbas stūķēt, bet ja kāds to izdara pusprofesionāli, tad vajadzētu būt labumam no tā, ja nesačakarē to visu. Es nezinu, aks to LV dara, moš var no tās RU lapas pasūtīt? Tad gan nebūs garantija, kas piem xenon ir gads un kas nav mazsvarīgi. Man ir tipa tās noname korea-china spuldzes un gaisma ir pazila, pats redzēji. Denalam var uzzvanīt, puse ss.lv sludinājumu ir viņu. Incanti, ka denals un adserviss teicās katrs savādākas atšķirīgas no citiem diviem spuldzes un blokus tirgojot, bet adserviss vispār nedeva garantiju, kamēr denalam 3 mēn., kas gan man viss šķiet pret patērētāju tiesībām

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

Nezinite rakstīja: SaaBeR, kas ir workaroundi?

es tik nebeidzu daudzināt snowa vēsturisko atklājumu, ka SAABiem xenoni nāca jau koš 72 gada

Vai tas tā ir?

vai nav vienalga? Galvenais ir pārliecināt visus un visas, ka tā bija! Lai TA vīriņi, kad viņiem to atgādina, pie sevis padomātu - jā jā, kaut kur šķiet es to dzirdēju.. jā jā - 72 gads, SAABiem bija no 72trā

kaupo13 Reģ.: 24.02.2006
0 0 Atbildēt

Varat luudzu taa isi pateikt kaada starpiiba vispaar starp taam lampaam kas tie par kelviniem u.t.t.!?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

kaupo13 rakstīja: Varat luudzu taa isi pateikt kaada starpiiba vispaar starp taam lampaam kas tie par kelviniem u.t.t.!?

lampas var būt dzeltenas, baltas vai zilas

un attiecīgi - slikta redzamība, laba, vai gandrīz laba

kaupo13 Reģ.: 24.02.2006
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

kaupo13 rakstīja: Varat luudzu taa isi pateikt kaada starpiiba vispaar starp taam lampaam kas tie par kelviniem u.t.t.!?

lampas var būt dzeltenas, baltas vai zilas

un attiecīgi - slikta redzamība, laba, vai gandrīz laba

baltajaam ta sanaak ir 4-5 t kelvini ja?!

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..19
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti