BIODĪZELIS

Master_D Reģ.: 29.09.2004

Biju uztankoties iemīļotajā Tālavas autobusu parka tankštellē un pamanīju, ka jamie par tīri draudzīgu cenu lej arī biodīzeli (kaut kādi 45s litrā).

Sabaidīts par šā izstrādājuma kaitīgumu gumijas detaļām (kaut kur tepat pa forumu viens baumoja), neielēju, tomēr paņēmu informatīvu lapiņu.

( foto.inbox.lv/citroen/BIODIESEL/biodizelis.gif )

Nekādi draudi tajā dīzeļpasāta dzinēja gumijām tajā lapelē izteikti netika, vienīgi pie tanka pielīmēts ieteikums sākumā, ja nav jauns filtrs, tankoties 50/50 ar parasto dīzeli.

Varbūt kādam ir pieredze ar zaļo zupu?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..18
aicih Reģ.: 29.03.2003
0 0 Atbildēt

2 RX7 kuraa vietaa pirki bidiizeli un kada cena ?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Čaļi ko Jūs strīdaties par tām blīvgumijām??? Viss ir daudz vienkāšak - ja kaut kas kaut kamā rotē un netek ārā, tātad gumija ir un punkts.

Dlja osobo tupyh - prezervatīvs!!!

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

aicih rakstīja:2 RX7 kuraa vietaa pirki bidiizeli un kada cena ?

Mana posta sākumā ir citāts, kur to pirkt (SIA "Grima", Ķīšezera ielā 31). Tur arī pirku par 0.465 Ls/L...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

RME metilesteris

vēl var būt etilesteris

pirmais niknāks škī'dinātājs

vispār rapšu eļļa ir taukskābes

tās reaģē ar etil vai metilspirtu un rodas esteri

Glupais Reģ.: 23.01.2003
0 0 Atbildēt

dzipists rakstīja:

Ņem polšu un brauc pakaļ lētajai STATOIL seļaraj.

Arī ir interese. Liela. glupais[@]gmail[.]com

did33 Reģ.: 26.08.2003
0 0 Atbildēt

www.biodiesel.org/

bez tam teviens somu kolēģis stāstīja par savu tētiņu, kurš kautkādas programmas ietvaros testēja BD Somijā, nekādi ļauni specefekti nebij novēroti. a FIN viņu nelieto tāpēc, ka valdība noteica tādu akcīzi, ka nav nekādas jēgas+ minētie mīti un nav tāda BD tankos.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

skat Rapsis un graudi teema Degviela 3 vai 4 lapa

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

Manējs ar grib to garšīgo dīzelīti no Statoila! birxtc@inbox.lv

Loms Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

Tikko pielēju Pajero pilnu bāku (82 litri). Labumi pagaidām ir divi, kas novēroti:

1) cena (līdz šim lēju tikai Satoilā);

2) lejot neputo tā, kā to dara parastais buljons - tādēļ var pieliet reāli līdz lūpai

Noliku spidometru pa "000"

....

Par rezultātiem ziņošu

paziņo gan...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Ziņoju: pie -15 grādiem C lec kā zaķis - no pusapgrieziena

Pa ziemas ceļiem ar 4x4 vienmēr ieslēgtu sportiski braukājot (no tā 1/3 pa pilsētu), izgāja 73 L uz 500 km, tobiš 14.6 L/100 km. Šādā režīmā iepriekš ņēma ap 15, tā ka izmaiņas patēriņā neredzu...

Loms Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt

gumijas? tukšgaita? cēliens (subjektīvais protams)

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Gumijas netek nekur - viss kā bijis.

Tukšgaita ideāla. Motoram tā kā mīkstāka skaņa - urkšķina patīkamāk un klusāk. Tas, protams, subjektīvi... Cēliens kāds bija, tāds ir. Max. ātrums pie ieslēgta 4x4 joprojām ap 145 km/h - tātad jauda nav kritusies.... Es par bio

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Vienīgā skāde, ka grūti tomēr kaut kur to atrast, kad jātankojas... Alūksnē nav, Valmiera kaut kur esot, bet es neatradu... Rīgā, kur ņēmu, tur trešdienas rītā vairs nebija, bet varbūt jau atkal ir atveduši - jāaizbrauc jāapskatās.

Vēl viena patīkama lieta - man bākas vāciņš ciet slēdzot sadalījās (reizēm tā gadās) un nācās to ar rokām sastiķēt atpakaļ. Tādās reizēs rokas atmazgāt no soļarkas smakas ir pagrūti un visu dienu jāsmird kā tādam traktoristam. Tagad biju patīkami pārsteigts, ka rokas nevis smirdēja, bet gan smaržoja pēc kaut kā eļļā cepta, it kā es virtuļus vai belašus būtu rokā turējis Sīkums, bet patīkami

Loms Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt

skaidrs, paldies.

P.S. ja kāds ir mēģinājis, vai uzglabāt šo degvielu ilgāku laiku var?

volvo Reģ.: 18.11.2004
0 0 Atbildēt

Varbūt var, bet naKuj?

captain Reģ.: 03.11.2004
0 0 Atbildēt

nu kaa tagad tam biodizelim ir? es biju pa weekendu arpus rigas, tur bija -23. nu mans dizelis (ar 50/50 leta/statoils) jau spraguljoja un beigaas bija jaastumj garazaa un sildot tikai pielaidu. laikam ar to bio dd bija vispaar cauri...

imits Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

atradusi kad biodiizeli testeet... ziemas laikaa... vajadzeeja vel miinuss 30 grados ieliet....

imits Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

visu cienu biodiizelim... pa vasaru pats ar liešu... bet tagad gan nee... saak biezeet krietni aatraak nekaa parastais.....

p.s. pameegini ieliet pudelee un patereet aaraa , tad maniisi, ko Tu gribi iebarot savam caaram...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Šodien iepildiju 10 litriem parastās degvielas klāt 10 litrus biodīzeļa. Paskatīsimies, kā rīt leks.

Ja būs čuš, iešu ar kājām uz darbu

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Šorīt Rīgā -16.

Mašīnai bākā 50/50 biodīzelis, un lai cik dīvaini nebūtu, iedarbināt VAR

Cik vakar vakarā pavizinājos, nekādu jaudas zudumu nav. Varbūt nedaudz klusāk rūc. Varbūt nē.

auto 90. gada bezturbo dīzeļpasāts ar 300k nobraukumu...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt
RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Nu nesalst man ciet Joprojām ar tīru bio lec un skrien pie pašreizējiem mīnusiem... Alūksnē arī biju pirmdien - nekāda vaina. bio rullē

mironitis Reģ.: 01.05.2004
0 0 Atbildēt

Polija visu laiku esmu lejis BIO jau 2 gadus, varbut vel senak atpakal. Pirmo reizi ieleju ar lielam bazam, no izputeja naca ipatneja smarza, bet vis bijis OK vienmer. Max minusi ir bijusi ap -27 - -30 gradiem un leca ka vienmer. Auto Ford transit 96. gada

Nekadas problemas visa kalposanas laika nav bijusas ne ar gumijam ne ko citu. Ta ka es domaju ka tas vis ir FUFELIS vajag masinu uzturet laba kartiba nevis ar hlamiem braukt

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

mironitis rakstījaolija visu laiku esmu lejis BIO jau 2 gadus, varbut vel senak atpakal. Pirmo reizi ieleju ar lielam bazam, no izputeja naca ipatneja smarza, bet vis bijis OK vienmer. Max minusi ir bijusi ap -27 - -30 gradiem un leca ka vienmer. Auto Ford transit 96. gada

Nekadas problemas visa kalposanas laika nav bijusas ne ar gumijam ne ko citu. Ta ka es domaju ka tas vis ir FUFELIS vajag masinu uzturet laba kartiba nevis ar hlamiem braukt

Āmen!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

shodien Latvijas radio 12.30 kasds degv tirg teica, ka jaunajiem autinjiem naakot visas bliives izturiigas pret metilun etilesteri- biodegvielu.

1 2 3 4 5 6 7 8 ..18
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti