Hyundai Matrix :)

Vigants Reģ.: 28.11.2002

Nu nedēļu ir iehavots viens tāds. LV tādu nav daudz, bet man domāt, ka nepamatoti nenovērtēts auto.

Paceļ rokas, kas bija par šo dzirdējuši agrāk?

 
George Reģ.: 06.02.2003
0 0 Atbildēt

Tas bija domāts kā atbilde arbas tekstam.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Es nebraucu ar alfu, tas pimkārt.

Nav jau runa par subaru vai viņš labs vai slikts, runa ir par jaunu Hyundai Matrix.

A šīrim galvas vispār nav - pirms 2 gadiem viņš visiem stāstīja, ka nav labāka auto par fiatu, tad viņa sapņu auto bija 20 gadīgs OOOO un visus pārējos viņš sauca pa lošiem, tagad laimes kalngals ir 12 gadīgs subars.

Vispār jebkurš auto ar ko brauc shearer ir labākais

Univerālu auto nav un punkts, tāds bija tikai žigulis.

Runa ir par to, ka katram sava vajadžibu un savi ideāli.

Un veca mašina vienmēr būs veca, bet jauns vienmēr būs jauns.

UN diskutēt vai jaus GEtz ir labāks par vecu Aston Martin ir bezjēdzīgi.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

šīris ir tik pat gudrs, cik ir viņa svars

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Tu kautkā mašinas labumu nosaki pēc 1. īpašības

- opelis- lētas daļas

- subars - 4x4

- alfa dizains

-Getz korejietis

u.t.t.

Esmu gan braucis, gan vizināts, ideāls uz grants, sniega u.t.t.

Bet visur citur pilnīgi nelietojams, atkārtoju nelietojams, sliktākais no visiem japāņiem - grabēšanas un izskata ziņā.

alfa dizains ????

muhahāāāāāā, nu beļģ, šitā sen nebiju izrēcies?????

kurā vietā ?????

jopvtaju maķ!!!! tad jau matrixam arī ir dizains itāļu dizains

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: šīris ir tik pat gudrs, cik ir viņa svars

cik viņš sver ?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

jopvtaju maķ!!!! tad jau matrixam arī ir dizains itāļu dizains

Pininfarina kā nekā

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

siamriP rakstīja:

jopvtaju maķ!!!! tad jau matrixam arī ir dizains itāļu dizains

Pininfarina kā nekā

manuprāt no tiem pajolofiriņiem tur ir tikai biezākās versijas jumta gala spoilerītis.... a mūsu godājamais topika autors to spoilerīti nožmiedzās un nenopirka ja netici, prasi pašam

itāļu dizains no laika gala ir bijis nu tāds - ne līdz galam pabeigts ir mašīnas daļas, kas izskatās tā neko, bet visai mašīnai kopumā tomēr pietrūkst naudas, laika, ideju vai dizaineru

manuprāt vienā pašā 2 gadus vecajā bēmēvē e63/64 no dizaina viedokļa ir krietni vairāk....

paskaties piemēram tās alfas, kas izliekas par kupeju (157 laikam), priekšējo lukturu rajonu

man pašam matikss liekas salīmēts no diviem dažādiem pepelaciem, kuriem krutajā versijā ir uzkakāts piliens no "itāļu dizaina"

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Zināmās aprindās arī bmw bez garantijas tiek uzskatīta par šrotu.

man ir zināmas aprindas, ka bēmēvē par šrotu uzskata arī ar garantiju

p.n.

sakarā ar to, ka nevienam iauto jūzerim nav bēmēvē ar garantiju, es neriskēju dabūt pa seju

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

itāļu dizains no laika gala ir bijis nu tāds - ne līdz galam pabeigts ir mašīnas daļas, kas izskatās tā neko, bet visai mašīnai kopumā tomēr pietrūkst naudas, laika, ideju vai dizaineru

manuprāt vienā pašā 2 gadus vecajā bēmēvē e63/64 no dizaina viedokļa ir krietni vairāk....

nu jā,pirmais elementā. tavai mizkastei gan ir baigais dizains,paskaties uz renaultiem,sajūta,ka ar dir.su domājot taisīti. Alfa tiešām ir smukāka par reno.

Pirmais,tev kā raganai,kā mute atveras,tā krupji nāk ārā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

siamriP rakstīja:

itāļu dizains no laika gala ir bijis nu tāds - ne līdz galam pabeigts ir mašīnas daļas, kas izskatās tā neko, bet visai mašīnai kopumā tomēr pietrūkst naudas, laika, ideju vai dizaineru

manuprāt vienā pašā 2 gadus vecajā bēmēvē e63/64 no dizaina viedokļa ir krietni vairāk....

nu jā,pirmais elementā. tavai mizkastei gan ir baigais dizains,paskaties uz renaultiem,sajūta,ka ar dir.su domājot taisīti. Alfa tiešām ir smukāka par reno.

Pirmais,tev kā raganai,kā mute atveras,tā krupji nāk ārā.

filtrē bazaru pajoli..... vai arī iemācies lasīt!!!!! ne reizi neesmu teicis, ka renault ir baigais dizains.... esmu tikai vienmēr apgalvojis, ka baumas par itāļu megadizainu ir nedaudz pārspīlētas....

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Man gan pēc dizaina ļoti patīk praktisksi ikviena Alfa Romeo. Par Brera vispār nemaz nerunāšu - tā ir vienkārši skaistule.

Par tehnisko pusi nemāku teikt, nekad ar tādu neesmu braucis, bet redzu, ka manam kaimņam 5 gadu laiku nu jau ir 4.AR. Praktiski katru gadu viņš maina savu auto un atkal tikai uz AR. Tā kā kaut kas jau tajos autiņos ir!!!

Runājot par Megane II dizainu, parasti ir tā, ka vai nu 'loti patīk, vai nu nepatīk pavisam. Neesmu dzirdējis, ka kāds teiktu, ka nekas īpašs vai tamlīdzīgi. Man pašam jau nu ļoti patīk un tieši dēļ interesantā "dupša", bet, piemēram, manai sievai šausmīgi nepatīk.

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

Pirmajam jau nu baigi tie dupši patīk,tādēļ jau izvēlējās Megani.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Es nebraucu ar alfu, tas pimkārt.

Nav jau runa par subaru vai viņš labs vai slikts, runa ir par jaunu Hyundai Matrix.

A šīrim galvas vispār nav - pirms 2 gadiem viņš visiem stāstīja, ka nav labāka auto par fiatu, tad viņa sapņu auto bija 20 gadīgs OOOO un visus pārējos viņš sauca pa lošiem, tagad laimes kalngals ir 12 gadīgs subars.

Vispār jebkurš auto ar ko brauc shearer ir labākais

Univerālu auto nav un punkts, tāds bija tikai žigulis.

Runa ir par to, ka katram sava vajadžibu un savi ideāli.

Un veca mašina vienmēr būs veca, bet jauns vienmēr būs jauns.

UN diskutēt vai jaus GEtz ir labāks par vecu Aston Martin ir bezjēdzīgi.

nu redzi, kad uzdodu tev konkreetu jautaajumu, kapec viss subaru tik ljoti sukss, bet alfa ir tik ljoti forsh, tad tu atbildeet neko konkreeti nevari. luuzers...

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Nekad neesmu teicis ka alfā viss ir labi un subarā viss ir slikti.

To jau tu saki.

Es vienmēr esmu teicis, ka vienam māte, vienam meita, vienam kleita.

Subarā ir daudz, kas gandrīz ideāli, bet man tas ir nebūtiksi - man nav būtiski, kā viņš turas uz lauku ceļa, kā ziemā, kā dubļos, man nav būtiski, ka viņam ir izturīga piekare u.t.t.

Tas, kas man interesē mašīnā - viņā nav un līdz ar to viņš priekš manis ir sukss.

Manām prasībam daudz vairāk atbilst itāļu auto.

Nopirkšu kādreiz laiku māju, pirkšu subaru

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: veci šroti nerullē

lietotas riepas veel vairaak nerullee

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

edzulis rakstīja: veci šroti nerullē

lietotas riepas veel vairaak nerullee

Pēc Jāņiem gaidu tevi ar tavām mega riepām Biķernieku trasē, kur būs kārtējais šosejas treniņš. PAbraukāsim pa lielo trasi un salīdzināsim kuram kādas riepas

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

shearer rakstīja:

edzulis rakstīja: veci šroti nerullē

lietotas riepas veel vairaak nerullee

Pēc Jāņiem gaidu tevi ar tavām mega riepām Biķernieku trasē, kur būs kārtējais šosejas treniņš. PAbraukāsim pa lielo trasi un salīdzināsim kuram kādas riepas

durik, ko es tur dariishu? tas butu tas pats kas es tagad tevi uzaicinat pagaazt pa garkalnes karjeru.

bet tu nopirki savam uberkuliigajam M3 lietotas riepas pa 8ls gab!!!! muuaaaahahahahaaa!!!!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

uz pediem + narkomāniem neapvainojas

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: uz pediem + narkomāniem neapvainojas

kaa tu teici? varbut neizrunaajies, pa tadiem tekstiem es varu ari pa seju uzraut.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Cik var onaneet ap taam savaam mizaam???

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

edzulis rakstīja: uz pediem + narkomāniem neapvainojas

kaa tu teici? varbut neizrunaajies, pa tadiem tekstiem es varu ari pa seju uzraut.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

edzulis rakstīja:

shearer rakstīja:

edzulis rakstīja: veci šroti nerullē

lietotas riepas veel vairaak nerullee

Pēc Jāņiem gaidu tevi ar tavām mega riepām Biķernieku trasē, kur būs kārtējais šosejas treniņš. PAbraukāsim pa lielo trasi un salīdzināsim kuram kādas riepas

durik, ko es tur dariishu? tas butu tas pats kas es tagad tevi uzaicinat pagaazt pa garkalnes karjeru.

bet tu nopirki savam uberkuliigajam M3 lietotas riepas pa 8ls gab!!!! muuaaaahahahahaaa!!!!

davaj, es piekrītu pagāzt pa garkalnes karjeru, izpogāšu gan edžula emku, gan šīra bezmotoru

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

kamēr jūs ar saviem šrotiem līdz turienei tiksiet, būšu jau ar kājām noskrējis visu to bezceļu

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Sveiki visiem .

Nu ko, vēl viens gads pagājis. Šo topiku biju nolicis maliņā ,jo samērā daudz sakarigu komentu bij

Viagri .kā tad ripo MATRIX , padalies ar iespaidiem

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

shearer rakstīja:

edzulis rakstīja:

shearer rakstīja:

edzulis rakstīja: veci šroti nerullē

lietotas riepas veel vairaak nerullee

Pēc Jāņiem gaidu tevi ar tavām mega riepām Biķernieku trasē, kur būs kārtējais šosejas treniņš. PAbraukāsim pa lielo trasi un salīdzināsim kuram kādas riepas

durik, ko es tur dariishu? tas butu tas pats kas es tagad tevi uzaicinat pagaazt pa garkalnes karjeru.

bet tu nopirki savam uberkuliigajam M3 lietotas riepas pa 8ls gab!!!! muuaaaahahahahaaa!!!!

davaj, es piekrītu pagāzt pa garkalnes karjeru, izpogāšu gan edžula emku, gan šīra bezmotoru

Pirmais, pakožamies?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti