Hyundai Matrix :)

Vigants Reģ.: 28.11.2002

Nu nedēļu ir iehavots viens tāds. LV tādu nav daudz, bet man domāt, ka nepamatoti nenovērtēts auto.

Paceļ rokas, kas bija par šo dzirdējuši agrāk?

 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

izlasīju mailu -

p.n.

edžulis = partijas lokomotīve

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Esmu gatavs atbalstīt jebkuru kurš tik tiešām rūpēsies par kvalitatīvu ceļu būvi un pārtaisīs tramvaju pārmijas pilsētā, lai pār tām braucot nav jālauž auto :x Esmu pat gatavs noziedot apaļu summu ja būtu 100% garantija, ka tas notiks :x cik tur tā darba :x

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Pirmais, saņēmi manu epastu? sūtīju pirms pāris h...

Neiešu jau maksāt iauto tikai par to lai varētu privāto nosūtīt

kapeikdraateetaajs.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

edzulis rakstīja: Pirmais, saņēmi manu epastu? sūtīju pirms pāris h...

Neiešu jau maksāt iauto tikai par to lai varētu privāto nosūtīt

kapeikdraateetaajs.

Kapeikpisējs? Tā ir mana nauda, ko gribu to daru ar viņu. Muļķus lai meklē citur. Besī šinī forumā dažas lietas un maksa par privātajiem ir viena no tām. Kā arī gļukojošās citēšanas, neiespējamība labot vai dzēst postus, normāls meklētājs utt.

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

shearer rakstīja:

edzulis rakstīja: Pirmais, saņēmi manu epastu? sūtīju pirms pāris h...

Neiešu jau maksāt iauto tikai par to lai varētu privāto nosūtīt

kapeikdraateetaajs.

Kapeikpisējs? Tā ir mana nauda, ko gribu to daru ar viņu. Muļķus lai meklē citur. Besī šinī forumā dažas lietas un maksa par privātajiem ir viena no tām. Kā arī gļukojošās citēšanas, neiespējamība labot vai dzēst postus, normāls meklētājs utt.

Nu re, no Matriksa nonāca līdz CitrAuto aplikšanai

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu atmosfēra nav tā labākā, bet atļaušos nopublicēt izmaksas par Auto ekspluatāciju.

Ievadam daži fakti:

Automašīna:

Hyunday Matrix, 1,6 bezīna dzinējs ar automātisko ātrumkārbu, kondicionieri, elektropaketi utt.

Iegādes nosacījumi:

Operatīvais līzings uz 5 gadiem, bez pirmās iemaksas, ar cenā iekļautu OCTA 6 mēn, KASCO 12 mēn, reģistrāciju, mūziku, signalizāciju.

Nobraukums:

1. Gadā nobraukts 29 000 km. Ekspluatēta visur kur nepieciešams un kad nepieciešams.

2. gadā plānots nobraukt tikpat - 29 000 km

Finanses:

Skat tabulu: www.iauto.lv/...

Daļa no tabulas:

Iegāde, komisijas 2112,0

Degviela 1748,7

Riepas 127,4

Apkope, remonti 84,9

logu šķ, aksesuāri, sodi citi 68,8

Mazgāšana 61,5

Apdrošināšana, nodokļi, TA 16,6

Autostāvvieta 15,6

Kopā izmaksas pa gadu LVL: 4235,5

Vidēji mēnesī (kopā : 12): 353,0

Izmaksas uz 1 KM (sant): 14,61

Secinājumi (par konkrēto gadījumu).

1. Automašīnas iegādes izmaksas sastāda tikai pusi no automašīnas kopējām izmaksām.

2. Otrā gada izmaksas var būt pat par 13% augstākas, nekā pirmā gada izmaksas.

3. Izmaksas var būt lielākas, ja nepieciešama, piemēram, autostāvvieta vai tiek bieži izmantota pilsētas maksas autostāvvieta.

Lūdzu, bez kritikas un ar sapratni, jo publicēju šos datus tikai, lai parādītu cik patiesībā maksā jauns auto. Būtu priecīgs, ja arī citi foruma dalībnieki padalītos ar savu pieredzi.

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

Daļa no tabulas:

Iegāde, komisijas 2112,0

Degviela 1748,7

Riepas 127,4

Apkope, remonti 84,9

logu šķ, aksesuāri, sodi citi 68,8

Mazgāšana 61,5

Apdrošināšana, nodokļi, TA 16,6

Autostāvvieta 15,6

Kopā izmaksas pa gadu LVL: 4235,5

Vidēji mēnesī (kopā : 12): 353,0

Izmaksas uz 1 KM (sant): 14,61

Tu neesi bračka VWfanam?

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Apkopes un Remonti satur:

Apkopi uz 15 000

Riepu maiņu (Vasaras -> Ziemas)

Riepu maiņu ( Ziemas -> Vasaras)

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Vigants rakstīja:

Daļa no tabulas:

Iegāde, komisijas 2112,0

Degviela 1748,7

Riepas 127,4

Apkope, remonti 84,9

logu šķ, aksesuāri, sodi citi 68,8

Mazgāšana 61,5

Apdrošināšana, nodokļi, TA 16,6

Autostāvvieta 15,6

Kopā izmaksas pa gadu LVL: 4235,5

Vidēji mēnesī (kopā : 12): 353,0

Izmaksas uz 1 KM (sant): 14,61

Tu neesi bračka VWfanam?

nē... a ko?

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

Garantija 5 gadi ?

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

VPP rakstīja: Garantija 5 gadi ?

Jaa.

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

VPP rakstīja: Garantija 5 gadi ?

Jaa.

Vismaz tas veselīgi, ka garantija sakrīt ar oplīzes termiņu.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

VPP rakstīja:

Vigants rakstīja:

VPP rakstīja: Garantija 5 gadi ?

Jaa.

Vismaz tas veselīgi, ka garantija sakrīt ar oplīzes termiņu.

Un bez nobraukuma ierobežojuma! Tas arī labi...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Neliela reklāma: šādus tatus par jebkuru no savām dzīves jomām vai pilnīgi visām vinansēm iespējams dabūt regulāri izmantojot Microsoft Money programmu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: Nu atmosfēra nav tā labākā, bet atļaušos nopublicēt izmaksas par Auto ekspluatāciju.

Ievadam daži fakti:

Automašīna:

Hyunday Matrix, 1,6 bezīna dzinējs ar automātisko ātrumkārbu, kondicionieri, elektropaketi utt.

Iegādes nosacījumi:

Operatīvais līzings uz 5 gadiem, bez pirmās iemaksas, ar cenā iekļautu OCTA 6 mēn, KASCO 12 mēn, reģistrāciju, mūziku, signalizāciju.

Nobraukums:

1. Gadā nobraukts 29 000 km. Ekspluatēta visur kur nepieciešams un kad nepieciešams.

2. gadā plānots nobraukt tikpat - 29 000 km

Finanses:

Skat tabulu: www.iauto.lv/...

Daļa no tabulas:

Iegāde, komisijas 2112,0

Degviela 1748,7

Riepas 127,4

Apkope, remonti 84,9

logu šķ, aksesuāri, sodi citi 68,8

Mazgāšana 61,5

Apdrošināšana, nodokļi, TA 16,6

Autostāvvieta 15,6

Kopā izmaksas pa gadu LVL: 4235,5

Vidēji mēnesī (kopā : 12): 353,0

Izmaksas uz 1 KM (sant): 14,61

Secinājumi (par konkrēto gadījumu).

1. Automašīnas iegādes izmaksas sastāda tikai pusi no automašīnas kopējām izmaksām.

2. Otrā gada izmaksas var būt pat par 13% augstākas, nekā pirmā gada izmaksas.

3. Izmaksas var būt lielākas, ja nepieciešama, piemēram, autostāvvieta vai tiek bieži izmantota pilsētas maksas autostāvvieta.

Lūdzu, bez kritikas un ar sapratni, jo publicēju šos datus tikai, lai parādītu cik patiesībā maksā jauns auto. Būtu priecīgs, ja arī citi foruma dalībnieki padalītos ar savu pieredzi.

Es ar savu pieredzi šādā pašā formātā padalīšos tad, kad būs pagājis gads kopš iegādes.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Neesi grāmatvedis pēc profesijas?

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

VPP rakstīja:

Vigants rakstīja:

VPP rakstīja: Garantija 5 gadi ?

Jaa.

Vismaz tas veselīgi, ka garantija sakrīt ar oplīzes termiņu.

Un bez nobraukuma ierobežojuma! Tas arī labi...

bet nu vienalga, man ir dienesta Škoda Otcavia II, ar 1,6 pat negribu zināt cik zs, bez degvielas limita (degviela - nobraukums) protams. Tās baudāmās neaprakstāmās sajūtas ko tas trolejbusa

radinieks sniedz teiksim apdzenot baļķvedēju, ir neizstāstāmas.

Tāpēc microsofta monejam lieku ignoru, nopērku no puikām

dīzelīti un brīvdienās braucu ar AUTO

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Neesi grāmatvedis pēc profesijas?

Nē. Esmu ekonomists... un man patīk zināt, kur paliek mana nauda.

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Vigants te agrāk stāstīja,ka jaunu auto vajag,lai ieekonomnētu laiku uz remontiem. Taču ieekonomētais uz remontu tiek patērēts skaitot santīmus un rēķinot,cik ieekonomēts. Tas tak paņem laiku,pierakstīt līdz santīmam izdevumus par auto. Phē.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

VPP rakstīja:

Vigants rakstīja:

VPP rakstīja:

Vigants rakstīja:

VPP rakstīja: Garantija 5 gadi ?

Jaa.

Vismaz tas veselīgi, ka garantija sakrīt ar oplīzes termiņu.

Un bez nobraukuma ierobežojuma! Tas arī labi...

bet nu vienalga, man ir dienesta Škoda Otcavia II, ar 1,6 pat negribu zināt cik zs, bez degvielas limita (degviela - nobraukums) protams. Tās baudāmās neaprakstāmās sajūtas ko tas trolejbusa

radinieks sniedz teiksim apdzenot baļķvedēju, ir neizstāstāmas.

Tāpēc microsofta monejam lieku ignoru, nopērku no puikām

dīzelīti un brīvdienās braucu ar AUTO

Kam dienesta mašīnas, tam protams ekonomija pamatīga. Tie arī man nav tiešie izdevumi, jo ienākumu sadaļu (ieņēmumi par automašīnas izmantošanu) publiski nestāstīšu...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Vigants te agrāk stāstīja,ka jaunu auto vajag,lai ieekonomnētu laiku uz remontiem. Taču ieekonomētais uz remontu tiek patērēts skaitot santīmus un rēķinot,cik ieekonomēts. Tas tak paņem laiku,pierakstīt līdz santīmam izdevumus par auto. Phē.

Nu es uzskaitu VISUS savus izdevumus un ienākumus... Auto ir tikai viena sadaļa no vairāk kā 10... un to es darītu tik un tā - vecs man auto vai jauns.

Tā ir mājas grāmatvedība... palīdz saprast - KUR PALIEK NAUDA?

Kad saproti tad grāmatvedības programma sniedz atbildi - Kāpēc nav naudas?

Kad arī to esi sapratis, tad vari optimizēt izdevumus un pētīt ienākumus un tādējādi nonākt pie ekonomiski pamatotiem lēmumiem.... mašīnu... māju... izglītību...

Vienmēr zini savu finansu situāciju un vari nebaidoties plānot lielākus pirkumus.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

... un nākamais solis ir brīvo līdzekļu uzkrājums un investēšana.... un pēc tam - miljonārs!

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: ... un nākamais solis ir brīvo līdzekļu uzkrājums un investēšana.... un pēc tam - miljonārs!

protams,protams. Citādi jau miljonu nedabūt!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

deksters rakstīja: Vigants te agrāk stāstīja,ka jaunu auto vajag,lai ieekonomnētu laiku uz remontiem. Taču ieekonomētais uz remontu tiek patērēts skaitot santīmus un rēķinot,cik ieekonomēts. Tas tak paņem laiku,pierakstīt līdz santīmam izdevumus par auto. Phē.

Nu es uzskaitu VISUS savus izdevumus un ienākumus... Auto ir tikai viena sadaļa no vairāk kā 10... un to es darītu tik un tā - vecs man auto vai jauns.

Tā ir mājas grāmatvedība... palīdz saprast - KUR PALIEK NAUDA?

Kad saproti tad grāmatvedības programma sniedz atbildi - Kāpēc nav naudas?

Kad arī to esi sapratis, tad vari optimizēt izdevumus un pētīt ienākumus un tādējādi nonākt pie ekonomiski pamatotiem lēmumiem.... mašīnu... māju... izglītību...

Vienmēr zini savu finansu situāciju un vari nebaidoties plānot lielākus pirkumus.

Šitam es piekrītu simtprocentīgi. Es jau vienpadsmito gadu uzskaitu visus savus izdevumus un ienākumus. Kad zini izdevumu struktūru, tad paveras iespējas analīzei un ideju ģenerēšanai, kā optimizēt izdevumus.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Vigants rakstīja:

deksters rakstīja: Vigants te agrāk stāstīja,ka jaunu auto vajag,lai ieekonomnētu laiku uz remontiem. Taču ieekonomētais uz remontu tiek patērēts skaitot santīmus un rēķinot,cik ieekonomēts. Tas tak paņem laiku,pierakstīt līdz santīmam izdevumus par auto. Phē.

Nu es uzskaitu VISUS savus izdevumus un ienākumus... Auto ir tikai viena sadaļa no vairāk kā 10... un to es darītu tik un tā - vecs man auto vai jauns.

Tā ir mājas grāmatvedība... palīdz saprast - KUR PALIEK NAUDA?

Kad saproti tad grāmatvedības programma sniedz atbildi - Kāpēc nav naudas?

Kad arī to esi sapratis, tad vari optimizēt izdevumus un pētīt ienākumus un tādējādi nonākt pie ekonomiski pamatotiem lēmumiem.... mašīnu... māju... izglītību...

Vienmēr zini savu finansu situāciju un vari nebaidoties plānot lielākus pirkumus.

Šitam es piekrītu simtprocentīgi. Es jau vienpadsmito gadu uzskaitu visus savus izdevumus un ienākumus. Kad zini izdevumu struktūru, tad paveras iespējas analīzei un ideju ģenerēšanai, kā optimizēt izdevumus.

tagad sēžu un domāju.... dzert man šodien pienu vai ieekonomēt un strēbt ūdeni.... tikai a ja nu tie divām dienām nopirktie 5.5l piena samaitājas? tad es būšu veltīgi iztērējis ūdeni, par kuru arī jāmaksā

tas viss tā, bet kas var būt vienkāršāk - ir nauda, tad tērē... nav netērē....

un kā izdevumu analīze palīdz taupīt naudu? ja man to pienu gribas, es tik un tā pirkšu neskatoties uz to, ka microsoft moneys saka, ka tas ir dārgi.....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti